3 bin 940 hakim ve savcının atama kararı yayımlandı

0

3 bin 940 hakim ve savcının atama kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.

Adli ve idari yargı hakimleri ile cumhuriyet savcılarının görevlerine atanmalarına ilişkin karar, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Buna göre, 3 bin 22 adli yargı hakimi ve cumhuriyet savcısı ile 918 idari yargı hakimi kura yöntemiyle atandı.

Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından;

Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adayları ile idari yargı hâkim adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca 19/08/2016 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

KARAR TARİHİ VE NUMARASI: 19/08/2016 – 2016/1481 -1482 -1483 -1485

Adli Yargı Hâkim Ve Cumhuriyet Savcı Adayları

  1. derecenin 1. kademesi (705+1500) göstergesi ile;
  1. Ankara Hâkim Adayı (137430) Gülay TEZCAN AKKUŞ Turgutlu Hâkimliği’ne,
  2. Ankara Hâkim Adayı (93872) Göknur KAVAK KULĞt Geyve (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  3. Ankara Hâkim Adayı (174768) Sinan TOPÇUOGLU Aliağa (Karşıyaka) Hâkimliği’ne,
  4. Ankara C.Savcı Adayı (192076) Selçuk ACAR Anamur (Silifke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  5. Ankara Hâkim Adayı (192077) Miray ACER Boyabat Hâkimliği’ne,
  6. Ankara Hâkim Adayı (192078) Çağıl ADALIOGLU Siirt Hâkimliği’ne,
  7. Ankara C.Savcı Adayı (192079) Erol AHRAZ Karabük Cumhuriyet Savcılığı’na,
  8. Ankara Hâkim Adayı (192080) Alpay AK Ereğli (Konya) Hâkimliği’ne,
  9. Ankara Hâkim Adayı (192081) İbrahim AK İnegöl Hâkimliği’ne,
  10. Ankara Hâkim Adayı (192082) Zahide AKAY Seydişehir Hâkimliği’ne,
  11. Ankara Hâkim Adayı (192084) Süleyman AKDENİZ Midyat Hâkimliği’ne,
  12. Ankara Hâkim Adayı (192085) Mustafa AKGÜN Çan (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  13. Ankara Hâkim Adayı (192086) Süheyla AKKAŞ Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
  14. Ankara Hâkim Adayı (192087) Selahattin AKKILIÇ Şanlıurfa Hâkimliği’ne,
  15. Ankara C.Savcı Adayı (192088) Feyzi AKKUZU Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  16. Ankara Hâkim Adayı (192090) Ramazan AKSOY Osmaniye Hâkimliği’ne,
  17. Ankara C.Savcı Adayı (192091) Suat ALAMAN Erzurum Cumhuriyet Savcılığı’na,
  18. Ankara Hâkim Adayı (192092) Filiz ALCAN ÇANKAYA Marmaris (Muğla) Hâkimliği’ne,
  19. Ankara C.Savcı Adayı (192094) Murat ALKAN Boğazlıyan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  20. Ankara Hâkim Adayı (192095) Necip Başar ALŞAN Van Hâkimliği’ne,
  21. Ankara C.Savcı Adayı (192096) Abuzer ALTINCI Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı’na,
  22. Ankara Hâkim Adayı (192097) Çiğdem ALTINIŞIK Kızıltepe (Mardin) Hâkimliği ne,
  23. Ankara Hâkim Adayı (192098) Fikret ALTUNCU Adıyaman Hâkimliğine,
  24. Ankara Hâkim Adayı (192099) Hakan ANIK Ödemiş Hâkimliğine,
  25. Ankara Hâkim Adayı (192100) Elif ARIK Kırıkhan Hâkimliğine,
  26. Ankara Hâkim Adayı (192101) Zeynep ARSLAN KURTDERE Niksar (Tokat) Hâkimliğine,
  27. Ankara Hâkim Adayı (192102) Yurdanur ARSLANOGLU Batman Hâkimliğine,
  28. Ankara Hâkim Adayı (192103) Meltem ASLAN Mardin Hâkimliğine,
  29. Ankara Hâkim Adayı (192104) Özlem AŞKAR TUFAN Akhisar Hâkimliğine,
  30. Ankara Hâkim Adayı (192105) Fadine ATASOY YILMAZ Söke Hâkimliğine,
  31. Ankara Hâkim Adayı (192106) Aykut AVŞAR Kızıltepe (Mardin) Hâkimliğine,
  32. Ankara Hâkim Adayı (192107) Mine AYAŞ Zile Hâkimliğine,
  33. Ankara Hâkim Adayı (192108) Ayşen AYÇAN BALSATAR Kemer (Antalya) Hâkimliğine,
  34. Ankara Hâkim Adayı (192110) Murat AYDIN Erzurum Hâkimliğine,
  35. Ankara Hâkim Adayı (192111) Nazan AYDIN BAKTEMEN Akhisar Hâkimliğine,
  36. Ankara C.Savcı Adayı (192113) Osman AYKURT Edremit (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığı1!
  37. Ankara Hâkim Adayı (192114) Ahmet AZMAN Giresun Hâkimliğine,
  38. Ankara C.Savcı Adayı (192115) Salman Oğuz BALTACI Van Cumhuriyet Savcılığı’na,
  39. Ankara Hâkim Adayı (192116) Koçer BALTALI Gönen (Bandırma) Hâkimliğine,
  40. Ankara Hâkim Adayı (192117) Neziha BAŞ Nizip Hâkimliğine,
  41. Ankara C.Savcı Adayı (192118) Yeliz BAŞKAN Siverek Cumhuriyet Savcılığı’na,
  42. Ankara Hâkim Adayı (192119) Özgür BAŞKAYA Söke Hâkimliğine,
  43. Ankara Hâkim Adayı (192120) Mustafa Hakan BAŞPINAR Osmaniye Hâkimliğine,
  44. Ankara Hâkim Adayı (192122) Duygu BERBER Batman Hâkimliğine,
  45. Ankara Hâkim Adayı (192127) Doğan BULUT Nazilli Hâkimliğine,
  46. Ankara Hâkim Adayı (192128) Hakkı BÜYÜKDÖĞERLİ Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği ne,
  47. Ankara Hâkim Adayı (192131) Özlem CURİK Kırklareli Hâkimliğine,
  48. Ankara Hâkim Adayı (192132) Mahmut ÇAKMAK Adıyaman Hâkimliğine,
  49. Ankara Hâkim Adayı (192133) Ramazan ÇAKMAK Erciş Hâkimliğine,
  50. Ankara Hâkim Adayı (192134) Ersin ÇEÇEN Elbistan Hâkimliğine,
  51. Ankara Hâkim Adayı (192136) Ramazan ÇETİN Boğazlıyan Hâkimliğine,
  52. Ankara Hâkim Adayı (192137) Mustafa ÇETİNKAYA Niğde Hâkimliğine,
  53. Ankara Hâkim Adayı (192139) Ferhat ÇOLAK Erzurum Hâkimliğine,
  54. Ankara Hâkim Adayı (192140) Mehmet Murat ÇOPUROĞLU Patnos Hâkimliğine,
  55. Ankara Hâkim Adayı (192141) Hüseyin DAYAN Gaziantep Hâkimliğine,
  56. Ankara C.Savcı Adayı (192142) Mehmet Fatih DEMİR Gaziantep Cumhuriyet Savcılığina,
  57. Ankara Hâkim Adayı (192144) Gülden DEMİREL KAYMAZ Bergama Hâkimliğine,
  58. Ankara Hâkim Adayı (192145) Yeliz DEMİRER Erdemli (Mersin) Hâkimliğine,
  59. Ankara C.Savcı Adayı (192146) Bünyamin DERİN Yozgat Cumhuriyet Savcılığina,
  60. Ankara Hâkim Adayı (192147) Gülsün DİPDAĞ UZUNAL Elbistan Hâkimliğine,
  61. Ankara C.Savcı Adayı (192148) Cafer Erhan DOĞAN Malatya Cumhuriyet Savcılığina,
  62. Ankara Hâkim Adayı (192149) İzzet Nesip DOYDUK Burdur Hâkimliğine,
  63. Ankara Hâkim Adayı (192150) Emrah Duygu DÖNMEZ Tunceli Hâkimliğine,
  64. Ankara Hâkim Adayı (192152) Derya DURAN Manavgat Hâkimliğine,
  65. Ankara C.Savcı Adayı (192153) Eftal ERARSLAN Gaziantep Cumhuriyet Savcılığina,
  66. Ankara C.Savcı Adayı (192154) Özgür ERASLAN Ceyhan Cumhuriyet Savcılığina,
  67. Ankara Hâkim Adayı (192155) Bedriye ERCAN Gaziantep Hâkimliğine,
  68. Ankara C.Savcı Adayı (192156) Hüseyin ERDİNÇ Kilis Cumhuriyet Savcılığina,
  69. Ankara Hâkim Adayı (192158) Mehmet EVRENSEL Körfez (Kocaeli) Hâkimliğine,
  70. Ankara Hâkim Adayı (192159) Özgür GEÇKİN Mardin Hâkimliğine,
  71. Ankara Hâkim Adayı (192160) Dilek GEDİK Uzunköprü (Edime) Hâkimliğine,
  72. Ankara Hâkim Adayı (192161) Mehmet GER Ermenek Hâkimliğine,
  73. Ankara C.Savcı Adayı (192163) Fatih GÖK Van Cumhuriyet Savcılığina,
  74. Ankara Hâkim Adayı (192164) Hatice GÖK YÜCEGÖNÜL Cizre Hâkimliğine,
  75. Ankara Hâkim Adayı (192166) İsmail GÜNAYDINOĞLU Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliğine,
  76. Ankara C.Savcı Adayı (192167) Etem GÜNDÜZ Erzurum Cumhuriyet Savcılığina,
  77. Ankara Hâkim Adayı (192169) Gizem GÜNGÖR Tarsus Hâkimliğine,
  78. Ankara C.Savcı Adayı (192171) Şeyma GÜRBÜZ Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığina,
  79. Ankara Hâkim Adayı (192174) Zeki HORDACI Elazığ Hâkimliğine,
  80. Ankara Hâkim Adayı (192176) Oktay İKİNCİ Diyarbakır Hâkimliğine,
  81. Ankara C.Savcı Adayı (192177) Yadigar İLBEYİİLİNGİ YILDIZ Batman Cumhuriyet Savcılığı’]
  82. Ankara Hâkim Adayı (192179) Rabîa Sultan İPEK Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliğine,
  83. Ankara Hâkim Adayı (192181) Tolga Han KANLIÖZ Şımak Hâkimliğine,
  84. Ankara Hâkim Adayı (192182) Hülya KARAARSLAN YÜCEL Alaşehir Hâkimliğine,
  85. Ankara C.Savcı Adayı (192184) Erdal KARAKAŞ Elazığ Cumhuriyet Savcılığina,
  86. Ankara Hâkim Adayı (192185) Tuba KARAKUŞ Siirt Hâkimliğine,
  87. Ankara C.Savcı Adayı (192186) Erol KARAOĞLU Elazığ Cumhuriyet Savcılığina,
  88. Ankara Hâkim Adayı (192187) Erkal Hilmi KART Gaziantep Hâkimliğine,
  89. Ankara Hâkim Adayı (192189) Mehmet KAYACI Ağrı Hâkimliği’ne,
  90. Ankara Hâkim Adayı (192190) Bülent KAYALI Ereğli (Konya) Hâkimliği’ne,
  91. Ankara C.Savcı Adayı (192191) Ahmet KAYAOĞLU Hopa (Artvin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  92. Ankara Hâkim Adayı (192192) Fatma Şilen KAYMAZ Şanlıurfa Hâkimliği’ne,
  93. Ankara Hâkim Adayı (192193) Haşan KILIÇ Saray (Çorlu) Hâkimliği’ne,
  94. Ankara Hâkim Adayı (192194) Hüseyin KILIÇ Amasya Hâkimliği’ne,
  95. Ankara Hâkim Adayı (192195) Yusuf KILIÇ Malatya Hâkimliği’ne,
  96. Ankara Hâkim Adayı (192196) Eşref KİREÇ Şanlıurfa Hâkimliği’ne,
  97. Ankara C,Savcı Adayı (192197) Hacı KOCAASLAN Mardin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  98. Ankara Hâkim Adayı (192198) Dilek KOCAGER Bandırma Hâkimliği’ne,
  99. Ankara C.Savcı Adayı (192199) MustafaFatih KOCALAR Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  100. Ankara Hâkim Adayı (192200) Muhammet KOCAMAN Diyarbakır Hâkimliği’ne,
  101. Ankara Hâkim Adayı (192201) Mehmet KOCATÜRKMEN Kars Hâkimliği’ne,
  102. Ankara Hâkim Adayı (192202) Gürhan KOÇ Şanlıurfa Hâkimliği’ne,
  103. Ankara Hâkim Adayı (192204) Mahmut KOÇAK Afşin (Elbistan) Hâkimliği’ne,
  104. Ankara Hâkim Adayı (192205) Türkan KOÇAK Edremit (Burhaniye) Hâkimliği’ne,
  105. Ankara Hâkim Adayı (192206) Yusuf KOLUKISA Batman Hâkimliği’ne,
  106. Ankara Hâkim Adayı (192208) Bilal KOKSAL Yozgat Hâkimliği’ne,
  107. Ankara Hâkim Adayı (192209) Sibel KÖROĞLU PARLAK Çatalca (Silivri) Hâkimliği’ne,
  108. Ankara C.Savcı Adayı (192211) Mustafa KÖSTÜ Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  109. Ankara Hâkim Adayı (192212) Bülent Nuri KURDOGLU Salihli Hâkimliği’ne,
  110. .Ankara Hâkim Adayı (192216) Hidayet KÜÇÜKALTINBAŞ Karabük Hâkimliği’ne,
  1. Ankara C.Savcı Adayı (192218) Mehmet MENKÜ Osmaniye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  2. Ankara Hâkim Adayı (192219) Faruk MERTOL Karaman Hâkimliği’ne,
  3. Ankara C.Savcı Adayı (192220) Serdal MUTLU Osmaniye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  4. Ankara Hâkim Adayı (192221) Tijen MUTLU Ceyhan Hâkimliği’ne,
  5. Ankara C.Savcı Adayı (192222) Ozan OĞUZ Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  6. Ankara C.Savcı Adayı (192223) Fatih OĞUZHAN Midyat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  7. Ankara C.Savcı Adayı (192224) Gamze Selin OLGUNELMA Manavgat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  8. Ankara Hâkim Adayı (192226) İsmail ÖNDER Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliği’ne,
  9. Ankara Hâkim Adayı (192227) Abdullah ÖNGEL Gaziantep Hâkimliği’ne,
  10. Ankara Hâkim Adayı (192228) Ahmet Anıl ÖRNEK Elazığ Hâkimliği’ne,
  11. Ankara C.Savcı Adayı (192229) Cengiz ÖZ Van Cumhuriyet Savcılığı’na,
  12. Ankara Hâkim Adayı (192230) Murat ÖZ Ağn Hâkimliği’ne,
  13. Ankara Hâkim Adayı (192231) Didem Oben ÖZANT Soma (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  14. Ankara Hâkim Adayı (192232) Yavuz ÖZAYDIN Amasya Hâkimliği’ne,
  15. Ankara Hâkim Adayı (192235) Dilek ÖZCAN Bolvadin Hâkimliği’ne,
  16. Ankara C.Savcı Adayı (192236) Tolga ÖZCAN Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı’na,
  17. Ankara Hâkim Adayı (192238) Adnan ÖZCANAN Diyarbakır Hâkimliği’ne,
  18. Ankara Hâkim Adayı (192239) Aylin ÖZDEMÎR Kastamonu Hâkimliği’ne,
  19. Ankara Hâkim Adayı (192240) Mustafa ÖZDEMİR Babaeski (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  20. Ankara Hâkim Adayı (192241) Çağdaş ÖZER Ceyhan Hâkimliği’ne,
  21. Ankara Hâkim Adayı (192242) Esra ÖZTÜRK Karaman Hâkimliği’ne,
  22. Ankara Hâkim Adayı (192243) Kamuran ÖZKAN Niğde Hâkimliği’ne,
  23. Ankaıa C.Savcı Adayı (192244) Oğuz ÖZKAN Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  24. Ankara C.Savcı Adayı (192245) Erkan ÖZTOP Niğde Cumhuriyet Savcılığı’na,
  25. Ankara Hâkim Adayı (192247) Yavuz ÖZTÜRK Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  26. Ankara Hâkim Adayı (192248) Ayla PARLAK Hopa (Artvin) Hâkimliği’ne,
  27. Ankara C.Savcı Adayı (192249) Hakdiler PEHLİVAN Çorum Cumhuriyet Savcılığı’na,
  28. Ankara Hâkim Adayı (192250) Aydın POLAT Edremit (Burhaniye) Hâkimliği’ne,
  29. Ankara Hâkim Adayı (192251) Mehmet PORTAKAL Anamur (Silifke) Hâkimliği’ne,
  30. Ankara Hâkim Adayı (192252) Ali İlke SAĞKAN Şanlıurfa Hâkimliği’ne,
  31. Ankara Hâkim Adayı (192253) Dilberay SAKAL PAPAK Nizip Hâkimliği’ne,
  32. Ankara C.Savcı Adayı (192254) Nurdan SAKLAK Malatya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  33. Ankara Hâkim Adayı (192259) İrfan SARAÇ Kastamonu Hâkimliği’ne,
  34. Ankara Hâkim Adayı (192260) Umut SARİ Diyarbakır Hâkimliği’ne,
  35. Ankara Hâkim Adayı (192262) Nevzat Murat SAV Pazar (Rize) Hâkimliği’ne,
  36. Ankara Hâkim Adayı (192263) Abdulkadır SAYIKAN Aliağa (Karşıyaka) Hâkimliği’ne,
  37. Ankara C.Savcı Adayı (192264) Aziz SEVGİ Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı’na,
  38. Ankara Hâkim Adayı (192265) Candan SEZEN PEKMEZ Erzincan Hâkimliği’ne,
  39. Ankara Hâkim Adayı (192266) Mustafa SEZER Kızıltepe (Mardin) Hâkimliği’ne,
  40. Ankara C.Savcı Adayı (192267) Deniz ŞAHİN Ağrı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  41. Ankara Hâkim Adayı (192268) Hamza ŞAHİN Gaziantep Hâkimliği’ne,
  42. Ankara Hâkim Adayı (192270) Sevil ŞAKAR Nazilli Hâkimliği’ne,
  43. Ankara Hâkim Adayı (192271) Necip ŞANLI Osmaniye Hâkimliği’ne,
  44. Ankara C.Savcı Adayı (192272) Gökhan ŞEKERYAPAN Alaşehir Cumhuriyet Savcılığı’]
  45. Ankara Hâkim Adayı (192273) Halil ŞENAY Fethiye Hâkimliği’ne,
  46. Ankara C.Savcı Adayı (192274) Meliha ŞENKAYA Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  47. Ankara Hâkim Adayı (192275) Abdulgani TANBOGA Çankırı Hâkimliği’ne,
  48. Ankara Hâkim Adayı (192276) Gamze TANŞU Mardin Hâkimliği’ne,
  49. Ankara Hâkim Adayı (192279) Ferit TEKİN Tarsus Hâkimliği’ne,
  50. Ankara Hâkim Adayı (192280) Muhammet TİRYAKI Bartın Hâkimliği’ne,
  51. Ankara Hâkim Adayı (192281) Müjde TOPRAK Dörtyol (İskenderun) Hâkimliği’ne,
  52. Ankara Hâkim Adayı (192282) Büşra Canan TOSUN Bilecik Hâkimliği’ne,
  53. Ankara Hâkim Adayı (192285) Osman TURAN Ceyhan Hâkimliği’ne,
  54. Ankara C.Savcı Adayı (192287) Çağatay TÜRKER Cizre Cumhuriyet Savcılığı’na,
  55. Ankara Hâkim Adayı (192289) Muzaffer Anıl UÇAR Muş Hâkimliği’ne,
  56. Ankara Hâkim Adayı (192290) Ramazan ULUDAĞ Yüksekova Hâkimliği’ne,
  57. Ankara C.Savcı Adayı (192291) SuzanUNAT Van Cumhuriyet Savcılığı’na,
  58. Ankara Hâkim Adayı (192292) Mehmet UYSAL Kilis Hâkimliği’ne,
  59. Ankara Hâkim Adayı (192293) Aslıhan ÜNAL Elmalı Hâkimliği’ne,
  60. Ankara Hâkim Adayı (192294) Övgü ÜNSAL Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
  61. Ankara Hâkim Adayı (192295) Beytullah ÜSTÜN Akşehir Hâkimliği’ne,
  62. Ankara Hâkim Adayı (192296) Onur VAROL Ortaca (Fethiye) Hâkimliği’ne,
  63. Ankara Hâkim Adayı (192298) Şenol VURUCU Silivri Hâkimliği’ne,
  64. Ankara Hâkim Adayı (192299) Hayrullah YAKUT Tokat Hâkimliği’ne,
  65. Ankara Hâkim Adayı (192301) Kaan YAREN Gaziantep Hâkimliği’ne,
  66. Ankara C.Savcı Adayı (192304) Mehmet Nedim YAZ Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  67. Ankara Hâkim Adayı (192305) Fatma YENİKAYA Ardahan Hâkimliği’ne,
  68. Ankara Hâkim Adayı (192307) Elif YILDIRIM Muş Hâkimliği’ne,
  69. Ankara Hâkim Adayı (192308) Hüseyin YILDIRIM Gaziantep Hâkimliği’ne,
  70. Ankara Hâkim Adayı (192309) Süleyman YILDIRIM Siverek Hâkimliği’ne,
  71. Ankara Hâkim Adayı (192310) Alper YILDIRIMER Kilis Hâkimliği’ne,
  72. Ankara Hâkim Adayı (192312) Muhammet Fevzi YILDIZHAN Sinop Hâkimliği’ne,
  73. Ankara Hâkim Adayı (192313) Mustafa YILMAZ Tarsus Hâkimliği’ne,
  74. Ankara Hâkim Adayı (192317) Ümit YÜKSEL Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği’ne,
  75. derecenin 2. kademesi (785+1600) göstergesi ile;
  76. Ankara Hâkim Adayı (192135) Ayben ÇELİK ÖNGEL Gaziantep Hâkimliği’ne,
  77. derecenin 1. kademesi (760+1600) göstergesi ile;
  78. Ankara C.Savcı Adayı (192083) Mehmet Kaan AKÇAY Bafra Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1. Ankara C.Savcı Adayı (192175) Hüseyin IŞIK Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  2. derecenin 1. kademesi (835+2200) göstergesi ile;
  3. Ankara Hâkim Adayı (93928) Yavuz Selim TOZKOPARAN Bingöl Hâkimliği’ne,
  4. Ankara Hâkim Adayı (192318) Gül şen ZAMAN Tarsus Hâkimliği’ne,
  5. derecenin 2. kademesi (950+2300) göstergesi ile;
  6. Ankara Hâkim Adayı (192112) Serpil AYDIN SANSAR Bayburt Hâkimliği’ne,
  7. Ankara Hâkim Adayı (192162) Soner GÖÇER Gaziantep Hâkimliği’ne,
  8. derecenin 1. kademesi (915+2300) göstergesi ile;
  9. Ankara Hâkim Adayı (120390) Hacer ÖZBEY ŞAHÎN Ceyhan Hâkimliği’ne,
  10. Ankara Hâkim Adayı (192213) Günday KURNAZ Silivri Hâkimliği’ne,
  11. Ankara C.Savcı Adayı (192269) Oğuzhan ŞAHİN Adıyaman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  12. Ankara C.Savcı Adayı (192286) Oğuzhan TÜRK Van Cumhuriyet Savcılığı’na,
  13. Ankara Hâkim Adayı (192297) Halit VURUCU Çarşamba Hâkimliği’ne,
  14. Ankara Hâkim Adayı (192314) Yalçın YILMAZ Gaziantep Hâkimliği’ne,
  15. Ankara C.Savcı Adayı (192316) Harun YÖNEL Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  16. derecenin 1. kademesi (1020+3000) göstergesi ile;
  17. Ankara Hâkim Adayı (192109) Funda AYDENİZ Şımak Hâkimliği’ne,
  18. Ankara C.Savcı Adayı (192183) İsmail KARADAĞ Ceyhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  19. Ankara Hâkim Adayı (192225) Andaç ÖNDER Silifke Hâkimliği’ne,
  20. Ankara Hâkim Adayı (192300) Filiz YAMAÇ Kırklareli Hâkimliği’ne,
  21. derecenin 2. kademesi (1210+3600) göstergesi ile;
  22. Ankara Hâkim Adayı (93902) Mustafa ÖZBEK Diyarbakır Hâkimliği’ne,
  23. Ankara Hâkim Adayı (192288) Canan TÜZÜN Malatya Hâkimliği’ne,
  24. Ankara C.Savcı Adayı (192311) Ekrem YILDIZ Burdur Cumhuriyet Savcılığı’na,
  25. Ankara Hâkim Adayı (93861) Pınar GÜR SAVAR Gölcük (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
  26. Ankara Hâkim Adayı (93897) Funda TAŞDELEN Kemer (Antalya) Hâkimliği’ne,
  27. Ankara Hâkim Adayı (192157) Tolga ERKAN Kilis Hâkimliği’ne,
  28. Ankara Hâkim Adayı (192203) Caner KOÇAK Bafra Hâkimliği’ne,
  29. Ankara Hâkim Adayı (192261) İlhan SARUHAN Van Hâkimliği’ne,
  30. derecenin 4. kademesi (1500+4000) göstergesi ile;
  31. Ankara Hâkim Adayı (192124) Zekiye BOZ Tavşanlı Hâkimliği’ne,
  32. Ankara C.Savcı Adayı (192126) Ahmet BULUT Batman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  33. Ankara Hâkim Adayı (192165) Nuray GÜL Diyarbakır Hâkimliği’ne,
  34. Ankara Hâkim Adayı (192303) Mülkiye YAYLA Nazilli Hâkimliği’ne,
  35. derecenin 3. kademesi (1440+4000) göstergesi ile;
  36. Ankara C.Savcı Adayı (192217) Nihat MAKAS Nazilli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  37. Ankara C.Savcı Adayı (192258) Aykurt SANCAR Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı’na,
  38. derecenin 1. kademesi (1320+4000) göstergesi ile;
  39. Ankara C.Savcı Adayı (192214) Adem KÜÇÜK Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  40. Ankara Hâkim Adayı (192302) Semih YARGIÇ Van Hâkimliği’ne,
  41. Ankara C.Savcı Adayı (192315) Zülküf YILMAZ Amasya Cumhuriyet Savcılığı’na,

Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.

 

