Biruni Üniversitesi Rektörlüğünden: Akademik Personel Alımı

0

Biruni Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca ”Öğretim Üyesi” alınacaktır.

FakülteBölümAnabilim DalıUzmanlık Alanı / Aranılan ŞartlarKadro SayısıKadro Unvanı
Diş Hekimliği FakültesiKlinik Bilimler BölümüOrtodonti Anabilim DalıDiş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak, Ortodonti Anabilim Dalında uzmanlık eğitimi almış olmak.2PROF.DR.
Diş Hekimliği FakültesiKlinik Bilimler BölümüOrtodonti Anabilim DalıDiş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak, Ortodonti Anabilim Dalında uzmanlık eğitimi ve doçentlik unvanı almış olmak.1DOÇ.DR.
Diş Hekimliği FakültesiKlinik Bilimler BölümüPeriodontoloji Anabilim DalıDiş Hekimliği Fakültesi mezunu olmak, Periodontoloji Anabilim Dalında uzmanlık eğitimi ve doçentlik unvanı almış olmak.1DOÇ.DR.
Eğitim FakültesiÖzel Eğitim BölümüÖzel Eğitim Anabilim Dalında doktora yapmış olmak.1PROF.DR.
Sağlık Bilimleri FakültesiBeslenme ve Diyetetik BölümüTıp Fakültesi mezunu olmak, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji alanında uzmanlık eğitimi almış olmak.1DOÇ.DR.
Sağlık Bilimleri FakültesiSağlık Yönetimi Bölümüİşletme Bölümü lisans mezunu olmak.1PROF.DR.
Sağlık Bilimleri FakültesiSosyal Hizmet BölümüDoktorasını Sosyal Yapı ve Sosyal Değişme alanında yapmış olmak, Kamu ve yerel yönetim tecrübesine sahip olmak.1DOÇ.DR.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp Bilimleri BölümüTıbbi Patoloji Anabilim DalıTıp Fakültesi mezunu olmak. Tıbbi Patoloji alanında uzmanlık eğitimi almış olmak.1PROF.DR.
Tıp FakültesiCerrahi Tıp Bilimleri BölümüTıbbi Patoloji Anabilim DalıTıp Fakültesi mezunu olmak. Tıbbi Patoloji alanında uzmanlık eğitimi almış olmak.1DOÇ.DR.
Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluFizyoterapi ProgramıTıp Fakültesi mezunu olmak, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon alanında uzmanlık eğitimi almış olmak.1PROF.DR.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluİşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ProgramıTıp Fakültesi mezunu olmak.1PROF.DR.
Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokuluİşçi Sağlığı ve İş Güvenliği ProgramıTıp Fakültesi mezunu olmak.1DOÇ.DR.
Sağlık Hizmetleri Meslek YüksekokuluNükleer Tıp Teknikleri ProgramıTıp Fakültesi mezunu olmak, biofizik alanında doktora yapmış olmak.1PROF.DR.

 

Başvurular, ilan tarihinden itibaren 15 gün içinde, Üniversitemiz İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne şahsen/posta yolu ile yapılabilir.

İlana başvuru ile ilgili belge/bilgilere Üniversitemiz www.biruni.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

10166/1-1

Share.

Bir Cevap Yazın