MARMARA HUKUK’DA SAMİ HOCA EFSANESİ BİR VİDEOYLA DEVAM EDİYOR

0

Artık hemen herkes Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Ticaret Kürsüsünü ve dolaysıyla da  Ticaret Hukuku Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Sami Karahan‘ı tanıyor. Bu kürsüyü ve Sayın Karahan’ı bu kadar meşhur yapansa özellikle Ticaret Hukuku dersinden geçen öğrenci sayısının çok az olması. Bu dersten bütünlemeye kalmak bir gelenek halini almış, alttan alınmaya alışılmış hatta okulun uzaması bile artık öğrencilerce kabullenilmiş.

Artık öğrenciler bu duruma esprili ve zekice yaklaşmaya başlamışlar. Daha önce de vergivizyon.net sitesinde bir öğrenci ile Sami Hoca arasında geçen şiir düellosunu paylaşmıştık. ( Bu habere ulaşmak için tıklayınız.) Ancak bu defa durum biraz daha farklı ve artık öğrenciler Hocalarının vicdanına dışarıdan takviye alarak seslenmişler. İşte o video.

Bu video  Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinin Facebook Sayfasında Feyza SAYGIN isimli bir öğrenci tarafından paylaşıldı. Sami Hocanın bu videoya yaklaşımı ise aşağıdaki şekilde:

2

1

Hocanın sınavla ligli tiyosuda var:

3

Yarın sınava girecek tüm öğrencilere ve bu videoyu bizle paylaşan yarın sınava da girecek olan Feyza SAYGIN’a sınavlarında başarılar dileriz.

Sami KARAHAN kimdir?

ÖZGEÇMİŞ-SAMİ-KARAHAN-2

Ticaret Kürsüsü Facebook Sayfası için tıklayınız.

Bu haberler de ilginizi çekebilir.

Marmara Hukuk’da Bütünleme Dayanışması

Marmara Hukuk’ta Bir Öğrencinin Gülümseten Şiiri: Geçir Beni Ticaret Kürsüsü

Marmara Hukuk Öğrencisinden Kim Milyoner Olmak İsterde Büyük Başarı

Share.

Bir Cevap Yazın