İdari Yargı Hâkim Adayları

  1. derecenin 2. kademesi (720+1500) göstergesi ile;
  1. Malatya Hâkim Adayı (191945) Arzuhan KAPLAN İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  2. derecenin 1. kademesi (705+1500) göstergesi ile;
  3. Adana Hâkim Adayı (174507) Haşan AŞIK Van İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  4. İstanbul Hâkim Adayı (182160) Gülbahar AGIRTMIŞ Diyarbakır Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  5. Ankara Hâkim Adayı (182161) Mehmet Akif AKAR Aksaray İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  6. İstanbul Hâkim Adayı (182162) Aygül Amine AKBAŞ Şanlıurfa İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  7. Ankara Hâkim Adayı (182163) Onur AKBAŞ Kastamonu İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  8. Ankara Hâkim Adayı (182165) Meryem AKDENİZ Kocaeli İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  9. Ankara Hâkim Adayı (182168) Önder AKINTI Van Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  10. Ankara Hâkim Adayı (182169) Ahmet AKSAKAL Muğla İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  11. Ankara Hâkim Adayı (182173) Selami ALTUN Van Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  12. İstanbul Hâkim Adayı (182175) Cem ARSLAN Eskişehir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  13. Gaziantep Hâkim Adayı (182176) Elif ARSLAN ER Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  14. Ankara Hâkim Adayı (182177) Merve ARSLAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  15. İstanbul Hâkim Adayı (182179) Melek AŞÇİ Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  16. Ankara Hâkim Adayı (182182) İnci ATMACA Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  17. Erzurum Hâkim Adayı (182183) Muhammed Emin AYDEMİR Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  18. Ankara Hâkim Adayı (182185) Celal AYKAÇ İsparta İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  19. Ankara Hâkim Adayı (182186) Songül AÇIKGÖZ Sakarya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  20. İzmir Hâkim Adayı (182187) Hanife BACACI İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  21. Ankara Hâkim Adayı (182188) Hüseyin BALDUZ Mersin Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  22. Ankara Hâkim Adayı (182191) Safa BAŞAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  23. Ankara Hâkim Adayı (182192) Çağdaş BAYAT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  24. İstanbul Hâkim Adayı (182193) Gülpembe BAYBARS Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  25. İstanbul Hâkim Adayı (182194) Cihan BAYDERE İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  26. Ankara Hâkim Adayı (182195) Osman BAYRAKTAR Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  27. Ankara Hâkim Adayı (182196) Abdurtahman BAYRAM Muğla Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  28. İstanbul Hâkim Adayı (182198) Semih BELİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  29. Ankara Hâkim Adayı (182201) Nilay BİRER Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  30. Ankara Hâkim Adayı (182202) Oğuz BOĞA Batman Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  31. Ankara Hâkim Adayı (182206) Namık CAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  32. Ankara Hâkim Adayı (182207) Ahmet CANPOLAT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  33. Ankara Hâkim Adayı (182208) Caner CİHANGİR Eskişehir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  34. İstanbul Hâkim Adayı (182209) Mehmet Caner CİVA İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  35. Ankara Hâkim Adayı (182210) Merve KÖMCÜ Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  36. Ankara Hâkim Adayı (182211) Büşra ÇELEBİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  37. Ankara Hâkim Adayı (182214) Milslüm ÇİMEN Samsun İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  38. Konya Hâkim Adayı (182217) Kübra DEMİR İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  39. Ankara Hâkim Adayı (182219) Özge DEMİR Edirne Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  40. Ankara Hâkim Adayı (182220) Yasin DEMİR Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  41. Ankara Hâkim Adayı (182222) Mehmet Salih DEMİRKOL Kütahya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  42. Ankara Hâkim Adayı (182224) Merve Gül ÇOBAN İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  43. Ankara Hâkim Adayı (182225) Fatih DİLER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  44. Ankara Hâkim Adayı (182227) Celal DOĞAN Diyarbakır İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  45. Ankara Hâkim Adayı (182228) Zeynelabidin DOĞAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  46. İstanbul Hâkim Adayı (182229) Mehmet DÖKÜLMEZ İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  47. Ankara Hâkim Adayı (182230) Emre DURSUN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  48. Ankara Hâkim Adayı (182231) Yasemin GÜNEY Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  49. İstanbul Hâkim Adayı (182232) Yunuscan EBİCİ Kahramanmaraş Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  50. Ankara Hâkim Adayı (182233) Mustafa EKER Siirt İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  51. Ankara Hâkim Adayı (182234) Ayşe Nur ATALAY Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  52. Ankara Hâkim Adayı (182235) Ceren ER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  53. İstanbul Hâkim Adayı (182236) Bahar ERGENÇ CAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  54. İstanbul Hâkim Adayı (182240) Usame ERTÜRK Eskişehir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  55. İzmir Hâkim Adayı (182241) Ahmet ESEN Edime İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  56. Ankara Hâkim Adayı (182242) Gökhan GENEL Ordu İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  57. Ankara Hâkim Adayı (182243) Fatih Alperen GERÇEKER İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  58. Ankara Hâkim Adayı (182244) Merve Burcu GİŞİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  59. Ankara Hâkim Adayı (182245) Mehmet Fatih GÖKÇEK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  60. Konya Hâkim Adayı (182246) Uğur GÖKMEN Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  61. Ankara Hâkim Adayı (182248) Yasin GÜLER Antalya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  62. Ankara Hâkim Adayı (182249) Tuğba Şule KIZILTOPRAK Mardin İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  63. Ankara Hâkim Adayı (182250) İsa GÜLTEKÎN Adıyaman İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  64. İstanbul Hâkim Adayı (182251) RidvanGÜNAY Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  65. Ankara Hâkim Adayı (182252) Alim GÜNAYDIN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  66. Konya Hâkim Adayı (182254) Mustafa GÜRAN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  67. Ankara Hâkim Adayı (182255) Mehmet Ali GÜRER Şanlıurfa Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  68. İstanbul Hâkim Adayı (182256) Fırat HIRDAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  69. Ankara Hâkim Adayı (182258) Esranur İŞIK Sakarya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  70. İstanbul Hâkim Adayı (182259) Veysel IŞIK İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  71. Ankara Hâkim Adayı (182260) Burak Han İLHAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  72. İstanbul Hâkim Adayı (182262) Şule KAHVECİ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  73. Ankara Hâkim Adayı (182264) Namık Kemal KAMBER Batman İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  74. Ankara Hâkim Adayı (182266) Dilek KARA Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  75. Ankara Hâkim Adayı (182267) Halil KARA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  76. Konya Hâkim Adayı (182269) Gökhan KARABULUT Batman İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  77. Ankara Hâkim Adayı (182270) Uğur KARACA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  78. Ankara Hâkim Adayı (182273) Beren PEHLİVANOGLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  79. Ankara Hâkim Adayı (182274) Alper KARAMUK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  80. Ankara Hâkim Adayı (182275) Ufuk KARTAL Sivas İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  81. İzmir Hâkim Adayı (182276) Emre KAVAK Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  82. Ankara Hâkim Adayı (182278) Mustafa Nuri KELKİT Bursa İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  83. Ankara Hâkim Adayı (182279) Muhammed KIZILTOPRAK Mardin İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  84. Ankara Hâkim Adayı (182281) İbrahim KOÇER Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  85. Ankara Hâkim Adayı (182282) Bülent KOLCULAR Tekirdağ İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  86. Gaziantep Hâkim Adayı (182283) Uğur KORKMAZ Sivas İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  87. Ankara Hâkim Adayı (182284) Mustafa KÖKEN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  88. Ankara Hâkim Adayı (182285) Mustafa KÖMCÜ Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  89. Ankara Hâkim Adayı (182286) Haşan Burak KÖŞ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  90. İstanbul Hâkim Adayı (182287) Erdinç KÜREKÇİ Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  91. Ankara Hâkim Adayı (182288) Selçuk MALKOÇ Samsun İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  92. İstanbul Hâkim Adayı (182289) Burcu MEMİŞ Kastamonu İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  93. Ankara Hâkim Adayı (182290) Buğrahan MOLLAOĞULLARI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  94. Ankara Hâkim Adayı (182291) Burak MUTLU Adana Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  95. Konya Hâkim Adayı (182292) Tuğrul OFLAZ Mersin İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  96. Ankara Hâkim Adayı (182293) Zeynep Neslihan BÜYÜK Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  97. Ankara Hâkim Adayı (182294) Ahmet OKUMUŞ Malatya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  98. Ankara Hâkim Adayı (182296) Ece ÖZBİLGİÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  99. Konya Hâkim Adayı (182297) Ömeralp ÖZCAN İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  100. Ankara Hâkim Adayı (182298) Yasin ÖZENÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  101. Antalya Hâkim Adayı (182299) Emre ÖZKAN Zonguldak İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  102. Ankara Hâkim Adayı (182300) Kürşat ÖZTÜRK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  103. Ankara Hâkim Adayı (182302) Mehmet Said ÖZYURT Muğla İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  104. Erzurum Hâkim Adayı (182303) Elif PALIKAN HEKİMOĞLU İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  105. İstanbul Hâkim Adayı (182304) Tuğçe İrem CİVA İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  106. İstanbul Hâkim Adayı (182306) Aykut RESULOĞLU Bursa İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  107. Ankara Hâkim Adayı (182308) Erdem SAĞDIÇ Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  108. Ankara Hâkim Adayı (182309) Ömür Kadri SARI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  109. Konya Hâkim Adayı (182310) Gökhan SERT Kırıkkale Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  110. Ankara Hâkim Adayı (182311) Ulaş SEZER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  111. Ankara Hâkim Adayı (182312) Oğuz Han SIR Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  112. Ankara Hâkim Adayı (182313) Mehmet SOĞANLI Mersin Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  113. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (182314) Muhammet SOYSAL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  114. Ankara Hâkim Adayı (182319) İbrahim ŞAPALOĞLU Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  115. Ankara Hâkim Adayı (182320) Ömer ŞEN Erzurum İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  116. Ankara Hâkim Adayı (182322) Nadir ŞENER Mersin Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  117. Ankara Hâkim Adayı (182323) Elif Azra ŞENGÖZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  118. İstanbul Hâkim Adayı (182326) Ali TEKİN Kocaeli İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  119. Ankara Hâkim Adayı (182327) Hatice TERZİ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  120. İstanbul Hâkim Adayı (182328) Ebru GEZER Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  121. İstanbul Hâkim Adayı (182330) Emre TUNA Çorum Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  122. Ankara Hâkim Adayı (182332) Cihan TÜRKAN Kütahya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  123. Ankara Hâkim Adayı (182333) Sıray TÜYSÜZ Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  124. Erzurum Hâkim Adayı (182334) Vefa UÇAR Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  125. Ankara Hâkim Adayı (182336) Bilge ULUKANLIGİL BAŞAT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  126. Ankara Hâkim Adayı (182337) Mehmet Can UZ Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  127. Ankara Hâkim Adayı (182341) Bekir YAMAN İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  128. Ankara Hâkim Adayı (182342) Selim YAMAN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  129. İstanbul Hâkim Adayı (182343) Mehmet YILAN Balıkesir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  130. Konya Hâkim Adayı (182345) Ali YILMAZ Sakarya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  131. Samsun Hâkim Adayı (182346) Eray YILMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne
  132. Ankara Hâkim Adayı (182347) Ferhat Ali YILMAZ Şanlıurfa Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  133. Konya Hâkim Adayı (182348) Onur YILMAZ Kocaeli İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  134. Ankara Hâkim Adayı (182349) Rabia YILMAZ İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  135. Ankara Hâkim Adayı (182350) Mehmet YİLMAZ Trabzon İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  136. Ankara Hâkim Adayı (182351) Uğur Yasin YOLAL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  137. Ankara Hâkim Adayı (182353) Cemile YÜMÜN İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  138. Adana Hâkim Adayı (191730) Selçuk ACAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  139. 13 8. Ankara Hâkim Adayı (191732) Murat AĞGÜN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  140. Antalya Hâkim Adayı (191733) Reşat AKCAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  141. Ankara Hâkim Adayı (191736) Burcu AKGÜNDÜZ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  142. Antalya Hâkim Adayı (191738) Nurullah AKSARI İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  143. Ankara Hâkim Adayı (191740) Mustafa AKSU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  144. Ankara Hâkim Adayı (191742) İrem AKTAR ÖREN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  145. İzmir Hâkim Adayı (191743) Barış AKTAŞ Sakarya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  146. Adana Hâkim Adayı (191749) İsmail ALICI İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  147. İstanbul Hâkim Adayı (191751) Akın ALTINBAŞ Eskişehir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  148. Konya Hâkim Adayı (191759) Yasemin ARICI Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  149. Ankara Hâkim Adayı (191760) Birsen ARSLAN Mardin İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  150. Ankara Hâkim Adayı (191761) Melike ARSLAN ÖZCANAN Diyarbakır İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  151. Ankara Hâkim Adayı (191763) Erdal ASLAN Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  152. 151 .Ankara Hâkim Adayı (191764) Ersin ASLAN Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  153. Ankara Hâkim Adayı (191765) Faruk ATAN Trabzon Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  154. Ankara Hâkim Adayı (191766) Kazim ATASOY İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  155. Ankara Hâkim Adayı (191767) Eyüp ATEŞYAKAR İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  156. Ankara Hâkim Adayı (191768) Metin Hakan ATILA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  157. Ankara Hâkim Adayı (191779) Özgür ATMACA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  158. Malatya Hâkim Adayı (191781) Nuri Alper AYDIN İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  159. Ankara Hâkim Adayı (191786) Zehra BAHADIR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  160. Sivas Hâkim Adayı (191794) Ali Emir BALAKBABALAR Kastamonu İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  161. Ankara Hâkim Adayı (191797) Haşan BAY Bursa İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  162. 161 .İzmir Hâkim Adayı (191801) Zeki BELEN Adıyaman İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  163. Eskişehir Hâkim Adayı (191803) Mehmet Numan BENLİ Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  164. Tekirdağ Hâkim Adayı (191808) Umur BİLGİNER Kocaeli Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  165. İzmir Hâkim Adayı (191809) Bekir BOĞA Balıkesir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  166. Ankara Hâkim Adayı (191810) Hafıze BOLATOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  167. Ankara Hâkim Adayı (191812) Özkan BOZKURT Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  168. İstanbul Hâkim Adayı (191818) Dilek BULDUK İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  169. İzmir Hâkim Adayı (191820) Zafer BULUT Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  170. Malatya Hâkim Adayı (191822) Zülfiye CANLI Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  171. Ankara Hâkim Adayı (191825) Ali COŞKUN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  172. Sivas Hâkim Adayı (191826) Serkan COŞKUN Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  173. Ordu Hâkim Adayı (191830) Ali ÇELENK İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  174. Kayseri Hâkim Adayı (191839) Ahmet ÇİFTÇİ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  175. Malatya Hâkim Adayı (191847) Nurettin ÇİTİL Sakarya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  176. Ankara Hâkim Adayı (191848) Havva DAĞDEVİREN POLAT Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  177. Diyarbakır Hâkim Adayı (191851) Aylin DARDOĞAN Zonguldak İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  178. Diyarbakır Hâkim Adayı (191853) Süleyman DAZ Çanakkale İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  179. Ankara Hâkim Adayı (191855) Ebru DEMİR Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  180. Bursa Hâkim Adayı (191856) Hüseyin DEMİR Sivas İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  181. Adana Hâkim Adayı (191860) Sedat DEMİREL Diyarbakır Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  182. 181 .İstanbul Hâkim Adayı (191861) Suat DEMİREL İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  183. Bursa Hâkim Adayı (191868) Şehnaz DİRİARIN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  184. İstanbul Hâkim Adayı (191869) Bayram DİRİCAN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  185. Ankara Hâkim Adayı (191871) Ersan DOĞAN Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  186. Ankara Hâkim Adayı (191873) Ayşe DÖVER Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  187. İstanbul Hâkim Adayı (191875) Burcu Başak DURAN Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  188. İstanbul Hâkim Adayı (191877) Mikail DÜZENLİ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  189. Eskişehir Hâkim Adayı (191882) Fatma ELMAKASTA ERENOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  190. Ankara Hâkim Adayı (191884) Nuray EMRE Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  191. Sivas Hâkim Adayı (191886) AdemERARSLAN Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  192. Elazığ Hâkim Adayı (191888) Osman ERBAŞ Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  193. Ankara Hâkim Adayı (191889) Münevver ERCAN Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  194. İzmir Hâkim Adayı (191891) Osman ERDOĞAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  195. Malatya Hâkim Adayı (191912) Onur ERŞEN Eskişehir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  196. Çorum Hâkim Adayı (191913) Mete Nazım ERTEM Sivas İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  197. Hatay Hâkim Adayı (191914) Haşan ERTÜRK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  198. İstanbul Hâkim Adayı (191915) Osman FINDIK İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  199. Sakarya Hâkim Adayı (191916) Eda Yaşar GENÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  200. İzmir Hâkim Adayı (191917) İkbal GİRGİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  201. İstanbul Hâkim Adayı (191919) Ahmet GÖK İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  202. Ankara Hâkim Adayı (191921) Dilek GÜL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  203. Antalya Hâkim Adayı (191922) Haşim GÜLTEKİN Kahramanmaraş Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  204. Gaziantep Hâkim Adayı (191923) Mustafa GÜLTEKİN Zonguldak İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  205. Kayseri Hâkim Adayı (191924) Levent GÜNAYTEKİN Konya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  206. Bursa Hâkim Adayı (191925) Halil GÜNDÜZ Samsun Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  207. Muğla Hâkim Adayı (191927) Gözde GÜNER TOPÇUOĞLU Mersin Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  208. Ankara Hâkim Adayı (191928) Fatma GÜNEŞ GÜLŞEN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  209. Edime Hâkim Adayı (191929) Ahmet GÜNGÖR Bursa Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  210. Gaziantep Hâkim Adayı (191934) Abdulkadir HOŞAF Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  211. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (191936) Sıtkı Ömür İNAN Kocaeli İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  212. İstanbul Hâkim Adayı (191940) Abdunahman KALKAN Samsun İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  213. Ankara Hâkim Adayı (191941) Serpil KALKAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  214. Sivas Hâkim Adayı (191942) Yüksel KALKAN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  215. Konya Hâkim Adayı (191943) Süleyman KAMACI İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  216. İzmir Hâkim Adayı (191947) Nihan YUVA İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  217. Ankara Hâkim Adayı (191948) Yasemin KARACA ZOR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  218. Gaziantep Hâkim Adayı (191949) Berhan KARADAĞ Trabzon İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  219. İzmir Hâkim Adayı (191950) Hale KARAHAN İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  220. İzmir Hâkim Adayı (191951) Murat KARAHAN İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  221. Ankara Hâkim Adayı (191952) Yavuz KARAKUŞ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  222. Ankara Hâkim Adayı (191953) Burhan KARSLI Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  223. Ankara Hâkim Adayı (191955) Esra KAYA URAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  224. Ankara Hâkim Adayı (191956) Uğur KAYAPINAR İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  225. Konya Hâkim Adayı (191960) Huri Melek KELEŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  226. İzmir Hâkim Adayı (191963) Çiğdem KOÇER ALTINKAYA Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  227. Ankara Hâkim Adayı (191964) Safiye Gözde KOÇKAYA KARAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  228. İzmir Hâkim Adayı (191965) Başak Hülya KORKMAZ Mersin Vergi Mahkemesi Oyeliği’ne,
  229. Adana Hâkim Adayı (191967) Bekir Ozan KÖREZ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  230. Samsun Hâkim Adayı (191968) Ali KÖSE İsparta İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  231. Manisa Hâkim Adayı (191969) Mehmet KURBAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  232. Adana Hâkim Adayı (191972) İbrahim LAFÇI İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  233. Edime Hâkim Adayı (191973) Harun SARI İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  234. Ankara Hâkim Adayı (191974) Emine MEMİŞ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  235. İstanbul Hâkim Adayı (191975) Hatice MERAY AKCAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  236. Konya Hâkim Adayı (191976) Abdullah NACAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  237. Sakarya Hâkim Adayı (191978) Pınar ÖNAY KOPER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  238. Ankara Hâkim Adayı (191979) Devin Gülsün ÖNER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  239. Eskişehir Hâkim Adayı (191980) Veysel Barış ÖNER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  240. Konya Hâkim Adayı (191981) Uğur ÖRKAN Kocaeli İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  241. Ankara Hâkim Adayı (191982) Mustafa ÖZANBARCI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  242. Konya Hâkim Adayı (191983) Ganime ÖZÇİFTÇİ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  243. Aydın Hâkim Adayı (191984) Mehmet ÖZDAMAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  244. İstanbul Hâkim Adayı (191988) Tuba ÖZGENÇ Mersin Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  245. İzmir Hâkim Adayı (191989) Figen ÖZGÜLER Mardin Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  246. Ankara Hâkim Adayı (191990) Derya ÖZKAN Muğlaİdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  247. Edime Hâkim Adayı (191993) Nursel ÖZKURT Aksaray İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  248. İstanbul Hâkim Adayı (191995) Kader PALAMAR Zonguldak Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  249. Ankara Hâkim Adayı (191997) Songül SALMAN ÖZMEN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  250. Ankara Hâkim Adayı (192000) Sibel MEHAN Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  251. İstanbul Hâkim Adayı (192002) Mustafa SEKMEN Antalya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  252. İstanbul Hâkim Adayı (192003) Salih SefaSEKNİ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  253. Antalya Hâkim Adayı (192004) Hatice SERT Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  254. İstanbul Hâkim Adayı (192006) Gamze SEZGİN Diyarbakır Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  255. İzmir Hâkim Adayı (192008) Veli SÖNMEZ Edime İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  256. Konya Hâkim Adayı (192016) Cemile ŞAHİN GÜNGÖR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  257. İstanbul Hâkim Adayı (192021) Nuray TAMGÜÇ GÖKTÜRK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  258. Gaziantep Hâkim Adayı (192024) Serhan TAŞGÖRMEZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  259. İstanbul Hâkim Adayı (192025) Mehmet Fatih TEPE Şanlıurfa Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  260. Ankara Hâkim Adayı (192026) Hatice TOKPINARÜLKÜ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  261. Ankara Hâkim Adayı (192027) Salih Ferhat TOPAZİK Balıkesir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  262. Antalya Hâkim Adayı (192028) İsmail TOPÇU Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  263. Ankara Hâkim Adayı (192030) Tunay TUNÇSİPERİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  264. Zonguldak Hâkim Adayı (192031) Ali Gonca TURAN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  265. Ankara Hâkim Adayı (192032) Ali TÜFEKÇİ Batman İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  266. Ankara Hâkim Adayı (192033) Eren TÜRKMEN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  267. İstanbul Hâkim Adayı (192034) Salih TÜYSÜZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  268. Sivas Hâkim Adayı (192035) Ali Ersan TÜZUNER Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  269. Ankara Hâkim Adayı (192036) Ali UĞUR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  270. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (192039) Meltem UYGUN BALABAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  271. Ankara Hâkim Adayı (192040) Mustafa ÜLKÜ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  272. 271 .İstanbul Hâkim Adayı (192041) Turgay ÜNAL Sakarya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  273. Ankara Hâkim Adayı (192043) Hakan VAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  274. Ankara Hâkim Adayı (192045) Ahmet Hüsrev VURAL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  275. Ankara Hâkim Adayı (192047) Emine VURGUN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  276. Ankara Hâkim Adayı (192051) Mehmet Ali YALDIZCİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  277. Ankara Hâkim Adayı (192054) Yıldırım Çağlar YARDIMCI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  278. Ankara Hâkim Adayı (192055) Demet YARGIÇ Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  279. İstanbul Hâkim Adayı (192060) Ramazan YEŞİLKAYA Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  280. İstanbul Hâkim Adayı (192061) Çiğdem YETKİN Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  281. Adana Hâkim Adayı (192063) Mehmet Emin YILDIZBAKAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  282. Ankara Hâkim Adayı (192064) Derviş YILDIZOGLU Denizli İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  283. Diyarbakır Hâkim Adayı (192067) Hüseyin YÜRÜK Mersin İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  284. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (192068) Ahmet ZENCİRKIRAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  285. derecenin 2. kademesi (785+1600) göstergesi ile;
  286. Konya Hâkim Adayı (117613) Arif ÖZTÜRK Mardin Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  287. Ankara Hâkim Adayı (170428) Musab Abdulcelil UĞURLU Aksaray İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  288. Ankara Hâkim Adayı (182164) Soner AKBAŞ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  289. Konya Hâkim Adayı (182181) Abdullah Mücahit ATEŞ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  290. Ankara Hâkim Adayı (182200) ŞeydaBİNGÖL Zonguldak Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  291. Ankara Hâkim Adayı (182203) Ali Can BUĞDAYCI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  292. Ankara Hâkim Adayı (182307) Ali SAĞANAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  293. İzmir Hâkim Adayı (182316) Mehmet SÜMEN Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  294. İzmir Hâkim Adayı (182324) Arman ŞİMŞEK Mardin İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  295. Ankara Hâkim Adayı (182331) Osman TURAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  296. Erzurum Hâkim Adayı (191937) Saliha ÖZÇELİK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  297. derecenin 1. kademesi (760+1600) göstergesi ile;
  298. İstanbul Hâkim Adayı (182171) Edip Can ALAKURT Hatay Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  299. Ankara Hâkim Adayı (182172) Mehmet ALP Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  300. Ankara Hâkim Adayı (182174) Serkan Baran ALTUN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  301. Ankara Hâkim Adayı (182199) Samet BENZER İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  302. Erzurum Hâkim Adayı (182237) Burak ERGENOGLU Hatay İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  303. Ankara Hâkim Adayı (182239) Merve ERTÜRK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  304. Ankara Hâkim Adayı (182247) Abdulkadir GÖZEN İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  305. Ankara Hâkim Adayı (182265) Emre KAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  306. İstanbul Hâkim Adayı (182315) Ömer SOYYİöİT İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  307. Ankara Hâkim Adayı (182344) Murat YILDIRIM İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  308. Ankara Hâkim Adayı (182352) Elif YÜKSEL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  309. Sakarya Hâkim Adayı (191782) Yılmaz AYDIN Hatay Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  310. Ankara Hâkim Adayı (191880) Bahar ELKILIÇ KANER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  311. İstanbul Hâkim Adayı (191986) Metin ÖZEN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  312. derecenin 2. kademesi (865+2200) göstergesi ile;
  313. Gaziantep Hâkim Adayı (182204) Emrah BÜYÜK Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  314. Ankara Hâkim Adayı (182301) Muhammet ÖZTÜRK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  315. İstanbul Hâkim Adayı (182305) Yusuf PASLANMAZ Balıkesir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  316. Ankara Hâkim Adayı (191920) Ferah GÖKEL DEMIREL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  317. İstanbul Hâkim Adayı (192017) Yahya ŞANVERDİ Sivas Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  318. derecenin 1. kademesi (835+2200) göstergesi ile;
  319. Ankara Hâkim Adayı (182184) Osman AYDOĞAN Kayseri Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  320. Ankara Hâkim Adayı (182238) Ahmet ERTAŞ Manisa İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  321. Ankara Hâkim Adayı (182268) Reşat KARA Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  322. İzmir Hâkim Adayı (182272) Cengiz KARAGÖBEK Gaziantep Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  323. Antalya Hâkim Adayı (191946) Aydın KARA Manisa İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  324. Ankara Hâkim Adayı (191971) Mehmet Emin KÜÇÜK Van İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  325. derecenin 2. kademesi (950+2300) göstergesi ile;
  326. Ankara Hâkim Adayı (97187) Aydın UÇAR Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  327. İstanbul Hâkim Adayı (103225) Ali ZENGİN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  328. Ankara Hâkim Adayı (182223) Ayşe DENÎZHAN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  329. Ankara Hâkim Adayı (182261) Bülent İNAN Adana Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  330. Ankara Hâkim Adayı (182339) Eren ÜNAL Muğla Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  331. Ankara Hâkim Adayı (191753) Refika ALTINOK Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  332. Ankara Hâkim Adayı (191811) Numan BOZKURT Batman Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  333. Ankara Hâkim Adayı (191911) Türkan ERMENEK Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  334. derecenin 1. kademesi (915+2300) göstergesi ile;
  335. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (151165) Şule ARABACI İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  336. Ankara Hâkim Adayı (170408) Ayça Kevser GÜVEN Muğla İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  337. Ankara Hâkim Adayı (182257) Emrah IŞIK Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  338. 331 .İstanbul Hâkim Adayı (182321) Murat Doğan ŞENAY Trabzon Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  339. Ankara Hâkim Adayı (182338) Mehmet Celal UZUNKAYA Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  340. Ankara Hâkim Adayı (191739) Safiha AKSOY Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  341. Ankara Hâkim Adayı (191754) Ali ALTUN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  342. Ankara Hâkim Adayı (191757) Mehmet ALTUNDİŞ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  343. Ankara Hâkim Adayı (191821) Özge BULUT KAYA Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  344. Ankara Hâkim Adayı (191823) Şükrü CESUR Ordu İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  345. Çanakkale Hâkim Adayı (191933) İlke HAZIR ERDOĞDU Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  346. Ankara Hâkim Adayı (191962) Nurhan KOÇ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  347. Antalya Hâkim Adayı (192007) Gülşah SOYLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  348. derecenin 2. kademesi (1065+3000) göstergesi ile;
  349. Ankara Hâkim Adayı (182263) Hamit KALKAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  350. Ankara Hâkim Adayı (183637) Bayram DUDAKLI Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  351. Ankara Hâkim Adayı (191780) Murat AYDIN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  352. Samsun Hâkim Adayı (191800) Saadet BAYRAKTAR Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  353. İstanbul Hâkim Adayı (I9I807) Tuba BEŞTEPE İŞERİ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  354. Ankara Hâkim Adayı (191858) Adnan Koray DEMİRCİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  355. Diyarbakır Hâkim Adayı (191996) Şerife Dudu SAĞLAM Manisa İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  356. Ankara Hâkim Adayı (192049) Semra YALÇIN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  357. Ankara Hâkim Adayı (192053) Ahmet YAPICI Adana İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  358. derecenin 1. kademesi (1020+3000) göstergesi ile;
  359. Ankara Hâkim Adayı (95744) Mustafa ÖĞÜN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  360. Ankara Hâkim Adayı (182178) Oğuz Alp ASARLIOĞLU Ordu Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  361. Ankara Hâkim Adayı (182329) Nihan MALKOÇ Samsun İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  362. Malatya Hâkim Adayı (191744) Düzgün AKYOL Antalya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  363. İzmir Hâkim Adayı (191784) Uğur AYRANCI Trabzon İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  364. Ankara Hâkim Adayı (191872) Gül Banu DOĞAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  365. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (191954) Deniz KAVAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  366. Yozgat Hâkim Adayı (191992) Hakan ÖZKAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  367. Kayseri Hâkim Adayı (191994) Ömer PAK Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  368. Ankara Hâkim Adayı (192005) Adem SEVİLMİŞ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  369. Ankara Hâkim Adayı (192013) Kenan ŞAHİN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  370. Sakarya Hâkim Adayı (192020) EserTAMBAŞ Tekirdağ İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  371. İstanbul Hâkim Adayı (192023) Metin TANRIKULU Mersin Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  372. Sivas Hâkim Adayı (192052) Fatih YANMAZ Şanlıurfa İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  373. derecenin 2. kademesi (1210+3600) göstergesi ile;
  374. Adana Hâkim Adayı (41512) Muzaffer ALP Balıkesir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  375. Antalya Hâkim Adayı (191785) Mehmet BADUR Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  376. Malatya Hâkim Adayı (192057) Hüseyin Murat YAŞAR Muğla Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  377. derecenin 1. kademesi (1155+3600) göstergesi ile;
  378. Ankara Hâkim Adayı (107061) Cennet SUNAL Diyarbakır Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  379. Ankara Hâkim Adayı (124601) Gülcan ÇALIŞKAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  380. Konya Hâkim Adayı (182205) Hüseyin BÜYÜKKAYA Bursa İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  381. Ankara Hâkim Adayı (182253) Rıza GÜNDAY Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  382. İstanbul Hâkim Adayı (191804) Muharrem BER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  383. Ankara Hâkim Adayı (191837) Bilgehan ÇİÇEK AYGÜN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  384. Kayseri Hâkim Adayı (192010) Halit ŞAHİN Batman İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  385. İzmir Hâkim Adayı (192011) Hilmi ŞAHİN Zonguldak Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  386. Ankara Hâkim Adayı (192050) Fatma YALDIZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  387. 376.Sakarya Hâkim Adayı (192058) Ahmet Murat YAVAŞ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  388. Ankara Hâkim Adayı (192062) Ayşe YILDIRIM Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  389. derecenin 4. kademesi (1500+4000) göstergesi ile;
  390. Ankara Hâkim Adayı (182355) Nemin TOMBALOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  391. Aydın Hâkim Adayı (191731) Zehra ACAR Kırıkkale Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  392. Ankara Hâkim Adayı (191783) Sevgi AYDINERDOLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  393. İstanbul Hâkim Adayı (191795) Mürvet BAŞÇI Gaziantep Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  394. İstanbul Hâkim Adayı (191829) Mine ÇELEBİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  395. Ankara Hâkim Adayı (191878) İsa DÜZGÜN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  396. Ankara Hâkim Adayı (191893) Yasemin ERDOĞAN ATMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  397. Ankara Hâkim Adayı (191926) Vedat GÜNDÜZ Malatya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  398. Ankara Hâkim Adayı (191932) Mehmet Ali HAYTA Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  399. Ankara Hâkim Adayı (191935) Mevlüde İNAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  400. Ankara Hâkim Adayı (191944) Süleyman Hafız KAPAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  401. Ankara Hâkim Adayı (192001) Hatice SARITAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  402. Ankara Hâkim Adayı (192015) Suat ŞAHİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  403. İstanbul Hâkim Adayı (192042) Zekayi ÜNAL İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  404. İzmir Hâkim Adayı (192044) Nazmiye VATANSEVER KOÇAK Antalya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  405. Ankara Hâkim Adayı (192046) Betül VURAL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  406. Malatya Hâkim Adayı (192066) Mehmet Latif YURDUKUTLU Bursa İdare Mahkemesi Üyeliği’]
  407. İzmir Hâkim Adayı (192073) Sezai ÇINAR ÖZKAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  408. Ankara Hâkim Adayı (192074) Gülşen KÖSE Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  409. Malatya Hâkim Adayı (192075) Sevda GÜLTEKİN GÖKTOLGA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  410. derecenin 3. kademesi (1440+4000) göstergesi ile;
  411. Ankara Hâkim Adayı (191735) Hüseyin AKDOĞAN İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  412. Erzurum Hâkim Adayı (191813) Engin BUDAK Aksaray idare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  413. Ankara Hâkim Adayı (191814) Meryem BUDAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  414. Denizli Hâkim Adayı (191959) Nail KAZAK İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  415. Ankara Hâkim Adayı (191970) Türkay KURUBAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  416. Eskişehir Hâkim Adayı (191998) Seval SANCAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  417. Ankara Hâkim Adayı (192009) Selim SÖYLER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  418. Ankara Hâkim Adayı (192048) Mukaddes YALÇIN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  419. Ankara Hâkim Adayı (192065) Can YILMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  420. Ankara Hâkim Adayı (191819) Özkan BULUT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  421. Konya Hâkim Adayı (191836) Süleyman ÇETMİLÎ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  422. Gaziantep Hâkim Adayı (191918) Mesut GÖGEBAKAN Batman İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  423. Ankara Hâkim Adayı (191939) Mehmet KALAY İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  424. İzmir Hâkim Adayı (191957) Seval Sıla KAYGISIZ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  425. İstanbul Hâkim Adayı (191977) Mirzeydin ORUÇ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  426. Ankara Hâkim Adayı (191999) Arif SARI Antalya Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  427. derecenin 2. kademesi (1380+4000) göstergesi ile;
  428. İstanbul Hâkim Adayı (191734) Şenol AKÇA Gaziantep Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  429. İstanbul Hâkim Adayı (191746) Selim ALBAYRAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  430. Ankara Hâkim Adayı (192022) Birsen TAMKOÇ İRAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  431. derecenin 1. kademesi (1320+4000) göstergesi ile;
  432. İstanbul Hâkim Adayı (191816) Zuhat BUDAK Samsun İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  433. Mardin Hâkim Adayı (191841) Mustafa ÇİLGİN Bursa İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  434. Ankara Hâkim Adayı (191938) Ayfer KAHRAMAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  435. Ankara Hâkim Adayı (191985) Bozdoğan Hakan ÖZDOGAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  436. Ankara Hâkim Adayı (191987) Özkan ÖZERGİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  437. Ankara Hâkim Adayı (191991) Ercan ÖZKAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  438. Konya Hâkim Adayı (192056) Ramazan YAŞA Kırıkkale Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  439. Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
  440. Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:

Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adayları ile idari yargı hâkim adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca 07/09/2016 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.

KARAR TARİHİ VE NUMARASI: 07/09/2016 – 2016/1573-1574

Adli Yargı Hâkim Ve Cumhuriyet Savcı Adayları

derecenin 2. kademesi (675+1300) göstergesi ile;

