Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden: Akademik Personel Alımı

0
19 Kasım 2016 CUMARTESİResmî GazeteSayı : 29893

Beykent Üniversitesi Rektörlüğünden:

Üniversitemize 2547 Sayılı Yüksek Öğretim Kanunu” Öğretim üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmelik hükümlerinde aranan koşulları yerine getirmiş olmak kaydı ile aylık ve özlük hakları yönünden 4857 sayılı İş Kanunu hükümlerine tabi olarak, Fen – Edebiyat Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik Mimarlık Fakültesi, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu, Güzel Sanatlar Fakültesi ve Hukuk Fakültesi bünyesine çeşitli alanlarda; 24 Öğretim Üyesi alınacaktır. İlana konu olan kadrolar tam zamanlıdır.

Profesör, kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Profesör kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (6 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile Doçent kadrosuna başvuracakların doçentlik belgesi, bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracakların, başvuruda bulunduğu fakülte ve bölümü belirten bir dilekçenin ekinde, YÖK formatlı özgeçmiş, öğrenim durumunu gösteren belgeler (onaylı suret ve yurt dışından alınan diplomalar için denklik belgesi) ile bilimsel yayın ve çalışmalarını kapsayan dosyasını (4 takım) halinde vermeleri gerekmektedir.

Başvurular bu ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gün içinde T.C. Beykent Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen veya posta aracılığı ile yapılabilir. Postadaki gecikmeler ve eksik belge ile yapılan başvurular dikkate alınmaz. İnternet üzerinden başvurular kabul edilmez. Başvuru için gerekli belgeler ve diğer tamamlayıcı bilgiler ilgili birimlerden öğrenilecektir.

Duyurulur.

Fakülte / YüksekokulBölüm / ProgramÖğretim ÜyesiAlanıEk Açıklamalar
Fen Edebiyat Fakültesiİngiliz Dili ve Edebiyatı*1İngiliz Dili ve Edebiyatı, Amerikan Kültürü ve EdebiyatıProf., Doç., Yrd.Doç.
İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesiİşletme**2İnsan Kaynakları Yönetimi, İnsan KaynaklarıProf., Doç.
3Yönetim ve OrganizasyonProf., Doç.
1Stratejik YönetimProf., Doç.
2Örgütsel DavranışProf., Doç.
1Toplam Kalite YönetimiProf., Doç.
1İşletme YönetimiProf., Doç.
İktisat**1İktisatProf., Doç., Yrd. Doç.
Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi**1Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Uluslararası İlişkilerProf., Doç., Yrd. Doç.
Mühendislik Mimarlık Fakültesiİnşaat Mühendisliği**1İnşaat Mühendisliği / YapıProf., Doç., Yrd.Doç.
İç Mimarlık (İngilizce) *2İç Mimarlık, MimarlıkProf., Doç., Yrd. Doç.
Mimarlık (İngilizce) *1MimarlıkProf., Doç., Yrd.Doç.
Uygulamalı Bilimler YüksekokuluEndüstri Ürünleri Tasarımı (İngilizce) *2Endüstri Ürünleri Tasarımı, Mimarlık, İç MimarlıkProf., Doç., Yrd. Doç.
Güzel Sanatlar FakültesiSinema – TV (İngilizce)*2Sinema – TVProf., Doç., Yrd. Doç.
Hukuk FakültesiKamu Hukuku1Ceza ve Ceza Muhakemesi HukukuProf., Doç., Yrd. Doç.
Özel Hukuk1Medeni HukukProf., Doç., Yrd. Doç.
1Ticaret HukukuProf., Doç., Yrd. Doç.

* Dil yeterliliği olan öğretim üyesi alınacaktır.

** Dil yeterliliği olan öğretim üyesi tercih edilecektir.

10238/1-1

Share.

Bir Cevap Yazın