  1. Akhisar Hâkim Adayı (189782) Ümit DEMİR Saray (Van) Hâkimliğine,
  2. Konya C.Savcı Adayı (189801) Hüseyin DOĞAN Pertek (Tunceli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  3. Ankara C.Savcı Adayı (190058) Emrah KELEŞ Andırın (Kahramanmaraş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  • derecenin 2. kademesi (720+1500) göstergesi ile;
  1. Ankara C.Savcı Adayı (190242) Şükrü SARAÇOĞLU Tatvan (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  2. İsparta Hâkim Adayı (190091) Yeter KOCA Karaman Hâkimliği’ne,
  3. İstanbul Hâkim Adayı (189895) Faruk GÖKER Derik (Mardin) Hâkimliği’ne,
  4. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189891) Abdullah GÖKÇE Gölköy (Ordu) Hâkimliği’ne,
  5. Ankara C.Savcı Adayı (189867) Ayşe TOPÇU ERZEYBEK Bursa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  6. Eskişehir Hâkim Adayı (189668) Elif BULDUK Akçakale (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  7. Ankara C.Savcı Adayı (189470) İlyas ABUKAN Hakkâri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  8. Ankara Hâkim Adayı (170433) Hüseyin COŞKUN Nusaybin (Mardin) Hâkimliği’ne,
  9. Ankara C.Savcı Adayı (170431) Evren KARADAĞ Foça (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  10. Ankara Batı Hâkim Adayı (170425) Kadri KIRAN Suşehri (Şebinkarahisar) Hâkimliği’ne,
  11. Aksaray Hâkim Adayı (170417) Fatih BAYRAKDAR Karlıova (Bingöl) Hâkimliği’ne,
  12. Adıyaman Hâkim Adayı (164355) Fatma ÖZCAN Saray (Çorlu) Hâkimliği’ne,
  13. Ankara Batı Hâkim Adayı (164340) Baki ÖNER Sandıklı (Afyonkarahisar) Hâkimliği’ne,
  14. Akhisar Hâkim Adayı (164269) Özgün ÖZEN Emirdağ (Bolvadin) Hâkimliği’ne,
  15. Ankara Hâkim Adayı (151134) Mehmet Ali KUŞUÇAR Sorgun (Yozgat) Hâkimliği’ne,
  16. Nevşehir Hâkim Adayı (138993) Amine ERTAŞ Kastamonu Hâkimliği’ne,
  17. derecenin 1. kademesi (760+1600) göstergesi ile;
  18. Ankara Hâkim Adayı (190539) Emre YILMAZ Çermik (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  19. Konya C.Savcı Adayı (190491) Servet YAPRAKCI Kadirli (Osmaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  20. 879,Sivas Hâkim Adayı (190401) Ümit TORUN Araklı (Trabzon) Hâkimliği’ne,
  21. Ankara Hâkim Adayı (190351) Meryem TAŞ Eşme (Uşak) Hâkimliği’ne,
  22. Elazığ Hâkim Adayı (190327) Zehra ŞEKERDAĞ Çardak (Denizli) Hâkimliği’ne,
  23. Bingöl C.Savcı Adayı (190106) İdris KOŞAR Dazkırı (Dinar) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  24. Eskişehir Hâkim Adayı (190076) Burak KILIK Tarsus Hâkimliği’ne,
  25. Ankara Hâkim Adayı (189921) Emrah GÜLER Reyhanlı (Kırıkhan) Hâkimliği’ne,
  26. Ankara Batı C.Savcı Adayı (189752) Hamza ÇİLİ Kelkit (Gümüşhane) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  27. Tavşanlı C.Savcı Adayı (189695) Mehmet COŞKUN Ürgüp (Nevşehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  28. Ankara Batı Hâkim Adayı (189654) Yunus Emre BİLGİLİ Elmalı Hâkimliği’ne,
  29. Erzincan Hâkim Adayı (189564) İsa ARSLAN Reyhanlı (Kırıkhan) Hâkimliği’ne,
  30. Ankara Hâkim Adayı (170435) Erdem GÜNEŞ Aydın Hâkimliği’ne,
  31. Kayseri Hâkim Adayı (139002) Nesibe ULUÇAY İskenderun Hâkimliği’ne,
  32. Ankara Hâkim Adayı (190536) Cihat Ramazan YILMAZ Çaldıran (Erciş) Hâkimliği’ne,
  33. Bakırköy C.Savcı Adayı (190535) Burak Kağan YILMAZ Pasinler (Erzurum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  34. Konya Hâkim Adayı (190534) Abdullah YILLAR Nazilli Hâkimliği’ne,
  35. Şımak Hâkim Adayı (190532) İlham YILDIZ KİL Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği’ne,
  36. Ankara Batı Hâkim Adayı (190531) Yasemin YILDIZ AYMAN Konya Hâkimliği’ne,
  37. Nazilli C.Savcı Adayı (190530) Selim YILDIZ Serik (Manavgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  38. Uşak Hâkim Adayı (190529) Koray YILDIZ Adana Hâkimliği’ne,
  39. Kütahya Hâkim Adayı (190528) Fatma Gülşah YILDIZ Samsun Hâkimliği’ne,
  40. Kilis Hâkim Adayı (190527) Ebru YILDIZ Muş Hâkimliği’ne,
  41. 828.Silifke C.Savcı Adayı (190525) Cenk YILDIZ Çanakkale Cumhuriyet Savcılığı’na,
  42. Antalya C.Savcı Adayı (190524) Adem YILDIRMIŞ Şımak Cumhuriyet Savcılığı’na,
  43. Antalya Hâkim Adayı (190523) Seda YILDIRIM Mut (Silifke) Hâkimliği’ne,
  44. Erzurum Hâkim Adayı (190522) Özge YILDIRIM Midyat Hâkimliği’ne,
  45. Bolu Hâkim Adayı (190521) Merve YILDIRIM Besni (Adıyaman) Hâkimliğine,
  46. Eskişehir Hâkim Adayı (190519) Hatice Mehtap YILDIRIM Tokat Hâkimliğine,
  47. Kırıkkale C.Savcı Adayı (190518) Erce Rıdvan YILDIRIM Kurşunlu (Çankırı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  48. 821.Sivas C.Savcı Adayı (190517) Emin YILDIRIM Karasu (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  49. Ankara Hâkim Adayı (190516) Mehmet YIGRAP Darende (Malatya) Hâkimliğine,
  50. Ankara Hâkim Adayı (190515) Cansu YETKİN Yatağan (Muğla) Hâkimliğine,
  51. Adana Hâkim Adayı (190514) Hacı Turhan YEŞİL Foça (Karşıyaka) Hâkimliğine,
  52. Diyarbakır Hâkim Adayı (190512) Gülşah YEŞİL Kızıltepe (Mardin) Hâkimliğine,
  53. Denizli Hâkim Adayı (190511) Kemal Can YERSEL Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliğine,
  54. Ankara Batı Hâkim Adayı (190510) Merve YERLİKAYA Arpaçay (Kars) Hâkimliğine,
  55. Ankara Batı C.Savcı Adayı (190508) Ayhan YENİLMEZ Korkuteli (Antalya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  56. Mardin Hâkim Adayı (190507) Songül YENİGÜN Antalya Hâkimliğine,
  57. Ankara Hâkim Adayı (190506) Işık YELİN Kayseri Hâkimliğine,
  58. Mersin Hâkim Adayı (190505) Abdurrahman YEĞEN Tavas (Denizli) Hâkimliğine,
  59. İstanbul C.Savcı Adayı (190504) Uğur YAZICI Karataş (Adana) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  60. Ankara Hâkim Adayı (190503) Şeyma HASİPEK Gerger (Adıyaman) Hâkimliğine,
  61. Ankara C.Savcı Adayı (190501) Gül YAZGAN Sarıveliler (Ermenek) Cumhuriyet Savcılığı’]
  62. Ankara Hâkim Adayı (190500) Burcu YAZAR Bahçesaray (Van) Hâkimliği’ne,
  63. îstanbul Hâkim Adayı (190499) Yusuf YAZ Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliğine,
  64. Bingöl Hâkim Adayı (190498) Muhsin YATAĞAN Ünye Hâkimliğine,
  65. İzmir C.Savcı Adayı (190497) Fatih YAŞİN Şemdinli (Yüksekova) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  66. Siverek Hâkim Adayı (190496) Sevda YAŞIRTI Nazimiye (Tunceli) Hâkimliğine,
  67. Seydişehir Hâkim Adayı (190494) Yasir YAŞAR Samandağ (Hatay) Hâkimliğine,
  68. Ankara Batı C.Savcı Adayı (190493) Oğuzhan YARDIM Genç (Bingöl) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  69. Manavgat Hâkim Adayı (190492) Yener Hüseyin YARAR Adana Hâkimliğine,
  70. Erzurum C.Savcı Adayı (190489) Mustafa YAPICI Devrekani (Kastamonu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  71. Ankara Hâkim Adayı (190488) Pınar Selin YANIK Giresun Hâkimliğine,
  72. Bafra C.Savcı Adayı (190487) Nergis YANIK Aliağa (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  73. Ankara Hâkim Adayı (190486) Yasemin YANARDAĞ Dörtyol (İskenderun) Hâkimliğine,
  74. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (190483) Burcu YAMAN Bahçe (Osmaniye) Hâkimliğine,
  75. Kocaeli C.Savcı Adayı (190481) Vakkas YAMAÇ Bozüyük (Bilecik) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  76. Aksaray Hâkim Adayı (190480) Selin YALVAÇ Pervari (Siirt) Hâkimliğine,
  77. Sivas Hâkim Adayı (190479) Arzu YALÇIN Alanya Hâkimliğine,
  78. 791 .İstanbul Hâkim Adayı (190478) Mehmet Atanın YAĞMURCU Arpaçay (Kars) Hâkimliğine,
  79. Kırşehir Hâkim Adayı (190477) Aysun YAĞMUR GÜNAYDIN Ağrı Hâkimliğine,
  80. 789.1stanbul C.Savcı Adayı (190475) Ali Can YABUL Konya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  81. Çorum C.Savcı Adayı (190473) Murat VURGUN Bitlis Cumhuriyet Savcılığı’na,
  82. Manavgat Hâkim Adayı (190471) İsmail VURAL Sarıkaya (Boğazlıyan) Hâkimliğine,
  83. Bingöl C.Savcı Adayı (190470) Ilyas VURAL Kırıkhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  84. Bafra Hâkim Adayı (190469) İbrahim VURAL Edremit (Burhaniye) Hâkimliğine,
  85. Ankara Batı Hâkim Adayı (190468) Hakan VURAL Tarsus Hâkimliğine,
  86. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (190466) Abdurrahman VURAL Solhan (Bingöl) Hâkimliğine,
  87. Balıkesir Hâkim Adayı (190465) Buket VOYVADA Bor (Niğde) Hâkimliğine,
  88. İstanbul Hâkim Adayı (190464) Cansu VARDAR Sakarya Hâkimliğine,
  89. Bolvadin C.Savcı Adayı (190463) Eşref Mücahid ÜZÜM Çerkeş (Karabük) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  90. Eskişehir C.Savcı Adayı (190460) Ebru ÜSTÜNBAŞ Cizre Cumhuriyet Savcılığı’na,
  91. Ankara Hâkim Adayı (190459) Ali Kaan ÜRKMEZ Kocaeli Hâkimliğine,
  92. Bursa C.Savcı Adayı (190457) Barış ÜNSAL Demirci (Salihli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  93. Konya C.Savcı Adayı (190456) Abdurrahman ÜNLÜ Simav (Uşak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  94. Ankara Hâkim Adayı (190455) Zeynep Damla ÜNEŞ Kangal (Sivas) Hâkimliğine,
  95. Kırıkkale Hâkim Adayı (190454) Ahmet ÜNER Kâhta (Adıyaman) Hâkimliğine,
  96. Ankara Hâkim Adayı (190453) Şeyda Nur ÜN Elbistan Hâkimliği’ne,
  97. Kayseri Hâkim Adayı (190452) Şevket ÜNAL Balıkesir Hâkimliği’ne,
  98. Ankara Hâkim Adayı (190451) Seda ÜNAL Akyazı (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  99. Nazilli Hâkim Adayı (190449) Hatice ÜNAL Dinar Hâkimliği’ne,
  100. Gaziantep Hâkim Adayı (190447) Bahadır Muharrem ÜK Gebze Hâkimliği’ne,
  101. Ankara Hâkim Adayı (190446) Sevgi UZUN Çarşamba Hâkimliği’ne,
  102. Ankara Hâkim Adayı (190445) Eren UZ Gülşehir (Nevşehir) Hâkimliği’ne,
  103. Niğde Hâkim Adayı (190444) Tuğba UYSAL Düzce Hâkimliği’ne,
  104. İnegöl Hâkim Adayı (190443) Nuriye UYSAL Yalova Hâkimliği’ne,
  105. Aydın C.Savcı Adayı (190441) Gülizar UŞAN Mudurnu (Bolu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  106. Ankara Batı Hâkim Adayı (190439) Osman USLU Koyulhisar (Şebinkarahisar) Hâkimliği’ne,
  107. Ankara C.Savcı Adayı (190438) Emre US Kuşadası (Söke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  108. Samsun Hâkim Adayı (190436) Emel URFALIOĞLU Sinanpaşa (Afyonkarahisar) Hâkimliği’ne,
  109. Bandırma C.Savcı Adayı (190434) Erdal ULUTAŞDEMİR Vize (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  110. Eskişehir Hâkim Adayı (190431) Ganem ULUKOCA Kulp (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  111. 758.Osmaniye Hâkim Adayı (190430) Esra ULUDAĞ Kocaeli Hâkimliği’ne,
  112. Midyat Hâkim Adayı (190429) Adil ULUDAĞ Kocaali (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  113. Ankara Batı C.Savcı Adayı (190427) Cansu UĞURLU Sinop Cumhuriyet Savcılığı’na,
  114. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (190426) Zeynep UĞUR Bartın Hâkimliği’ne,
  115. Ankara C.Savcı Adayı (190425) Ahmet Mesut UĞRAŞ Kandıra (Kocaeli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  116. Kayseri Hâkim Adayı (190422) Saliha AKBUCAK Adana Hâkimliği’ne,
  117. Kayseri C.Savcı Adayı (190421) Özer UÇAR Gürün (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  118. Antalya C.Savcı Adayı (190420) MuhammedUÇAR İnegöl Cumhuriyet Savcılığı’na,
  119. Ankara C.Savcı Adayı (190419) Mevlüt UÇAR Karaman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  120. Hatay C.Savcı Adayı (190418) Mehmet UÇAR Kırşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  121. Burhaniye C.Savcı Adayı (190417) Nazım TÜZÜN Tavşanlı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  122. İsparta Hâkim Adayı (190416) Başak ALTUNTAŞ Nallıhan (Ankara Batı) Hâkimliği’ne,
  123. Giresun C,Savcı Adayı (190414) Türker TÜRKMEN Adana Cumhuriyet Savcılığı’na,
  124. 745.Siirt Hâkim Adayı (190413) Lütfıye ÇAPAR Ermenek Hâkimliği’ne,
  125. Kayseri C.Savcı Adayı (190412) Murat TÜRK Akşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  126. Ankara Hâkim Adayı (190411) Aysun TÜRK Beytüşşebap (Şımak) Hâkimliği’ne,
  127. 742.Samsun C,Savcı Adayı (190410) Selim TÜREDİ Merzifon (Amasya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  128. 741 .Ankara Hâkim Adayı (190409) Esma TÜREDİ Aydın Hâkimliği’ne,
  129. Sivas Hâkim Adayı (190408) Gonca TUTUCU Bandırma Hâkimliği’ne,
  130. Adıyaman Hâkim Adayı (190407) Funda Nuray TURGUT Mersin Hâkimliği’ne,
  131. Kayseri C.Savcı Adayı (190406) Sevinç Dilara TUNÇBİLEK Dörtyol (İskenderun) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  132. Silifke C.Savcı Adayı (190405) Mustafa TUNA Ağrı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  133. Nevşehir C.Savcı Adayı (190402) Tuncay TOSUN Erzincan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  134. Kırıkkale Hâkim Adayı (190400) Sultan TORUN Kırıkhan Hâkimliği’ne,
  135. Ankara Hâkim Adayı (190399) Kerem TORAMAN Erzin (İskenderun) Hâkimliği’ne,
  136. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190397) Lütiullah TOPUK Amasya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  137. Ankara Batı Hâkim Adayı (190396) Çiğdem SEVMİŞ Çüngüş (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  138. İstanbul C.Savcı Adayı (190394) Selin Büşra TOPKARA Edremit (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  139. 730.Samsun C.Savcı Adayı (190393) Güner TOPAL Akseki (Manavgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  140. Ankara Hâkim Adayı (190391) İpek TOMAK Ulukışla (Niğde) Hâkimliği’ne,
  141. Trabzon C.Savcı Adayı (190390) SerraEmine TOLUÇ Uludere (Şımak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  142. Erzurum C.Savcı Adayı (190389) Ahmet îlyas TOLAR Samsun Cumhuriyet Savcılığı’na,
  143. Elazığ C.Savcı Adayı (190388) İbrahim TİRYAKİ Aliağa (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  144. Uşak Hâkim Adayı (190387) Elif Tuğba TİRE Kalecik (Ankara) Hâkimliği’ne,
  145. Kocaeli C.Savcı Adayı (190386) Erhan TİMUR Acıpayam (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  146. Ankara Hâkim Adayı (190382) Fevzi Bilal TEZCAN Akhisar Hâkimliği’ne,
  147. 722.Samsun Hâkim Adayı (190381) Erhan TEZCAN Mengen (Bolu) Hâkimliği’ne,
  148. İzmir Hâkim Adayı (190380) Atan TERZİOĞLU Sason (Batman) Hâkimliği’ne,
  149. Ankara Hâkim Adayı (190379) Sümeyye Gözde TEKİN Çorlu Hâkimliği’ne,
  150. Kırıkkale Hâkim Adayı (190378) Metin TEKİN Of (Trabzon) Hâkimliği’ne,
  151. Diyarbakır Hâkim Adayı (190377) Diyar TEKİN Karabük Hâkimliği’ne,
  152. Ankara Hâkim Adayı (190376) Ayşe Sıla ÖZKILIÇ Kazan (Ankara Batı) Hâkimliği’ne,
  153. Adana C.Savcı Adayı (190366) Abdulsamet Cem TEKİN Tercan (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  154. Aydın C.Savcı Adayı (190365) Enis TEKGÜL Acıpayam (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  155. Adana C.Savcı Adayı (190363) Naci TEKDEMİR Ceyhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  156. Kırıkkale C.Savcı Adayı (190362) Onurhan TEBER Çivril (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  157. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190361) Ömer TAVLAŞOĞLU Tunceli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  158. Ankara Hâkim Adayı (190360) Zerrin TAV Çorlu Hâkimliği’ne,
  159. 710.1stanbul C.Savcı Adayı (190359) Ahmet TATLICAN Gelibolu (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  160. Ankara C.Savcı Adayı (190358) Duygu ERTÜRK Midyat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  161. Eskişehir Hâkim Adayı (190357) Rabia Rana ŞANLI Çay (Bolvadin) Hâkimliği’ne,
  162. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (190356) Hava TAŞKINGÜL Mazgirt (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  163. Fethiye Hâkim Adayı (190355) Yusuf Kenan TAŞKIN Elbistan Hâkimliği’ne,
  164. İzmir C.Savcı Adayı (190354) Orçun Deniz TAŞKIN Mucur (Kırşehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  165. Ankara C.Savcı Adayı (190353) İpekTAŞDEMİR Foça (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  166. Çanakkale C.Savcı Adayı (190352) Nusret TAŞ Bitlis Cumhuriyet Savcılığı’na,
  167. İstanbul C.Savcı Adayı (190350) Zühtü TARHAN Gercüş (Midyat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  168. İstanbul C.Savcı Adayı (190348) Cihan TANR1KULU Arpaçay (Kars) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  169. Ankara Hâkim Adayı (190347) Fulden TANER Sivas Hâkimliği’ne,
  170. Elazığ C.Savcı Adayı (190346) Emrullah TAHTİKŞAN Kilis Cumhuriyet Savcılığı’na,
  171. Ankara C.Savcı Adayı (190345) Umut TABAKLI Adana Cumhuriyet Savcılığı’na,
  172. Söke Hâkim Adayı (190344) Uğur TABAK Bayburt Hâkimliği’ne,
  173. Ankara Batı Hâkim Adayı (190343) Tuğba YILMAZ Pülümür (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  174. Bursa Hâkim Adayı (190341) Merve ŞEPBOY Silifke Hâkimliği’ne,
  175. İstanbul Hâkim Adayı (190340) Sevgi YABUL Konya Hâkimliği’ne,
  176. İzmir C.Savcı Adayı (190339) Feyzullah ŞENTÜRK Bozüyük (Bilecik) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  177. 692,lzmir C.Savcı Adayı (190338) Filiz ŞENOL İsparta Cumhuriyet Savcılığı’na,
  178. İzmir Hâkim Adayı (190335) Sarp ŞENBAŞLAR Antalya Hâkimliği’ne,
  179. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190334) Aytaç ŞENER Elmalı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  180. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (190332) Menekşe KUNT Kilis Hâkimliği’ne,
  181. Eskişehir Hâkim Adayı (190331) Hatice ŞEN Finike (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  182. îzmir Hâkim Adayı (190330) Gülşen ŞEN Bor (Niğde) Hâkimliği’ne,
  183. Ankara C.Savcı Adayı (190329) Eyüb ŞEN Ödemiş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  184. İstanbul Hâkim Adayı (190328) Esra ŞEN Pozantı (Tarsus) Hâkimliği’ne,
  185. Konya Hâkim Adayı (190326) Yağmur ŞEKER Şenkaya (Oltu) Hâkimliği’ne,
  186. Ankara Hâkim Adayı (190325) İbrahim Halil ŞAYAK Pülümür (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  187. Malatya Hâkim Adayı (190324) Merve ŞALOĞLU Sarıgöl (Alaşehir) Hâkimliği’ne,
  188. Ankara C.Savcı Adayı (190323) Hakan ŞAHİNOĞLU Kemaliye (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı1
  189. Bilecik Hâkim Adayı (190321) Kevser ŞAHİN SARI Kurtalan (Siirt) Hâkimliği’ne,
  190. Amasya C.Savcı Adayı (190320) Soner ŞAHİN Durağan (Boyabat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  191. Bakırköy Hâkim Adayı (190319) Önder ŞAHİN Mihalıççık (Eskişehir) Hâkimliği’ne,
  192. 677.Sivas C.Savcı Adayı (190318) Muhammed ŞAHİN Altıntaş (Kütahya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  193. Eskişehir Hâkim Adayı (190317) Mehtap Mürüvet ŞAHİN Gölhisar (Burdur) Hâkimliği’ne,
  194. İzmir Hâkim Adayı (190292) Gökhan ŞAHİN Patnos Hâkimliği’ne,
  195. Bursa Hâkim Adayı (190291) Gizem ŞAHİN İliç (Erzincan) Hâkimliği’ne,
  196. Gaziantep Hâkim Adayı (190290) Fatma ŞAHİN Devrek (Zonguldak) Hâkimliği ne,
  197. Ankara Batı Hâkim Adayı (190288) Enes Doğan ŞAHİN Maçka (Trabzon) Hâkimliğine,
  198. Eskişehir C.Savcı Adayı (190287) Emre ŞAHÎN Avanos (Nevşehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  199. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190286) Ahmet Rufai ŞAHİN Kargı (Çorum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  200. Alanya C.Savcı Adayı (190285) Ahmet ŞAHİN Beypazarı (Ankara Batı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  201. Akhisar Hâkim Adayı (190282) Burçin SUVAY Hazro (Diyarbakır) Hâkimliğine,
  202. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (190281) Suzan SUBAŞI Bolu Hâkimliğine,
  203. Konya C.Savcı Adayı (190280) Abdurrahman SU İliç (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  204. Elbistan Hâkim Adayı (190278) Nevruz SÖNMEZ Hakkâri Hâkimliğine,
  205. Bakırköy C.Savcı Adayı (190277) Abdullah SÖNMEZ Sarıgöl (Alaşehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  206. İstanbul Hâkim Adayı (190276) Muhammed Mehdi SÖĞÜT Bursa Hâkimliğine,
  207. 662.Sivas C.Savcı Adayı (190275) Hüseyin SOYTÜRK Reyhanlı (Kırıkhan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  208. Ankara C.Savcı Adayı (190274) Burak SOYTÜRK Osmaniye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  209. Antalya Hâkim Adayı (190273) Ahmet Hakan SOYTÜRK Ceyhan Hâkimliğine,
  210. Ankara Batı C.Savcı Adayı (190272) Faruk SOYSAL Batman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  211. Kırıkkale Hâkim Adayı (190271) Semih SOYKAN Çameli (Denizli) Hâkimliğine,
  212. Bakırköy C.Savcı Adayı (190268) Zuhal SOLMAZ Karacasu (Nazilli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  213. Ankara Batı Hâkim Adayı (190267) Özlem Ezgi SOLAK Bismil (Diyarbakır) Hâkimliğine,
  214. Ankara Batı Hâkim Adayı (190266) İbrahim SOLAK Kastamonu Hâkimliği ne,
  215. Tokat Hâkim Adayı (190264) Samet SOĞAN Hassa (Hatay) Hâkimliğine,
  216. 653.Osmaniye Hâkim Adayı (190263) Esra Nur SİYAHOGLU Lice (Diyarbakır) Hâkimliğine,
  217. Adana Hâkim Adayı (190262) Songül SİLB1Y1K Posof (Ardahan) Hâkimliğine,
  218. Bursa Hâkim Adayı (190261) Muhammed Furkan SİDİM Salihli Hâkimliğine,
  219. Ankara Hâkim Adayı (190260) Özlem AKÇER Denizli Hâkimliğine,
  220. İstanbul Hâkim Adayı (190259) Enes SEZGİN Boyabat Hâkimliğine,
  221. Ankara Hâkim Adayı (190258) Sevda SEZER Afşin (Elbistan) Hâkimliğine,
  222. Bakırköy Hâkim Adayı (190256) Özge RENK Karapınar (Ereğli(Konya)) Hâkimliğine,
  223. Elazığ Hâkim Adayı (190255) Buse SERİN Hilvan (Siverek) Hâkimliğine,
  224. Manisa Hâkim Adayı (190253) Anıl SEÇİLMİŞ Erbaa (Tokat) Hâkimliğine,
  225. Çorum C.Savcı Adayı (190252) Sabri SAYAR Bafra Cumhuriyet Savcılığı’na,
  226. İzmir Hâkim Adayı (190251) Şahap SARIKAYA Düzce Hâkimliğine,
  227. Denizli Hâkim Adayı (190250) Ayşe SARIKAYA Uşak Hâkimliğine,
  228. 641 .Bursa C.Savcı Adayı (190249) Mustafa SARIGÜL Gölbaşı (Adıyaman) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  229. İstanbul C.Savcı Adayı (190248) Buse SARIGÜL Kızıltepe (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  230. Yozgat C.Savcı Adayı (190247) İsmail SARICA Bandırma Cumhuriyet Savcılığı’na,
  231. İsparta Hâkim Adayı (190246) Azime SARIBAŞ Aşkale (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  232. Antalya C.Savcı Adayı (190245) Cemil SARI Şirvan (Siirt) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  233. Ankara Hâkim Adayı (190244) Buğra SARI Diyadin (Doğubayazıt) Hâkimliği’ne,
  234. Adana Hâkim Adayı (190243) Ayşe SAR] Kırşehir Hâkimliği’ne,
  235. Ankara Hâkim Adayı (190241) Oğuzhan SAPAN Pütürge (Malatya) Hâkimliği’ne,
  236. Denizli Hâkim Adayı (190240) Samet SALMAN Kırklareli Hâkimliği’ne,
  237. Ankara Hâkim Adayı (190239) Fatma SALLANTI Samsun Hâkimliği’ne,
  238. Hatay C.Savcı Adayı (190238) Mustafa S AĞLAMOĞLU Kırıkkale Cumhuriyet Savcılığı’na,
  239. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190237) Seda SAĞLAM Orhaneli (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  240. Malatya Hâkim Adayı (190236) Güneyt Yasin SAĞIR Bingöl Hâkimliği’ne,
  241. Ankara Hâkim Adayı (190235) Ahmet SAĞIR Akşehir Hâkimliği’ne,
  242. Çorlu C.Savcı Adayı (190234) İsmet SAÇLI Lüleburgaz (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  243. Ereğli Konya Hâkim Adayı (190233) Berna SAÇAN Ardahan Hâkimliği’ne,
  244. Burdur Hâkim Adayı (190232) Feyza REİS Tufanbeyli (Kozan) Hâkimliği’ne,
  245. Tavşanlı C.Savcı Adayı (190231) Ahmet RAMAZAN Karaburun (İzmir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  246. İstanbul Hâkim Adayı (190230) Serpil POLAT Karaman Hâkimliği’ne,
  247. Ankara Batı C.Savcı Adayı (190228) Esra Hilal AYLAN Tavşanlı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  248. Ankara Hâkim Adayı (190226) Şükran PINARBAŞI Trabzon Hâkimliği’ne,
  249. Tokat C.Savcı Adayı (190225) Alptekin PIÇAK Erzincan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  250. Mersin Hâkim Adayı (190224) Sakine PELİT KÖSEDAL Bursa Hâkimliği’ne,
  251. Antalya Hâkim Adayı (190223) Bilal PEKTAŞ Yenişehir (İnegöl) Hâkimliği’ne,
  252. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190222) Ömer PASLI Sapanca (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  253. Sakarya C.Savcı Adayı (190221) Serkan PAMUKLAR Gerede (Bolu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  254. Konya Hâkim Adayı (190220) Mehmet Sabit PAMUKÇU Kadirli (Osmaniye) Hâkimliği’ne,
  255. Konya C.Savcı Adayı (190219) Berna ÜÇLER Batman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  256. Ankara Batı C.Savcı Adayı (190218) Samed PALABIYIK Ceyhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  257. Konya Hâkim Adayı (190217) Mehmet Hulusi ÖZYİĞİT Şımak Hâkimliği’ne,
  258. 61 l.Ödemiş Hâkim Adayı (190216) Hatice ÖZYAR Çatalca (Silivri) Hâkimliği’ne,
  259. Ünye Hâkim Adayı (190215) Zümrüt ÖZTÜRK Sason (Batman) Hâkimliği’ne,
  260. 609.1stanbul Hâkim Adayı (190214) Sinem ÖZTÜRK Sivas Hâkimliği’ne,
  261. İstanbul C.Savcı Adayı (190213) Özgür ÖZTÜRK Ereğli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  262. Kayseri Hâkim Adayı (190212) Naciye ÖZTÜRK Pertek (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  263. Trabzon C.Savcı Adayı (190211) Mustafa ÖZTÜRK Kırklareli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  264. Trabzon C.Savcı Adayı (190210) Merve ÖZTÜRK GİR Çaycuma (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  265. Çarşamba C.Savcı Adayı (190209) Furkan ÖZTÜRK Bolvadin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  266. Aydın Hâkim Adayı (190208) Fatma ÖZTÜRK Bursa Hâkimliğine,
  267. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190207) Emre ÖZTÜRK Divriği (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’]
  268. Eskişehir Hâkim Adayı (190206) Ayşe Hilal ÖZTÜRK Demirköy (Kırklareli) Hâkimliğine,
  269. Ankara C.Savcı Adayı (190205) Anıl ÖZTÜRK Hınıs Cumhuriyet Savcılığı’na,
  270. Kırşehir Hâkim Adayı (190204) Fadime İpek ÖZŞAHİN Arapgir (Malatya) Hâkimliğine,
  271. Kayseri Hâkim Adayı (190203) Şengiil AKBAŞ Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliğine,
  272. Karaman C.Savcı Adayı (190202) Emre ÖZSOY Balıkesir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  273. Aydın C.Savcı Adayı (190201) Ramazan ÖZMEN Yenice (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  274. Bakırköy C.Savcı Adayı (190200) Nevzat ÖZMEN Pazarcık (Kahramanmaraş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  275. Ankara Hâkim Adayı (190198) Sabiha ÖZKUL Siverek Hâkimliğine,
  276. İstanbul C.Savcı Adayı (190197) Sabahattin ÖZKAZANÇ Ayvacık (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  277. Ankara C.Savcı Adayı (190196) Rıdvan ÖZKAN Haymana (Ankara) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  278. Bakırköy C.Savcı Adayı (190195) Orhan Yasin ÖZKAN Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’na,
  279. Ankara Batı Hâkim Adayı (190194) Mehmet Latif ÖZKAN Kovancılar (Elazığ) Hâkimliğine,
  280. Konya Hâkim Adayı (190193) Gülşah ÖZKAN YILD1ZOĞLU Akhisar Hâkimliğine,
  281. İzmir Hâkim Adayı (190192) Fikriye ÖZGÜR ERTAŞ Ardahan Hâkimliğine, .
  282. Ankara Hâkim Adayı (190189) Gamze DOĞAN Osmaneli (Bilecik) Hâkimliğine,
  283. Ankara Hâkim Adayı (190188) Feyza ÖZER Batman Hâkimliğine,
  284. Trabzon Hâkim Adayı (190187) Cemile ÖZER Alanya Hâkimliğine,
  285. Kocaeli Hâkim Adayı (190186) Burçak ÖZER KARABULUT Mersin Hâkimliğine,
  286. Erzurum C.Savcı Adayı (190185) Burak ÖZER Hilvan (Siverek) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  287. Ankara Hâkim Adayı (190184) Meltem ÖZEN Aralık (İğdır) Hâkimliğine,
  288. 581 .İstanbul Hâkim Adayı (190183) Salih ÖZDOĞAN Tunceli Hâkimliğine,
  289. Kocaeli Hâkim Adayı (190182) Özge ÖZDİL Adana Hâkimliğine,
  290. îzmir Hâkim Adayı (190181) Esra ÖZDEN Çorlu Hâkimliğine,
  291. İzmir Hâkim Adayı (190180) Canan ÖZDEN Hadim (Konya) Hâkimliğine,
  292. İstanbul C,Savcı Adayı (190179) Yunus ÖZDEMİR Kangal (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  293. Kırıkkale C.Savcı Adayı (190178) Mehmet ÖZDEMÎR Boyabat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  294. Burhaniye Hâkim Adayı (190176) Hava ÖZÇELİK Araban (Gaziantep) Hâkimliğine,
  295. İstanbul Hâkim Adayı (190175) Büşra Selen ÖZÇELİK Alanya Hâkimliği’ne,
  296. Ankara Batı Hâkim Adayı (190174) Ayşegül ÖZÇALIK KOÇAK Selim (Kars) Hâkimliği’ne,
  297. İzmir Hâkim Adayı (190173) Özgün ÖZÇAKIR DEMİREL Kiraz (Ödemiş) Hâkimliği’ne,
  298. İzmir Hâkim Adayı (190172) Selin ÖZCAN Uzunköprü (Edirne) Hâkimliği’ne,
  299. Burdur C.Savcı Adayı (190171) Selim ÖZCAN Burhaniye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  300. Ankara Hâkim Adayı (190170) Muhammet Faruk ÖZCAN Nazilli Hâkimliği’ne,
  301. Ankara C.Savcı Adayı (190169) Hüseyin ÖZCAN Bursa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  302. İzmir Hâkim Adayr (190168) Hülya ÖZCAN Çamardı (Niğde) Hâkimliğine,
  303. Ünye Hâkim Adayr (190167) Hande Kübra ÖZCAN Osmaniye Hâkimliğine,
  304. Eskişehir Hâkim Adayı (190166) Bahar AVCU Pınarbaşt (Kayseri) Hâkimliğine,
  305. Balıkesir Hâkim Adayı (190165) Damla ÖZBUDAK Denizli Hâkimliğine,
  306. Karşıyaka Hâkim Adayı (190164) Müge ÖZAYİTGU ÜK Gebze Hâkimliğine,
  307. 562.Sinop Hâkim Adayı (190163) Ayşegül ÖZALTUN BABA Bucak (Burdur) Hâkimliğine,
  308. Manisa Hâkim Adayı (190162) Ömer ÖZ Zile Hâkimliğine,
  309. İstanbul C.Savcı Adayı (190161) Emine ÖRS Darende (Malatya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  310. Eskişehir Hâkim Adayı (190159) Onur ÖNCÜ Kızıltepe (Mardin) Hâkimliğine,
  311. Bakırköy Hâkim Adayı (190158) Niyazi ÖNCÜ Ceylânpınar (Şanlıurfa) Hâkimliğine,
  312. Elazığ C.Savcı Adayı (190157) Uğur ÖLMEZOĞLU Akçadağ (Malatya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  313. Ankara C.Savcı Adayı (190156) Elçin ÖLÇEK Tomarza (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  314. Yalova C.Savcı Adayı (190155) Tutku ÖKE Selim (Kars) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  315. İzmir C.Savcı Adayı (190154) Nihal OYMAK Geyve (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  316. Malatya Hâkim Adayı (190153) Mehmet Çağlar OTLU Mutki (Bitlis) Hâkimliğine,
  317. Konya Hâkim Adayı (190152) Şerife Gökçen ORHAN Tarsus Hâkimliğine,
  318. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190151) Doğukan ORHAN Kırıkhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  319. Ankara Hâkim Adayı (190150) Zeynep Selen ONURLU Lüleburgaz (Ktrklareli) Hâkimliğine,
  320. Ankara Hâkim Adayı (190149) Betül ONAY Silivri Hâkimliğine,
  321. Ankara Hâkim Adayı (190147) Ali Osman ONAR Mesudiye (Ordu) Hâkimliğine,
  322. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (190146) Mervenur OMAK TOPUK Amasya Hâkimliğine,
  323. Ankara Hâkim Adayı (190145) Murat OLCAR Zonguldak Hâkimliğine,
  324. 545.Silifke C.Savcı Adayı (190144) Alper OĞUZ Emirdağ (Bolvadin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  325. 544.Ünye C.Savcı Adayı (190143) Aslıhan OCAKTAN Oltu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  326. 543.Siirt Hâkim Adayı (190140) Sedat MUTKAN Birecik (Şanlıurfa) Hâkimliğine,
  327. 542.İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190139) Necati Yiğit MİDİLLİ Kiğı (Bingöl) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  328. Ankara C.Savcı Adayı (190138) Mustafa MISIRLIOĞLU Bor (Niğde) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  329. 540.Osmaniye Hâkim Adayı (190137) Gamze Başak YUSUFOĞLU Ömerli (Mardin) Hâkimliği’ne,
  330. Bakırköy C.Savcı Adayı (190136) Mehmet Ferit MERTTİR Reşadiye (Tokat) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  331. Osmaniye Hâkim Adayı (190135) Zehra MERT Konya Hâkimliği’ne,
  332. Bursa C.Savcı Adayı (190134) OğuzhanMERT Karapınar (Ereğli(Konya)) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  333. İstanbul Hâkim Adayı (190132) Adem MARANGOZ Kumru (Ünye) Hâkimliği’ne,
  334. Hatay Hâkim Adayı (190131) Ali MANSUROĞLU Torul (Gümüşhane) Hâkimliği’ne,
  335. Yozgat Hâkim Adayı (190130) Kübra LEKESİZ Güroymak (Bitlis) Hâkimliği’ne,
  336. 533.Silifke C.Savcı Adayı (190128) Enes KÜRKÇÜ Ermenek Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  337. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190127) Murat KÜLAHÇI Karakoçan (Elazığ) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  338. Kırıkkale C.Savcı Adayı (190126) İsmail Can KÜÇÜKKARACA Solhan (Bingöl) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  339. Ankara Batı C.Savcı Adayı (190125) Mustafa KÜÇÜK Gümüşhacıköy (Amasya) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  340. Malatya Hâkim Adayı (190123) Kübra DURUCAN Mutki (Bitlis) Hâkimliği’ne,
  341. Ankara C.Savcı Adayı (190122) A. Orhun KUZUGÜDEN Alaca (Sungurlu) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  342. Ankara C.Savcı Adayı (190121) Alkan KUZU Mustafakemalpaşa (Bursa) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  343. Ankara Hâkim Adayı (190120) Özge KURU Sinop Hâkimliği’ne,
  344. İstanbul C.Savcı Adayı (190119) Ozan KURTOĞLU Hanak (Ardahan) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  345. Ankara Hâkim Adayı (190118) Burçin KURNAZ İnegöl Hâkimliği’ne,
  346. Afy onkarahisar C.Savcı Adayı (190117) İlker KUNT Kilis Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  347. Adana Hâkim Adayı (190116) Halil KÖYLÜ Hazro (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  348. Rize C.Savcı Adayı (190115) Özer KÖSOĞLU Akhisar Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  349. Mersin C.Savcı Adayı (190114) İsmet KÖSEDAL Bursa Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  350. 519.,Aksaray Hâkim Adayı (190113) GülhanKÖSE Sivrihisar (Eskişehir) Hâkimliği’ne,
  351. Kayseri Hâkim Adayı (190112) Ebru KÖROĞLU Afy onkarahisar Hâkimliği’ne,
  352. Ankara C.Savcı Adayı (190111) B. Bahadır KÖROĞLU Gölpazarı (Bilecik) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  353. Amasya Hâkim Adayı (190110) Rafet Burak KOKSAL Ahlat (Bitlis) Hâkimliği’ne,
  354. Ankara Hâkim Adayı (190109) Nesrin KÖKER Elazığ Hâkimliği’ne,
  355. Akşehir C.Savcı Adayı (190108) İsmail KÖKER Kozan Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  356. Antalya Hâkim Adayı (190107) Leyla KUTLU Çermik (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  357. Düzce Hâkim Adayı (190105) Nevin KONCA Sakarya Hâkimliği’ne,
  358. 511 .Ankara Hâkim Adayı (190103) Fatma KOÇYlölT Çal (Denizli) Hâkimliği’ne,
  359. Konya Hâkim Adayı (190102) Yeşim KOÇAK Hopa (Artvin) Hâkimliği’ne,
  360. Ankara Batı Hâkim Adayı (190101) Lisan Betül KOÇAK İpsala (Edime) Hâkimliği’ne,
  361. Ankara Batı Hâkim Adayı (190100) Elif Sultan APAYDIN Hakkâri Hâkimliği’ne,
  362. Ödemiş C.Savcı Adayı (190099) Şenay KOÇ Kastamonu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  363. Adıyaman Hâkim Adayı (190098) Sümeyye KOÇ Düzce Hâkimliği’ne,
  364. Ankara Batı Hâkim Adayı (190097) Sebiha Betül KOÇ Kırkağaç (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  365. Kayseri C.Savcı Adayı (190095) Mehmet KOÇ Samsun Cumhuriyet Savcılığı’na,
  366. Kırıkkale Hâkim Adayı (190094) Furkan KOÇ Ceyhan Hâkimliği’ne,
  367. Alanya C.Savcı Adayı (190092) Yavuzhan KOCAMAN Tirebolu (Giresun) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  368. Ünye C.Savcı Adayı (190090) Tolga KİREMİTÇİ Havza (Vezirköprü) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  369. Antalya C.Savcı Adayı (190089) Erhan KİLİK Samsun Cumhuriyet Savcılığı’na,
  370. KırıkkaIe C.Savcı Adayı (190088) Mustafa Serhan KİBAR Nevşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  371. Ankara C.Savcı Adayı (190087) Kübra Nur KIZAR Beypazarı (Ankara Batı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  372. İskenderun C.Savcı Adayı (190086) Gökhan KIYMACI Sarız (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  373. Ünye Hâkim Adayı (190082) Engin KIR Gürgentepe (Ordu) Hâkimliği’ne,
  374. Tokat Hâkim Adayı (190079) Şeyma Nur KILINÇ Susurluk (Balıkesir) Hâkimliği’ne,
  375. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (190077) Abdullah KILINÇ Pınarbaşı (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  376. Ankara Hâkim Adayı (190075) Orhan KILIÇGİL Bitlis Hâkimliği’ne,
  377. Ankara Hâkim Adayı (190074) Sinem KILIÇ Doğubayazıt Hâkimliği’ne,
  378. Bakırköy C.Savcı Adayı (190073) Osman KILIÇ Pütürge (Malatya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  379. Eskişehir Hâkim Adayı (190071) Gizem KILIÇ Kırıkhan Hâkimliği’ne,
  380. Fethiye Hâkim Adayı (190070) Mihrimah Kübranur KILIÇÇI Refahiye (Erzincan) Hâkimliği’ne,
  381. Eskişehir Hâkim Adayı (190069) Başak KILAVUZ Balıkesir Hâkimliği’ne,
  382. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (190067) Mine KESKİN Şımak Hâkimliği’ne,
  383. İzmir Hâkim Adayı (190066) Ezgi KESKİN Altıntaş (Kütahya) Hâkimliği’ne,
  384. Ünye C.Savcı Adayı (190065) Ebru KESER Tavas (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  385. Samsun Hâkim Adayı (190064) Mesut KESAYAK Gerze (Sinop) Hâkimliği’ne,
  386. İstanbul Hâkim Adayı (190063) Gökhan KELLEGÖZ Pazar (Rize) Hâkimliği’ne,
  387. Ankara Hâkim Adayı (190062) Tolga KELEŞ Antalya Hâkimliği’ne,
  388. Ankara Hâkim Adayı (190061) Merve Kübra KELEŞ Bünyan (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  389. Boğazhyan C.Savcı Adayı (190060) Mehmet Şirin KELEŞ Ödemiş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  390. Ankara Hâkim Adayı (190059) Havva Nur KELEŞ Çekerek (Yozgat) Hâkimliğine,
  391. Ankara Hâkim Adayı (190057) Sevgi KELALÎOGLU Şebinkarahisar Hâkimliği’ne,
  392. Gaziantep Hâkim Adayı (190056) Ümran Tezcan KEKEÇ Bozüyük (Bilecik) Hâkimliği’ne,
  393. Ankara Batı Hâkim Adayı (190054) Murat KAYMAK Yıldızeli (Sivas) Hâkimliği’ne,
  394. Kırıkkale C.Savcı Adayı (190052) Orhan KAYABAŞI Banaz (Uşak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  395. Ankara Hâkim Adayı (190051) Tuğçe KAYA Kocaeli Hâkimliği’ne,
  396. Kırıkale Hâkim Adayı (190050) Serya KAYA Malazgirt (Patnos) Hâkimliği’ne,
  397. Ankara Hâkim Adayı (190049) Serdar KAYA Bursa Hâkimliği’ne,
  398. 471 .Adana Hâkim Adayı (190048) Seda KAYA Çorlu Hâkimliği’ne,
  399. Eskişehir C.Savcı Adayı (190047) Onur KAYA Tefenni (Burdur) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  400. Salihli C.Savcı Adayı (190046) Mustafa KAYA Kemah (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  401. Ankara Batı Hâkim Adayı (190045) Kübra KAYA Çorum Hâkimliği’ne,
  402. Yozgat Hâkim Adayı (190044) Halime KAYA İspir (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  403. Aydın Hâkim Adayı (190043) Gül Ezgi KAYA Kayseri Hâkimliği’ne,
  404. Samsun C.Savcı Adayı (190042) Fatih KAYA Kuşadası (Söke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  405. Ankara Hâkim Adayı (190041) Çağrı Aşina KAYA Burdur Hâkimliği’ne,
  406. 463.Sakarya C.Savcı Adayı (190040) Burhan Şahin KAYA Derik (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  407. Erzincan Hâkim Adayı (190039) Ayşe KAYA SAYDAM Gökçeada (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  408. Kocaeli Hâkim Adayı (190038) Zuhal KASIM Mudanya (Bursa) Hâkimliği’ne,
  409. Antalya Hâkim Adayı (190037) Mustafa KARTAL Bursa Hâkimliği’ne,
  410. Ankara Hâkim Adayı (190036) Bayram KARTAL Denizli Hâkimliği’ne,
  411. Ankara Batı Hâkim Adayı (190035) Elif KART Samsun Hâkimliği’ne,
  412. Yozgat C.Savcı Adayı (190034) Gürsel KARSLI Emet (Tavşanlı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  413. İstanbul Hâkim Adayı (190033) Onur KARDEŞOĞLU Gazipaşa (Alanya) Hâkimliği’ne,
  414. İstanbul Hâkim Adayı (190032) Hülya KARCI Çat (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  415. Ankara C.Savcı Adayı (190031) Zeynep KARATAŞ Zile Cumhuriyet Savcılığı’na,
  416. İstanbul C.Savcı Adayı (190030) Oğuzhan KARATAŞ Akçakale (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  417. Erzurum Hâkim Adayı (190029) Merve KARAOĞLU Digor (Kars) Hâkimliği’ne,
  418. Muğla C.Savcı Adayı (190028) Mücahit Erdem KARAOĞLAN Silifke Cumhuriyet Savcılığı’na,
  419. 450.1zmir Hâkim Adayı (190026) Nurdan KARAMAN Manavgat Hâkimliği’ne,
  420. Bakırköy Hâkim Adayı (190025) Barış KARAMAN Dicle (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  421. Osmaniye Hâkim Adayı (190024) Fatma AKKEYİK Bingöl Hâkimliği’ne,
  422. 447.Sivas Hâkim Adayı (190023) Betül Gül KARAKUŞ Erciş Hâkimliği’ne,
  423. Ankara Hâkim Adayı (190022) Fethiye Gül OĞUZ Horasan (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  424. İstanbul Hâkim Adayı (190021) Ayşe KARAKOÇ Erciş Hâkimliği’ne,
  425. Kocaeli Hâkim Adayı (190020) Sevda KARAKAYACI Muradiye (Erciş) Hâkimliği’ne,
  426. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (190019) Hamit KARAKAYA Muradiye (Erciş) Hâkimliği’ne,
  427. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (190017) Merve KARAKAŞ Hınıs Hâkimliği’ne,
  428. Kırıkkale Hâkim Adayı (190016) Kübra Hilal KARAKAŞ Hekimhan (Malatya) Hâkimliği’ne,
  429. Bakırköy Hâkim Adayı (190014) Faruk KARAHAN Taşlıçay (Ağrı) Hâkimliği’ne,
  430. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (190013) Adem KARAGÖZ Acıpayam (Denizli) Hâkimliği’ne,
  431. Konya C.Savcı Adayı (190012) Sefa Anıl KARADENİZ Mustafakemalpaşa (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  432. Mersin Hâkim Adayı (190011) Ali KARADENİZ Akçakoca (Düzce) Hâkimliği’ne,
  433. Ankara Hâkim Adayı (190010) Muhammed KARACA Harran (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  434. Mersin Hâkim Adayı (190008) Cihan KARABULUT Akhisar Hâkimliği’ne,
  435. Amasya Hâkim Adayı (190007) Mustafa KARABÖCEK Hıms Hâkimliği’ne,
  436. Trabzon Hâkim Adayı (190006) Emrah KARABAYIR Çanakkale Hâkimliği’ne,
  437. Akhisar Hâkim Adayı (190005) Kerim KARABAY Şımak Hâkimliği’ne,
  438. 431 .Osmaniye C.Savcı Adayı (190004) Okan KARA Şabanözü (Çankırı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  439. İsparta Hâkim Adayı (190003) Melike ERDOĞAN Kayseri Hâkimliği’ne,
  440. Ankara Hâkim Adayı (190002) Ceren KARA AKKAŞ Şirvan (Siirt) Hâkimliği’ne,
  441. Ankara Hâkim Adayı (190001) Bilge KARA Alaşehir Hâkimliği’ne,
  442. Uşak Hâkim Adayı (189999) Ömer KAPTIKAÇTI Eruh (Siirt) Hâkimliği’ne,
  443. Hatay C.Savcı Adayı (189998) Abdulaziz KAPLI Patnos Cumhuriyet Savcılığı’na,
  444. Kırıkkale Hâkim Adayı (189997) Şahin KAPLAN Yerköy (Yozgat) Hâkimliği’ne,
  445. Kayseri Hâkim Adayı (189995) Mustafa KAPLAN Andırın (Kahramanmaraş) Hâkimliği’ne,
  446. Ankara Hâkim Adayı (189994) Ezgi KANUT Reyhanlı (Kırıkhan) Hâkimliği’ne,
  447. Antalya Hâkim Adayı (189993) ŞeymaKANSU Kırıkkale Hâkimliği’ne,
  448. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189992) Uğur KANDEMÎR Sinop Hâkimliği’ne,
  449. İzmir C.Savcı Adayı (189991) Fazıl KANDEMİR Ağrı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  450. Ankara C.Savcı Adayı (189989) Nihat KALOGLU Eskişehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  451. Ankara Hâkim Adayı (189988) Ezgi KALKAR Bursa Hâkimliği’ne,
  452. Gaziantep Hâkim Adayı (189987) Dilek KALKAN Babaeski (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  453. Ankara C.Savcı Adayı (189986) Aykut KALKAN Kayseri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  454. Karaman C.Savcı Adayı (189985) Fatma KALENDER Gökçebey (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  455. Antalya Hâkim Adayı (189984) Açelya KALENDER Niksar (Tokat) Hâkimliği’ne,
  456. Ankara Hâkim Adayı (189983) Betül KALEBAŞIOLGAÇ Hizan (Bitlis) Hâkimliği’ne,
  457. Malatya Hâkim Adayı (189982) Gamze KALAÇ Kırşehir Hâkimliği’ne,
  458. Çanakkale Hâkim Adayı (189981) Aynur KAHYA Harran (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  459. Niğde Hâkim Adayı (189980) Recep KAHRAMAN İspir (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  460. İzmir C.Savcı Adayı (189979) K. Buğra KAHRAMAN Beytüşşebap (Şımak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  461. Samsun C.Savcı Adayı (189978) İsa KAHRAMAN Soma (Akhisar) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  462. Kayseri Hâkim Adayı (189977) Gülşah KAFA Uludere (Şımak) Hâkimliği’ne,
  463. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (189976) Rifat KAÇAR Kovancılar (Elazığ) Hâkimliği’ne,
  464. Konya Hâkim Adayı (189975) Hakan KABALCI Alaplı (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  465. İstanbul Hâkim Adayı (189974) Gökhan KABACI Ergani (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  466. Ankara C.Savcı Adayı (189973) Ersel KABACALI Gürpınar (Van) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  467. Sakarya Hâkim Adayı (189972) Mehmet İŞÇENEROĞLU Antalya Hâkimliği’ne,
  468. Antalya C.Savcı Adayı (189970) Hüseyin İNCE Fatsa (Ünye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  469. Çorum C.Savcı Adayı (189969) Ebubekir İNCE Tarsus Cumhuriyet Savcılığı’na,
  470. Eskişehir Hâkim Adayı (189968) Mehmet İLKİN Keskin (Kırıkkale) Hâkimliği’ne,
  471. Ankara Hâkim Adayı (189967) Dönüş İLKDOGAN İnebolu Hâkimliği’ne,
  472. Ankara Hâkim Adayı (189964) Kübra GÜRLEVİK Sakarya Hâkimliği’ne,
  473. Bursa Hâkim Adayı (189963) İbrahim İBRAHİMOGLU Afyonkarahisar Hâkimliği’ne,
  474. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189962) Gözde IŞIK Keleş (Bursa) Hâkimliği’ne,
  475. Ankara C.Savcı Adayı (189961) Eda IRMAK Balâ (Ankara) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  476. Boğazlıyan Hâkim Adayı (189960) Haskız HÜYÜK Bolvadin Hâkimliği’ne,
  477. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (189959) Mustafa Alper Buğra HOROZOGLU İmranlı (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  478. Ankara Batı Hâkim Adayı (189958) Pınar HİTALOĞLU Kilis Hâkimliği’ne,
  479. Ankara C.Savcı Adayı (189956) Gökhan HAYKIR Adıyaman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  480. 389,Osmaniye Hâkim Adayı (189955) Derya EVCİ Batman Hâkimliği’ne,
  481. Eskişehir Hâkim Adayı (189954) İmren HANCI Silopi (Cizre) Hâkimliği’ne,
  482. Kars Hâkim Adayı (189953) Fırat HAMAN İmamoğlu (Kozan) Hâkimliği’ne,
  483. Nevşehir Hâkim Adayı (189952) Merve ERGÜDEN Adana Hâkimliği’ne,
  484. Konya Hâkim Adayı (189949) Mustafa GÜRBÜZ Bozkır (Seydişehir) Hâkimliği’ne,
  485. 384.Ordu Hâkim Adayı (189947) Caner GÜNİNDİ Palu (Elazığ) Hâkimliği’ne,
  486. Ankara Hâkim Adayı (189946) Tuğçe GÜNGÖR KAVLAK Alanya Hâkimliği’ne,
  487. Ankara Batı Hâkim Adayı (189945) İbrahim Ahmet GÜNEŞ Boğazlıyan Hâkimliği’ne,
  488. İzmir Hâkim Adayı (189943) Sultan GÜNER Hatay Hâkimliği’ne,
  489. Ankara C.Savcı Adayı (189942) Dağıstan GÜNDOĞDU Kumluca (Elmalı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  490. Kozan Hâkim Adayı (189941) Seda GÜNDEŞ Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  491. Malatya C.Savcı Adayı (189940) Yunus GÜNDEM Kırıkkale Cumhuriyet Savcılığı’na,
  492. İstanbul C.Savcı Adayı (189939) Muhammet Tayfun GÜNAYDIN Tokat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  493. Ankara C.Savcı Adayı (189937) Tayfun GÜN Serik (Manavgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  494. 3 75. İstanbul Hâkim Adayı (189935) Akif GÜN İskenderun Hâkimliği’ne,
  495. Uşak Hâkim Adayı (189934) Seher GÜMÜŞTEKİN Fethiye Hâkimliği’ne,
  496. Konya C.Savcı Adayı (189933) Özlem GÜMÜŞCAN Kozan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  497. 372.1stanbul Anadolu Hâkim Adayı (189932) Tuğba GÜMÜŞ Kocaeli Hâkimliği’ne,
  498. İzmir Hâkim Adayı (189931) İbrahim GÜMÜŞ Gebze Hâkimliği’ne,
  499. Ankara Hâkim Adayı (189928) Seda MERİÇELLİ Mazgirt (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  500. Ankara Hâkim Adayı (189927) Hicret GÜLTEKIN Kaş (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  501. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (189926) Korkmaz GÜLSÜN İnegöl Cumhuriyet Savcılığı’na,
  502. 3 67. Batman Hâkim Adayı (189925) İl yas GÜLMÜŞ Yüksekova Hâkimliği’ne,
  503. Bursa Hâkim Adayı (189924) Ender GÜLMEZ Kırıkkale Hâkimliği’ne,
  504. Antalya C.Savcı Adayı (189923) Uğur GÜLEŞİR Kars Cumhuriyet Savcılığı’na,
  505. Tokat C.Savcı Adayı (189922) Halil İbrahim GÜLER Taşlıçay (Ağrı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  506. Mersin Hâkim Adayı (189920) Büşra GÜLER Doğanşehir (Malatya) Hâkimliği’ne,
  507. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (189919) Ayşe GÜLENÇ Suruç (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  508. İzmir Hâkim Adayı (189918) Uğur GÜLEN Ödemiş Hâkimliği’ne,
  509. Ankara Hâkim Adayı (189917) Ebru GÜLDÜRMEZ Hatay Hâkimliği’ne,
  510. 3 59.İskenderun Hâkim Adayı (189916) Miray GÜLDÜR Malkara (Tekirdağ) Hâkimliği’ne,
  511. Adana C.Savcı Adayı (189914) Onur GÜLBAHAR Bilecik Cumhuriyet Savcılığı’na,
  512. İstanbul Hâkim Adayı (189912) Tuğba GÜL İskenderun Hâkimliği’ne,
  513. Diyarbakır C.Savcı Adayı (189911) Sertaç GÜL Göynük (Bolu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  514. İstanbul Hâkim Adayı (189910) Oğuzhan GÜL Bilecik Hâkimliği’ne,
  515. Ankara Hâkim Adayı (189909) Aziz GÜL Osmancık (Çorum) Hâkimliği’ne,
  516. 353.Sivas C.Savcı Adayı (189908) Ahmet GÜL Keban (Elazığ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  517. Ankara Batı Hâkim Adayı (189907) Elif GÜDÜL Konya Hâkimliği’ne,
  518. 351 .Konya Hâkim Adayı (189906) Yunus GUMRU Pazarcık (Kahramanmaraş) Hâkimliği’ne,
  519. Silifke C.Savcı Adayı (189904) Doğanay GÖZÜM Konya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  520. Elazığ C.Savcı Adayı (189903) Muharrem GÖZLER Alaplı (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  521. İskenderun Hâkim Adayı (189902) Meryem GÖZ Eruh (Siirt) Hâkimliği’ne,
  522. İstanbul C.Savcı Adayı (189900) Ali Tanıl GÖREN Viranşehir (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  523. İzmir Hâkim Adayı (189899) Emrah Barış GÖNEN Mersin Hâkimliği’ne,
  524. Kırşehir Hâkim Adayı (189898) Nuriye GÖLBAŞI Suruç (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  525. Ankara Hâkim Adayı (189897) Aslı DİNÇ Mersin Hâkimliği’ne,
  526. Eskişehir Hâkim Adayı (189894) Bensu GÖKÇİÇEK Kütahya Hâkimliği’ne,
  527. Gaziantep Hâkim Adayı (189893) Emine Eda GÖKÇEK Bulanık (Patnos) Hâkimliği’ne,
  528. Ankara Hâkim Adayı (189892) Ayberk GÖKÇEN Emet (Tavşanlı) Hâkimliği’ne,
  529. Aydın Hâkim Adayı (189890) Hatice GÖKBEL Tutak (Patnos) Hâkimliği’ne,
  530. Trabzon C.Savcı Adayı (189889) Hande Gül GİREN Silifke Cumhuriyet Savcılığı’na,
  531. Hatay Hâkim Adayı (189888) Özlem GEZİCİ Viranşehir (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  532. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189886) Muhammed İkbal GEYİK Tekirdağ Hâkimliği’ne,
  533. Kütahya C.Savcı Adayı (189885) Abdullah GERÇEK Salihli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  534. Erzurum Hâkim Adayı (189884) Sevim GENÇ Yüksekova Hâkimliği’ne,
  535. Ankara C.Savcı Adayı (189883) Mehmet GENÇ Manavgat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  536. Ankara Hâkim Adayı (189882) Duygu Dilek GENÇ Çukurca (Hakkâri) Hâkimliği’ne,
  537. Tokat Hâkim Adayı (189881) Cihan Kemal GELBAL Varto (Muş) Hâkimliği’ne,
  538. Antalya Hâkim Adayı (189880) İsmail Nurullah FİDAN Tunceli Hâkimliği’ne,
  539. Ankara Batı C.Savcı Adayı (189878) Ceylan FINDIKÇI Güroymak (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  540. Ankara Hâkim Adayı (189877) Berna DEMİR Hizan (Bitlis) Hâkimliği’ne,
  541. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189876) Gülcan EYİSAN Dazkırı (Dinar) Hâkimliği’ne,
  542. Osmaniye C.Savcı Adayı (189875) İbrahim EVCİ Batman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  543. KIrklareli Hâkim Adayı (189874) Aslı EŞPEK İsparta Hâkimliği’ne,
  544. Diyarbakır Hâkim Adayı (189873) Adnan ESMER Ereğli(Konya) Hâkimliği’ne,
  545. Ankara Batı C.Savcı Adayı (189872) Ömer Faruk ESER Gümüşhane Cumhuriyet Savcılığı’na,
  546. Ankara Batı Hâkim Adayı (189870) Osman ESEBALI Yahyalı (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  547. Kırıkkale Hâkim Adayı (189868) Aysel ERZİN Antalya Hâkimliği’ne,
  548. İstanbul Hâkim Adayı (189866) Tuğba ERTUNÇ Viranşehir (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  549. Kayseri Hâkim Adayı (189865) Ahmet ERSÖZLÜ Çubuk (Ankara) Hâkimliği’ne,
  550. Elazığ C.Savcı Adayı (189864) Tuba ERSÖZ Halfeti (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  551. Rize C.Savcı Adayı (189863) Muhammet ERSİN İsparta Cumhuriyet Savcılığı’na,
  552. Bursa Hâkim Adayı (189862) Derya ERASLAN Amasra (Bartın) Hâkimliği’ne,
  553. Eskişehir Hâkim Adayı (189861) Şeyma ERÖZBAG İmranlı (Sivas) Hâkimliği’ne,
  554. İskenderun C.Savcı Adayı (189860) Serhat EROL İspir (Erzurum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  555. Ankara C.Savcı Adayı (189858) B.t Müzeyyen BİLGİÇ Refahiye (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  556. Bakırköy Hâkim Adayı (189857) Özge EROĞLU İsparta Hâkimliğine,
  557. Kırıkkale C.Savcı Adayı (189856) Emre EROĞLU Şımak Cumhuriyet Savcılığı’na,
  558. Bakırköy Hâkim Adayı (189855) Gülçin ERKUL Silivri Hâkimliği’ne,
  559. Kocaeli Hâkim Adayı (189854) Gizem ERKAN Yalova Hâkimliği’ne,
  560. İstanbul C.Savcı Adayı (189853) Yasin ERKAL Uzunköprü (Edime) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  561. Antalya Hâkim Adayı (189852) Ömer ERKAL Denizli Hâkimliği’ne,
  562. Bitlis C.Savcı Adayı (189851) Gülşah ERİBOL Şiran (Gümüşhane) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  563. Konya Hâkim Adayı (189850) Zeynep Çağla ERGÜN Tunceli Hâkimliği’ne,
  564. Ankara Hâkim Adayı (189849) Nagihan ERGİN Aralık (İğdır) Hâkimliği’ne,
  565. Aydın C.Savcı Adayı (189848) Ali ERGEZEN Erdek (Bandırma) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  566. Tokat Hâkim Adayı (189847) Sevcan ERDOĞAN AKKUŞ Cizre Hâkimliği’ne,
  567. 302.1sparta C.Savcı Adayı (189846) Mustafa Enes ERDOĞAN Kayseri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  568. Malatya Hâkim Adayı (189845) Funda ERDOĞAN Balıkesir Hâkimliği’ne, ‘
  569. Ankara C.Savcı Adayı (189844) Fazıl Ahmet ERDİNÇ Didim (Söke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  570. Silifke Hâkim Adayı (189843) Ender ERDEN Karasu (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  571. Gaziantep Hâkim Adayı (189842) Ahmet ERDEMİRCAN Gediz (Kütahya) Hâkimliği’ne,
  572. Karşıyaka C.Savcı Adayı (189840) Ali ERDEM Kırşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  573. Bursa Hâkim Adayı (189839) Nazife AŞKIN Denizli Hâkimliği’ne,
  574. Uşak Hâkim Adayı (189838) Onur ERCAN Gelibolu (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  575. Ünye C.Savcı Adayı (189836) Uğur ER Adıyaman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  576. Amasya Hâkim Adayı (189835) Gülşah ER Eskişehir Hâkimliği’ne,
  577. Tokat C.Savcı Adayı (189833) Abdullah ER Aralık (İğdır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  578. Antalya Hâkim Adayı (189832) Esra EMİR Siirt Hâkimliği’ne,
  579. İzmir C.Savcı Adayı (189831) Merve Sultan KANDEMİR Ağrı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  580. Adana C.Savcı Adayı (189830) Burçin EKMEKÇİ Köyceğiz (Muğla) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  581. Ankara Hâkim Adayı (189828) Gökhan EKİCİ Araç (Kastamonu) Hâkimliği’ne,
  582. Seydişehir C.Savcı Adayı (189827) Faruk EKER Nusaybin (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  583. Salihli Hâkim Adayı (189826) Fazilet EKEN Çerkeş (Karabük) Hâkimliği’ne,
  584. Bakırköy Hâkim Adayı (189824) Gülşah EÇİN Kayseri Hâkimliği’ne,
  585. Erzurum C,Savcı Adayı (189822) Yakup DÜZENLİ Çemişgezek (Elazığ) Cumhuriyet Savcılığıi 284.Osmaniye Hâkim Adayı (189823) Mustafa ECE Kırşehir Hâkimliği’ne,
  586. Kocaeli C.Savcı Adayı (189821) Erdal DÜVEN Gazipaşa (Alanya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  587. Antalya Hâkim Adayı (189820) Sabahat Çisem DURUKAL Lice (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  588. Samsun Hâkim Adayı (189818) Oğuz DURSUN Karakoçan (Elazığ) Hâkimliği’ne,
  589. Malatya Hâkim Adayı (189816) Fatih DURSUN Bafra Hâkimliği’ne,
  590. Rize C.Savcı Adayı (189815) Cevad DURSUN İnebolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  591. Adıyaman Hâkim Adayı (189814) Nuray Şengül DURMUŞ Şemdinli (Yüksekova) Hâkimliği’ne,
  592. Ankara C.Savcı Adayı (189812) Alp Eren DURGUN Çaykara (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  593. İstanbul C.Savcı Adayı (189811) Emre DUMAN Viranşehir (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  594. Bakırköy C.Savcı Adayı (189810) Tuba DÖNMEZ Düziçi (Osmaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  595. Erzurum Hâkim Adayı (189808) Ömer Ufuk DÖLEKLİ Yüksekova Hâkimliği’ne,
  596. Ankara Hâkim Adayı (189807) Muhammed DOLKUN Pasinler (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  597. Ankara C.Savcı Adayı (189805) Kemal DOĞTEKİN Denizli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  598. Kırıkkale C.Savcı Adayı (189802) Hüseyin Bahadır DOĞAN Silopi (Cizre) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  599. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (189800) Haşan Selami DOĞAN Baykan (Siirt) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  600. Gaziantep Hâkim Adayı (189799) Merve Emine DİRİER Söğüt (Bilecik) Hâkimliği’ne,
  601. Ankara Batı Hâkim Adayı (189798) İlkan DİNDAR Tortum (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  602. İstanbul Hâkim Adayı (189797) Özge DİNÇ Çivril (Denizli) Hâkimliği’ne,
  603. İstanbul Hâkim Adayı (189796) Orhan DİNÇ Nurdağı (Gaziantep) Hâkimliği’ne,
  604. Ankara C.Savcı Adayı (189795) Haşan DİNÇ Mersin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  605. Konya C.Savcı Adayı (189794) Ertuğrul DİNÇ Maçka (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  606. Bitlis Hâkim Adayı (189793) Çağdaş DİNÇ Çanakkale Hâkimliği’ne,
  607. Amasya C.Savcı Adayı (189792) Hilal DİKMEN Bingöl Cumhuriyet Savcılığı’na,
  608. Adana C.Savcı Adayı (189791) Süleyman DEVECİ Sarıkaya (Boğazlıyan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  609. İstanbul C.Savcı Adayı (189790) Abdulvahap DENİZ Keşan (Edirne) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  610. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (189788) Semih DEMİRKAN Kızıltepe (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  611. Ankara Hâkim Adayı (189787) Anıl Mert DEMİREĞEN Zonguldak Hâkimliği’ne,
  612. Trabzon Hâkim Adayı (189785) Musa DEMİRAY Gevaş (Van) Hâkimliği’ne,
  613. Ankara Batı Hâkim Adayı (189784) Yeliz DEMİR Diyadin (Doğubayazıt) Hâkimliği’ne,
  614. Adana Hâkim Adayı (189783) Yasemin DEMİR Karayazı (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  615. Ünye C.Savcı Adayı (189781) Onur DEMİR Bismil (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  616. Eskişehir Hâkim Adayı (189780) Mahmut DEMİR Yalvaç Hâkimliği’ne,
  617. Konya Hâkim Adayı (189779) İbrahim DEMİR Geyve (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  618. Ankara Hâkim Adayı (189778) Ahmet Tufan DEMİR Çatak (Van) Hâkimliği’ne,
  619. Burdur Hâkim Adayı (189777) Abbas DEMİR Devrek (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  620. Rize C.Savcı Adayı (189775) Harun DELİBALTA Yahyalı (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  621. Ankara Batı C.Savcı Adayı (189774) Sare DEĞİRMENDERESİ Samandağ (Hatay) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  622. Bandırma Hâkim Adayı (189773) BüşraDEDEOĞLU Korgan (Ünye) Hâkimliği’ne,
  623. Gaziantep Hâkim Adayı (189772) Merve DAYAN Pasinler (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  624. İzmir Hâkim Adayı (189771) Yeliz DANK Pervari (Siirt) Hâkimliği’ne,
  625. Antalya Hâkim Adayı (189770) Rukiye DANABAŞ Muş Hâkimliği’ne,
  626. İstanbul C.Savcı Adayı (189769) Muhammet DAMLAYICI Tarsus Cumhuriyet Savcılığı’na,
  627. Ankara Hâkim Adayı (189768) Öznur DEMÎREĞEN Zonguldak Hâkimliği’ne,
  628. Osmaniye C.Savcı Adayı (189767) Mustafa DAĞLI Silopi (Cizre) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  629. Ankara Hâkim Adayı (189766) Cankız DAĞLAR Yalvaç Hâkimliği’ne,
  630. Sivas C.Savcı Adayı (189764) Eren DAĞ Hakkâri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  631. Elazığ C.Savcı Adayı (189762) Çağrı Harun ÇUBUKÇU Çayırlı (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na, 237.Samsun C.Savcı Adayı (189763) Ali Savaş ÇUBUKÇUOGLU Erbaa (Tokat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  632. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (189761) M, Kerem ÇÖMEZ Doğubayazıt Cumhuriyet Savcılığı’na,
  633. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189760) Ahmet ÇÖMEZ Gökçebey (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  634. Ankara Hâkim Adayı (189759) Fatih ÇÖLLÜOĞLU Bozüyük (Bilecik) Hâkimliği’ne,
  635. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (189757) Oğuz ÇOLPA Kağızman (Kars) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  636. Tokat Hâkim Adayı (189756) Osman ÇOLAK Divriği (Sivas) Hâkimliği’ne,
  637. İstanbul Hâkim Adayı (189755) İsmail ÇOLAK Lâdik (Vezirköprü) Hâkimliği’ne,
  638. Samsun Hâkim Adayı (189754) Buse ÇOBANOGLU Tosya (Kastamonu) Hâkimliği’ne,
  639. Ankara Hâkim Adayı (189753) Bahar ÇİMEN Kozluk (Batman) Hâkimliği’ne,
  640. İstanbul Hâkim Adayı (189751) Pembenur ÇİLEK Hatay Hâkimliği’ne,
  641. Eskişehir C.Savcı Adayı (189750) Zeynep Fulya ÇİFTÇİ Boğazlıyan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  642. İstanbul C.Savcı Adayı (189749) Yunus ÇİFTÇİ Yozgat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  643. Ankara C.Savcı Adayı (189748) Tuğba COŞKUN Silopi (Cizre) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  644. Ankara Hâkim Adayı (189746) Balıa ÇİÇEK Korkuteli (Antalya) Hâkimliği’ne,
  645. Giresun Hâkim Adayı (189745) Serap ÇITLAK Develi (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  646. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (189742) Seda ÇIRACI Kulu (Konya) Hâkimliği’ne,
  647. Eskişehir C.Savcı Adayı (189741) Büşra ÇINAR Akkuş (Ünye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  648. Ankara Batı Hâkim Adayı (189739) Büşra KILIÇ Eğil (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  649. Kırıkkale C.Savcı Adayı (189738) Salih ÇETİNER Sungurlu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  650. Uşak C.Savcı Adayı (189734) Alper ÇETİN Yüksekova Cumhuriyet Savcılığı’na,
  651. Ankara Hâkim Adayı (189733) Remzi ÇERMİK Merzifon (Amasya) Hâkimliği’ne,
  652. Kırklareli Hâkim Adayı (189730) Şifa ÇELİK Alaca (Sungurlu) Hâkimliği’ne,
  653. Gaziantep Hâkim Adayı (189728) İsmail ÇELİK Boğazlıyan Hâkimliği’ne,
  654. İstanbul C.Savcı Adayı (189727) Erol ÇELİK Kars Cumhuriyet Savcılığı’na,
  655. Ardahan Hâkim Adayı (189726) Erdoğan ÇELİK Trabzon Hâkimliği’ne,
  656. Malatya Hâkim Adayı (189725) Cebrail ÇELİK Uşak Hâkimliği’ne,
  657. Ankara Hâkim Adayı (189723) Sefa ÇELEBİ Şarkışla (Sivas) Hâkimliği’ne,
  658. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (189722) H. Safa ÇELEBİ Ömerli (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  659. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189721) Çağla ÇEKİN Bayramiç (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  660. Ankara Batı Hâkim Adayı (189720) Melike Tuğba ÇAPANOĞLU Çemişgezek (Elazığ) Hâkimliği’ne,
  661. Muğla Hâkim Adayı (189719) Fırat ÇANKAYA Oltu Hâkimliği’ne,
  662. Konya C.Savcı Adayı (189718) Abdullah ÇANKAYA Yeşilhisar (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  663. Ankara Hâkim Adayı (189717) Zeynep Gamze ÇANGA Saray (Van) Hâkimliği’ne,
  664. Ceyhan Hâkim Adayı (189716) Nisa ÇAMTAHTA Bitlis Hâkimliği’ne,
  665. Ankara Batı Hâkim Adayı (189714) Görkem ÇALTEPE Düzce Hâkimliği’ne,
  666. İzmir Hâkim Adayı (189713) Esra ÇALMAZ Derme (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  667. Aksaray C.Savcı Adayı (189711) Gülizar ÇALIŞKAN Palu (Elazığ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  668. Ankara C.Savcı Adayı (189710) Egemen ÇALIŞKAN Erzin (İskenderun) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  669. Eskişehir Hâkim Adayı (189709) Ayşenur ÇALIŞKAN Kızıltepe (Mardin) Hâkimliği’ne,
  670. Antalya Hâkim Adayı (189707) Nida Nur SOYTÜRK Ceyhan Hâkimliği’ne,
  671. İstanbul Hâkim Adayı (189706) Orhan ÇAKMAK Nevşehir Hâkimliği’ne,
  672. İstanbul C.Savcı Adayı (189705) Mutlu ÇAKMAK Adilcevaz (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  673. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189704) Hilal ÇAKMAK Tortum (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  674. Dinar Hâkim Adayı (189703) Gonca Duygu ÇAKMAK Batman Hâkimliği’ne,
  675. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189702) Murat ÇAKIR Karlıova (Bingöl) Hâkimliği’ne,
  676. Boyabat C.Savcı Adayı (189701) Mehmet Ali ÇAKIR Çamardı (Niğde) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  677. Trabzon C.Savcı Adayı (189700) Ercan ÇAKIR Yenice (Karabük) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  678. Malatya C.Savcı Adayı (189699) H, Yasin ÇAKAN Saruhanlı (Manisa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  679. Malatya C.Savcı Adayı (189698) Gökhan ÇAKAN Körfez (Kocaeli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  680. Mersin Hâkim Adayı (189694) Hayati COŞKUN Nazimiye (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  681. Bursa C.Savcı Adayı (189693) Cahit COŞKUN Dörtyol (İskenderun) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  682. Ankara Hâkim Adayı (189692) Nazmiye Burçin COŞAN Siiopi (Cizre) Hâkimliği’ne,
  683. Midyat C.Savcı Adayı (189690) İbrahim İlkkan CİHAN Hakkâri Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  684. Ankara Hâkim Adayı (189689) Gözde CİGERLİ Kütahya Hâkimliği’ne,
  685. Ankara Hâkim Adayı (189687) Duygu CEYLAN Tire (Ödemiş) Hâkimliği’ne,
  686. İzmir Hâkim Adayı (189686) Derya CEYHAN Kemaliye (Erzincan) Hâkimliği’ne,
  687. Ankara Hâkim Adayı (189684) Seycan CANSU Salihli Hâkimliği’ne,
  688. İstanbul Hâkim Adayı (189683) İbrahim CANKARA İğdır Hâkimliği’ne,
  689. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (189681) Yusuf CANİK Karamürsel (Kocaeli) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  690. Konya C.Savcı Adayı (189680) Ali CANER Araban (Gaziantep) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  691. Kastamonu Hâkim Adayı (189679) Cemre CANDAROGLU Başkale (Van) Hâkimliği’ne,
  692. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (189678) Yavuz Selim CAN Ulukışla (Niğde) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  693. İstanbul Hâkim Adayı (189677) Samet CAN Samsun Hâkimliği’ne,
  694. 171 .Eskişehir C.Savcı Adayı (189673) Kubilay BÜLTE Hopa (Artvin) Cumhuriyet Savcıhğı’na, 172.İstanbul C.Savcı Adayı (189674) Mustafa BÜYÜKBAŞ Devrek (Zonguldak) Cumhuriyet Savcıhğı’na, 173.Samsun Hâkim Adayı (189676) Pelin CAN Manyas (Bandırma) Hâkimliği’ne,
  695. Ankara Batı Hâkim Adayı (189671) Uğur BUYRUK Nusaybin (Mardin) Hâkimliği’ne,
  696. Sivas C.Savcı Adayı (189670) İbrahim BULUT Bingöl Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  697. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (189669) Halil İbrahim BULUT Genç (Bingöl) Hâkimliğine,
  698. Kastamonu Hâkim Adayı (189667) Haşan BUDAKOĞLU Dörtyol (İskenderun) Hâkimliğine,
  699. Ankara Hâkim Adayı (189666) Melek Serap ÇUHADAROGLU Söke Hâkimliği’ne,
  700. Mersin Hâkim Adayı (189665) Abdullah BOYRAZ Elazığ Hâkimliği’ne,
  701. KırıMeale C.Savcı Adayı (189664) Fatma Güneş BOSTANCI Elbistan Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  702. Muğla Hâkim Adayı (189663) Hülya BOSTAN Ezine (Çanakkale) Hâkimliğine,
  703. Ankara Hâkim Adayı (189662) Dilek BOSTAN Doğubayazıt Hâkimliğine,
  704. Kırşehir Hâkim Adayı (189661) Esra BORHAN Aydın Hâkimliğine,
  705. İsparta C.Savcı Adayı (189660) Baki BODUÇ Çardak (Denizli) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  706. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189659) Merve BİRER Ayvacık (Çanakkale) Hâkimliğine,
  707. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189658) Abdullah Durak BİNİCİ Mersin Hâkimliğine,
  708. Ankara C.Savcı Adayı (189656) Tuncer BİNGÖL Yatağan (Muğla) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  709. Konya C.Savcı Adayı (189653) Halit BİLGİÇ Sanoğlan (Kayseri) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  710. Adana C.Savcı Adayı (189651) Yunus BIÇAKÇI Cizre Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  711. 154.Samsun Hâkim Adayı (189650) DilekBIYlK Tekirdağ Hâkimliğine,
  712. Tokat Hâkim Adayı (189649) Gizem Benal BERK Midyat Hâkimliğine,
  713. Eskişehir Hâkim Adayı (189648) Ümmühan KORKUT Pamukova (Sakarya) Hâkimliğine,
  714. Tokat Hâkim Adayı (189647) Cihat BEDENBAŞI Haymana (Ankara) Hâkimliğine,
  715. İstanbul Hâkim Adayı (189645) Muhammed Enes BAYRAM Solhan (Bingöl) Hâkimliğine,
  716. Karşıyaka C.Savcı Adayı (189644) Hüseyin Emre BAYRAM Pazar (Rize) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  717. Uşak Hâkim Adayı (189642) Görkem BAYRAKTUTAN Sulakyurt (Kırıkkale) Hâkimliğine,
  718. Ankara C.Savcı Adayı (189639) Saliha ALTUNTAŞ Erdemli (Mersin) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  719. Kayseri Hâkim Adayı (189637) Semiha BAŞTAŞ Kırıkhan Hâkimliği’ne,
  720. İstanbul Hâkim Adayı (189636) Gülay BAŞOĞLU Ağrı Hâkimliği’ne,
  721. İstanbul Hâkim Adayı (189635) Müge Kadriye BAŞGÜL Marmaraereğlisi (Silivri) Hâkimliği’ne,
  722. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (189633) Burak BAŞDEMİR Silvan (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  723. Bakırköy Hâkim Adayı (189632) Abdullah BAŞARAN Muğla Hâkimliği’ne,
  724. Karaman C.Savcı Adayı (189629) Mehmet BALOGLU Marmara (Bandırma) Cumhuriyet Savcılığı’na, 141 .İsparta Hâkim Adayı (189631) Burcu BAŞAK Artova (Tokat) Hâkimliği’ne,
  725. Tokat Hâkim Adayı (189628) Yücel BALCI Siirt Hâkimliği’ne,
  726. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189626) Gizem BALABAN Kars Hâkimliği’ne,
  727. Ankara C.Savcı Adayı (189625) Zeyni BAKAY Beytüşşebap (Şımak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  728. İstanbul Hâkim Adayı (189624) Ömer Faruk BAĞLI Çorlu Hâkimliği’ne,
  729. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189623) Deniz BADEMKIRAN Bozova (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  730. Bitlis C.Savcı Adayı (189622) Muhammet BABAHAN Doğubayazıt Cumhuriyet Savcılığı’na,
  731. Amasya Hâkim Adayı (189621) Burak BABACAN Kırklareli Hâkimliği’ne,
  732. Ankara Hâkim Adayı (189620) Esra AZUN Elbistan Hâkimliği’ne,
  733. Ankara Batı C.Savcı Adayı (189619) Utku AYVAZ Ardahan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  734. Artvin Hâkim Adayı (189618) Serdar AYTEKİN Didim (Söke) Hâkimliği’ne,
  735. Eskişehir Hâkim Adayı (189617) Özden AYRANCI Enez (Edime) Hâkimliği’ne,
  736. Ankara Hâkim Adayı (189616) Mürüvvet AYLAK Ardahan Hâkimliği’ne,
  737. Trabzon Hâkim Adayı (189615) Hakan AYGÜN Savaştepe (Balıkesir) Hâkimliği’ne,
  738. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (189613) Faruk AYDOĞDU Yüksekova Cumhuriyet Savcılığı’na,
  739. Bafra C.Savcı Adayı (189612) Ender AYDOGAN İslâhiye (Kilis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  740. Malatya Hâkim Adayı (189610) Abuzer Furkan AYDOGAN Karayazı (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  741. Ankara Hâkim Adayı (189609) Gizem Gözde AYDINER Düzce Hâkimliği’ne,
  742. Ankara C.Savcı Adayı (189606) Şevki AYDIN Zara (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  743. Muğla Hâkim Adayı (189605) Merve AYDIN Şabanözü (Çankırı) Hâkimliği’ne,
  744. Konya C.Savcı Adayı (189604) Mehmet AYDIN Gökçeada (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  745. Giresun C.Savcı Adayı (189600) Fatih AYDIN Patnos Cumhuriyet Savcılığı’na,
  746. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189598) Deniz AYDIN Kayseri Hâkimliği’ne,
  747. Ankara Hâkim Adayı (189597) Sena AYDEMİR DOYMAZ İdil (Midyat) Hâkimliği’ne,
  748. Ankara Hâkim Adayı (189596) Kürşat AYAZ Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  749. Ankara C.Savcı Adayı (189595) Özkan AY Kurtalan (Siirt) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  750. İstanbul C.Savcı Adayı (189594) Muhanımed İkbal AY Tosya (Kastamonu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  751. Ankara C.Savcı Adayı (189593) Murat AVCU Aşkale (Erzurum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  752. Burdur Hâkim Adayı (189592) Nurhan AVCIOĞLU Kocaeli Hâkimliği’ne,
  753. Erzurum C.Savcı Adayı (189591) Emre AVCIOĞLU Keleş (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  754. Bursa Hâkim Adayı (189590) Arzu AVCI Kırşehir Hâkimliği’ne,
  755. Ankara Hâkim Adayı (189588) Hediye ATILGAN BAŞAR Patnos Hâkimliği’ne,
  756. Kayseri C.Savcı Adayı (189587) Osman ATILAN KaraisalI (Adana) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  757. Ankara C.Savcı Adayı (189586) Uğur ATEŞ Çerkezköy (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  758. Ankara Batı Hâkim Adayı (189585) Kerime Sümeyra ATEŞ Başkale (Van) Hâkimliği’ne,
  759. Ankara Hâkim Adayı (189584) Nazlı Merve ATAY Tercan (Erzincan) Hâkimliği’ne,
  760. İstanbul C.Savcı Adayı (189583) Kubilay ATAY Akçakale (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  761. Afyonkarahisar C.Savcı Adayı (189582) Güray ATAŞ Çerkezköy (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  762. Muğla Hâkim Adayı (189581) Fatma ATAŞ Gürpınar (Van) Hâkimliği’ne,
  763. Adana C.Savcı Adayı (189580) Ayhan ATAMAN Ergani (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  764. Adana Hâkim Adayı (189579) Meliha ATADAĞ TÜRKMEN Ortaköy (Aksaray) Hâkimliği’ne,
  765. Ankara Hâkim Adayı (189578) Çiğdem AŞKIN Tavşanlı Hâkimliği’ne,
  766. Ankara Batı Hâkim Adayı (189577) Yeşim ASLAN Alaşehir Hâkimliği’ne,
  767. İstanbul Hâkim Adayı (189576) Yasemin ASLAN Banaz (Uşak) Hâkimliği’ne,
  768. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (189575) Veysel ASLAN Erciş Hâkimliği’ne,
  769. Elazığ Hâkim Adayı (189574) Tolgahan ASLAN Kulp (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  770. Bakırköy C.Savcı Adayı (189572) Mahsun ASLAN Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  771. Malatya Hâkim Adayı (189571) Eren ASLAN Serik (Manavgat) Hâkimliği’ne,
  772. Ankara Hâkim Adayı (189570) Emrah ASLAN Samandağ (Hatay) Hâkimliği’ne,
  773. Midyat Hâkim Adayı (189569) Abdurrahman ASLAN Muş Hâkimliği’ne,
  774. Kayseri Hâkim Adayı (189568) Elif Hanım AS1LTÜRK Ayancık (Sinop) Hâkimliği’ne,
  775. Tokat Hâkim Adayı (189567) Muhammet Fatih ARSLAN Samsun Hâkimliği’ne,
  776. Konya C.Savcı Adayı (189566) Muhammet Emin ARSLAN Of (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  777. Yozgat Hâkim Adayı (189565) Muhammed ARSLAN Eğirdir (İsparta) Hâkimliği’ne,
  778. Ankara C.Savcı Adayı (189563) İbrahim ARSLAN Altınözü (Hatay) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  779. İstanbul C.Savcı Adayı (189562) Fatih ARSLAN Mudanya (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  780. İzmir Hâkim Adayı (189560) Betül ARSLAN Ilgın (Akşehir) Hâkimliği’ne,
  781. Ankara C.Savcı Adayı (189559) Metin ARKAÇ Giresun Cumhuriyet Savcılığı’na,
  782. Sivas Hâkim Adayı (189558) Halim ARISTAK Köyceğiz (Muğla) Hâkimliği’ne,
  783. Eskişehir C.Savcı Adayı (189555) Berat ARAŞ Bismil (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  784. Sinop C.Savcı Adayı (189554) Mehmet APAYDIN Bartın Cumhuriyet Savcılığı’na,
  785. Ankara Hâkim Adayı (189553) Alper APAYDIN Hakkâri Hâkİmliği’ne,
  786. Kırıkkale Hâkim Adayı (189552) Merve ANLIATAMER Denizli Hâkİmliği’ne,
  787. Kırıkkale Hâkim Adayı (189551) Sabir ANAR Şemdinli (Yüksekova) Hâkİmliği’ne,
  788. İstanbul Hâkim Adayı (189549) Selin ALTONDA G Gördes (Akhisar) Hâkİmliği’ne,
  789. Seydişehir C.Savcı Adayı (189548) Haşan Hüseyin ALTUNAY Osmancık (Çorum) Cumhuriyet Saveılığı’na,
  790. Rize Hâkim Adayı (189547) Berna ALTUN Karakoçan (Elazığ) Hâkİmliği’ne,
  791. Ankara Hâkim Adayı (189546) Aysun AL TUN TABAKL1 Adana Hâkİmliği’ne,
  792. Çorum C.Savcı Adayı (189545) Kadriye Esra ALTINOK YUMURTACI Osmaniye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  793. Çankırı C.Savcı Adayı (189544) Anıl ALTAY Sorgun (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  794. Ünye Hâkim Adayı (189543) Hamza ALPEREN Mazıdağı (Mardin) Hâkİmliği’ne,
  795. Van Hâkim Adayı (189542) Kayhan ALPASLAN Kandıra (Kocaeli) Hâkİmliği’ne,
  796. Ankara C.Savcı Adayı (189541) Barış Emre ALP Gemerek (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  797. Bafta Hâkim Adayı (189540) Seyit Ahmet ALKAN Elbistan Hâkİmliği’ne,
  798. Ankara Hâkim Adayı (189539) Mehmet Kutalmış ALKAN Kemah (Erzincan) Hâkİmliği’ne,
  799. Malatya C.Savcı Adayı (189537) M. Sinan ALGÜL Babaeski (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  800. Mardin Hâkim Adayı (189535) Mehmet Şerif AKTÜRK Lâpseki (Çanakkale) Hâkİmliği’ne,
  801. Van Hâkim Adayı (189534) Cihat AKTULGA Hozat (Tunceli) Hâkİmliği’ne,
  802. İstanbul C.Savcı Adayı (189533) Mehmet AKTAŞ Sürmene (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  803. Ankara C.Savcı Adayı (189532) Gökçe Peri AKTAŞ Kâhta (Adıyaman) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  804. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (189531) Enes AKTAŞ Patnos Cumhuriyet Savcılığı’na,
  805. Erzurum Hâkim Adayı (189530) Ayşenur AKTAŞ Sürmene (Trabzon) Hâkimliğine,
  806. Bakırköy C.Savcı Adayı (189529) Bamı AKŞAHÎN Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’na,
  807. Ankara Batı Hâkim Adayı (189528) Tuba AKSU Yozgat Hâkimliğine,
  808. Konya C.Savcı Adayı (189527) Enes AKSU Kemer (Antalya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  809. Ankara Hâkim Adayı (189526) Mustafa AKSOYAK Edime Hâkimliğine,
  810. Ankara C.Savcı Adayı (189525) Mutlu AKSOY Uludere (Şımak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  811. Adana Hâkim Adayı (189524) Bahar AKSOY GÖGÜS Mudurnu (Bolu) Hâkimliğine,
  812. Ankara Hâkim Adayı (189523) Burak AKPINAR Artvin Hâkimliğine,
  813. Çorum Hâkim Adayı (189522) Vildan AKMAN Akçakale (Şanlıurfa) Hâkimliğine,
  814. Tokat Hâkim Adayı (189521) Şahin AKKUŞ Cizre Hâkimliğine,
  815. Kayseri Hâkim Adayı (189520) Senem AKKUŞ Çınar (Diyarbakır) Hâkimliğine,
  816. İstanbul C.Savcı Adayı (189519) Ümit Murat AKKOYUN Mersin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  817. Denizli Hâkim Adayı (189518) Ali Rıza AKKEYİK Bingöl Hâkimliği’ne,
  818. Ankara Hâkim Adayı (189517) Esra AKKAYA Şirvan (Siirt) Hâkimliği’ne,
  819. Bartın Hâkim Adayı (189516) Elçim AKKAYA Havza (Vezirköprü) Hâkimliği’ne,
  820. KIrklareli Hâkim Adayı (189515) İrem Şaziye AKIŞ Özalp (Van) Hâkimliği’ne,
  821. Sivas Hâkim Adayı (189514) Yeşim ALINCAK Gündoğmuş (Manavgat) Hâkimliği’ne,
  822. Ankara Hâkim Adayı (189513) Gizem AKIN SÜRME Kozluk (Batman) Hâkimliği’ne,
  823. Kırşehir C.Savcı Adayı (189512) Haşan Can AKILLI Karabük Cumhuriyet Savcılığı’na,
  824. Ankara Batı C.Savcı Adayı (189511) Hasret AKI Hozat (Tunceli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  825. Konya C.Savcı Adayı (189509) Mücahid AKGÜMÜŞ Kırkağaç (Akhisar) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  826. Ankara C.Savcı Adayı (189508) Burak AKGUŞ İğdır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  827. Kırıkkale Hâkim Adayı (189507) Tuğçe AKDOĞAN Aydm Hâkimliği’ne,
  828. Eskişehir Hâkim Adayı (189505) Büşra AKDOĞAN Şenkaya (Oltu) Hâkimliği’ne,
  829. Ankara Hâkim Adayı (189502) Elif AKDENİZ Savur (Mardin) Hâkimliği’ne,
  830. Muğla Hâkim Adayı (189500) Rıdvan AKÇA Perşembe (Ordu) Hâkimliği’ne,
  831. Alanya C.Savcı Adayı (189499) Okan AKÇA Siirt Cumhuriyet Savcılığı’na,
  832. İstanbul Hâkim Adayı (189497) Onur AKBULUT Avanos (Nevşehir) Hâkimliği’ne,
  833. Aydın Hâkim Adayı (189496) Ahmet Yaşar AKBAY Adilcevaz (Bitlis) Hâkimliği’ne,
  834. Kayseri Hâkim Adayı (189495) Hacı Mustafa AKBUCAK Adana Hâkimliği’ne,
  835. Dinar C.Savcı Adayı (189493) Mehmet Akif AKBAŞ Batman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  836. Giresun Hâkim Adayı (189492) Sinan AKAR Derik (Mardin) Hâkimliği’ne,
  837. Ermenek Hâkim Adayı (189490) Ali Kemal AKAN İnegöl Hâkimliği’ne,
  838. Denizli Hâkim Adayı (189489) Ahmet AKAGÜNDÜZ Ceylânpıııar (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  839. İzmir Hâkim Adayı (189488) Selin AĞIRKOL Akkuş (Ünye) Hâkimliği’ne,
  840. Ankara Batı Hâkim Adayı (189487) Burcu ADİMAN Beytüşşebap (Şımak) Hâkimliği’ne,
  841. Mardin Hâkim Adayı (189486) Didem ADIYAMAN BİROL Kumluca (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  842. Ankara Hâkim Adayı (189485) Mustafa İbrahim ADIR Gümüşhane Hâkimliği’ne,
  843. İstanbul Hâkim Adayı (189484) Tayfun ADIGÜZEL İslâhiye (Kilis) Hâkimliği’ne,
  844. İstanbul C.Savcı Adayı (189483) U. Mahmut ADANIR Susurluk (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  845. İzmir C.Savcı Adayı (189482) Ozan ADALI Marmaris (Muğla) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  846. Erzurum C.Savcı Adayı (189481) Murat ACET Niksar (Tokat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  847. İstanbul Hâkim Adayı (189480) Kübra ACAR Kiğı (Bingöl) Hâkimliği’ne,
  848. Konya C.Savcı Adayı (189478) Haşan ACAR Burdur Cumhuriyet Savcılığı’na,
  849. Ankara Hâkim Adayı (189477) Ayşegül ACAR YİĞİT Espiye (Giresun) Hâkimliği’ne,
  850. Giresun Hâkim Adayı (189469) Yusuf ABANUZ İğdır Hâkimliği’ne,
  851. İzmir Hâkim Adayı (179645) Yusuf Umur TAŞKIN Silifke Hâkimliğine,
  852. Kocaeli C.Savcı Adayı (179644) Osman TAŞKIN Orhangazi (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  853. Manisa C.Savcı Adayı (179574) Mehmet ŞAHİN Hatay Cumhuriyet Savcılığı’na,
  854. Rize C.Savcı Adayı (174885) Selami ERKAN Muş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  855. Kırşehir C,Savcı Adayı (174792) Volkan ÖZKAN Cihanbeyli (Konya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  856. derecenin I. kademesi (705+1500) göstergesi ile;
  857. Aydın Hâkim Adayı (190293) Haşan ŞAHİN Saruhanlı (Manisa) Hâkimliğine,
  858. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (190160) Haşan Burak ÖNDİN Konya Hâkimliğine,
  859. Ankara Hâkim Adayı (190055) Sevgi KARACA Çan (Çanakkale) Hâkimliğine,
  860. Gaziantep C.Savcı Adayı (189996) Ramazan KAPLAN Ereğli (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  861. Ankara Batı C.Savcı Adayı (174814) Hacı Mehmet AKÇAKAYA Eskipazar (Karabük) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  862. Kayseri C.Savcı Adayı (190537) Coşkun Çağlar YILMAZ Emirdağ (Bolvadin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  863. Ankara C.Savcı Adayı (190538) Elif YILMAZ Besni (Adıyaman) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  864. 840.Sivas Hâkim Adayı (190540) Hatice YILMAZ Hacıbektaş (Nevşehir) Hâkimliği’ne,
  865. 841 .Antalya Hâkim Adayı (190542) Melek YILMAZ Gemlik (Bursa) Hâkimliği’ne,
  866. Ankara Batı Hâkim Adayı (190545) Merve YILMAZ Şereflikoçhisar (Aksaray) Hâkimliği’ne,
  867. İstanbul Hâkim Adayı (190546) Şevki YILMAZ Savur (Mardin) Hâkimliği’ne,
  868. Yozgat C.Savcı Adayı (190547) Yusuf YILMAZ Nizip Cumhuriyet Savcılığı’na,
  869. İstanbul Hâkim Adayı (190548) Zehra YILMAZ Akdağmadeni (Yozgat) Hâkimliği’ne,
  870. Ankara C.Savcı Adayı (190550) Şükrü YİGENOGLU Sandıklı (Afyonkarahisar) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  871. Ankara C.Savcı Adayı (190551) Meltem YİĞİT DEMİRCİ Develi (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  872. Konya Hâkim Adayı (190552) Halime Mehtap YİĞİTOĞLU İsparta Hâkimliği’ne,
  873. Antalya Hâkim Adayı (190553) Cansu KİLİK Samsun Hâkimliği’ne,
  874. İzmir C.Savcı Adayı (190554) Ahmet YÖRÜK Siverek Cumhuriyet Savcılığı’na,
  875. Balıkesir Hâkim Adayı (190555) Muhammet Şevki YÖRÜK Germencik (Aydın) Hâkimliği’ne,
  876. Sivas Hâkim Adayı (190556) Tuğba YUMUK Gebze Hâkimliği’ne,
  877. Adana Hâkim Adayı (190557) Duygu DEMİR Göle (Ardahan) Hâkimliği’ne,
  878. Konya C.Savcı Adayı (190560) Mehmet Emre YÜCE Mut (Silifke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  879. Kayseri Hâkim Adayı (190561) Özge YÜCE YAVUZ Edime Hâkimliği’ne,
  880. Kayseri Hâkim Adayı (190562) Hanife YÜCEKÖK Biga (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  881. Kayseri C.Savcı Adaya (190564) Ferhat YÜCEL Merzifon (Amasya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  882. Eskişehir Hâkim Adayı (190565) Merve YÜCEL İğdır Hâkimliği’ne,
  883. Ankara C.Savcı Adayı (190566) Emrah Alptekin YÜKSEL Yeşilova (Burdur) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  884. Diyarbakır Hâkim Adayı (190567) Nüsri YÜKSEL Yalova Hâkimliği’ne,
  885. 861 .Ankara Hâkim Adayı (190569) Hamza ZARARSIZ Eskişehir Hâkimliği’ne,
  886. 862.1stanbul Anadolu Hâkim Adayı (190570) Hüseyin ZENGÎN Görele (Giresun) Hâkimliği’ne,
  887. Antalya Hâkim Adayı (190571) Burcu GÜLEŞİR Kars Hâkimliği’ne,
  888. Bakırköy Hâkim Adayı (190572) Onur ZORLUER Derinkuyu (Nevşehir) Hâkimliği’ne,
  889. Diyarbakır Hâkim Adayı (191862) Sidar DEMİROGLU Kepsut (Balıkesir) Hâkimliği’ne,
  890. Ankara Hâkim Adayı (192129) Mehmet CAN Kağızman (Kars) Hâkimliği’ne,
  891. Nevşehir C.Savcı Adayı (192278) Taşan TEKELİ Yalvaç Cumhuriyet Savcılığı’na,
  892. Ereğli Konya C.Savcı Adayı (189915) Ahmet GÜLDÜ İvrindi (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığı’na, 925 .Bafra C.Savcı Adayı (189948) Muhammet Burak GÜRBÜZ Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  893. Şanlıurfa Hâkim Adayı (189829) Muhammet Yunus EKİNCİ Kayseri Hâkimliği’ne,
  894. Ankara C.Savcı Adayı (189809) Murat DÖNMEZ Bayburt Cumhuriyet Savcdığı’na,
  895. Ankara Hâkim Adayı (189789) Nur DEMİRTAŞ Amasya Hâkimliği’ne,
  896. Gaziantep Hâkim Adayı (189758) Hüseyin ÇOMRUK Mazıdağı (Mardin) Hâkimliği’ne,
  897. Ankara C.Savcı Adayı (189740) Mustafa Kürşat ÇETİNKAYA Saray (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  898. Elazığ C.Savcı Adayı (189735) Haşan ÇETİN Şımak Cumhuriyet Savcılığı’na,
  899. Ankara Hâkim Adayı (189731) Ümit ÇELİK Ağrı Hâkimliği’ne,
  900. Ankara Batı Hâkim Adayı (189715) Tuğçe ÇALTEPE Burhaniye Hâkimliği’ne,
  901. Ankara Batı Hâkim Adayı (189712) Mustafa Burak ÇALIŞKAN Cide (İnebolu) Hâkimliği’ne,
  902. Ünye Hâkim Adayı (189682) Sevgi CANİKLt Silopi (Cizre) Hâkimliği’ne,
  903. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (189643) Engin BAYRAM Doğubayazıt Hâkimliği’ne,
  904. Eskişehir Hâkim Adayı (189599) Emrullah AYDIN Balıkesir Hâkimliği’ne,
  905. Mardin Hâkim Adayı (189561) Erkan ARSLAN Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
  906. Kayseri C.Savcı Adayı (170418) Rıza ÜNEL Kastamonu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  907. Kastamonu C.Savcı Adayı (164304) Emine MEYDAN KÜNZÜ Ermenek Cumhuriyet Savcılığı’na,
  908. Çorum Hâkim Adayı (151177) Merve ARAT DEMİR Bismil (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  909. Kastamonu C.Savcı Adayı (151117) Buğra Turan OMUZLU İskilip (Çorum) Cumhuriyet Savcılığı1]
  910. Fethiye Hâkim Adayı (132523) Nurten USLU İsparta Hâkimliği’ne,
  911. Kırklareli Hâkim Adayı (124602) Tahsin GÜNAYDIN Yeşilhisar (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  912. derecenin 1. kademesi (835+2200) göstergesi ile;
  913. Ankara Hâkim Adayı (190437) Ebubekir URHAN Antalya Hâkimliği’ne,
  914. Ankara Batı Hâkim Adayı (190395) Mustafa TOPRAK Muratlı (Tekirdağ) Hâkimliği’ne,
  915. Kayseri C.Savcı Adayı (189819) Tuncay DURSUN Ayvalık (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  916. Sinop C.Savcı Adayı (189573) Olcay ASLAN Kozluk (Batman) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  917. derecenin 2. kademesi (865+2200) göstergesi ile;
  918. Bartın Hâkim Adayı (190450) Musa ÜNAL Özalp (Van) Hâkimliği’ne,
  919. Tokat C.Savcı Adayı (190289) Fatih Metin ŞAHİN Beyşehir (Seydişehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  920. Ankara Hâkim Adayı (190269) Mustafa SONKURT Antalya Hâkimliği’ne,
  921. Ankara Batı C.Savcı Adayı (189957) Soner HİÇDURMAZ Lâpseki (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  922. Bursa Hâkim Adayı (189971) Yasemin İNCİ Altınözü (Hatay) Hâkimliğine,
  923. Konya Hâkim Adayı (189990) Abdullah Alper KANDEMİR Tekman (Hınıs) Hâkimliğine,
  924. Ankara Batı C.Savcı Adayı (190053) Murat Caner KAYIŞ Dereli (Giresun) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  925. Eskişehir Hâkim Adayı (190068) Özlem KESKİN Artvin Hâkimliğine,
  926. Kırıkkale Hâkim Adayı (190072) Mehmet KILIÇ Ceyhan Hâkimliğine,
  927. Ankara Batı Hâkim Adayı (190080) Başak KIR Bursa Hâkimliğine,
  928. Ankara Batı Hâkim Adayı (190081) Burak KIR Bursa Hâkimliğine,
  929. Balıkesir Hâkim Adayı (190096) Orçun KOÇ Batman Hâkimliğine,
  930. Karaman C.Savcı Adayı (190133) Murat MAYA Ulus (Bartın) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  931. Malatya Hâkim Adayı (190190) Mehmet Furkan ÖZER Kırıkkale Hâkimliğine,
  932. Elazığ C.Savcı Adayı (190199) Gökmen ÖZMEN Şarköy (Tekirdağ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  933. îstanbul Anadolu Hâkim Adayı (190270) Ayşe SOY Gemerek (Sivas) Hâkimliğine,
  934. Sivas C.Savcı Adayı (190284) Serkari ŞAHBAZ Şereflikoçhisar (Aksaray) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  935. Ankara C.Savcı Adayı (190336) Mesut ŞENER Reyhanlı (Kırıkhan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  936. Alaşehir C.Savcı Adayı (190442) Ümit UYANIK İğdır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  937. Kars Hâkim Adayı (190474) Sibel VURUR Başkale (Van) Hâkimliğine,
  938. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (190476) Hicabi YAGBASAN Kelkit (Gümüşhane) Hâkimliğine,
  939. İzmir Hâkim Adayı (190490) İlknur YAPRAK Kozaklı (Nevşehir) Hâkimliğine,
  940. Mersin Hâkim Adayı (190549) Feride YILMAZTEKİN İskenderun Hâkimliğine,
  941. derecenin 2. kademesi (950+2300) göstergesi ile;
  942. Elazığ Hâkim Adayı (102019) Murat CİRİT Iscehisar (Afyonkarahisar) Hâkimliği ne,
  943. Ankara Batı Hâkim Adayı (103456) Zehra AYDEMİR Cizre Hâkimliğine,
  944. derecenin 1. kademesi (915+2300) göstergesi ile;
  945. Çorum C.Savcı Adayı (151120) Halim DOK Suruç (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  946. Bingöl Hâkim Adayı (189646) Ahmet BAYSAL Edime Hâkimliğine,
  947. Ankara Hâkim Adayı (190191) Kadir ÖZGAN Niğde Hâkimliğine,
  948. Ankara Batı C.Savcı Adayı (190322) Kürşat ŞAHİNGÖZ Almus (Tokat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  949. Çonım C.Savcı Adayı (124599) Yusuf SELVİ Muş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  950. Ankara C.Savcı Adayı (189708) Atila ÇALIŞ Fethiye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  951. derecenin 1. kademesi (1020+3000) göstergesi ile;
  952. İstanbul C.Savcı Adayı (189550) Selma ALTUNDAĞ Turhal (Zile) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  953. Batman C.Savcı Adayı (189736) Osman Beraat ÇETİN Tokat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  954. derecenin 2, kademesi (1210+3600) göstergesi ile;
  955. Ankara Batı Hâkim Adayı (170444) Kamil ERSARI Çarşamba Hâkimliğine,
  956. Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
  957. İdari Yargı Hâkim Adayları
  958. derecenin 1. kademesi (705+1500) göstergesi ile;
  959. İstanbul Hâkim Adayı (191834) Yusuf ÇETİNKAYA Malatya (Gaziantep) Vergi Mahkemesi
  960. Üyeliğine,
  961. İzmir Hâkim Adayı (191966) Çetin KOÇKAR Bursa (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  962. İzmir Hâkim Adayı (192019) Sibel ŞUMAN Kocaeli (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  963. derecenin 1. kademesi (1155+3600) göstergesi ile;
  964. Ankara Hâkim Adayı (183638) Hüseyin KUNDAK Mardin (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’]
  • derecenin 4, kademesi (1500+4000) göstergesi ile;
  1. Ankara C.Savcı Adayı (195744) Beyazıt ATEŞ Siverek Cumhuriyet Savcılığı’na,
  2. Ankara C.Savcı Adayı (195743) Özge ATÇI İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  3. Ankara Hâkim Adayı (195742) Selda ATASOY ESKİÇIRAK Uzunköprü (Edime) Hâkimliği’ne,
  4. Ankara C.Savcı Adayı (195740) Mustafa Aydın AŞIK İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  5. Ankara C.Savcı Adayı (195739) Hüseyin AŞIK Şefaatli (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  6. Ankara Hâkim Adayı (195738) Elif ASLANTAŞ Şımak Hâkimliği’ne,
  7. Ankara C.Savcı Adayı (195733) Mehmet ASLAN Tarsus Cumhuriyet Savcılığı’na,
  8. Ankara Hâkim Adayı (195732) İbrahim Halil ASLAN Fethiye Hâkimliği’ne,
  9. Ankara Hâkim Adayı (195731) Sema ASAR ÇELİKOĞLU İnegöl Hâkimliği’ne,
  10. Ankara C.Savcı Adayı (195728) Selami ARIK Düzce Cumhuriyet Savcılığı’na,
  11. Ankara Hâkim Adayı (195727) Hakan ARIDURU Silifke Hâkimliği’ne,
  12. Ankara Hâkim Adayı (195725) Mustafa Gümrah APAK Of (Trabzon) Hâkimliği’ne,
  13. Ankara Hâkim Adayı (195724) Fikri ALTUN Ömerli (Mardin) Hâkimliği’ne,
  14. Ankara C.Savcı Adayı (195722) İlteriş ALTINTAŞ Silifke Cumhuriyet Savcılığı’na,
  15. Ankara Hâkim Adayı (195720) Gülüzar ALTINDAL Yozgat Hâkimliği’ne,
  16. Ankara C.Savcı Adayı (195719) Zafer ALPTEKİN Ödemiş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  17. Ankara C.Savcı Adayı (195718) Hüseyin ALKAN Gaziosmanpaşa (İstanbul) Cumhuriyet Savcılığı’]
  18. Ankara Hâkim Adayı (195717) Şebnem ALEV Bucak (Burdur) Hâkimliği’ne,
  19. Ankara C.Savcı Adayı (195716) Erkan ALANOĞLU Kars Cumhuriyet Savcılığı’na,
  20. Ankara Hâkim Adayı (195715) Mehmet AKTÜRK Kilis Hâkimliği’ne,
  21. Ankara Hâkim Adayı (195713) Zeynep AKTOLUN Silivri Hâkimliği’ne,
  22. Ankara Hâkim Adayı (195711) Senem AKTAŞ Oltu Hâkimliği’ne,
  23. Ankara Hâkim Adayı (195710) Seher AKTAŞ Körfez (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
  24. Ankara C.Savcı Adayı (195708) Ulutay AKSU Yozgat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  25. Ankara Hâkim Adayı (195707) Hüseyin AKSOY Tokat Hâkimliği’ne,
  26. Ankara Hâkim Adayı (195705) Mehmet AKMEŞE Çiftlik (Niğde) Hâkimliği’ne,
  27. Ankara C.Savcı Adayı (195704) Haşan AKÎN Batman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  28. Ankara C.Savcı Adayı (195703) Ercan AKİN Elazığ Cumhuriyet Savcılığı’na,
  29. Ankara C.Savcı Adayı (195702) Cumali AKIŞ Gümüşhane Cumhuriyet Savcılığı’na,
  30. Ankara C.Savcı Adayı (195701) Hamit AKINCI Erdemli (Mersin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  31. Ankara Hâkim Adayı (195700) Nurhan AKIN EROĞLU Ağrı Hâkimliği’ne,
  32. Ankara Hâkim Adayı (195695) Mahmut Şevki AKGÜNDÜZ Marmaris (Muğla) Hâkimliği’ne,
  33. Ankara C.Savcı Adayı (195693) Adem AKGÜN Aliağa (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  34. Ankara C.Savcı Adayı (195692) Zeynal Abidin AKDULUM Bingöl Cumhuriyet Savcılığı’na,
  35. Ankara Hâkim Adayı (195691) Cemil AKCİĞER Elmalı Hâkimliği’ne,
  36. Ankara Hâkim Adayı (195688) Sevay AKBULUT Batman Hâkimliği’ne,
  37. Ankara Hâkim Adayı (195686) Ahmet AKBULUT Silopi (Cizre) Hâkimliği’ne,
  38. Ankara Hâkim Adayı (195685) Tezel AKBAY Bayburt Hâkimliği’ne,
  39. Ankara C.Savcı Adayı (195683) Osman AKBAŞ Trabzon Cumhuriyet Savcılığı’na,
  40. Ankara Hâkim Adayı (195682) Fatma AKBABA Dikili (Bergama) Hâkimliği’ne,
  41. Ankara Hâkim Adayı (195681) Gülüzar AKAYDIN YENİCE Patnos Hâkimliği’ne,
  42. Ankara Hâkim Adayı (195680) Bülent AKAR Karşıyaka Hâkimliği’ne,
  43. Ankara Hâkim Adayr (195677) Mehmet Dnğan AĞRI Kandıra (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
  44. Ankara Hâkim Adayı (195674) Kadriye Şebnem AĞIRMAN Bismil (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  45. Ankara C.Savcı Adayı (195672) Muhammed Said AĞAR Çanakkale Cumhuriyet Savcılığı’na,
  46. Ankara C.Savcı Adayı (195671) Mehmet AFŞİN Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  47. Ankara Hâkim Adayı (195668) Servet ACET Menemen (Karşıyaka) Hâkimliği’ne,
  48. Ankara C.Savcı Adayı (195666) Cüneyt Kerimhan ACER Çerkezköy (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  49. Ankara Hâkim Adayı (195665) Birol ACER Kocaeli Hâkimliği’ne,
  50. Ankara Hâkim Adayı (41174) Havva SEKMEN Kadirli (Osmaniye) Hâkimliği’ne,
  51. derecenin 1. kademesi (660+1300) göstergesi ile;
  52. Ankara Hâkim Adayı (196125) Ahmet ÖNÇIRAK Çarşamba Hâkimliği’ne,
  53. derecenin 2. kademesi (675+1300) göstergesi ile;
  54. Adli Yargı Hâkim Ve Cumhuriyet Savcı Adayları
  55. KARAR TARİHİ VE NUMARASI: 12/10/2016 – 2016/1831 -1832 -1833 -1834
  56. Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adayları ile idari yargı hâkim adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca 12/10/2016 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.
  57. Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:
  58. Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
  59. Sakarya Hâkim Adayı (192018) Bünyamin ŞİMŞEK Samsun Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  60. Ankara Hâkim Adayı (195745) Sema ATEŞŞAHÎN ÖZCAN Edremit (Burhaniye) Hâkimliği’ne,
  61. Ankara Hâkim Adayı (195747) Adike AVCI İstanbul Hâkimliği’ne,
  62. Ankara C.Savcı Adayı (195748) Ahmet Hilmi AVCI İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  63. Ankara Hâkim Adayı (195749) İbrahim AVCI Gemlik (Bursa) Hâkimliği’ne,
  64. Ankara Hâkim Adayı (195752) Seda AYBARGIN KARABULUT Edime Hâkimliği’ne,
  65. Ankara Hâkim Adayı (195753) İhsan AYDENİZ Konya Hâkimliği’ne,
  66. Ankara Hâkim Adayı (195754) Ceren Tülin AYDIN Adıyaman Hâkimliği’ne,
  67. Ankara C.Savcı Adayı (195755) Haşan AYDIN İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  68. Ankara C.Savcı Adayı (195756) İbrahim AYDIN Batman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  69. Ankara C.Savcı Adayı (195757) Sedat AYDIN Tarsus Cumhuriyet Savcılığı’na,
  70. Ankara Hâkim Adayı (195759) Yavuz AYDIN Durağan (Boyabat) Hâkimliği’ne,
  71. Ankara Hâkim Adayı (195763) Emrah AYDOGDU Serik (Manavgat) Hâkimliği’ne,
  72. Ankara Hâkim Adayı (195764) Nihal AYDUR ÇİÇEK Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  73. Ankara Hâkim Adayı (195765) Selçuk AYLAN Konya Hâkimliği’ne,
  74. Ankara Hâkim Adayı (195767) Sevilay BAĞKESEN Konya Hâkimliği’ne,
  75. Ankara Hâkim Adayı (195768) Özgür BAHÇİVAN ACARI Osmaniye Hâkimliği’ne,
  76. Ankara Hâkim Adayı (195769) Hakan BAKIM Merzifon (Amasya) Hâkimliği’ne,
  77. Ankara Hâkim Adayı (195770) İbrahim Halil BAKIR İnegöl Hâkimliği’ne,
  78. Ankara Hâkim Adayı (195771) Yasin BAKIR Tire (Ödemiş) Hâkimliği’ne,
  79. Ankara C.Savcı Adayı (195781) Erdem Burak BAKIRCI Akşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  80. Ankara Hâkim Adayı (195784) Emine BARUT ÖZGER Çorum Hâkimliği’ne,
  81. Ankara Hâkim Adayı (195785) Betül BAŞ Diyarbakır Hâkimliği’ne,
  82. Ankara Hâkim Adayı (195786) Fatih BAŞAR Dörtyol (İskenderun) Hâkimliği’ne,
  83. Ankara Hâkim Adayı (195787) Habib BATTAL Çorum Hâkimliği’ne,
  84. Ankara Hâkim Adayı (195789) Sabri BAYAR Gelibolu (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  85. Ankara C.Savcı Adayı (195791) Ahmet BAYRAK Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  86. Ankara Hâkim Adayı (195792) Edip BAYRAKDAR Kırıkkale Hâkimliği’ne,
  87. Ankara Hâkim Adayı (195793) Fatih BAYRAM İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  88. Ankara Hâkim Adayı (195794) Osman BAYRAM Afşin (Elbistan) Hâkimliği’ne,
  89. Ankara Hâkim Adayı (195797) Halil BEDİR Çorum Hâkimliği’ne,
  90. Ankara Hâkim Adayı (195798) Vefa BEHÇET Nusaybin (Mardin) Hâkimliği’ne,
  91. Ankara Hâkim Adayı (195799) Memet BERK Soma (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  92. Ankara Hâkim Adayı (195800) Yusuf BİÇER Ceyhan Hâkimliği’ne,
  93. Ankara Hâkim Adayı (195802) Mustafa Ali BİLGİLİ Aydın Hâkimliği’ne,
  94. Ankara Hâkim Adayı (195803) Mehmet BİLGİN Gebze Hâkimliği’ne,
  95. Ankara Hâkim Adayı (195804) Adil BİNGÖL İnebolu Hâkimliğine,
  96. Ankara Hâkim Adayı (195806) Emrah BİRİNCİ Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliğine,
  97. Ankara C.Savcı Adayı (195807) Mehmet Hakan BORAZAN Silopi (Cizre) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  98. Ankara Hâkim Adayı (195808) Yunus BOZAN Hakkâri Hâkimliğine,
  99. Ankara Hâkim Adayı (195809) Niyazi BOZBUĞA Çorum Hâkimliğine,
  100. Ankara Hâkim Adayı (195813) Zehra BOZKURT Silifke Hâkimliğine,
  101. Ankara Hâkim Adayı (195815) Züleyha BUDAK Niğde Hâkimliğine,
  102. Ankara Hâkim Adayı (195817) Duygu BULUT TAN Bolu Hâkimliğine,
  103. Ankara Hâkim Adayı (195818) Abdullah BÜKCÜOĞLU Bolu Hâkimliğine,
  104. Ankara C.Savcı Adayı (195819) Hakan BÜLBÜL Karabük Cumhuriyet Savcılığı’na,
  105. Ankara C.Savcı Adayı (195821) Selami BÜYÜKKAL Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  106. Ankara Hâkim Adayı (195824) Nilgün CAN Bitlis Hâkimliğine,
  107. Ankara Hâkim Adayı (195825) Orhan CAN Kırşehir Hâkimliğine,
  108. Ankara C.Savcı Adayı (195826) Ramazan CAN Adalar (İstanbul Anadolu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  109. Ankara Hâkim Adayı (195827) Şükriye CANITEZ Giresun Hâkimliğine,
  110. Ankara Hâkim Adayı (195828) Cemile Türkay CANKAT İstanbul Anadolu Hâkimliğine,
  111. Ankara C.Savcı Adayı (195830) Mehmet Fatih CANPOLAT Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  112. Ankara C.Savcı Adayı (195831) Ebru CANSU İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  113. Ankara Hâkim Adayı (195833) Nur Bilge CEVAHİR Karaman Hâkimliğine,
  114. Ankara C.Savcı Adayı (195834) Erhan CEYHAN Karaman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  115. Ankara Hâkim Adayı (195835) Orhan CEYHAN Serik (Manavgat) Hâkimliğine,
  116. Ankara Hâkim Adayı (195836) Faruk CEYLAN Kastamonu Hâkimliğine,
  117. Ankara Hâkim Adayı (195837) Gökhan CEYLAN Adıyaman Hâkimliğine,
  118. Ankara Hâkim Adayı (195838) Tolga CEYLAN Silivri Hâkimliğine,
  119. Ankara Hâkim Adayı (195839) Damla CEYLAN TOPRAK Amasya Hâkimliğine,
  120. Ankara C.Savcı Adayı (195840) Yeşim CİVAN ALTINOK Bandırma Cumhuriyet Savcılığı’na,
  121. Ankara Hâkim Adayı (195841) Selda COŞAR GÜNERİ Salihli Hâkimliğine,
  122. Ankara C.Savcı Adayı (195842) Bilal COŞGUN İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  123. Ankara Hâkim Adayı (195843) Gökhan COŞKUN Adıyaman Hâkimliğine,
  124. Ankara Hâkim Adayı (195844) Stlmeyye COŞKUN Salihli Hâkimliğine,
  125. Ankara Hâkim Adayı (195845) Zeynep COŞKUN ÇETİNSÖZ Bandırma Hâkimliğine,
  126. Ankara Hâkim Adayı (195847) Tuğba COŞKUN Nazilli Hâkimliğine,
  127. Ankara C.Savcı Adayı (195850) Mine ÇAĞLI Hakkâri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  128. Ankara Hâkim Adayı (195851) Atike ÇAKMAK Bozüyük (Bilecik) Hâkimliği’ne,
  129. Ankara C.Savcı Adayı (195853) Osman ÇAL Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı’na,
  130. Ankara Hâkim Adayı (195854) Meliha ÇALDIRAN ÖZBEK Tavşanlı Hâkimliği’ne,
  131. Ankara C.Savcı Adayı (195855) Adem ÇALIŞ Osmaniye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  132. Ankara Hâkim Adayı (195857) Gülümser ÇALIŞKAN GÖÇEN Aksaray Hâkimliği’ne,
  133. Ankara Hâkim Adayı (195858) Mustafa ÇAMLI Ermenek Hâkimliği’ne,
  134. Ankara Hâkim Adayı (195860) Ömer ÇAVUŞ Reyhanlı (Kırıkhan) Hâkimliği’ne,
  135. Ankara Hâkim Adayı (195861) Gönen ÇELEBİ İğdır Hâkimliği’ne,
  136. Ankara Hâkim Adayı (195862) Tuğba ÇELEBİ Adana Hâkimliği’ne,
  137. Ankara C.Savcı Adayı (195863) Aydemir ÇELİK Gaziosmanpaşa (İstanbul) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  138. Ankara Hâkim Adayı (195864) Aynur ÇELİK Bolu Hâkimliği’ne,
  139. Ankara Hâkim Adayı (195865) Esra Pınar ÇELİK Düzce Hâkimliği’ne,
  140. Ankara C.Savcı Adayı (195866) Güven ÇELİK Kütahya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  141. Ankara Hâkim Adayı (195867) Hanifı ÇELİK Aydın Hâkimliği’ne,
  142. Ankara Hâkim Adayı (195869) Ebru ÇELİK TEZEL Ortaca (Fethiye) Hâkimliği’ne,
  143. Ankara Hâkim Adayı (195870) Abdurrahman Sami ÇETİN Ceyhan Hâkimliği’ne,
  144. Ankara C.Savcı Adayı (195871) Kayhan ÇETİN Alaşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  145. Ankara Hâkim Adayı (195874) Nurdan ÇETİNEL Erdemli (Mersin) Hâkimliği’ne,
  146. Ankara Hâkim Adayı (195875) Yusuf ÇETİNKAYA Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  147. Ankara Hâkim Adayı (195877) Mahmut ÇEVİK Mudurnu (Bolu) Hâkimliği’ne,
  148. Ankara Hâkim Adayı (195879) Haşan ÇINAR Eskişehir Hâkimliği’ne,
  149. Ankara Hâkim Adayı (195880) Süleyman Serhan ÇINAR Kırşehir Hâkimliği’ne,
  150. Ankara Hâkim Adayı (195881) Selda ÇİFTÇİ Kocaeli Hâkimliği’ne,
  151. AnkaraHâkim Adayı (195882) Selçuk Hakan ÇİFTÇİOĞLU Batman Hâkimliği’ne,
  152. Ankara Hâkim Adayı (195883) Hatice ÇOKŞEN AKSU Ordu Hâkimliği’ne,
  153. Ankara C.Savcı Adayı (195884) Mustafa ÇOLAK Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  154. Ankara Hâkim Adayı (195886) Arzu ÇOPUR Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği’ne,
  155. Ankara Hâkim Adayı (195887) Elif DEDE BAKIRCI Muş Hâkimliği’ne,
  156. Ankara Hâkim Adayı (195888) Esma DEĞİRMENCİ Karabük Hâkimliği’ne,
  157. Ankara Hâkim Adayı (195889) Ebru DEMİR Aksaray Hâkimliği’ne,
  158. Ankara Hâkim Adayı (195894) Hülya DEMİR ARSLAN Hopa (Artvin) Hâkimliği’ne,
  159. Ankara Hâkim Adayı (195896) İsa DEMİRCAN Manisa Hâkimliği’ne,
  160. Ankara Hâkim Adayı (195897) Oğuzhan DEMİRDÖVEN Denizli Hâkimliği’ne,
  161. Ankara C.Savcı Adayı (195898) Ayhan DEMİREL İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  162. Ankara Hâkim Adayı (195 899) Mehmet DENtZ Mersin Hâkimliği’ne,
  163. Ankara C.Savcı Adayı (195900) Öztürk DERE Ankara Batı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  164. Ankara Hâkim Adayı (195901) Hamdi DEVECİ Tokat Hâkimliği’ne,
  165. Ankara Hâkim Adayı (195902) Damla DİKMEN Eskişehir Hâkimliği’ne,
  166. Ankara Hâkim Adayı (195903) Mustafa Sabri DİLAVER Erciş Hâkimliği’ne,
  167. Ankara C.Savcı Adayı (195904) Erhan DİLBAZ Van Cumhuriyet Savcılığı’na,
  168. Ankara Hâkim Adayı (195906) Aysun DİNÇ Turgutlu Hâkimliği’ne,
  169. Ankara Hâkim Adayı (195908) Hüseyin DOĞAN Akşehir Hâkimliği’ne,
  170. Ankara Hâkim Adayı (195909) Murat DOGANAY Hatay Hâkimliği’ne,
  171. Ankara Hâkim Adayı (195910) Abdulkadir DOĞRU Bulancak (Giresun) Hâkimliği’ne,
  172. Ankara C.Savcı Adayı (195913) Asena DUMAN İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  173. Ankara Hâkim Adayı (195916) Çağrı DURAN Tarsus Hâkimliği’ne,
  174. Ankara C.Savcı Adayı (195917) İbrahim DURMAZ Balıkesir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  175. Ankara C.Savcı Adayı (195922) Mine Güneş DURUKAN Viranşehir (Şanlıurfa) Cumhuriyet
  176. Savcılığı’na,
  177. Ankara Hâkim Adayı (195923) Sinan DÜMBÜL Nizip Hâkimliği’ne,
  178. Ankara Hâkim Adayı (195924) Derya DÜNDAR Ceyhan Hâkimliği’ne,
  179. Ankara Hâkim Adayı (195925) Hanefi DÜNDAR Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  180. Ankara Hâkim Adayı (195926) Hilal DÜZGÜN KILIÇ Yalova Hâkimliği’ne,
  181. Ankara C.Savcı Adayı (195928) Eren EKİNCİ Erzincan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  182. Ankara Hâkim Adayı (195929) Nuh EKİZ Çan (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  183. Ankara Hâkim Adayı (195931) Yakup ERASLAN Akhisar Hâkimliği’ne,
  184. Ankara Hâkim Adayı (195932) Sema ERDAĞI Elbistan Hâkimliği’ne,
  185. Ankara C.Savcı Adayı (195934) Ebru ERDEMOĞLU Patnos Cumhuriyet Savcılığı’na,
  186. Ankara Hâkim Adayı (195935) Hakan ERDİNÇ Sakarya Hâkimliği’ne,
  187. Ankara Hâkim Adayı (195936) Esin ERDOĞAN Biga (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  188. Ankara Hâkim Adayı (195938) Emrah ER DOĞDU Ortaca (Fethiye) Hâkimliği’ne,
  189. Ankara Hâkim Adayı (195939) Pınar EREN ÇAKIR Balıkesir Hâkimliği’ne,
  190. Ankara Hâkim Adayı (195940) Serhan Kurtuluş ERHAN İskenderun Hâkimliği’ne,
  191. Ankara Hâkim Adayı (195941) Aslı ARISOY Niksar (Tokat) Hâkimliği’ne,
  192. Ankara C.Savcı Adayı (195945) Bahadır ERSİN Bitlis Cumhuriyet Savcılığı’na,
  193. Ankara Hâkim Adayı (195946) Bengü ERSOY Gökçeada (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  194. Ankara Hâkim Adayı (195947) Zeliha Selcen ERSOY Nizip Hâkimliği’ne,
  195. Ankara C.Savcı Adayı (195948) Hülya ERSOY ÇETİN Seydişehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  196. Ankara Hâkim Adayı (195949) SunaERŞENEL Denizli Hâkimliği’ne,
  197. Ankara Hâkim Adayı (195950) Duygu ERTAN Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
  198. Ankara Hâkim Adayı (195954) Saliha Gtllşah ERTÜRK Tarsus Hâkimliği’ne,
  199. Ankara Hâkim Adayı (195959) Fahri ESMERAY Ceyhan Hâkimliği’ne,
  200. Ankara Hâkim Adayı (195961) Halis FIRAT İğdır Hâkimliği’ne,
  201. Ankara Hâkim Adayı (195962) Hatice Songül FIRTINA ERTAN Hatay Hâkimliği’ne,
  202. Ankara Hâkim Adayı (195963) Bülent GAZİOGLU Adana Hâkimliği’ne,
  203. Ankara Hâkim Adayı (195964) Nurcan GEÇER İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  204. Ankara C.Savcı Adayı (195965) Gökhan GEZKÖY İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  205. Ankara Hâkim Adayı (195966) Elif GİRGİN AÇIKGÖZ Tokat Hâkimliği’ne,
  206. Ankara C.Savcı Adayı (195967) Murat GÖÇER Edime Cumhuriyet Savcılığı’na,
  207. Ankara C.Savcı Adayı (195969) Muhammet Özgür GÖK Çorlu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  208. Ankara Hâkim Adayı (195973) Yasemin GÖNEN Edime Hâkimliği’ne,
  209. Ankara C.Savcı Adayı (195974) Emrah GÖZÜM Lice (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  210. Ankara Hâkim Adayı (195975) Uğur GÖZÜYILMAZ Kayseri Hâkimliği’ne,
  211. Ankara Hâkim Adayı (195977) Gökçe Tuğçe GÜÇLÜ Ağrı Hâkimliği’ne,
  212. Ankara C.Savcı Adayı (195978) Kemal GÜL Doğubayazıt Cumhuriyet Savcılığı’na,
  213. Ankara C.Savcı Adayı (195979) Orhan GÜL İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  214. Ankara C.Savcı Adayı (195980) Mehmet Onurkan GÜLDEREN İstanbul Anadolu Cumhuriyet
  215. Savcılığı’na,
  216. Ankara Hâkim Adayı (195981) Esma GÜLER ŞAYAK Eskişehir Hâkimliği’ne,
  217. Ankara Hâkim Adayı (195982) Gökşin GÜLTEKİN Kırıkkale Hâkimliği’ne,
  218. Ankara Hâkim Adayı (195985) Fatma GÜNAY Akhisar Hâkimliği’ne,
  219. Ankara C.Savcı Adayı (195986) Ahmet GÜNDOGDU İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  220. Ankara Hâkim Adayı (195987) Cuma GÜNDÜZ Hatay Hâkimliği’ne,
  221. Ankara Hâkim Adayı (195988) Mustafa Öğmen GÜNER Amasya Hâkimliği’ne,
  222. Ankara Hâkim Adayı (195989) Serdar GÜNER Çayeli (Rize) Hâkimliği’ne,
  223. Ankara C.Savcı Adayı (195990) Veysel GÜNEŞ Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  224. Ankara Hâkim Adayı (195994) Arzu GÜRBÜZ Bilecik Hâkimliği’ne,
  225. Ankara C.Savcı Adayı (195995) Mustafa GÜRBÜZ Didim (Söke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  226. Ankara Hâkim Adayı (195996) Demet GÜREL Ayvalık (Burhaniye) Hâkimliği’ne,
  227. Ankara C.Savcı Adayı (195997) Edip Erme GÜROL Çerkezköy (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  228. Ankara C.Savcı Adayı (195999) Sertan GÜVEN Kızıltepe (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  229. Ankara C.Savcı Adayı (196000) Pınar GÜVENÇ Giresun Cumhuriyet Savcılığı’na,
  230. Ankara Hâkim Adayı (196002) Funda HASANBAŞOĞLU Mut (Silifke) Hâkimliğine,
  231. Ankara Hâkim Adayı (196003) Elif HIZARCI ÇAĞLAN Osmaniye Hâkimliğine,
  232. Ankara Hâkim Adayı (196005) Emel ILGIN Ayvalık (Burhaniye) Hâkimliğine,
  233. Ankara Hâkim Adayı (196006) Serpil ILGIN Sakarya Hâkimliğine,
  234. Ankara C.Savcı Adayı (196007) Mestan IŞIK Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  235. Ankara Hâkim Adayı (196008) Oğuz Cengiz İLKTÜRK Aydın Hâkimliğine,
  236. Ankara C.Savcı Adayı (196012) Orkun İNCAZ Mustafakemalpaşa (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’:
  237. Ankara Hâkim Adayı (196013) Onur İSKENDER Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliğine,
  238. Ankara Hâkim Adayı (196015) Ayşe Gül KAÇAR Salihli Hâkimliğine,
  239. Ankara Hâkim Adayı (196018) Yağmur KALENDER Ordu Hâkimliğine,
  240. Ankara Hâkim Adayı (196019) Ayhan KANLI Ceyhan Hâkimliğine,
  241. Ankara C.Savcı Adayı (196020) Mehmet KAPLAN Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  242. Ankara Hâkim Adayı (196021) Onur KAPTAN Niğde Hâkimliğine,
  243. Ankara Hâkim Adayı (196022) Bayram Cem KARA Siirt Hâkimliğine,
  244. Ankara Hâkim Adayı (196023) Fetiye KARABULUT ŞEKER İğdır Hâkimliğine,
  245. Ankara C.Savcı Adayı (196024) Taner KARACAOĞLU Kilis Cumhuriyet Savcılığı’na,
  246. Ankara Hâkim Adayı (196025) Murat KARADAYI İğdır Hâkimliğine,
  247. Ankara C.Savcı Adayı (196027) Selim KARAKAŞ Ahlat (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  248. Ankara Hâkim Adayı (196028) Hayel KARAKAYA Aliağa (Karşıyaka) Hâkimliğine,
  249. Ankara Hâkim Adayı (196029) Barış KARAKURT Safranbolu (Karabük) Hâkimliğine,
  250. Ankara Hâkim Adayı (196030) Nuh KARASU Seydişehir Hâkimliğine,
  251. Ankara Hâkim Adayı (196033) Özlem KARAYEL İstanbul Hâkimliğine,
  252. Ankara C.Savcı Adayı (196035) Serpil KARSLIOGLU Nizip Cumhuriyet Savcılığı’na,
  253. Ankara C.Savcı Adayı (196036) Gökhan KARTAL İnegöl Cumhuriyet Savcılığı’na,
  254. Ankara C.Savcı Adayı (196040) Fevzi KAŞIKÇI Muş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  255. Ankara Hâkim Adayı (196041) Erhan KATEROGLU Fethiye Hâkimliğine,
  256. Ankara C.Savcı Adayı (196042) Mehmet Ali KATKICI Ankara Bat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  257. Ankara Hâkim Adayı (196043) Haşan Hüseyin KAYA Diyarbakır Hâkimliğine,
  258. Ankara Hâkim Adayı (196045) Mehmet Tuna KAYA Nevşehir Hâkimliğine,
  259. Ankara Hâkim Adayı (196046) Muhammed Fatih KAYA Karabük Hâkimliğine,
  260. Ankara Hâkim Adayı (196047) İlknur Damla KAYA KARAOGLU Turgutlu Hâkimliğine,
  261. Ankara Hâkim Adayı (196048) Leyla KAYA İstanbul Anadolu Hâkimliğine,
  262. Ankara C.Savcı Adayı (196051) Gökner KAYAŞ ZOR Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  263. Ankara Hâkim Adayı (196052) Tahir KAYGUSUZ Doğubayazıt Hâkimliği ne,
  264. Ankara C.Savcı Adayı (196053) Atalay KAZANCI Ankara Batı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  265. Ankara Hâkim Adayı (196054) Yener KEÇİCİ Çatalca (Silivri) Hâkimliğine,
  266. Ankara Hâkim Adayı (196055) Yusuf KELEŞ İnegöl Hakimliği’ne,
  267. Ankara C.Savcı Adayı (196056) Mehmet Kemal KELTEK Salihli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  268. Ankara Hâkim Adayı (196057) Canan KILAVUZ Terme (Çarşamba) Hakimliği’ne,
  269. Ankara C.Savcı Adayı (196059) İbrahim Kenan KILIÇ Ayvalık (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  270. Ankara Hâkim Adayı (196061) Yusuf KILINÇ Silivri Hakimliği’ne,
  271. Ankara Hâkim Adayı (196063) Nizamettin KIRLI Hatay Hakimliği’ne,
  272. Ankara Hâkim Adayı (196066) Fatma KIYAK Kahramanmaraş Hakimliği’ne,
  273. Ankara Hâkim Adayı (196067) Artunç KIYAR Turgutlu Hakimliği’ne,
  274. Ankara C.Savcı Adayı (196071) Fatih KOCABEY Ankara Batı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  275. Ankara Hâkim Adayı (196072) Mustafa KOCAOĞLU Kayseri Hakimliği’ne,
  276. Ankara Hâkim Adayı (196074) Kemal KOÇ Milas (Bodrum) Hakimliği’ne,
  277. Ankara C.Savcı Adayı (196077) Yaşar KOÇER İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  278. Ankara Hâkim Adayı (196079) Ceren KOÇULU Sivas Hakimliği’ne,
  279. Ankara Hâkim Adayı (196080) Mustafa KOÇYİĞİT Bucak (Burdur) Hakimliği’ne,
  280. Ankara C.Savcı Adayı (196081) Buğrahan KONU Devrek (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  281. Ankara Hâkim Adayı (196083) Muhammed KORKMAZ Kırıkkale Hakimliği’ne,
  282. Ankara Hâkim Adayı (196091) Aytekin KÖSEDAL Diyarbakır Hâkimliğine,
  283. Ankara C.Savcı Adayı (196092) Nihat KUMTEPE Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  284. Ankara C.Savcı Adayı (196093) Gülhan KUNT ÖCAL Beyşehir (Seydişehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  285. Ankara Hâkim Adayı (196094) Gönül KURBAN Balıkesir Hâkimliğine,
  286. Ankara C.Savcı Adayı (196095) Harun KUREŞOĞLU Burdur Cumhuriyet Savcılığı’na,
  287. Ankara Hâkim Adayı (196096) Handan KURT ÖĞLENİ Boyabat Hakimliği’ne,
  288. Ankara Hâkim Adayı (196100) Esin KUŞÇU ATA Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliğine,
  289. Ankara Hâkim Adayı (196101) Osman KUTLUBAY Kemalpaşa (İzmir) Hâkimliğine,
  290. Ankara C.Savcı Adayı (196103) Nilgiin KÜRKAYA Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  291. Ankara Hâkim Adayı (196105) Seher Vesile LEVENTOĞLU PALA Gönen (Bandırma) Hâkimliğine,
  292. Ankara Hâkim Adayı (196107) Serhal Nur MAHMUTOĞULLARI Gebze Hâkimliğine,
  293. Ankara Hâkim Adayı (196111) Pınar MUSAOGLU TOPOĞLU Ordu Hâkimliğine,
  294. Ankara Hâkim Adayı (196116) Murat NOKAY Karaman Hâkimliğine,
  295. Ankara Hâkim Adayı (196119) Emrah ORBAY Yenişehir (İnegöl) Hakimliği’ne,
  296. Ankara C.Savcı Adayı (196120) Abdulaziz ORHAN Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  297. Ankara Hâkim Adayı (196121) Muhammet Behlül ORTAKÖY Sivas Hâkimliğine,
  298. Ankara Hâkim Adayı (196122) İsmail ÖKSÜZ Taşköprü (Kastamonu) Hâkimliği’ne,
  299. Ankara Hâkim Adayı (196123) Pınar ÖMEROĞLU Elbistan Hâkimliği’ne,
  300. Ankara Hâkim Adayı (196124) Murat ÖNCÜ Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
  301. Ankara Hâkim Adayı (196127) Necmettin ÖTER Denizli Hâkimliği’ne,
  302. Ankara Hâkim Adayı (196128) Asuman ÖZ Kayseri Hâkimliği’ne,
  303. Ankara Hâkim Adayı (196129) Merve ÖZ Bolvadin Hâkimliği’ne,
  304. Ankara Hâkim Adayı (196130) Osman Nuri ÖZ Kastamonu Hâkimliği’ne,
  305. Ankara Hâkim Adayı (196132) İbrahim Habibullah ÖZATA Burhaniye Hâkimliği’ne,
  306. Ankara C.Savcı Adayı (196133) Duygu ÖZBABALIK Kars Cumhuriyet Savcılığı’na,
  307. Ankara Hâkim Adayı (196134) Derya ÖZBEK Ayancık (Sinop) Hâkimliği’ne,
  308. Ankara C.Savcı Adayı (196135) Kerem Onur ÖZBEK Çorum Cumhuriyet Savcılığı’na,
  309. Ankara Hâkim Adayı (196136) Nezihe ÖZBİLEN PEKER Osmaniye Hâkimliği’ne,
  310. Ankara Hâkim Adayı (196137) Erkut ÖZCAN Adana Hâkimliği’ne,
  311. Ankara Hâkim Adayı (196140) Mustafa ÖZDEMİR Zonguldak Hâkimliği’ne,
  312. Ankara Hâkim Adayı (196141) Mustafa ÖZDEMİR Gaziosmanpaşa (İstanbul) Hâkimliği’ne,
  313. Ankara C.Savcı Adayı (196142) Neytel ÖZDEMİR Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  314. Ankara Hâkim Adayı (196144) Kemal ÖZDOGAN Giresun Hâkimliği’ne,
  315. Ankara Hâkim Adayı (196145) Dilek ÖZEL Gebze Hâkimliği’ne,
  316. Ankara C.Savcı Adayı (196146) Elif ÖZEN KAYA Ceyhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  317. Ankara Hâkim Adayı (196147) Naim ÖZEN Gölcük (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
  318. Ankara Hâkim Adayı (196148) Tuğba ÖZER Kocaeli Hâkimliği’ne,
  319. Ankara Hâkim Adayı (196149) Seher ÖZGÜL İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  320. Ankara C.Savcı Adayı (196151) Erhan ÖZHAVALA Sungurlu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  321. Ankara C.Savcı Adayı (196153) Mehmet Veysel ÖZKAN Osmaniye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  322. Ankara Hâkim Adayı (196154) Özge ÖZKAN AKTAŞ Nallıhan (Ankara Batı) Hâkimliği’ne,
  323. Ankara C.Savcı Adayı (196155) Saniye Gökçen ÖZKAN Ceyhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  324. Ankara Hâkim Adayı (196157) Mutlu ÖZKAYA İznik (İnegöl) Hâkimliği’ne,
  325. Ankara C.Savcı Adayı (196158) Ekrem ÖZPOLAT Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  326. Ankara Hâkim Adayı (196159) Pınar Begüm ÖZSÜER Gaziosmanpaşa (İstanbul) Hâkimliği’ne,
  327. Ankara Hâkim Adayı (196160) Gülay ÖZTÜRK Elmadağ (Ankara) Hâkimliği’ne,
  328. Ankara Hâkim Adayı (196161) Hayal ÖZTÜRK Aliağa (Karşıyaka) Hâkimliği’ne,
  329. Ankara Hâkim Adayı (196164) Soner ÖZÜLKÜ Eskişehir Hâkimliği’ne,
  330. Ankara Hâkim Adayı (196165) Mustafa ÖZÜMAĞI Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
  331. Ankara Hâkim Adayı (196166) Giilnihal PAKSOY ŞAHİN Menemen (Karşıyaka) Hâkimliği’ne,
  332. Ankara Hâkim Adayı (196167) Özlem PARAN KÖSEOGLU Denizli Hâkimliğine,
  333. Ankara Hâkim Adayı (196169) Serpil PAZARCI Muş Hâkimliğine,
  334. Ankara Hâkim Adayı (196170) Ülkü PEHLİVAN Kırklareli Hâkimliğine,
  335. Ankara C.Savcı Adayı (196171) Dilşat PEKTAŞ Elmalı Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  336. Ankara C.Savcı Adayı (196172) Hakan PERÇİN Hatay Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  337. Ankara Hâkim Adayı (196173) Ezgi PINAR KARATAŞ Akhisar Hâkimliğine,
  338. Ankara Hâkim Adayı (196174) Kadir POLAT Kahramanmaraş Hâkimliğine,
  339. Ankara Hâkim Adayı (196176) Gülşah SABUNCU Rize Hâkimliğine,
  340. Ankara Hâkim Adayı (196177) Yıldız SAÇKESEN Zile Hâkimliğine,
  341. Ankara C.Savcı Adayı (196178) Selçuk SAĞLAR Keşan (Edime) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  342. Ankara Hâkim Adayı (196181) Öznur SAKARYA KÖKEN Orhangazi (Bursa) Hâkimliğine,
  343. Ankara Hâkim Adayı (196183) Seda SALMAN Boğazlıyan Hâkimliğine,
  344. Ankara C.Savcı Adayı (196184) Cengiz SAMAK Manavgat Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  345. Ankara Hâkim Adayı (196185) Nesrin SAMSA GEÇGİN Develi (Kayseri) Hâkimliğine,
  346. Ankara Hâkim Adayı (196186) Arif SARAÇ Ödemiş Hâkimliğine,
  347. Ankara C.Savcı Adayı (196189) Erkan SARI Çaldıran (Erciş) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  348. Ankara Hâkim Adayı (196192) Selime SARMAŞIK TURGUT Osmaniye Hâkimliğine,
  349. Ankara C.Savcı Adayı (196194) Ercan SAVAŞ İğdır Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  350. Ankara Hâkim Adayı (196196) Hatice SAVAŞ Muğla Hâkimliğine,
  351. Ankara Hâkim Adayı (196197) Hacı SAVURMUŞ Artvin Hâkimliğine,
  352. Ankara Hâkim Adayı (196198) Miray ÖZKAN Denizli Hâkimliğine,
  353. Ankara Hâkim Adayı (196199) Volkan SEÇER Gönen (Bandırma) Hâkimliğine,
  354. Ankara C.Savcı Adayı (196200) Zafer SEÇKİN Bandırma Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  355. Ankara Hâkim Adayı (196203) Göksel SERT Giresun Hâkimliğine,
  356. Ankara Hâkim Adayı (196204) Hüseyin SERT Hatay Hâkimliğine,
  357. Ankara Hâkim Adayı (196206) Bahadır SERTELLİ Sarayköy (Denizli) Hâkimliğine,
  358. Ankara Hâkim Adayı (196207) Ezgi SEVİMLİ ÖNER İnegöl Hâkimliğine,
  359. Ankara Hâkim Adayı (196208) Emre SEZEN Ağrı Hâkimliğine,
  360. Ankara Hâkim Adayı (196209) Şeref SEZER Silifke Hâkimliğine,
  361. Ankara Hâkim Adayı (196210) Fatih SİNCAR Kars Hâkimliğine,
  362. Ankara C.Savcı Adayı (196211) Üzeyir SOYDAŞ Amasya Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  363. Ankara C.Savcı Adayı (196212) Felat SÖNMEZ Siirt Cumhuriyet Savcılığı’na,
  364. Ankara Hâkim Adayı (196215) İsmail ŞAHİN Ordu Hâkimliğine,
  365. Ankara C.Savcı Adayı (196216) İsmail ŞAHVERDİOGLU İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  366. Ankara C.Savcı Adayı (196217) Tarhan ŞAKRAK Çekerek (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  367. Ankara Hâkim Adayı (196218) Deniz ŞAŞTIM Zonguldak Hâkimliği’ne,
  368. Ankara Hâkim Adayı (196219) Mikail ŞEKER Çorum Hâkimliği’ne,
  369. Ankara C.Savcı Adayı (196221) Abdullah ŞEN Konya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  370. Ankara Hâkim Adayı (196223) Seval ŞEN Alanya Hâkimliği’ne,
  371. Ankara Hâkim Adayı (196224) Hüseyin ŞENER Mudanya (Bursa) Hâkimliği’ne,
  372. Ankara C.Savcı Adayı (196226) Selim ŞERİF Develi (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  373. Ankara Hâkim Adayı (196227) Birsen ŞİMŞEK Ünye Hâkimliği’ne,
  374. Ankara Hâkim Adayı (196231) Meltem TARAKÇI Ceyhan Hâkimliği’ne,
  375. Ankara Hâkim Adayı (196232) Gülsen CURCA İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  376. Ankara C.Savcı Adayı (196234) Özlem TAŞKIN TOMAK Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  377. Ankara Hâkim Adayı (196235) Hatice Kübra TEKKULAK ALKAN Gaziosmanpaşa (İstanbul)
  378. Hâkimliği’ne,
  379. Ankara Hâkim Adayı (196236) Berna TEMIRLEK ARP AZ Kocaeli Hâkimliği’ne,
  380. Ankara Hâkim Adayı (196238) Fatma Funda TOKER Kale (Denizli) Hâkimliği’ne,
  381. Ankara Hâkim Adayı (196240) Cem TOKSÖZ İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  382. Ankara Hâkim Adayı (196241) Müzeyyen Ebru TOMBULOGLU Gaziantep Hâkimliği’ne,
  383. Ankara C.Savcı Adayı (196242) Sinan TOMBULOGLU Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı’na,
  384. Ankara Hâkim Adayı (196246) Hülya TOPRAK GÜLABİ Adana Hâkimliği’ne,
  385. Ankara C.Savcı Adayı (196247) Hüseyin TORTUK Kırıkhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  386. Ankara C.Savcı Adayı (196248) Yavuz Ethem TORUN Akhisar Cumhuriyet Savcılığı’na,
  387. Ankara Hâkim Adayı (196249) Muhammet Emre TOTİK Burdur Hâkimliği’ne,
  388. Ankara C.Savcı Adayı (196251) Cihan Onur TÖLEK Kuşadası (Söke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  389. Ankara C.Savcı Adayı (196252) Mehmet TÖREN Nazilli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  390. Ankara Hâkim Adayı (196253) Esra TUNCAR YILMAZ İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  391. Ankara Hâkim Adayı (196255) Yasemin ÜNLÜ Gelibolu (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  392. Ankara Hâkim Adayı (196257) Mehmet Yalçın TURAN Hizan (Bitlis) Hâkimliği’ne,
  393. Ankara Hâkim Adayı (196259) Ayşe TÜRELİ Düzce Hâkimliği’ne,
  394. Ankara Hâkim Adayı (196260) Safiye Nur TÜRK Mustafakemalpaşa (Bursa) Hâkimliği’ne,
  395. Ankara C.Savcı Adayı (196264) Binnur UÇAR BOZTAŞ Bolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  396. Ankara Hâkim Adayı (196265) Gamze ULUSOY Alaşehir Hâkimliği’ne,
  397. Ankara Hâkim Adayı (196266) Hatice ULUSOY ÖCAL Nazilli Hâkimliği’ne,
  398. Ankara Hâkim Adayı (196267) Fulya URGANCI Denizli Hâkimliği’ne,
  399. Ankara Hâkim Adayı (196268) Mehmet Sebahattin URHAN Salihli Hâkimliği’ne,
  400. Ankara C.Savcı Adayı (196269) Aziz USLU Kadirli (Osmaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  401. Ankara Hâkim Adayı (196270) Şerife USLU ŞAHİN Yalova Hâkimliği’ne,
  402. Ankara Hâkim Adayı (196271) Haşan Hüseyin UYANIK ödemiş Hâkimliği’ne,
  403. Ankara Hâkim Adayı (196272) Mustafa UYANMIŞ Çankırı Hâkimliği’ne,
  404. Ankara Hâkim Adayı (196274) Tutku UYSAL Kumluca (Elmalı) Hâkimliğine,
  405. Ankara Hâkim Adayı (196276) Yasin UZUN Yalvaç Hâkimliği’ne,
  406. Ankara C.SavcıAdayı (196278) Erkan ÜNLÜ Şırnak Cumhuriyet Savcılığı’na,
  407. Ankara Hâkim Adayı (196279) Esma ÜNLÜ Şırnak Hâkimliği’ne,
  408. Ankara Hâkim Adayı (196280) İsmail ÜNLÜ Seydişehir Hâkimliği’ne,
  409. Ankara C.Savcı Adayı (196281) Utku ÜNLÜSAYIN Ankara Batı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  410. Ankara C.Savcı Adayı (196283) Mustafa ÜSTEK Edremit (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  411. Ankara Hâkim Adayı (196284) Türkan ÜSTÜNÜAG İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  412. Ankara C.Savcı Adayı (196287) Yusuf VAROL Anamur (Silifke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  413. Ankara Hâkim Adayı (196288) Nazife VURUCU Silivri Hâkimliği’ne,
  414. Ankara C.Savcı Adayı (196289) İbrahim YAHŞİ İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  415. Ankara Hâkim Adayı (196290) Abdurrahman YALÇIN Marmaris (Muğla) Hâkimliği’ne,
  416. Ankara Hâkim Adayı (196294) Serap YANIK Kırıkkale Hâkimliği’ne,
  417. Ankara Hâkim Adayı (196296) Meryem YAPICI Çatalca (Silivri) Hâkimliği’ne,
  418. Ankara Hâkim Adayı (196297) Ferman YARDIMCI Bingöl Hâkimliği’ne,
  419. Ankara Hâkim Adayı (196298) Levent YAŞAR İsparta Hâkimliği’ne,
  420. Ankara Hâkim Adayı (196300) Haşan YAVUZ Karabük Hâkimliği’ne,
  421. Ankara C.Savcı Adayı (196301) Murat YAVUZ Siiopi (Cizre) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  422. Ankara C.Savcı Adayı (196302) Özgür YAVUZYILMAZ Marmaris (Muğla) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  423. Ankara C.Savcı Adayı (196303) Çiğdem YAYLA GENÇ Edremit (Burhaniye) Cumhuriyet
  424. Savcılığı’na,
  425. Ankara Hâkim Adayı (196304) Celalettin YAZGI İpsala (Edime) Hâkimliği’ne,
  426. Ankara Hâkim Adayı (196305) İlker YENER Batman Hâkimliği’ne,
  427. Ankara Hâkim Adayı (196306) Melek BOZACI Samsun Hâkimliği’ne,
  428. Ankara Hâkim Adayı (196307) Süha Akın YENER Hatay Hâkimliği’ne,
  429. Ankara Hâkim Adayı (196309) Necla YEŞİLYURT GÜLBİÇİM Sakarya Hâkimliği’ne,
  430. Ankara Hâkim Adayı (196310) Bekir YILDIRIM Tarsus Hâkimliği’ne,
  431. Ankara Hâkim Adayı (196311) Esra Fikran YILDIRIM Karasu (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  432. Ankara Hâkim Adayı (196312) Fevzi YILDIRIM Manisa Hâkimliği’ne,
  433. Ankara C.Savcı Adayı (196313) Serkan YILDIRIM İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  434. Ankara Hâkim Adayı (196314) Erdal YILDIRIR Gaziantep Hâkimliğine,
  435. Ankara Hâkim Adayı (196315) Sevda YILDIRIR Gaziantep Hâkimliğine,
  436. Ankara Hâkim Adayı (196316) Gökay YILDIZ Adalar (İstanbul Anadolu) Hâkimliğine,
  437. Ankara Hâkim Adayı (196317) Murat YILDIZ Ardahan Hâkimliğine,
  438. Ankara Hâkim Adayı (196318) Nizamettin YILDIZ Akçaabat (Trabzon) Hâkimliğine,
  439. Ankara C,Savcı Adayı (196321) Oğuzhan YILMAZ Tokat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  440. Ankara Hâkim Adayı (196323) Sevgi YILMAZ Ödemiş Hâkimliğine,
  441. Ankara Hâkim Adayı (196325) Tahsin YILMAZER Kırklareli Hâkimliğine,
  442. Ankara C.Savcı Adayı (196326) Cihat YİTGİN Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  443. Ankara C.Savcı Adayı (196327) Fatih YURDAKUL Van Cumhuriyet Savcılığı’na,
  444. Ankara Hâkim Adayı (196401) İlkay TÜYSÜZOĞLU Selçuk (İzmir) Hâkimliğine,
  445. Ankara C.Savcı Adayı (196404) Salih SAMSA Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  446. Ankara Hâkim Adayı (196405) Kenan GÜL Gemlik (Bursa) Hâkimliğine,
  447. derecenin 1. kademesi (705+1500) göstergesi ile;
  448. Ankara Hâkim Adayı (192125) Sebla BOZKURT OKUMUŞ Gaziosmanpaşa (İstanbul) Hâkimliği’ı
  449. Ankara Hâkim Adayı (192210) Esin KÖROGLU YILMAZ İstanbul Anadolu Hâkimliğine,
  450. Ankara Hâkim Adayı (195712) Fadime AKTAY Devrek (Zonguldak) Hâkimliğine,
  451. Ankara Hâkim Adayı (195714) Pelin AKTOPRAK Ceyhan Hâkimliğine,
  452. Ankara Hâkim Adayı (195735) Semray ASLAN Kemer (Antalya) Hâkimliğine,
  453. Ankara Hâkim Adayı (196016) Alpay KAHRAMAN Didim (Söke) Hâkimliğine,
  454. Ankara C.Savcı Adayı (196320) Mustafa Murat YILMAZ Elbistan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  455. derecenin 2, kademesi (785+1600) göstergesi ile;
  456. Ankara Hâkim Adayı (195849) Reşit ÇAĞLAR Mersin Hâkimliğine,
  457. Ankara C.Savcı Adayı (195873) Elif ÇETİNALP KOÇ Bolvadin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  458. Ankara C.Savcı Adayı (195891) Mehmet Mahşuk DEMİR Kastamonu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  459. Ankara Hâkim Adayı (196026) Ali KARAGÜLLE Karaman Hâkimliğine,
  460. Ankara C.Savcı Adayı (196090) Mustafa KÖSE Adana Cumhuriyet Savcılığı’na,
  461. Ankara C.Savcı Adayı (196114) Lokman NAMAL Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  462. derecenin 2. kademesi (865+2200) göstergesi ile;
  463. Ankara C.Savcı Adayı (100531) İsmet ÖZDEMÎR Pazar (Rize) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  464. Ankara Hâkim Adayı (151121) Fatih TUNCER Turgutlu Hâkimliği’ne,
  465. Ankara Hâkim Adayı (170443) Türker AKCEVİZ Finike (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  466. Ankara C.Savcı Adayı (195669) Deniz KEÇECİ Kırşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  467. Ankara C.Savcı Adayı (195766) Erdem BAĞCI Reyhanlı (Kırıkhan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  468. Ankara C.Savcı Adayı (195878) Demet ÇEVİK GÜLERİK Çaycuma (Zonguldak) Cumhuriyet
  469. Savcılığı’na,
  470. Ankara Hâkim Adayı (195914) Gülpınar DUMAN Konya Hâkimliği’ne,
  471. Ankara C.Savcı Adayı (195915) Semih DUMAN Karabük Cumhuriyet Savcılığı’na,
  472. Ankara C.Savcı Adayı (196004) Ali Oytun ILGIN Hakkâri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  473. Ankara C.Savcı Adayı (196017) Gamze KALENDER Zile Cumhuriyet Savcılığı’na,
  474. Ankara Hâkim Adayı (196037) Şenol KARTAL Gerede (Bolu) Hâkimliği’ne,
  475. Ankara C.Savcı Adayı (196078) Zehra Mehtap KOÇKANAT Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  476. Ankara C.Savcı Adayı (196131) Özay ÖZ Ereğli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  477. Ankara Hâkim Adayı (196143) Deniz ÖZDOĞAN Karamürsel (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
  478. Ankara Hâkim Adayı (196156) Ceren ÖZKAN SAYI Sürmene (Trabzon) Hâkimliği’ne,
  479. Ankara C.Savcı Adayı (196187) Bertan SARAÇ Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  480. Ankara C.Savcı Adayı (196220) Gökçe ŞEKERCİ Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  481. Ankara Hâkim Adayı (196225) Serkan ŞENER Kocaeli Hâkimliği’ne,
  482. Ankara Hâkim Adayı (196262) Ayşegül TÜRKAN Kozan Hâkimliği’ne,
  483. Ankara Hâkim Adayı (196273) Zümrüt UYGURTAŞ ÖZTAYLAN Keşan (Edime) Hâkimliği’ne,
  484. Ankara Hâkim Adayı (196286) Begüm VAROĞLU YAZICI Elmadağ (Ankara) Hâkimliği’ne,
  485. derecenin 1. kademesi (835+2200) göstergesi ile;
  486. Ankara C.Savcı Adayı (195670) Şevket ADIGÖZEL Fatsa (Ünye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  487. Ankara Hâkim Adayı (195737) Serdar ASLAN Kahramanmaraş Hâkimliği’ne,
  488. Ankara C.Savcı Adayı (195760) Aykut AYDOĞAN Cizre Cumhuriyet Savcılığı’na,
  489. Ankara Hâkim Adayı (195761) Habibe Neslihan AYDOĞAN Cizre Hâkimliği’ne,
  490. Ankara Hâkim Adayı (195790) Abdullah BAYRAK Kemer (Antalya) Hâkimliği’ne,
  491. Ankara Hâkim Adayı (195795) Mustafa Murat BAYTEKİN Bulancak (Giresun) Hâkimliği’ne,
  492. Ankara Hâkim Adayı (195801) Tennur BİLGİ Devrek (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  493. Ankara Hâkim Adayı (195811) Gökhan BOZKURT Patnos Hâkimliği’ne,
  494. Ankara Hâkim Adayı (195823) Deniz AKSOY Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  495. Ankara C.Savcı Adayı (195832) Hatice ÜNAL Adana Cumhuriyet Savcılığı’na,
  496. Ankara C.Savcı Adayı (195859) Alparslan ÇAVDAR Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  497. Ankara C.Savcı Adayı (1959H) Ayhan DOĞRU Tavşanlı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  498. Ankara Hâkim Adayı (195970) Neslihan GÖKÇE ŞURAN Gaziantep Hâkimliği’ne,
  499. Ankara C.Savcı Adayı (195971) Seçkin GÖKÇE Bünyan (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  500. Ankara Hâkim Adayı (195976) Hasibe GÜÇ Nevşehir Hâkimliği’ne,
  501. Ankara Hâkim Adayı (195984) Bahriye GÜN Soma (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  502. Ankara C.Savcı Adayı (195991) Ozan GÜNEY Fethiye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  503. Ankara Hâkim Adayı (196039) Umut KASIM Anamur (Silifke) Hâkimliği’ne,
  504. Ankara Hâkim Adayı (196076) Emrah KOÇAK Tirebolu (Giresun) Hâkimliği’ne,
  505. Ankara C.Savcı Adayı (196108) Muhammed METİN Kilis Cumhuriyet Savcılığı’na,
  506. AnkaraHâkim Adayı (196117) Dilek OCAK Giresun Hâkimliği’ne,
  507. Ankara Hâkim Adayı (196152) Gonca ÖZKAL Erciş Hâkimliği’ne,
  508. Ankara Hâkim Adayı (196193) Yağmur SATICI Konya Hâkimliği’ne,
  509. Ankara C.Savcı Adayı (196237) Hüseyin Yalçın TOKAY Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  510. Ankara C.Savcı Adayı (196243) İbrahim TOPALDEMİR Kırklareli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  511. Ankara Hâkim Adayı (196244) Songül TANIRCAN Diyarbakır Hâkimliği’ne,
  512. Ankara Hâkim Adayı (196277) Ömür UZUNLAR Didim (Söke) Hâkimliği’ne,
  513. Ankara Hâkim Adayı (196291) Mehmet YALÇIN Sapanca (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  514. Ankara Hâkim Adayı (196308) Aslı YENTÜZ HAKVERDİ Hopa (Artvin) Hâkimliği’ne,
  515. Ankara Hâkim Adayı (196319) Esra Sultan YILMAZ İstanbul Hâkimliği’ne,
  516. Ankara C.Savcı Adayı (196322) Seçkin YILMAZ İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  517. Ankara Hâkim Adayı (196324) Zeynep YILMAZ Gaziantep Hâkimliği’ne,
  518. derecenin 2. kademesi (950+2300) göstergesi ile;
  519. Ankara Hâkim Adayı (124610) Evrim ERDOĞAN Tarsus Hâkimliği’ne,
  520. Ankara Hâkim Adayı (132526) Elif ÖZGÜVERCÎN Bolu Hâkimliği’ne,
  521. Ankara Hâkim Adayı (195829) Özlem CANPINAR Kastamonu Hâkimliği’ne,
  522. Ankara Hâkim Adayı (195933) Fatih ERDEMİR Muğla Hâkimliği’ne,
  523. Ankara Hâkim Adayı (196049) Yasemin KAYA SÖYLEMEZ Soma (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  524. derecenin 1. kademesi (915+2300) göstergesi ile;
  525. Ankara Hâkim Adayı (195678) Çağatay AKALIN Hendek (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  526. Ankara Hâkim Adayı (195694) Mehmet Ferit AKGÜN Kırşehir Flâkimliği’ne,
  527. Ankara Hâkim Adayı (195696) Cemile AKIN Hatay Hâkimliği’ne,
  528. Ankara C.Savcı Adayı (195730) Tevfık ARSLAN Nevşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  529. Ankara Hâkim Adayı (195736) Serdar ASLAN Akşehir Hâkimliği’ne,
  530. Ankara Hâkim Adayı (195741) Alev ATALAYIN MICIK Yalvaç Hâkimliği’ne,
  531. Ankara Hâkim Adayı (195751) Mehmet Akif AYAZ İstanbul Hâkimliği’ne,
  532. Ankara Hâkim Adayı (195796) Bülent BEDER Nazilli Hâkimliği’ne,
  533. Ankara C.Savcı Adayı (195820) Mustafa BÜYÜKÇELEBİ Bursa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  534. Ankara C.Savcı Adayı (195852) Caner ÇAKMAK Sorgun (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  535. Ankara C.Savcı Adayı (195943) Salih EROL İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  536. Ankara C.Savcı Adayı (195944) Aykut ERSEN Kırıkkale Cumhuriyet Savcılığı’na,
  537. Ankara C.Savcı Adayı (195951) Süleyman ERTURAN Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  538. Ankara C.Savcı Adayı (195955) Haşan ESELİ Bafra Cumhuriyet Savcılığı’na,
  539. Ankara C.Savcı Adayı (195983) Niyazi GÜLÜNAY İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  540. Ankara Hâkim Adayı (195993) Emre GÜR Çerkezköy (Çorlu) Hâkimliği’ne,
  541. Ankara Hâkim Adayı (196009) Fatma İNAN Sorgun (Yozgat) Hâkimliği’ne,
  542. Ankara Hâkim Adayı (196011) Hatice İNANÇ Diyarbakır Hâkimliği’ne,
  543. Ankara Hâkim Adayı (196032) Demet KARAYEL Reyhanlı (Kırıkhan) Hâkimliği’ne,
  544. Ankara C.Savcı Adayı (196075) Şamil KOÇ Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  545. Ankara Hâkim Adayı (196102) Ünzile KUTSAL AYAZ İstanbul Hâkimliği’ne,
  546. Ankara Hâkim Adayı (196104) Mahmut LALOĞLU Çorum Hâkimliği’ne,
  547. Ankara Hâkim Adayı (196109) Oğuz METİN Pazar (Rize) Hâkimliği’ne,
  548. Ankara C.Savcı Adayı (196182) Sinan SAKIN Niğde Cumhuriyet Savcılığı’na,
  549. Ankara C.Savcı Adayı (196188) Emre SARİ Enez (Edime) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  550. Ankara Hâkim Adayı (196191) Zafer Tuğrul SARIARSLAN Gebze Hâkimliği’ne,
  551. Ankara Hâkim Adayı (196222) Fatma ŞEN Cizre Hâkimliği’ne,
  552. Ankara Hâkim Adayı (196239) Gökhan TOKMAK Sakarya Hâkimliği’ne,
  553. Ankara C.Savcı Adayı (196250) Olğay TOY Erciş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  554. Ankara C.Savcı Adayı (196263) Recep UÇAR İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  555. derecenin 2. kademesi (1065+3000) göstergesi ile;
  556. Ankara Hâkim Adayı (114980) Birol ALTUN Malatya Hâkimliği’ne,
  557. Ankara Hâkim Adayı (195885) Hediye ÇOLAKKOL Bandırma Hâkimliği’ne,
  558. Ankara Hâkim Adayı (195905) Duygu DİLEK Çorum Hâkimliği’ne,
  559. Ankara Hâkim Adayı (196060) Emel KILIÇ YILMAZER Karşıyaka Hâkimliği’ne,
  560. Ankara C.Savcı Adayı (196139) Mahmut ÖZDEMİR İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  561. Ankara C. Savcı Adayı (196292) Serap YALÇIN Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  562. derecenin 1, kademesi (1020+3000) göstergesi ile;
  563. Ankara Hâkim Adayı (120399) Aslı YANIKLAR KAŞLI İznik (İnegöl) Hâkimliğine,
  564. Ankara Hâkim Adayı (195856) Gilda ÇALIŞKAN Dörtyol (İskenderun) Hâkimliğine,
  565. Ankara Hâkim Adayı (195920) Selda DURNA Zonguldak Hâkimliğine,
  566. Ankara Hâkim Adayı (195921) Sinan DURSUN Gümüşhane Hâkimliğine,
  567. Ankara Hâkim Adayı (196001) Arzunur HACIHAFIZOÖLU Bayburt Hâkimliğine,
  • Ankara Hâkim Adayı (196050) Semra KAYA UYAN Aksaray Hâkimliğine,
  1. Ankara Hâkim Adayı (196085) Ebru KOTAN ACAR Manavgat Hâkimliğine,
  2. Ankara Hâkim Adayı (196110) Hatice MİRAN BEKTAŞ Yozgat Hâkimliğine,
  3. Ankara Hâkim Adayı (196179) Deniz SAKA Söke Hâkimliğine,
  4. Ankara Hâkim Adayı (196293) Murat YAMALI Kayseri Hâkimliğine,
  5. derecenin 2. kademesi (1210+3600) göstergesi ile;
  6. Ankara Hâkim Adayı (195758) Yasin AYDIN Kırıkhan Hâkimliğine,
  7. Ankara C.Savcı Adayı (195846) Nursel COŞKUN ERTAŞ İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  8. Ankara C.Savcı Adayı (195895) Ferhan DEMİR İskenderun Cumhuriyet Savcılığı’na,
  9. Ankara C.Savcı Adayı (196285) Ayla VAR LAL Denizli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  10. derecenin 1. kademesi (1155+3600) göstergesi ile;
  11. Ankara C.Savcı Adayı (100552) Mehmet Ali KİRAZ Afyorikarahisar Cumhuriyet Savcılığı’na,
  12. Ankara Hâkim Adayı (100594) Engin KIZILTAÇ Erdemli (Mersin) Hâkimliğine,
  13. Ankara Hâkim Adayı (195750) Tüba AYAN DOĞAN Anamur (Silifke) Hâkimliğine,
  14. Ankara Hâkim Adayı (195927) Sefer EFETÜRK Elbistan Hâkimliğine,
  15. Ankara Hâkim Adayı (195953) Duygu ERTÜRK Karabük Hâkimliğine,
  16. Ankara Hâkim Adayı (196010) Özcan İNAN Elazığ Hâkimliği’ne,
  17. Ankara Hâkim Adayı (196118) Onur OĞUZ Malatya Hâkimliğine,
  18. Ankara C.Savcı Adayı (196233) Fatih TAŞDEMİR Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  19. derecenin 4. kademesi (1500+4000) göstergesi ile;
  20. Ankara C.Savcı Adayı (120384) Tuncay KARCIOĞLU İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  21. Ankara Hâkim Adayı (195721) Gülhan ALTINOK Tarsus Hâkimliğine,
  22. Ankara Hâkim Adayı (195726) Fatma ARIBAL YANIK Yenişehir (İnegöl) Hâkimliğine,
  23. Ankara Hâkim Adayı (195958) Nurdanur ESER Kırklareli Hâkimliğine,
  24. Ankara Hâkim Adayı (195968) Sibel GÖÇMEN Soma (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  25. Ankara Hâkim Adayı (195998) Belgin GÜRSOY Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
  26. Ankara Hâkim Adayı (196031) İsmail KARATAŞ Aksaray Hâkimliği’ne,
  27. Ankara Hâkim Adayı (196058) Helin YAVUZER KILIÇ KIrklareli Hâkimliği’ne,
  28. Ankara Hâkim Adayı (196070) İlknur KİRAZ GÜREL Alaşehir Hâkimliği’ne,
  29. Ankara Hâkim Adayı (196073) Hülya KOÇ Ereğli(Konya) Hâkimliği’ne,
  30. Ankara Hâkim Adayı (196097) Zümrüt KURTOGLU ŞENEL Muğla Hâkimliği’ne,
  31. Ankara C.Savcı Adayı (196099) Selim KUŞ Ankara Cumhuriyet Savcılığı’na,
  32. Ankara Hâkim Adayı (196113) Şükrü NALBANT Espiye (Giresun) Hâkimliği’ne,
  33. Ankara C.Savcı Adayı (196275) Nuray UZUN Samsun Cumhuriyet Savcılığı’na,
  34. derecenin 3. kademesi (1440+4000) göstergesi ile;
  35. Ankara Hâkim Adayı (196214) Ercan SÜM Gebze Hâkimliği’ne,
  36. derecenin 2. kademesi (1380+4000) göstergesi ile;
  37. Ankara Hâkim Adayı (195762) Yılmaz AYDOĞAN Ünye Hâkimliği’ne,
  38. Ankara Hâkim Adayı (196213) Reyhan SUNAM Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliği’]
  39. derecenin 1. kademesi (1320+4000) göstergesi ile;
  40. Ankara Hâkim Adayı (100576) Zeki TÜRK Alanya Hâkimliği’ne,
  41. Ankara Hâkim Adayı (195848) Mehmet CUMHUR Aksaray Hâkimliği’ne,
  42. Ankara Hâkim Adayı (195960) Destegül EYİGÜN Artvin Hâkimliği’ne,
  43. Ankara Hâkim Adayı (196328) Fatma YÜCEL Burdur Hâkimliği’ne,
  44. Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
  45. İdari Yargı Hâkim Adayları
  46. derecenin 1. kademesi (660+1300) göstergesi ile;
  47. Ankara Hâkim Adayı (194972) İsmail ACAR Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  48. Ankara Hâkim Adayı (194979) Nazan AKGÜN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  49. Ankara Hâkim Adayı (194981) Turgay AKINLI Muğla (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  50. Ankara Hâkim Adayı (194983) Nilgün AKSU ŞENER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  51. Ankara Hâkim Adayı (194987) Hakan ALAGÖZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  52. Ankara Hâkim Adayı (194988) Bayram ALBAYRAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  53. Ankara Hâkim Adayı (194990) Arzu ALTINOĞLU Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  54. Ankara Hâkim Adayı (194992) Fadime ARIK Siirt (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  55. Ankara Hâkim Adayı (194993) Mehdi ARİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  56. Ankara Hâkim Adayı (194995) Zerrin ARVAS Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  57. Ankara Hâkim Adayı (194997) Mustafa ASLAN Manisa (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  58. Ankara Hâkim Adayı (194998) Mücahit ASLAN Tekirdağ (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  59. Ankara Hâkim Adayı (194999) Hüseyin ATAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  60. Ankara Hâkim Adayı (195000) Tuncay ATAKAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  61. Ankara Hâkim Adayı (195004) Ayşe ATEŞ Sakarya (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  62. Ankara Hâkim Adayı (195007) Hanifi ATMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  63. Ankara Hâkim Adayı (195008) Hemdegül AVCI Yozgat (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  64. Ankara Hâkim Adayı (195009) Abdullah AVCİL Adıyaman (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  65. Ankara Hâkim Adayı (195012) Eda AYDIN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  66. Ankara Hâkim Adayı (195014) Merve BABAYİĞİT AKSU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  67. Ankara Hâkim Adayı (195020) Ali Osman BAŞ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  68. Ankara Hâkim Adayı (195021) Cihan Nuri BAŞ Diyarbakır (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  69. Ankara Hâkim Adayı (195024) Hüseyin Çağrı BAŞER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  70. Ankara Hâkim Adayı (195026) Haşan BAYRAKTAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  71. Ankara Hâkim Adayı (195033) Safîye BİRCAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  72. Ankara Hâkim Adayı (195035) Şerife Burçin BOSTANCI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  73. Ankara Hâkim Adayı (195036) Emine Sena BOZKURT Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  74. Ankara Hâkim Adayı (195037) Eser BOZKURT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  75. Ankara Hâkim Adayı (195038) Leyla BOZKURT İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  76. Ankara Hâkim Adayı (195040) Hatice BULUT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  77. AnkaraHâkim Adayı (195041) Kamil BULUT Gaziantep İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  78. Ankara Hâkim Adayı (195042) Zeynet BULUT Gaziantep İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  79. Ankara Hâkim Adayı (195044) Yakup CAMGÖZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  80. Ankara Hâkim Adayı (195045) Emel CAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  81. Ankara Hâkim Adayı (195047) Yusuf COŞAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  82. Ankara Hâkim Adayı (195048) Sevilay ÇAĞAN KOÇAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  83. Ankara Hâkim Adayı (195052) Cihat ÇAVİŞ Bursa (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  84. Ankara Hâkim Adayı (195055) Sevginur UZUNKAVAK ÇETMİLİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  85. Ankara Hâkim Adayı (195056) Melek ÇOKYAMAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  86. Ankara Hâkim Adayı (195057) Meltem DAĞAŞAN Edime (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  87. Ankara Hâkim Adayı (195060) Kazim DEMİR Kırıkkale (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  88. Ankara Hâkim Adayı (195061) Ümit DEMİR Bursa (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  89. Ankara Hâkim Adayı (195064) Necmeddin Memiş DIKBAŞ Kahramanmaraş (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  90. Ankara Hâkim Adayı (195065) Ayfer DİKME Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  91. Ankara Hâkim Adayı (195069) İlker DOLGUN Kütahya (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  92. Ankara Hâkim Adayı (195072) Mustafa DURSUN İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  93. Ankara Hâkim Adayı (195073) Engin EMRE Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  94. Ankara Hâkim Adayı (195074) Arzu ERDEM Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  95. Ankara Hâkim Adayı (195075) Aslı ERDEM Kocaeli (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  96. Ankara Hâkim Adayı (195076) Mustafa ERDEM Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  97. Ankara Hâkim Adayı (195078) Elif ERDOĞAN POLAT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  98. Ankara Hâkim Adayı (195079) Hüseyin ERGEN Şanlıurfa (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  99. Ankara Hâkim Adayı (195081) Esen ERGİN Tekirdağ (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  100. Ankara Hâkim Adayı (195083) Hakan EROL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  101. Ankara Hâkim Adayı (195090) Furkan GÖNÜLLÜ Konya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  102. Ankara Hâkim Adayı (195091) Mehmet Anıl GÖZÜ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  103. Ankara Hâkim Adayı (195093) Öznur GÜLEÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  104. Ankara Hâkim Adayı (195095) Zerrin GÜLTEKİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  105. Ankara Hâkim Adayı (195096) Seracettin GÜLTEN Erzurum İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  106. Ankara Hâkim Adayı (195097) Rüya GÜMÜŞBOĞA TEPE Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  107. Ankara Hâkim Adayı (195099) Zahide GÜNBAY Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  108. Ankara Hâkim Adayı (195100) Hakan GÜNER Manisa (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  109. Ankara Hâkim Adayı (195104) Übeyit İÇÖZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  110. Ankara Hâkim Adayı (195106) Aytekin İNAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  111. Ankara Hâkim Adayı (195107) Murat İNCİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  112. Ankara Hâkim Adayı (195108) Cüneyt İPEK Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  113. Ankara Hâkim Adayı (195112) Şadet KAMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  114. Ankara Hâkim Adayı (195113) Sefa Savaş KAN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  115. Ankara Hâkim Adayı (195118) Kadir KARAKAYA Kırıkkale (Ankara) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  116. Ankara Hâkim Adayı (195120) Kadir KARATAŞ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  117. Ankara Hâkim Adayı (195121) Erdem Cemil KARAVELİOĞLU Edime (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  118. Ankara Hâkim Adayı (195125) Evren KAYA Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  119. Ankara Hâkim Adayı (195127) Osman KAYA Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  120. Ankara Hâkim Adayı (195128) Vedat KELEŞ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  121. Ankara Hâkim Adayı (195129) Abdulkadir KESKİN Denizli (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  122. Ankara Hâkim Adayı (195130) Ahmet KILIÇ Samsun İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  123. Ankara Hâkim Adayı (195132) Nevini KILIÇ ÇELİK Sivas (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  124. Ankara Hâkim Adayı (195134) Mehmet KIRBOĞA Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  125. Ankara Hâkim Adayı (195135) Elif KITAY Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  126. Ankara Hâkim Adayı (195136) Melek KIYKIM GÜLTEN Erzurum İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  127. Ankara Hâkim Adayı (195139) Ayşe BAHADIR Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  128. Ankara Hâkim Adayı (195140) Ziya KOÇ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  129. Ankara Hâkim Adayı (195144) Arzuman KÖKÇİ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  130. Ankara Hâkim Adayı (195145) Yusuf KÖR İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  131. Ankara Hâkim Adayı (195147) Veysel KULA Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  132. Ankara Hâkim Adayı (195148) Emre KULAKSIZ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  133. Ankara Hâkim Adayı (195149) Murat KURT Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  134. Ankara Hâkim Adayı (195153) Hülya MUTLU Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  135. Ankara Hâkim Adayı (195155) Hakan OLGUN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  136. Ankara Hâkim Adayı (195161) Emre ÖNER Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  137. Ankara Hâkim Adayı (195164) Ali ÖZCAN Bursa (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  138. Ankara Hâkim Adayı (195165) Erkan ÖZDAL Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  139. Ankara Hâkim Adayı (195166) Ahmet Serdar ÖZDEMİR Sakarya (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  140. Ankara Hâkim Adayı (195169) Ruket ÖZDEMİR Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  141. Ankara Hâkim Adayı (195170) Demet ÖZEL Samsun İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  142. Ankara Hâkim Adayı (195172) Adem ÖZKAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  143. Ankara Hâkim Adayı (195174) Arif ÖZKAYA Adana (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  144. Ankara Hâkim Adayı (195175) Nesrin ÖZMEN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  145. Ankara Hâkim Adayı (195178) Vahide Eda ÖZTÜRK Eskişehir (Ankara) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  146. Ankara Hâkim Adayı (195179) Serkan PAMUKÇUOĞLU İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  147. Ankara Hâkim Adayı (195180) Ercan PARLAK Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  148. Ankara Hâkim Adayı (195182) Ayçan PEÇE Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  149. Ankara Hâkim Adayı (195184) Ayhan PERÇİN Trabzon (Samsun) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  150. Ankara Hâkim Adayı (195185) Onur Burak PİLATİN Kahramanmaraş (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  151. Ankara Hâkim Adayı (195186) Nevin PİRCİ TOSUN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  152. Ankara Hâkim Adayı (195187) Eşref POLAT Ordu (Samsun) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  153. Ankara Hâkim Adayı (195188) Mustafa POLAT Kastamonu (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  154. Ankara Hâkim Adayı (195189) Osman POLATÇELİK Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  155. Ankara Hâkim Adayı (195191) Metin SALTA Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  156. Ankara Hâkim Adayı (195192) Nurdan SARIDOĞAN ÖZDAŞ İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  157. Ankara Hâkim Adayı (195195) Yener SEFERİNOĞLU Sakarya (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  158. Ankara Hâkim Adayı (195196) Ekrem SELVİ Mersin (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  159. Ankara Hâkim Adayı (195198) Yavuz SEVER Adana (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  160. Ankara Hâkim Adayı (195199) Sena SEVİNÇ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  161. Ankara Hâkim Adayı (195200) Haşan SOLAK Kocaeli (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  162. Ankara Hâkim Adayı (195205) Zülfıkar ŞENDERİN Mersin (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  163. Ankara Hâkim Adayı (195206) Tolga ŞIVGIN Elazığ (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  164. Ankara Hâkim Adayı (195213) İbrahim TENLİK Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  165. Ankara Hâkim Adayı (195214) Haşan TERZİ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  166. Ankara Hâkim Adayı (195215) Merve TOK DEMİRTAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  167. Ankara Hâkim Adayı (195216) Ahmet TOPTAŞ Aksaray (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  168. Ankara Hâkim Adayı (195217) Bekleyiş TUFAN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  169. Ankara Hâkim Adayı (195218) Zehra TUFAN Damştay Tetkik Hâkimliğine,
  170. Ankara Hâkim Adayı (195219) Alkan TUNALI Damştay Tetkik Hâkimliğine,
  171. Ankara Hâkim Adayı (195220) Yetkin TUNÇEL Denizli (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  172. Ankara Hâkim Adayı (195221) Elif TURHAN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  173. Ankara Hâkim Adayı (195222) Refik TURŞUCU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  174. Ankara Hâkim Adayı (195224) Serkan TÜZÜN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  175. Ankara Hâkim Adayı (195225) Selahattin UÇMAZ Gaziantep İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  176. Ankara Hâkim Adayı (195228) Yeliz ULUSOY Diyarbakır (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  177. Ankara Hâkim Adayı (195229) Özge UNCU Mardin (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  178. Ankara Hâkim Adayı (195230) Derviş Mehmet UZUN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  179. Ankara Hâkim Adayı (195231) Seyide UZUN SEVİNÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  180. Ankara Hâkim Adayı (195232) Ramazan ÜNAL Sakarya (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  181. Ankara Hâkim Adayı (195233) Adil ÜNVER Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  182. Ankara Hâkim Adayı (195235) Kadir ÜTGÜN Gaziantep Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  183. Ankara Hâkim Adayı (195236) Nihat VANLI İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  184. Ankara Hâkim Adayı (195237) Özlem YAĞAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  185. Ankara Hâkim Adayı (195238) Betili Sultan YAHYALI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  186. Ankara Hâkim Adayı (195239) Dursun YALÇIN Balıkesir (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  187. Ankara Hâkim Adayı (195241) Hayat YAZMAN Muğla (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  188. Ankara Hâkim Adayı (195245) Nuri YETİŞİR Muğla (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  189. Ankara Hâkim Adayı (195246) Halil YILDIRIM Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  190. Ankara Hâkim Adayı (195249) Songül YILDIZ AKSARI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  191. Ankara Hâkim Adayı (195250) Hüseyin Naci YILMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  192. Ankara Hâkim Adayı (195253) Stlheyla YILMAZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  193. Ankara Hâkim Adayı (195254) Aydan YİĞİT Aydın (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  194. Ankara Hâkim Adayı (195255) Tuba YİĞİT İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  195. Ankara Hâkim Adayı (195257) Kerim YONİSOĞLU Konya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  196. Ankara Hâkim Adayı (195258) Ali YÜKSEL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  197. 151 .Ankara Hâkim Adayı (195259) Pınar YÜKSEL ÖZBEK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  198. Ankara Hâkim Adayı (195260) Muhanımed Yasir YÜRÜK Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  199. Ankara Hâkim Adayı (I9526I) Şener Alpaslan ZARIÇLAR Sakarya (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  200. Ankara Hâkim Adayı (195262) Hülya ZENGİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  201. derecenin 2. kademesi (720+1500) göstergesi ile;
  202. Konya Hâkim Adayı (164379) Ali Güney ULUSOY Rize (Samsun) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  203. Ankara Hâkim Adayı (170446) Can ŞEKER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  204. İstanbul Hâkim Adayı (174818) Cihan KUTLU Diyarbakır (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  205. Ankara Hâkim Adayı (192848) Çağrı ŞENGÖZ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  206. Ankara Hâkim Adayı (192873) Recep ATAŞ Kocaeli (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  207. derecenin 1. kademesi (705+1500) göstergesi ile;
  208. Ankara Hâkim Adayı (182129) Hatice BAŞÇI Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  209. Ankara Hâkim Adayı (182277) Halil KAYIŞ Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  210. Konya Hâkim Adayı (182325) Mehmet Şah TEKEŞ Muğla (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  211. Ankara Hâkim Adayı (192817) Mustafa YAPICI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  212. 164.Samsun Hâkim Adayı (192818) Özlem YALÇINKAYA Şanlıurfa (Gaziantep) İdare Mahkemesi
  213. Üyeliği’ne,
  214. İstanbul Hâkim Adayı (192819) Merve YAĞAN Bursa (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  215. Ankara Hâkim Adayı (192820) Barış ÜSTÜN Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  216. İstanbul Hâkim Adayı (192821) Hilal Atikenur ÜNLÜER İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  217. Ankara Hâkim Adayı (192823) Fatma UYSAL Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  218. Ankara Hâkim Adayı (192824) İsa UYKUN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  219. İstanbul Hâkim Adayı (192826) Fatih UYANIK İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  220. Konya Hâkim Adayı (192827) Sıla ABACI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  221. Ankara Hâkim Adayı (192828) Furkan USTAOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  222. Ankara Hâkim Adayı (192829) Turan UĞUR Denizli (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  223. Ankara Hâkim Adayı (192830) Ahmet TUTAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  224. Ankara Hâkim Adayı (192831) İsmail İlyas ABİDE Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  225. Ankara Hâkim Adayı (192832) Esra TURAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  226. Ankara Hâkim Adayı (192835) Fatma Nur TOPÇU SARI Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  227. Ankara Hâkim Adayı (192836) Eşref AÇIKGÖZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  228. Erzurum Hâkim Adayı (192837) Gökçe Tuğba TERZİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  229. Ankara Hâkim Adayı (192838) Yasemin AKÇAKOCA ÖZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  230. Ankara Hâkim Adayı (192839) Mehmet Fatih TEMEL Sakarya (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  231. Ankara Hâkim Adayı (192840) Okan AKÇA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  232. Ankara Hâkim Adayı (192841) Merve USLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  233. Konya Hâkim Adayı (192842) Feryat ŞİMŞEK Edime (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  234. Ankara Hâkim Adayı (192843) İbrahim Sencer AKÇAY Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  235. Ankara Hâkim Adayı (192845) Enes AKIL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  236. Ankara Hâkim Adayı (192847) Su AKKURT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  237. Konya Hâkim Adayı (192849) İbrahim ŞENER Kütahya (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  238. Ankara Hâkim Adayı (192850) Faruk Kemal AKSU Bursa (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  239. İstanbul Hâkim Adayı (192851) Mehmet AKSU Erzurum Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  240. Konya Hâkim Adayı (192852) Rukiye ŞEN Sakarya (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  241. Ankara Hâkim Adayı (192853) Bilge ŞEN Gaziantep Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  242. Ankara Hâkim Adayı (192854) Muhammed Fans AKSU Sivas (Ankara) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  243. Ankara Hâkim Adayı (192855) Muhammed ŞEKER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  244. Ankara Hâkim Adayı (192856) Özlem AKTAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  245. Samsun Hâkim Adayı (192857) Esma Gül ŞEKER Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  246. Ankara Hâkim Adayı (192858) İbrahim AKUTAY Mersin (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  247. Ankara Hâkim Adayı (192859) Semin YAVUZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  248. İstanbul Hâkim Adayı (192860) Mücahit Fatih ALBAYRAK Şanlıurfa (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  249. Ankara Hâkim Adayı (192861) Ahmet Bora YAZICI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  250. 201 .Ankara Hâkim Adayı (192862) Tuba YERLÎKAYA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  251. İstanbul Hâkim Adayı (192863) Özgür ALIN Eskişehir (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  252. Ankara Hâkim Adayı (192864) Ayşe YETİŞKİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  253. Ankara Hâkim Adayı (192866) Esra SULA Aydın (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  254. Ankara Hâkim Adayı (192867) Esra YILDIRIM İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  255. Ankara Hâkim Adayı (192868) Rüştü ASAROGLU Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  256. İstanbul Hâkim Adayı (192869) Yasin Can YILDIRIM Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  257. Ankara Hâkim Adayı (192870) Zeynep YILDIRIM Sakarya (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  258. Konya Hâkim Adayı (192871) Gonca ASLAN Kayseri (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  259. Ankara Hâkim Adayı (192872) İrem YILDIZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  260. Ankara Hâkim Adayı (192874) Deniz YILDIZOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  261. Gaziantep Hâkim Adayı (192875) Furkan ATEŞ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  262. Ankara Hâkim Adayı (192876) Hülya Y1LDIZTAŞ Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  263. İstanbul Hâkim Adayı (192877) Dilara KAYA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  264. İstanbul Hâkim Adayı (192878) İsmail AYDIN Erzurum İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  265. Ankara Hâkim Adayı (192879) Hakan YILMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  266. İzmir Hâkim Adayı (192880) Özge MERTOGLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  267. Ankara Hâkim Adayı (192881) Hülya YILMAZ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  268. Ankara Hâkim Adayı (192882) Merve Gizem YILMAZ AYLAN İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  269. Ankara Hâkim Adayı (192883) Volkan AYDIN İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  270. İstanbul Hâkim Adayı (192885) Esra AYDİN Mardin (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  271. İstanbul Hâkim Adayı (192886) Nesrin YILMAZ Trabzon (Samsun) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  272. Konya Hâkim Adayı (192887) Nidai YILMAZ Hatay (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  273. Ankara Hâkim Adayı (192888) Abdulkadir AYGÜL Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  274. Ankara Hâkim Adayı (192889) Sultan YILMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  275. Konya Hâkim Adayı (192890) Bekir AYSAL Samsun Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  276. Ankara Hâkim Adayı (192891) Şerife YILMAZ ÇETİNSAĞ Şanlıurfa (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  277. Ankara Hâkim Adayı (192892) Fatih BAKIRCI Çorum (Samsun) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  278. Ankara Hâkim Adayı (192894) Kevser YUMAK İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  279. Ankara Hâkim Adayı (192895) Eyyiip YÜCE İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  280. Ankara Hâkim Adayı (192896) Şule YÜKSEL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  281. Gaziantep Hâkim Adayı (192897) Derya ZENCİRCİ Van (Erzurum) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  282. Ankara Hâkim Adayı (192898) Doğan BAŞER Samsun İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  283. Ankara Hâkim Adayı (192899) Fırat KALKAN Bursa (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  284. Ankara Hâkim Adayı (192900) Cansu KAMIŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  285. Ankara Hâkim Adayı (192901) Burak Furkan BAYAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  286. Ankara Hâkim Adayı (192902) Naile KAMIŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  287. Konya Hâkim Adayı (192903) Muhammet Sıddık Sami KARABIYIK Zonguldak (Ankara) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  288. İstanbul Hâkim Adayı (192904) Burhan BAYEZİT Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  289. Ankara Hâkim Adayı (192905) Didem KARAGÖZ Gaziantep Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  290. Ankara Hâkim Adayı (192906) Elif KARAKAYA Batman (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  291. Ankara Hâkim Adayı (192907) Kamil KARAKÖSE Balıkesir (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  292. Ankara Hâkim Adayı (192908) Sevim KARAMAN Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  293. Ankara Hâkim Adayı (192909) Dilek KÂRGINLI Kahramanmaraş (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  294. Ankara Hâkim Adayı (192910) Mustafa KAYA Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  295. Ankara Hâkim Adayı (192911) Kübra KAYABAŞI Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  296. İstanbul Hâkim Adayı (192913) Ersan BAYKAL Gaziantep İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  297. Ankara Hâkim Adayı (192915) Ahmet Cem BAYRAK Damştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  298. Ankara Hâkim Adayı (192918) Hüseyin KELLE Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne.
  299. Ankara Hâkim Adayı (192919) Kezban Gül ERSÂN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  300. İstanbul Hâkim Adayı (192920) Erkan BEZGİN Adıyaman (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  301. Ankara Hâkim Adayı (192921) Bekir KIZILIRMAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  302. İstanbul Hâkim Adayı (192922) Ceren BİRSEN KILIÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  303. İstanbul Hâkim Adayı (192924) Hakan KORKMAZ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  304. İstanbul Hâkim Adayı (192925) özge AKARSU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  305. İzmir Hâkim Adayı (192926) Ferhat KOTAN Çanakkale (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  306. Erzurum Hâkim Adayı (192927) Gülşah BOSTANÇİ Diyarbakır (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  307. Ankara Hâkim Adayı (192928) Fatıma Betül KOYUNCU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  308. Ankara Hâkim Adayı (192929) Sema BÖREKÇİOGLU İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  309. Ankara Hâkim Adayı (192932) SedaKÖSTEKÇİ Konya İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  310. Ankara Hâkim Adayı (192934) Faruk ÇANKAYA Kayseri (Ankara) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  311. Ankara Hâkim Adayı (192935) Esra KUŞÇU İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  312. Ankara Hâkim Adayı (192936) Muhammet Emin ÇANKAYA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  313. Ankara Hâkim Adayı (192937) Haşan KUZUCU Çorum (Samsun) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  314. Ankara Hâkim Adayı (192938) Mustafa ÇAY Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  315. Gaziantep Hâkim Adayı (192940) Abdullah ÇAYIR Aydın (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  316. Ankara Hâkim Adayı (192941) Cüneyt MEMDUHOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  317. Samsun Hâkim Adayı (192942) Harun ÇELEBİ Elazığ (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  318. Ankara Hâkim Adayı (192943) Merve MERCAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  319. İstanbul Hâkim Adayı (192944) Furkan ÇELİK Trabzon (Samsun) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  320. Konya Hâkim Adayı (192945) Yeşim MUTLU Malatya (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  321. İstanbul Hâkim Adayı (192946) Musa Emin MÜFTÜOĞLU Yozgat (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  322. Ankara Hâkim Adayı (192947) Hatice ÇELİK Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  323. Ankara Hâkim Adayı (192948) Songül ÇELİK Malatya (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  324. Ankara Hâkim Adayı (192949) Meryem ONGUN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  325. Ankara Hâkim Adayı (192950) Filiz ÇETİN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  326. Ankara Hâkim Adayı (192951) Cahit ÇETİNSAG Şanlıurfa (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  327. Ankara Hâkim Adayı (192953) Muhammed ÇORUM İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  328. Ankara Hâkim Adayı (192954) Kemal ÖZCAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  329. Ankara Hâkim Adayı (192956) Onur ÇÜRÜK Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  330. Ankara Hâkim Adayı (192957) Ömer ÖZDOGAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  331. Ankara Hâkim Adayı (192958) Abdurrahim ÖZEN Eskişehir (Ankara) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  332. Ankara Hâkim Adayı (192959) Seda DAŞTAN Elazığ (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  333. Ankara Hâkim Adayı (192960) Kemal ÖZEREN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  334. Ankara Hâkim Adayı (192961) Mustafa Melih DELİCE Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  335. Ankara Hâkim Adayı (192962) Volkan ÖZGÜL Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  336. Ankara Hâkim Adayı (192964) Türkan ÖZKAN Adana (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  337. Ankara Hâkim Adayı (192966) Nihal ÖZMEN AKÇAM Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  338. Ankara Hâkim Adayı (192967) Hakan DİŞÇEKEN Mersin (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  339. Ankara Hâkim Adayı (192968) Fatih ÖZTÜRK Samsun Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  340. Ankara Hâkim Adayı (192970) Aykut DOĞAN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  341. Ankara Hâkim Adayı (192971) Ahmet Eray PINAR Batman (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  342. Ankara Hâkim Adayı (192972) Merve SAĞLAM Adana (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  343. Ankara Hâkim Adayı (192973) Dilara DOĞAN Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  344. Ankara Hâkim Adayı (192974) Ali SARDOHAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  345. Ankara Hâkim Adayı (192975) Merve DURGUN Kocaeli (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  346. Ankara Hâkim Adayı (192976) Mahmut SARIKAYA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  347. Ankara Hâkim Adayı (192977) Derya SAY Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  348. Ankara Hâkim Adayı (192978) Kutgiin ELİKÜÇÜK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  349. Ankara Hâkim Adayı (192979) Ömer SERT Manisa (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  350. İstanbul Hâkim Adayı (192980) Fırat SİNİK Denizli (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  351. Gaziantep Hâkim Adayı (192983) Gökhan SOLMAZ Şanlıurfa (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  352. İstanbul Hâkim Adayı (192984) Nusret SOYSAL Adana (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  353. Ankara Hâkim Adayı (192985) Mürşit ERFİLİZ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  354. Konya Hâkim Adayı (192986) Ayça SULU İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  355. Ankara Hâkim Adayı (192987) Mehmet Ali SUMMAK İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  356. Gaziantep Hâkim Adayı (192988) İlker Erdinç ERGÜN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  357. İzmir Hâkim Adayı (192989) Nimet SUNA KUFUR Diyarbakır (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  358. Ankara Hâkim Adayı (192991) İlkay ERTÜRK Antalya (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  359. Ankara Hâkim Adayı (192992) Cengiz GİRİK Ordu (Samsun) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  360. Ankara Hâkim Adayı (192993) Semih GÖÇER Aksaray (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  361. Ankara Hâkim Adayı (192994) Ömer Faruk GÖZCÜ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  362. Ankara Hâkim Adayı (192996) Erdal GÜMÜŞTEKİN Antalya (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’
  363. Erzurum Hâkim Adayı (192997) Burak GÜNDOĞDU Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  364. Ankara Hâkim Adayı (192999) Cem GÜNDOĞDU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  365. Konya Hâkim Adayı (193000) Kübra PAMUKÇU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  366. İstanbul Hâkim Adayı (193002) Selda GÜRHAN YETİŞ İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  367. Ankara Hâkim Adayı (193003) Çağrı Konuralp GÜRLER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  368. Ankara Hâkim Adayı (193004) Haşan Celalettin GÜVENDİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  369. Ankara Hâkim Adayı (193005) Güller IŞIK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  370. 321 .Ankara Hâkim Adayı (193006) Haşan IŞIK İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  371. Ankara Hâkim Adayı (193008) Muhammed İNCİR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  372. Ankara Hâkim Adayı (193009) Emre İZGİ İzmir Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  373. Ankara Hâkim Adayı (193010) Ayşe Merve AKÇA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne, 325.6.Der.2.Kad. 785+1600 Gösterge
  374. Ankara Hâkim Adayı (192825) Elvan UYAR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  375. İstanbul Hâkim Adayı (192865) Nazlı ALTUNBULAK Şanlıurfa (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  376. İstanbul Hâkim Adayı (192982) Gamze ERDOĞAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  377. Ankara Hâkim Adayı (195006) Zeynep ATMACA Aydın (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  378. Ankara Hâkim Adayı (195058) Derya DEMİR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  379. Ankara Hâkim Adayı (195089) Zehra Tuğba GÖK BALIK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  380. Ankara Hâkim Adayı (195094) Tülay GÜLER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  381. Ankara Hâkim Adayı (195177) Mustafa Semih ÖZTÜRK Bursa (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  382. Ankara Hâkim Adayı (195202) Sadık ŞURAN Gaziantep İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  383. derecenin 1. kademesi (760+1600) göstergesi ile;
  384. İstanbul Hâkim Adayı (139021) Aysun YILDIZ Kocaeli (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  385. Samsun Hâkim Adayı (192844) Osman ŞİLEN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  386. Ankara Hâkim Adayı (192939) Enes MARAŞLI Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  387. Ankara Hâkim Adayı (192963) Güler DEMİR Van (Erzurum) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  388. Samsun Hâkim Adayı (192969) Yunus Emre PAK İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  389. Ankara Hâkim Adayı (192998) Fettah GÜNDOGAN İzmir İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  390. Ankara Hâkim Adayı (195022) Özlem BAŞA ŞAHİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  391. Ankara Hâkim Adayı (195039) Burcu BÖLEK Danıştay Tetkik Hâkiınliği’ne,
  392. Ankara Hâkim Adayı (195068) İbrahim DOĞAN Sakarya (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  393. Ankara Hâkim Adayı (195240) İlknur YAVAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  394. Ankara Hâkim Adayı (195242) Yavuz YELEN Mersin (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  395. Ankara Hâkim Adayı (195244) Nagihan Hilal YEŞİLYURT İsparta (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  396. derecenin 2. kademesi (865+2200) göstergesi ile;
  397. Ankara Hâkim Adayı (139129) Armağan Yaşar GÜRÜN Tekirdağ (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  398. Ankara Hâkim Adayı (194975) Abdullah AKBABA Adana (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  399. Ankara Hâkim Adayı (195034) Gökhan BOLAT Mardin (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  400. Ankara Hâkim Adayı (195046) Meltem CENGİZ ARITÜRK Adana (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  401. Ankara Hâkim Adayı (195051) Ahmet Gökçe ÇALIK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  402. Ankara Hâkim Adayı (195071) Cemil DURSUN Antalya (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  403. Ankara Hâkim Adayı (195103) Hülya HURMA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  404. Ankara Hâkim Adayı (195111) Halil KAHRAMAN Kocaeli (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  405. Ankara Hâkim Adayı (195119) Onur KARAKURT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  406. Ankara Hâkim Adayı (195126) Mustafa KAYA Yozgat (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  407. Ankara Hâkim Adayı (195162) Mehmet Övünç ÖREN Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  408. Ankara Hâkim Adayı (195234) Seral ÜSTÜNER Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  409. derecenin I. kademesi (835+2200) göstergesi ile;
  410. Ankara Hâkim Adayı (182170) Mustafa AKSÜT Tekirdağ (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  411. Ankara Hâkim Adayı (182226) Çağlar DİNÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  412. İzmir Hâkim Adayı (192833) Murat ACAR Adana (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  413. Ankara Hâkim Adayı (192834) Sadullah TUNÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  414. Ankara Hâkim Adayı (192914) Ümit KAYMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  415. Erzurum Hâkim Adayı (192916) Adem KELEŞ Elazığ (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  416. Ankara Hâkim Adayı (192930) Mevlüt KOYUNCU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  417. Ankara Hâkim Adayı (192955) Oğuzhan ÖZDEVECİ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  418. Ankara Hâkim Adayı (192965) Sevgi DEMİR Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  419. Ankara Hâkim Adayı (194973) Demet ACUNKÖSE Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  420. Ankara Hâkim Adayı (195005) Soner ATILA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  421. Ankara Hâkim Adayı (195018) Harun BAKŞİ Adana (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  422. Ankara Hâkim Adayı (195025) Tanju BAŞKÖK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  423. Ankara Hâkim Adayı (195028) Suat BİCE Erzurum Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  424. Ankara Hâkim Adayı (195053) Tuğçe Zeynep ÇELİKBİLEK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  425. Ankara Hâkim Adayı (195054) Ziynet ÇETİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  426. Ankara Hâkim Adayı (195063) Fatih Mehmet DEMİRSOY Bursa (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  427. Ankara Hâkim Adayı (195124) Haşan KAŞIKARA Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  428. Ankara Hâkim Adayı (195133) Emine KIRBAŞ Manisa (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  429. Ankara Hâkim Adayı (195146) Pınar KUL Tekirdağ (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  430. Ankara Hâkim Adayı (195151) Burcu MATLI Mersin (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  431. Ankara Hâkim Adayı (195152) Mehmet Fatih MAVİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  432. Ankara Hâkim Adayı (195158) Esra ÖNAL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  433. Ankara Hâkim Adayı (195168) Ömer ÖZDEMİR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  434. Ankara Hâkim Adayı (195176) Erdal ÖZTÜRK Çorum (Samsun) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  435. Ankara Hâkim Adayı (195193) Mehmet SARİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  436. Ankara Hâkim Adayı (195203) Halil ŞAHİN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  437. Ankara Hâkim Adayı (195607) Haşan ÇAKIR İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  438. derecenin 2. kademesi (950+2300) göstergesi ile;
  439. Ankara Hâkim Adayı (93508) Hamiyet ZENGİN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  440. Ankara Hâkim Adayı (193007) Arzu İNCE Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  441. Ankara Hâkim Adayı (195101) Ayşe HATİPOĞLU ÜNSAL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  442. Ankara Hâkim Adayı (195207) Nuran ŞİMŞEK MENGİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  443. Ankara Hâkim Adayı (195212) Hidayet TAŞKIN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  444. derecenin 1. kademesi (915+2300) göstergesi ile;
  445. Ankara Hâkim Adayı (100197) Osman KABA Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  446. Ankara Hâkim Adayı (124661) Kazım YİĞİT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  447. Ankara Hâkim Adayı (192884) Muhammet YILMAZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  448. Gaziantep Hâkim Adayı (192917) Mehmet BAYRAM Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  449. Ankara Hâkim Adayı (192931) Emrah ÇAKIR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  450. Ankara Hâkim Adayı (192952) Merve ORUÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  451. Ankara Hâkim Adayı (192981) Eray EMANET Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  452. Ankara Hâkim Adayı (194982) Abdi AKKUŞ Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  453. Ankara Hâkim Adayı (194994) Cengizhan ARSLAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  454. 401 .Ankara Hâkim Adayı (195019) Nuray BALABAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  455. Ankara Hâkim Adayı (195031) Şükrü BİLGEN Tokat (Samsun) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  456. Ankara Hâkim Adayı (195032) Ilgım Gizem BİLGİN İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  457. Ankara Hâkim Adayı (195050) Zeynep ÇAKIR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  458. Ankara Hâkim Adayı (195080) Mehmet Erdinç ERGEN Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  459. Ankara Hâkim Adayı (195114) Muhammed Cemil KANDEMİR Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  460. Ankara Hâkim Adayı (195137) Haşan Hüseyin KIZILIRMAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  461. Ankara Hâkim Adayı (195142) Gökhan KOÇAK Aydın (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  462. Ankara Hâkim Adayı (195156) Hilal ÖCAL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  463. Ankara Hâkim Adayı (195160) Sakine ÖNDER KORKUT Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  464. Ankara Hâkim Adayı (195171) Semiha ÖZER ULUÖZ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  465. Ankara Hâkim Adayı (195181) Faruk PARLAK Hatay (Gaziantep) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  466. Ankara Hâkim Adayı (195183) Yunus PEKMEZCİ Zonguldak (Ankara) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  467. Ankara Hâkim Adayı (195194) Nadide Derya SATİR Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  468. Ankara Hâkim Adayı (195204) Mustafa ŞAHİNLİ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  469. Ankara Hâkim Adayı (195227) Ahmet ULUSOY Diyarbakır (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  470. Ankara Hâkim Adayı (195264) Murat ZÜMRÜT İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  471. derecenin 2. kademesi (1065+3000) göstergesi ile;
  472. Ankara Hâkim Adayı (194991) Nergis ALTUNOK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  473. Ankara Hâkim Adayı (195088) Kadir GEYVE Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  • derecenin 1. kademesi (1020+3000) göstergesi ile;
  1. Ankara Hâkim Adayı (192912) Şahap KAYMAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  2. Ankara Hâkim Adayı (194989) Kemal ALİMOĞLU Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  3. Ankara Hâkim Adayı (194996) Ahmet Tolga ASİLTÜRK Kocaeli (İstanbul) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  4. Ankara Hâkim Adayı (195001) Bekir ATALAY Kocaeli (İstanbul) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  5. Ankara Hâkim Adayı (195002) Hamza ATAN Antalya (Konya) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  6. Ankara Hâkim Adayı (195010) Nazan AYDIN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  7. Ankara Hâkim Adayı (195013) İbrahim AYKURT İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  8. Ankara Hâkim Adayı (195015) Fatma BADEMCİ TURAN Ankara İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  9. Ankara Hâkim Adayı (195029) Sevgi BİLDİRİCİ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  10. Ankara Hâkim Adayı (195049) Burak ÇAKIR Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  11. Ankara Hâkim Adayı (195067) Çiğdem DOĞAN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  12. 431 .Ankara Hâkim Adayı (195085) Erdem ERSÖZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  13. Ankara Hâkim Adayı (195092) Osman GÜLBAŞ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne, ,
  14. Ankara Hâkim Adayı (I95I23) Taliha KARNIYARIK İstanbul Vergi Mahkemesi Üyeliğine,
  15. Ankara Hâkim Adayı (195157) Necla ÖLÇER YİĞİT Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  16. Ankara Hâkim Adayı (195163) Burcu ÖRGEN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  17. Ankara Hâkim Adayı (195208) Haşan Serdar TABANOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  18. derecenin 2. kademesi (1210+3600) göstergesi ile;
  19. Ankara Hâkim Adayı (115025) Suna CANBAY Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  20. Ankara Hâkim Adayı (120515) Erkan ATAKLI Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  21. Ankara Hâkim Adayı (195154) Sevil NEŞELİ DEMİRBAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  22. derecenin 1, kademesi (1155+3600) göstergesi ile;
  23. Ankara Hâkim Adayı (100560) Emel GÜNİNDİ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  24. 441 .Ankara Hâkim Adayı (173836) Simay Fahriye BİÇKEN Çorum (Samsun) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  25. Ankara Hâkim Adayı (194974) Afet ADEM Rize (Samsun) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  26. Ankara Hâkim Adayı (194984) Halit AKTAŞ Balıkesir (İzmir) Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  27. Ankara Hâkim Adayı (195059) Ferhat DEMİR Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  28. Ankara Hâkim Adayı (195070) Yasemin DÖNMEZ PİRİ Aydın (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliğine,
  29. Ankara Hâkim Adayı (195102) Rabia HAYVALI Ordu (Samsun) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  30. Ankara Hâkim Adayı (195105) Arkan İLÇE İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  31. Ankara Hâkim Adayı (195115) Mustafa KAPLAN Adana (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  32. Ankara Hâkim Adayı (195116) Hakan KARAALİ Aydın (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  33. Ankara Hâkim Adayı (195141) Ayet KOÇAK Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  34. Ankara Hâkim Adayı (195209) Hediye Elçin TAMKAN KARAKOÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  35. Ankara Hâkim Adayı (195226) Murat UÇUR Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  36. Ankara Hâkim Adayı (195243) Sema YEŞİL ÇENGEL Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  37. derecenin 4. kademesi (1500+4000) göstergesi ile;
  38. Ankara Hâkim Adayı (194976) Ayşen AKBABA Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  39. Ankara Hâkim Adayı (194980) Şerife AKIN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  40. Ankara Hâkim Adayı (194986) Ercan AKYÜZ Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  41. Ankara Hâkim Adayı (195011) Sibel AYDIN Konya Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  42. Ankara Hâkim Adayı (195017) Gülcan BAKIR Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  43. Ankara Hâkim Adayı (195077) Üstüner ERDOĞAN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  44. Ankara Hâkim Adayı (195084) Kamuran ERSOY RECEPOĞLU Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  45. Ankara Hâkim Adayı (195150) Ülkü KURU TAŞ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  46. Ankara Hâkim Adayı (195173) Seval ÖZKAN ÜLGEN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  47. Ankara Hâkim Adayı (195210) İlker TASLACIOĞLU Zonguldak (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  48. Ankara Hâkim Adayı (195211) Mahmut TAŞÇI Çanakkale (İzmir) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  49. Ankara Hâkim Adayı (195248) İbrahim YILDIZ Diyarbakır (Gaziantep) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  50. Ankara Hâkim Adayı (195263) Serpil ZEYDAN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  51. derecenin 3. kademesi (1440+4000) göstergesi ile;
  52. Ankara Hâkim Adayı (194977) Kezban Şule AKDENİZ Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  53. Ankara Hâkim Adayı (195003) Erdoğan ATAR Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  54. Ankara Hâkim Adayı (195016) Bahri BAHAR Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  55. Ankara Hâkim Adayı (195043) Ülkü BULUT YÜCEL Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  56. Ankara Hâkim Adayı (195066) Emine DİNLER Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  57. Ankara Hâkim Adayı (195082) Ercümend ERGÜN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  58. Ankara Hâkim Adayı (195098) Huri GÜNAL TÜRKMEN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  59. Ankara Hâkim Adayı (195110) Emine KAHRAMAN Antalya (Konya) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  60. Ankara Hâkim Adayı (195143) AyşeKOÇYİĞİT Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  61. Ankara Hâkim Adayı (195201) Fatma SOYLU Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  62. Ankara Hâkim Adayı (195251) İhsan YILMAZ Samsun İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  63. derecenin 2. kademesi (1380+4000) göstergesi ile;
  64. Ankara Hâkim Adayı (195087) Nuran GEDİKLİ GEZGİN Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  65. Ankara Hâkim Adayı (195131) Demet KILIÇ Eskişehir (Ankara) İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  66. derecenin 1. kademesi (1320+4000) göstergesi ile;
  67. Ankara Hâkim Adayı (42816) Aynur ÜSTÜNSOY KAYA Danıştay Tetkik Hâkimliğine,
  68. İstanbul Hâkim Adayı (192923) Servet KORGAN Ankara Vergi Mahkemesi Üyeliği’ne,
  69. Ankara Hâkim Adayı (195027) Ömer BEKEÇ Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  70. Ankara Hâkim Adayı (195030) Nermin BİLECEN TURHAN Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  71. Ankara Hâkim Adayı (195109) Burhanettin İSTANBULLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  72. Ankara Hâkim Adayı (195190) Berna SABANCIOGLU Danıştay Tetkik Hâkimliği’ne,
  73. Ankara Hâkim Adayı (195252) Mustafa YILMAZ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  74. Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
  75. Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:
  76. Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca 08/11/2016 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.
  77. KARAR TARİHİ VE NUMARASI: 08/11/2016 2016 / 2050
  78. Adli Yargı Hâkim Ve Cumhuriyet Savcı Adaylan
  79. derecenin 2. kademesi (675+1300) göstergesi ile;
  80. Erzurum C.Savcı Adayı (194045) Onur DOĞAN Samsun Cumhuriyet Savcılığı na,
  81. derecenin 1. kademesi (660+1300) göstergesi ile;
  82. Balıkesir C.Savcı Adayı (193537) Yusuf ADIN Kımk (Bergama) Cumhuriyet Savcılığı na,
  83. Kırkkale Hâkim Adayı (193563) Selçuk AKDOĞAN Kozan Hâkimliği’ne,
  84. Gebze Hâkim Adayı (193570) Cemal AKGÜN Şarkışla (Sivas) Hâkimliği’ne,
  85. Eskişehir C.Savcı Adayı (193768) Yunus BİÇEN Yatağan (Muğla) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  86. Bakırköy C.Savcı Adayı (193829) Mustafa Bilgin COŞAR Niksar (Tokat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  87. Samsun C.Savcı Adayı (193881) Recep Can ÇEPNİ Divriği (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  88. Kütahya Hâkim Adayı (193907) Haşan DALAR Espiye (Giresun) Hâkimliği’ne,
  89. Boyabat C.Savcı Adayı (193933) Seçkin DEMİRCAN Söğüt (Bilecik) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  90. İstanbul Hâkim Adayı (194060) Fadime DUMANLI Yıdova Hâkimliği’ne,
  91. Kozan C.Savcı Adayı (194115) Gökhan EROĞLU Giresun Cumhuriyet Savcılığı’na,
  92. Samsun C.Savcı Adayı (194133) Ali Murat ESER Erbaa (Tokat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  93. Kayseri Hâkim Adayı (194255) Abdullah KAHRAMAN İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  94. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194271) Gökhan KAPLAN Menemen (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  95. İstanbul C.Savcı Adayı (194319) Reşit Can KAVAS Serik (Manavgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  96. Kırıkkale Hâkim Adayı (194338) Mustafa Çağatay KAYALAR Boyabat Hâkimliği’ne,
  97. İstanbul Hâkim Adayı (194445) Tuğçe MADEN Erbaa (Tokat) Hâkimliği’ne,
  98. Ankara Batı Hâkim Adayı (194475) Emin OĞUZ Aybastı (Ünye) Hâkimliği’ne,
  99. İstanbul C.Savcı Adayı (194644) Ali SOYLU Rize Cumhuriyet Savcılığı’na,
  100. İstanbul C.Savcı Adayı (194745) Abdüssamet TİKİ Savur (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  101. Ankara C.Savcı Adayı (194777) Haşan Basri TURAN Kulu (Konya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  102. Batman C.Savcı Adayı (194888) Mustafa YILDIZ Tokat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  103. Ankara Hâkim Adayı (195890) Mehmet DEMİR Ermenek Hâkimliği’ne,
  104. Ankara Hâkim Adayı (196162) Latife ÖZTÜRK Gölbaşı (Adıyaman) Hâkimliği’ne,
  105. Ankara C.Savcı Adayı (196175) İ. Zahid Kürşat POYRAZ Derik (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  106. Ankara C.Savcı Adayı (196180) Ali SAKARYA Aşkale (Erzurum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  107. derecenin 2, kademesi (720+1500) göstergesi ile;
  108. Ankara C.Savcı Adayı (174806) Gökhan ÇALUK Hazro (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  109. Midyat C.Savcı Adayı (174808) Furkan AKÇAY Adilcevaz (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  110. Erciş Hâkim Adayı (174826) Aynur FİDAN Nevşehir Hâkimliği’ne,
  111. Trabzon Hâkim Adayı (174879) Nurcan KELEŞ Kadınhanı (Konya) Hâkimliği’ne,
  112. Tokat Hâkim Adayı (193549) Mustafa AKARSLAN Boğazlıyan Hâkimliği’ne,
  113. Zonguldak C.Savcı Adayı (193935) Gökhan DEMİRCİ Çat (Erzurum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  114. Bakırköy C.Savcı Adayı (194154) Neslihan GÖK İncesu (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  115. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194318) M. Akif KATIRCI Eruh (Siirt) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  116. İzmir Hâkim Adayı (194831) Gül ÜNEL BENZER Siirt Hâkimliği’ne,
  117. derecenin 1. kademesi (705+1500) göstergesi ile;
  118. Kayseri C.Savcı Adayı (175122) Uğur DENtZ Eğirdir (İsparta) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  119. Eskişehir Hâkim Adayı (181989) Mücahit KOÇAK Kırklareli Hâkimliği’ne,
  120. Akşehir Hâkim Adayı (181996) Ahmet BAYRAK Ordu Hâkimliği’ne,
  121. Fethiye Hâkim Adayı (182086) Mehmet AKGÜL Amasya Hâkimliği’ne,
  122. Ankara C.Savcı Adayı (182101) Abdullah SANLI Edremit (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  123. Sungurlu C.Savcı Adayı (189765) Sefa DAĞHAN Konya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  124. Van C.Savcı Adayı (189813) Sedat DURMAZ Ahlat (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  125. Ankara Hâkim Adayı (189825) Vedat EFE Yalvaç Hâkimliği’ne,
  126. Kayseri Hâkim Adayı (189879) Mustafa FIRAT Köyceğiz (Muğla) Hâkimliği’ne,
  127. Kırıkkale C.Savcı Adayı (189901) Osman GÖRGÜNOĞLU Bayramiç (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  128. Adana C.Savcı Adayı (189905) Okay Araş GÖZÜYEŞİL Kadirli (Osmaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  129. Ankara C.Savcı Adayı (190279) Uğur SÖYLEMEZ Hadim (Konya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  130. Çorum C.Savcı Adayı (190342) Burak ŞİMŞEK Reşadiye (Tokat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  131. Trabzon C.Savcı Adayı (190432) Muhammet ULUSOY Sarıgöl (Alaşehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  132. İzmir Hâkim Adayı (192037) Ömer ÇİFCİ Çay (Bolvadin) Hâkimliği’ne,
  133. Ankara Hâkim Adayı (192093) Osman Ferhat ALİM Cihanbeyli (Konya) Hâkimliği’ne,
  134. Ankara Hâkim Adayı (192168) Serkan GÜNERİ Kâhta (Adıyaman) Hâkimliği’ne,
  135. Kayseri Hâkim Adayı (19225 7) Tuba SALT Hayrabolu (Tekirdağ) Hâkimliği’ne,
  136. İzmir Hâkim Adayı (193261) Mustafa ÜNER Tavşanlı Hâkimliği’ne,
  137. Aksaray C.Savcı Adayı (193528) Mustafa ABUR Ağrı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  138. Konya Hâkim Adayı (193529) Ebru ACAR KABALCI Ardahan Hâkimliği’ne,
  139. Uşak Hâkim Adayı (193530) Kübra ACAR Dtiziçi (Osmaniye) Hâkimliği’ne,
  140. Ankara Hâkim Adayı (193531) Serap ACAR Dörtyol (İskenderun) Hâkimliği’ne,
  141. Midyat Hâkim Adayı (193533) Ahmet ADAM Alaplı (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  142. İstanbul C.Savcı Adayı (193534) Muhammet Ali ADAŞ Çankırı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  143. İzmir C.Savcı Adayı (193535) Sabiha ADEMHAN Senirkent (İsparta) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  144. Ankara Hâkim Adayı (193536) Murat ADIGÜZEL Tavşanlı Hâkimliği’ne,
  145. Adana Hâkim Adayı (193538) Direnç AFŞAR Dursunbey (Balıkesir) Hâkimliği’ne,
  146. Ankara Hâkim Adayı (193540) Nihat AĞAÇÇI Akhisar Hâkimliği’ne,
  147. Kayseri Hâkim Adayı (193541) Arife AĞAYA ÜNAL İstanbul Hâkimliği’ne,
  148. Konya C.Savcı Adayı (193542) Rıdvan AĞBAL İnegöl Cumhuriyet Savcılığı’na,
  149. Salihli C.Savcı Adayı (193543) Emrah AĞIR Adana Cumhuriyet Savcılığı’na,
  150. Bakırköy Hâkim Adayı (193545) Hilal AHISF1AL1 Keşan (Edime) Hâkimliği’ne,
  151. Eskişehir C.Savcı Adayı (193547) Yavuz AKARÇAY Mengen (Bolu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  152. Çarşamba Hâkim Adayı (193548) Hüseyin AKARSLAN Adana Hâkimliği’ne,
  153. Ankara C.Savcı Adayı (193550) Aykut AKAT Muradiye (Erciş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  154. Ankara Batı Hâkim Adayı (193551) Ömercan Mehmet AKBABA Pazar (Rize) Hâkimliği’ne,
  155. Şanlıurfa C.Savcı Adayı (193552) Ahmet AKBAŞ Banaz (Uşak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  156. Ankara Hâkim Adayı (193553) Tuğçe Nilay AKBOĞA Ilgın (Akşehir) Hâkimliği’ne,
  157. Trabzon Hâkim Adayı (193554) Alperen AKBULUT Yalova Hâkimliği’ne,
  158. Silifke C.Savcı Adayı (193556) Ahmet AKÇAY Karaman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  159. Samsun Hâkim Adayı (193558) Esra AKDAŞ ÖZBEK Didim (Söke) Hâkimliği’ne,
  160. Kırıkkale Hâkim Adayı (193560) Dilara Ayşe AKDENİZ İnegöl Hâkimliği’ne,
  161. Kırıkkale Hâkim Adayı (193561) Esra Sultan AKDOĞAN Sarayönü (Konya) Hâkimliği’ne,
  162. Çankırı Hâkim Adayı (193562) Ferhat AKDOĞAN Dinar Hâkimliği’ne,
  163. Ankara Hâkim Adayı (193564) SemaAKDOGAN Yüksekova Hâkimliği’ne,
  164. İstanbul Hâkim Adayı (193565) Burak AKDUMAN Enez (Edime) Hâkimliği’ne,
  165. Ankara Hâkim Adayı (193567) SefaAKGÖZ Ödemiş Hâkimliği’ne,
  166. Konya C.Savcı Adayı (193568) Ahmet Kemal AKGÜL Sungurlu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  167. Mardin Hâkim Adayı (193569) Zeynep AKGÜL Silifke Hâkimliği’ne,
  168. Ankara Batı C.Savcı Adayı (193571) Çağdaş AKI Çerkeş (Karabük) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  169. Ankara Hâkim Adayı (193572) Zeynep AKIN Alaca (Sungurlu) Hâkimliği’ne,
  170. Ankara C.Savcı Adayı (193573) Hatice AKKAN Baykan (Siirt) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  171. Ordu Hâkim Adayı (193575) Şaban Cemal AKK1RAZ İlgaz (Çankırı) Hâkimliği’ne,
  172. Eskişehir C.Savcı Adayı (193576) Mehmedemin AKKOÇ Gediz (Kütahya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  173. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193577) Bayram AKKURT Tekirdağ Hâkimliği’ne,
  174. Konya Hâkim Adayı (193579) Ezgi Can AKKUŞ İskenderun Hâkimliği’ne,
  175. Ankara C.Savcı Adayı (193580) Bahadır Veli AKMAN Cihanbeyli (Konya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  176. Ankara Hâkim Adayı (193582) Nur Melek AKPOLAT Kumluca (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  177. Antalya C.Savcı Adayı (193584) Ahmet AKSOY İspir (Erzurum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  178. Antalya C.Savcı Adayı (193585) Mehmet Akif AKSOY Yüksekova Cumhuriyet Savcılığı’na,
  179. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193587) Cengizhan AKSU Ortaca (Fethiye) Hâkimliği’ne,
  180. İstanbul Hâkim Adayı (193588) Yeliz AKSU Göynük (Bolu) Hâkimliği’ne,
  181. Erzincan Hâkim Adayı (193589) Ezgi AKTAŞ Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  182. Kayseri C.Savcı Adayı (193591) Mehmet AKTAŞ Taşova (Amasya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  183. Eskişehir C.Savcı Adayı (193592) Zehra AKTAŞ Urla (İzmir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  184. Eskişehir C.Savcı Adayı (193593) Mustafa AKTEKİN Körfez (Kocaeli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  185. Samsun Hâkim Adayı (193594) Tülay AKTÜRK Sarıveliler (Ermenek) Hâkimliği’ne,
  186. Nevşehir Hâkim Adayı (193595) Müge AKYILDIZ Araç (Kastamonu) Hâkimliği’ne,
  187. Kırıkkale Hâkim Adayı (193597) Asena AKYOL Tokat Hâkimliği’ne,
  188. Erzurum C.Savcı Adayı (193598) Mustafa AKYÜZ Gümüşhacıköy (Amasya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  189. Ankara C.Savcı Adayı (193599) Uğur AKYÜZ Didim (Söke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  190. Bartın Hâkim Adayı (193600) Esra ALA DİŞLİ Ortaköy (Aksaray) Hâkimliği’ne,
  191. Bingöl Hâkim Adayı (193601) Muhammed ALA Yunak (Akşehir) Hâkimliği’ne,
  192. İzmir Hâkim Adayı (193602) Onur ALAN Ovacık (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  193. Çankırı Hâkim Adayı (193603) Özlem ALANTOR Gelibolu (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  194. Ankara Hâkim Adayı (193604) Berna ALBAYRAK Sarayönü (Konya) Hâkimliği’ne,
  195. Ankara Hâkim Adayı (193605) Fatih ALBAYRAK Çivril (Denizli) Hâkimliği’ne,
  196. Konya C.Savcı Adayı (193606) Ömer ALBAYRAK Bolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  197. İstanbul C.Savcı Adayı (193607) M. Bekir ALBORA Şefaatli (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  198. Bakırköy Hâkim Adayı (193608) Emre ALCAN Yalova Hâkimliği’ne,
  199. Ödemiş Hâkim Adayı (193609) Özge ALCI Kaş (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  200. İstanbul Hâkim Adayı (193610) Şeyda ALEGÖZ Viranşehir (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  201. Bakırköy Hâkim Adayı (193611) Mineş ALEMDAR Çarşamba Hâkimliği’ne,
  202. Denizli C.Savcı Adayı (193613) Özer ALGÜL Elmalı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  203. Yozgat C.Savcı Adayı (193614) Ahmet Selim ALKAN Konya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  204. Ankara Batı Hâkim Adayı (193615) Bilge ALKAN İzmir Hâkimliği’ne,
  205. Malatya Hâkim Adayı (193616) Fulden ALKAN Uzunköprü (Edime) Hâkimliği’ne,
  206. Ankara Hâkim Adayı (193617) Nur ALLAR Konya Hâkimliği’ne,
  207. Ankara Hâkim Adayı (193618) Zeynal ALPASLAN Osmaniye Hâkimliği’ne,
  208. Ankara C.Savcı Adayı (193619) İbrahim Kadir ALPTEKİN Hatay Cumhuriyet Savcılığı’na,
  209. İstanbul Hâkim Adayı (193620) Büşra Neşe ALTAN Keleş (Bursa) Hâkimliği’ne,
  210. Çorum Hâkim Adayı (193621) Oğuzhan ALTEKİN Göynük (Bolu) Hâkimliği’ne,
  211. Yozgat C.Savcı Adayı (193622) Erhan ALTIN Çukurca (Hakkâri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  212. Antalya Hâkim Adayı (193623) Gökhan ALTIN Kırıkhan Hâkimliği’ne,
  213. Ankara Hâkim Adayı (193624) Safa ALTINKAYA Demirci (Salihli) Hâkimliği’ne,
  214. Ankara Hâkim Adayı (193625) Selvi Şevde ALTINKAYA Bilecik Hâkimliği’ne,
  215. İstanbul C.Savcı Adayı (193626) Ahmet ALTINOK Beylikova (Eskişehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  216. Şanlıurfa Hâkim Adayı (193627) Fadime ALTINOK KURTULUŞ İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  217. Aksaray C.Savcı Adayı (193628) Fettah ALTINSOY Mesudiye (Ordu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  218. Bakırköy Hâkim Adayı (193629) Sevim ALTINSÜZEN Vezirköprü Hâkimliği’ne,
  219. Ankara Hâkim Adayı (193630) Harun ALTINTAŞ İpsala (Edime) Hâkimliği’ne,
  220. Kayseri Hâkim Adayı (193631) Tuğba ALTINTAŞ Tosya (Kastamonu) Hâkimliği’ne,
  221. İstanbul C.Savcı Adayı (193632) Abdullah ALTIPARMAK Gördes (Akhisar) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  222. İstanbul Hâkim Adayı (193633) Ceren ALTUG Alaşehir Hâkimliği’ne,
  223. Erzurum Hâkim Adayı (193634) Haris ALTUN Derinkuyu (Nevşehir) Hâkimliği’ne,
  224. Ankara Batı C.Savcı Adayı (193635) Merve ALTUN Gölhisar (Burdur) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  225. Kastamonu Hâkim Adayı (193636) Oğuz ALTUN Arapgir (Malatya) Hâkimliği’ne,
  226. İzmir Hâkim Adayı (193637) Özgür ALTUN Nusaybin (Mardin) Hâkimliği’ne,
  227. Ankara Hâkim Adayı (193638) Pervin ALTUN Kandıra (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
  228. Rize C.Savcı Adayı (193639) Semih ALTUN Kemer (Antalya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  229. Kırıkkale Hâkim Adayı (193640) Gizem ALTUNBEG Karaburun (İzmir) Hâkimliği’ne,
  230. İstanbul Hâkim Adayı (193641) Başak ALTUNOK Sinop Hâkimliği’ne,
  231. Yozgat Hâkim Adayı (193642) Eda ALTUNOK Sinop Hâkimliği’ne,
  232. Ankara C.Savcı Adayı (193643) Sibel APAY Kızıltepe (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  233. Denizli C.Savcı Adayı (193644) Maksut ARAL Çay (Bolvadin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  234. Ankara Hâkim Adayı (193645) Nazlı ARAT Adana Hâkimliği’ne,
  235. Ankara Batı C.Savcı Adayı (193646) Ümmügülsüm ARAT Mazgirt (Tunceli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  236. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193647) Ecehan ARDIÇ Sorgun (Yozgat) Hâkimliği’ne,
  237. Ankara Batı Hâkim Adayı (193648) Merve ARGIN Doğanşehir (Malatya) Hâkimliği’ne,
  238. Adana C.Savcı Adayı (193650) Sinem ARICI Mesudiye (Ordu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  239. Seydişehir C.Savcı Adayı (193651) Fatih ARICIGİL Kağızman (Kars) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  240. Bursa Hâkim Adayı (193652) Dilara ARIÇ Koyulhisar (Şebinkarahisar) Hâkimliği’ne,
  241. Kırıkkale C.Savcı Adayı (193653) Süleyman ARIDURU Gülnar (Silifke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  242. Ankara Hâkim Adayı (193654) Şafak ARIKAN Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  243. Ankara Hâkim Adayı (193655) Turgay ARIKAN Erzin (İskenderun) Hâkimliği’ne,
  244. Burdur Hâkim Adayı (193656) Bilal ARIKIZ Simav (Uşak) Hâkimliği’ne,
  245. Aksaray C.Savcı Adayı (193657) Meltem ARISOY Tekirdağ Cumhuriyet Savcılığı’na,
  246. Çarşamba C.Savcı Adayı (193659) Aytaç ARSLAN Trabzon Cumhuriyet Savcılığı’na,
  247. Samsun Hâkim Adayı (193660) Berkok ARSLAN Dargeçit (Midyat) Hâkimliği’ne,
  248. Samsun Hâkim Adayı (193661) Feyza ARSLAN İnegöl Hâkimliği’ne,
  249. Konya C.Savcı Adayı (193662) İbrahim ARSLANNusaybin (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  250. İstanbul C.Savcı Adayı (193663) Ömer Faruk ARSLAN Van Cumhuriyet Savcılığı’na,
  251. İzmir C.Savcı Adayı (193664) Sinan ARSLAN Bucak (Burdur) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  252. Ankara Hâkim Adayı (193665) Merve ARSLANTAŞ Tosya (Kastamonu) Hâkimliği’ne,
  253. Adana Hâkim Adayı (193666) Zeliha ARSLANTAŞ Susurluk (Balıkesir) Hâkimliği’ne,
  254. Sivas C.Savcı Adayı (193669) Ahmet ASARKAYA Kocaali (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  255. Ankara Hâkim Adayı (193670) Cansu ASLAN Bursa Hâkimliği’ne,
  256. Diyarbakır Hâkim Adayı (193671) Leyla ASLAN İzmir Hâkimliği’ne,
  257. Eskişehir C.Savcı Adayı (193672) Leyla ASLAN Alaşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  258. Ankara Batı C.Savcı Adayı (193673) Osman ASLAN Patnos Cumhuriyet Savcılığı’na,
  259. İstanbul Hâkim Adayı (193674) Özge ASLAN Gemerek (Sivas) Hâkimliği’ne,
  260. Ankara Hâkim Adayı (193675) Rahmi ASLAN Mut (Silifke) Hâkimliği’ne,
  261. Ankara Hâkim Adayı (193676) Samet ASLAN Hacıbektaş (Nevşehir) Hâkimliği’ne,
  262. Sivas C.Savcı Adayı (193677) Sefa ASLAN Lice (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  263. Çankırı Hâkim Adayı (193678) Ebru ASLANBAŞ Cihanbeyli (Konya) Hâkimliği’ne,
  264. Konya Hâkim Adayı (193679) Özgül ASLANCI Adana Hâkimliği’ne,
  265. Bolu Hâkim Adayı (193680) Lokman ASLANDOĞDU Bucak (Burdur) Hâkimliği’ne,
  266. Ankara Hâkim Adayı (193681) Beril ASLIYÜKSEK Karacabey (Bursa) Hâkimliği’ne,
  267. Gebze C.Savcı Adayı (193682) Ali ATA Ordu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  268. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193683) Ayşe ATA YAPICI İstanbul Hâkimliği’ne,
  269. Aydın Hâkim Adayı (193684) Ferah ATABAY Niğde Hâkimliği’ne,
  270. Ankara Hâkim Adayı (193685) Başak ATAK Küre (İnebolu) Hâkimliği’ne,
  271. Eskişehir Hâkim Adayı (193686) İbrahim ATAKAN Sarıgöl (Alaşehir) Hâkimliği’ne,
  272. Ankara Hâkim Adayı (193687) Adviye Ezgi ATALAN Yenice (Karabük) Hâkimliği’ne,
  273. Ankara Batı C.Savcı Adayı (193688) Ahmet Edip ATALIK Çorum Cumhuriyet Savcılığı’na,
  274. Gaziantep Hâkim Adayı (193689) Özge ATAR Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  275. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193690) Mesut Turgut ATASU Seydişehir Hâkimliği’ne,
  276. Elazığ Hâkim Adayı (193691) Ali ATAŞ Çatak (Van) Hâkimliği’ne,
  277. İstanbul Hâkim Adayı (193692) Cihat ATEŞ Eğirdir (İsparta) Hâkimliği’ne,
  278. Zonguldak Hâkim Adayı (193693) Eda ATEŞ Batman Hâkimliği’ne,
  279. İstanbul C.Savcı Adayı (193694) Mehmet ATEŞ Bandırma Cumhuriyet Savcılığı’na,
  280. Kırıkkale C.Savcı Adayı (193695) Yeşim ATEŞ Tavas (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  281. Kayseri Hâkim Adayı (193697) Memduh Çağatay ATİLA Keskin (Kırıkkale) Hâkimliği’ne,
  282. İstanbul Hâkim Adayı (193699) Burcu AVCI Gülşehir (Nevşehir) Hâkimliği’ne,
  283. Ankara C.Savcı Adayı (193700) Murat AVCI Akseki (Manavgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  284. Balıkesir C.Savcı Adayı (193702) Murat AVCIOGLU Alaplı (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  285. Kırıkkale C.Savcı Adayı (193703) Kamil AVLUCA Taşlıçay (Ağrı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  286. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193704) Kamil AYAN Çankırı Hâkimliği’ne,
  287. Gaziantep C.Savcı Adayı (193705) Mehmet Akif AYAR Sarıveliler (Ermenek) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  288. Gaziantep C.Savcı Adayı (193706) Burcu AYAZ Dikili (Bergama) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  289. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193707) Enes AYAZ Foça (Karşıyaka) Hâkimliği’ne,
  290. Bursa Hâkim Adayı (193708) Sibel AYBEY Yeşilova (Burdur) Hâkimliği’ne,
  291. Gaziantep C.Savcı Adayı (193709) Berna AYDEMİR Halfeti (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  292. Ankara C.Savcı Adayı (193710) Adem AYDIN Tunceli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  293. İzmir Hâkim Adayı (193711) Ayşe AYDIN Ömerli (Mardin) Hâkimliği’ne,
  294. Bakırköy Hâkim Adayı (193713) Buket AYDIN Selim (Kars) Hâkimliği’ne,
  295. Samsun Hâkim Adayı (193717) Semih AYDIN Sakarya Hâkimliği’ne,
  296. Trabzon C.Savcı Adayı (193718) Soner AYDIN Kastamonu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  297. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (193719) Talha AYDIN Gemlik (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  298. Samsun C.Savcı Adayı (193720) Yavuz AYDIN Dicle (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  299. Ankara C.Savcı Adayı (193721) Gökhan AYDOĞAN Merzifon (Amasya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  300. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193722) D. Bilgin AYDOGMUŞ Erzin (İskenderun) Hâkimliği’ne,
  301. Trabzon C.Savcı Adayı (193724) Sefa AYGÜN Afşin (Elbistan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  302. İstanbul Hâkim Adayı (193725) Hatice Seda AYHAN Sarız (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  303. Amasya C.Savcı Adayı (193727) Yavuz AYKIR Beyşehir (Seydişehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  304. Aksaray C.Savcı Adayı (193728) Tacettin AYKOL Geyve (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  305. Mardin Hâkim Adayı (193730) Hülya AYTİMUR Mazgirt (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  306. İstanbul Hâkim Adayı (193732) İnanç AYYILDIZ Palu (Elazığ) Hâkimliği’ne,
  307. Osmaniye Hâkim Adayı (193734) Cennet BABAOGLAN Çumra (Konya) Hâkimliği’ne,
  308. Eskişehir C.Savcı Adayı (193736) Selman BACAKSIZ Mudanya (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  309. Tekirdağ Hâkim Adayı (193737) Tuğçe BADEM BEĞEN Malatya Hâkimliği’ne,
  310. Erzurum C.Savcı Adayı (193738) Zülküf BADUR Ferizli (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  311. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (193739) Enes BAĞCI Palu (Elazığ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  312. Ankara Hâkim Adayı (193740) Mutlu BAĞRIAÇIK Saruhanlı (Manisa) Hâkimliğine,
  313. Ankara Batı C.Savcı Adayı (193741) Muhammed Esat BAKIR Lüleburgaz (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  314. Ankara Batı Hâkim Adayı (193742) Burcu BALABAN Karapınar (Ereğli) Hâkimliğine,
  315. Karaman C.Savcı Adayı (193743) Cihat BALASAR Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı’na,
  316. Konya C.Savcı Adayı (193744) Burak BALCI Nurdağı (Gaziantep) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  317. Aydın Hâkim Adayı (193745) Nimet BALCI Darende (Malatya) Hâkimliğine,
  318. Konya Hâkim Adayı (193747) Fatma Nur BALOGLU Hınıs Hâkimliğine,
  319. Trabzon Hâkim Adayı (193748) Zeynep BALTACIOĞLU Niksar (Tokat) Hâkimliğine,
  320. İstanbul Hâkim Adayı (193749) Aylin BARAN Sarıoğlan (Kayseri) Hâkimliğine,
  321. İsparta C.Savcı Adayı (193750) Burak BARDAK Ardahan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  322. Osmaniye Hâkim Adayı (193751) Hakkı Serdar BASAN Vakfıkebir (Trabzon) Hâkimliğine,
  323. Ankara Hâkim Adayı (193752) Ahmet BAŞAT Gaziosmanpaşa (İstanbul) Hâkimliğine,
  324. Sivas Hâkim Adayı (193753) Esma BAŞÇI Karaman Hâkimliğine,
  325. Manavgat C.Savcı Adayı (193754) Celal BAŞKAL Ceyhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  326. Malatya C.Savcı Adayı (193755) M. Bilal BAŞKURT Dursunbey (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  327. Sakarya Hâkim Adayı (193757) Ali Hakan BAYBURT Antalya Hâkimliğine,
  328. Adıyaman C.Savcı Adayı (193759) Ali BAYKARA Söke Cumhuriyet Savcılığı’na,
  329. Sinop Hâkim Adayı (193760) İrem BAYRAK Safranbolu (Karabük) Hâkimliğine,
  330. Samsun C.Savcı Adayı (193761) Reşat BAYRAKTAR Çerkezköy (Çorlu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  331. Malatya Hâkim Adayı (193762) Gözde BAYRAM Nurdağı (Gaziantep) Hâkimliğine,
  332. Erzurum C.Savcı Adayı (193763) Fatih BEDİR Kemaliye (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  333. Konya C.Savcı Adayı (193764) Osman BELEN Kumluca (Elmalı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  334. Ankara C.Savcı Adayı (193765) Yusuf Erkan BEZGİN Saray (Van) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  335. Ankara Hâkim Adayı (193766) Muhammed Emin BIÇAK Ezine (Çanakkale) Hâkimliğine,
  336. Samsun Hâkim Adayı (193767) Osman BIYIKLIOĞLU Sinop Hâkimliğine,
  337. Bolu C.Savcı Adayı (193769) İbrahim BİÇER Balâ (Ankara) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  338. Kocaeli C.Savcı Adayı (193770) Habib BİLDİK Çumra (Konya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  339. Kayseri Hâkim Adayı (193771) Necati BİLDİK Zile Hâkimliğine,
  340. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193775) Mehmet BİLGEN Tatvan (Bitlis) Hâkimliğine,
  341. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193776) Zeynep BİLGEN Kütahya Hâkimliğine,
  342. Bursa C.Savcı Adayı (193778) Tiilay BİLGİÇ Gercüş (Midyat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  343. Sinop C.Savcı Adayı (193779) Derya BİLGİLER Anamur (Silifke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  344. Kozan C,Savcı Adayı (193780) Enes BİLGİLİ Bahçesaray (Van) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  345. İskenderun C.Savcı Adayı (193781) Erhan BİLGİLİ Gerze (Sinop) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  346. Mersin Hâkim Adayı (193782) Ogün BİLTEKÎN Seydişehir Hâkimliğine,
  347. Ünye Hâkim Adayı (193783) Sinan BİLÜ Alaplı (Zonguldak) Hâkimliğine,
  348. İzmir Hâkim Adayı (193784) Alp Emre BtNGÖL Bartın Hâkimliğine,
  349. Elazığ Hâkim Adayı (193785) Deniz BİNGÖL Konya Hâkimliğine,
  350. İstanbul Hâkim Adayı (193786) Mehmet BİNGÖL Amasya Hâkimliğine,
  351. Ankara C.Savcı Adayı (193787) Aliye BİR Nazilli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  352. Eskişehir C.Savcı Adayı (193789) Hümeyra BİRLİ Tefenni (Burdur) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  353. Antalya Hâkim Adayı (193791) Gözde Iclal BOĞA Kaş (Elmalı) Hâkimliğine,
  354. Ankara Hâkim Adayı (193792) Merve BOLAT Turhal (Zile) Hâkimliğine,
  355. Tarsus C.Savcı Adayı (193794) Abdulkadir BORAN Kaynarca (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  356. Antalya Hâkim Adayı (193795) Merve BOSTAN Fatsa (Ünye) Hâkimliğine,
  357. Hatay C.Savcı Adayı (193796) Merve BOŞNAK TOKGÖZ Silopi (Cizre) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  358. İstanbul Hâkim Adayı (193797) İlknur BOYACI Gercüş (Midyat) Hâkimliğine,
  359. Malatya Hâkim Adayı (193 798) Erol BOYRAZ İstanbul Anadolu Hâkimliğine,
  360. Hatay C.Savcı Adayı (193800) Sertaç BOZKURT İznik (İnegöl) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  361. Ankara Hâkim Adayı (193801) Yahya Murat BOZKURT Avanos (Nevşehir) Hâkimliğine,
  362. Osmaniye C.Savcı Adayı (193802) Abdullah BOZKUŞ Kırşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  363. İstanbul Hâkim Adayı (193803) Fatih BÖLEK Espiye (Giresun) Hâkimliğine,
  364. İstanbul C.Savcı Adayı (193804) Batuhan BULUT Serik (Manavgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  365. Ankara Hâkim Adayı (193805) Ayşenur BÖRKLÜ Pazar (Rize) Hâkimliğine,
  366. Çorum Hâkim Adayı (193806) Selim BÖLÜKBAŞ Almus (Tokat) Hâkimliğine,
  367. Ankara Batı Hâkim Adayı (193807) Halil İbrahim BULUT Hizan (Bitlis) Hâkimliğine,
  368. Amasya Hâkim Adayı (193810) Müjgan BÜLBÜL İscehisar (Afyonkarahisar) Hâkimliğine,
  369. Konya Hâkim Adayı (193811) Nazlı BÜLBÜL Alanya Hâkimliğine,
  370. İzmir Hâkim Adayı (193812) Ayşe AKGÜL Of (Trabzon) Hâkimliğine,
  371. Ankara C.Savcı Adayı (193813) Hilal BÜYÜKÖZERKaş (Elmalı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  372. Ankara Hâkim Adayı (193814) Ali CAN Adilcevaz (Bitlis) Hâkimliğine,
  373. Karaman C.Savcı Adayı (193815) Hamza CAN Çemişgezek (Elazığ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  374. Gaziantep Hâkim Adayı (193818) Songül Zeynep CANBOLAT Yıldızeli (Sivas) Hâkimliğine,
  375. Bakırköy Hâkim Adayı (193820) Vasviye CANER Elbistan Hâkimliği’ne,
  376. Kayseri Hâkim Adayı (193821) Merve CANPOLAT Muğla Hâkimliği’ne,
  377. İstanbul Hâkim Adayı (193822) Seda CANSU Akdağmadeni (Yozgat) Hâkimliği’ne,
  378. İstanbul C.Savcı Adayı (193823) Harun Reşid CEBECİ Kilis Cumhuriyet Savcılığı’na,
  379. Rize C.Savcı Adayı (193824) Yavuz CENGİZ Şavşat (Artvin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  380. İzmir Hâkim Adayı (193825) Eda CERGİBOZAN Tokat Hâkimliği’ne,
  381. Tokat C.Savcı Adayı (193826) Feyizahan CEYHAN Çine (Aydın) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  382. Ankara Hâkim Adayı (193827) Faik CEYLAN Görele (Giresun) Hâkimliği’ne,
  383. Antalya Hâkim Adayı (193828) İzlem CİHANGİROGLU Mengen (Bolu) Hâkimliği’ne,
  384. İnegöl Hâkim Adayı (193830) Nacip COŞAR Ermenek Hâkimliği’ne,
  385. İstanbul Hâkim Adayı (193831) Esra COŞKUN Lâdik (Vezirköprü) Hâkimliği’ne,
  386. Malatya Hâkim Adayı (193832) Tuğba COŞKUN Tomarza(Kayseri) Hâkimliği’ne,
  387. Kırşehir Hâkim Adayı (193833) Salih COŞKUNER Çardak (Denizli) Hâkimliği’ne,
  388. Ankara Hâkim Adayı (193834) Ezgi CUMAGİL Artvin Hâkimliği’ne,
  389. Kırıkkale C.Savcı Adayı (193837) Deniz ÇAĞLAR Bayramiç (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  390. Eskişehir Hâkim Adayı (193838) Ersin ÇAĞLAR Pülümür (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  391. Malatya Hâkim Adayı (193839) Muhammet Raşit ÇAĞLAR Adana Hâkimliği’ne,
  392. Ordu Hâkim Adayı (193840) Pınar ÇAGLIYAN Keşan (Edime) Hâkimliği’ne,
  393. Tokat C.Savcı Adayı (193841) Feyzi ÇAKICI Bor (Niğde) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  394. Balıkesir C.Savcı Adayı (193842) Rukiye ÇAKICI Eğil (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  395. Akhisar Hâkim Adayı (193843) Buğra ÇAKIR Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  396. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193844) Emre Mehmet ÇAKIR Gölköy (Ordu) Hâkimliği’ne,
  397. Gebze Hâkim Adayı (193846) Fuıkan ÇAKIR Osmancık (Çorum) Hâkimliği’ne,
  398. Ankara Hâkim Adayı (193847) Gülümser ÇAKIR SÖYLEYEN Soma (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  399. Trabzon C.Savcı Adayı (193849) Mahmut Enes ÇAKIR Samandağ (Hatay) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  400. Bursa Hâkim Adayı (193850) Ömer ÇAKIR Sungurlu Hâkimliği’ne,
  401. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193851) Yasemin ÇAKIR Muş Hâkimliği’ne,
  402. Söke C.Savcı Adayı (193852) Hüseyin ÇAKIRCA Sinop Cumhuriyet Savcılığı’na,
  403. İstanbul Hâkim Adayı (193853) Gökhan ÇAKIROĞLU Ulus (Bartın) Hâkimliği’ne,
  404. Zonguldak Hâkim Adayı (193855) Ali ÇALI Kurtalan (Siirt) Hâkimliği’ne,
  405. Trabzon C.Savcı Adayı (193857) Murat ÇALIŞ Rize Cumhuriyet Savcılığı’na,
  406. Ankara Hâkim Adayı (193858) Bilge ÇALIŞKAN Oltu Hâkimliği’ne,
  407. Aksaray Hâkim Adayı (193860) Kenan ÇALIŞKAN Marmaris (Muğla) Hâkimliği’ne,
  408. Eskişehir C.Savcı Adayı (193861) M. Gökay ÇALIŞKAN Suruç (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  409. İstanbul Hâkim Adayı (193862) Mustafa ÇALIŞKAN Kastamonu Hâkimliği’ne,
  410. Tokat Hâkim Adayı (193863) Umut ÇALIŞKAN Küçükçekmece (Bakırköy) Hâkimliği’ne,
  411. İzmir C.Savcı Adayı (193864) İhsan Kemal ÇAM Mut (Silifke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  412. Ankara Batı Hâkim Adayı (193865) Esra ÇAMCI Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
  413. Ankara Hâkim Adayı (193866) Hacer Cansu ÇAMKIRAN Araban (Gaziantep) Hâkimliği’ne,
  414. Ankara Hâkim Adayı (193867) Maksine ÇAMLIBEL Gediz (Kütahya) Hâkimliği’ne,
  415. İzmir Hâkim Adayı (193868) Öykü ÇAMURCU Gölköy (Ordu) Hâkimliği’ne,
  416. Ankara Batı C.Savcı Adayı (193869) Şakir ÇANKAYA Devrek (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  417. Antalya C.Savcı Adayı (193870) Tanju ÇATLI Hayrabolu (Tekirdağ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  418. Ankara C.Savcı Adayı (193871) Ali ÇAYIR Kırıkhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  419. Ankara C.Savcı Adayı (193872) Ayşegül ÇELİK DİRLİK Hizan (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  420. İstanbul C.Savcı Adayı (193873) Bilal ÇELİK Sivaslı (Uşak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  421. Ankara Batı C.Savcı Adayı (193874) Mahmut ÇELİK Dazkırı (Dinar) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  422. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193876) Muhammed İkbal ÇELİK Salihli Hâkimliği’ne,
  423. İstanbul Hâkim Adayı (193877) Muhammet ÇELİK Marmaraereğlisi (Silivri) Hâkimliği’ne,
  424. Silifke Hâkim Adayı (193878) Münevver Nur ÇELİK Tercan (Erzincan) Hâkimliği’ne,
  425. Konya Hâkim Adayı (193879) Serap KAHRAMAN İstanbul Hâkimliği’ne,
  426. Malatya C.Savcı Adayı (193880) Yusuf ÇELİK Vize (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  427. Çorlu C.Savcı Adayı (193882) Emre ÇETİN Akşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  428. İstanbul Hâkim Adayı (193883) Ekin Nur ÇETİNBAK Marmaris (Muğla) Hâkimliği’ne,
  429. .Ankara Hâkim Adayı (193884) Ceren ÇETİNDERE BÜLBÜL Sandıklı (Afyonkarahisar) Hâkimliği’ne,
  430. İstanbul C.Savcı Adayı (193886) Erkan ÇETİNKAYA Zara (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  431. Eskişehir Hâkim Adayı (193887) Fatma ÇETİNKAYA Kandıra (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
  432. Kayseri C.Savcı Adayı (193888) Safa ÇEVİK Doğanşehir (Malatya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  433. Manisa Hâkim Adayı (193889) Hilal ÇEVİKKAN Gökçebey (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  434. Ankara Hâkim Adayı (193890) Nimet ÇINAR Pülümür (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  435. İskenderun Hâkim Adayı (193 8 91) İlknur ÇIRA Elmalı Hâkimliği’ne,
  436. Antalya Hâkim Adayı (193 892) Candan ÇİÇEK Afşin (Elbistan) Hâkimliği’ne,
  437. Malatya Hâkim Adayı (193893) Murat ÇİÇEK Pülümür (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  438. İsparta C.Savcı Adayı (193894) Yusuf ÇİÇEK Edirne Cumhuriyet Savcılığı’na,
  439. İstanbul Hâkim Adayı (193896) Osman ÇİFCÎ Kavak (Samsun) Hâkimliği’ne,
  440. Ankara Batı Hâkim Adayı (193897) Sait ÇİFTÇİ Suşehri (Şebinkarahisar) Hâkimliği’ne,
  441. Ankara C.Savcı Adayı (193898) Haşan ÇINAR Karlıova (Bingöl) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  442. Bitlis C.Savcı Adayı (193899) Duygu ÇOBAN Kemah (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  443. Akhisar C.Savcı Adayı (193900) Selami ÇOLAK Lapseki (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  444. İstanbul C.Savcı Adayı (193901) Kenan ÇOLAKKADI Kütahya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  445. Afyonkarahisar C.Savcı Adayı (193903) Teslime ÇUHADAR Manavgat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  446. Ankara Hâkim Adayı (193904) Ayşe Nazlı ÇUHADAROĞLU Malkara (Tekirdağ) Hâkimliği’ne,
  447. Giresun Hâkim Adayı (193905) Nermin ÇUKADAR ÇAĞLAR Yozgat Hâkimliği’ne,
  448. Samsun Hâkim Adayı (193908) Şeyma DALGIN Trabzon Hâkimliği’ne,
  449. Denizli Hâkim Adayı (193910) Ayşe Nur DAŞIKAN Erzurum Hâkimliği’ne,
  450. Kırşehir C.Savcı Adayı (193911) Mustafa DEĞERLİ Bilecik Cumhuriyet Savcılığı’na,
  451. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193912) Esra DEĞİRMENCİ Bulanık (Patnos) Hâkimliği’ne,
  452. Bursa Hâkim Adayı (193913) Nurdan MUTLU Cizre Hâkimliği’ne,
  453. İzmir C.Savcı Adayı (193914) Handan DEĞİRMENTEPE Tomarza (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  454. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193915) Muhammet DELİBALTA Kulp (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  455. İstanbul C.Savcı Adayı (193916) Çağlar DELİKAYA Yenice (Karabük) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  456. Ardahan Hâkim Adayı (193917) Akm DEMİR Mudanya (Bursa) Hâkimliği’ne,
  457. İstanbul Hâkim Adayı (193919) Kübra DEMİR Antalya Hâkimliği’ne,
  458. Bursa C.Savcı Adayı (193922) Mücahit DEMİR Bozova (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  459. Kırıkkale Hâkim Adayı (193923) Oğuzhan DEMİR Gökçeada (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  460. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (193924) Rahim Burak DEMİR Salihli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  461. Nazilli Hâkim Adayı (193925) Remziye DEMİR Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  462. Kırıkkale Hâkim Adayı (193926) Şerafettin DEMİR Karacabey (Bursa) Hâkimliği’ne,
  463. Eskişehir C.Savcı Adayı (193928) Mehmet DEMİRAY Karacabey (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  464. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (193931) Serkan DEMİRBAŞ Çiftlik (Niğde) Hâkimliği’ne,
  465. Antalya Hâkim Adayı (193934) Derya DEMİRCİ Uzunköprü (Edime) Hâkimliği’ne,
  466. Bergama Hâkim Adayı (193937) İlhami DEMİRCİ Alhnözü (Hatay) Hâkimliği’ne,
  467. Osmaniye Hâkim Adayı (193938) Mehmet DEMİRCİ Yozgat Hâkimliği’ne,
  468. Elbistan C.Savcı Adayı (193939) Nezaket DEMİRCİ Aliağa (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  469. Erzincan Hâkim Adayı (193940) Tuğrul Yasin DEMİRCİ Gerze (Sinop) Hâkimliği’ne,
  470. Silivri C.Savcı Adayı (193941) Erbil DEMİREL Başkale (Van) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  471. Elazığ C.Savcı Adayı (193944) Orhan DEMİREL Bandırma Cumhuriyet Savcılığı’na,
  472. Ankara Batı Hâkim Adayı (193946) Rukiye DEMIRHAN Gerger (Adıyaman) Hâkimliği’ne,
  473. Ankara Hâkim Adayı (193947) Faruk DEMİRTAŞ Konya Hâkimliği’ne,
  474. İstanbul C.Savcı Adayı (193951) Engin DENİZ Diyarbakır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  475. Erzurum C.Savcı Adayı (193955) Gökhan DESTEGÜLOGLU Viranşehir (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  476. Samsun C.Savcı Adayı (193956) Burak DEVECİ Ödemiş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  477. Samsun Hâkim Adayı (193958) Deniz DEVELİ Kepsut (Balıkesir) Hâkimliği’ne,
  478. Aydın Hâkim Adayı (193959) Zafer DİLEK İskenderun Hâkimliği’ne,
  479. Tekirdağ Hâkim Adayı (193960) Hatice Buket DİLEKÇİ SEYHAN Serik (Manavgat) Hâkimliği’ne,
  480. Ankara Hâkim Adayı (193961) Hakkı Barış DİNGİN Hendek (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  481. İstanbul Hâkim Adayı (193963) Ali DOĞAN Nazimiye (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  482. Ankara Hâkim Adayı (193964) Buket DOĞAN Cizre Hâkimliği’ne,
  483. Ankara Hâkim Adayı (193967) Fatih Alper DOĞAN Osmaniye Hâkimliği’ne,
  484. Ankara C.Savcı Adayı (193969) Haydar DOĞAN İstanbul Cumhuriyet Savcılığı’na,
  485. Ankara C.Savcı Adayı (193970) M. Hakan DOĞAN Dtiziçi (Osmaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  486. Ankara Hâkim Adayı (194044) Murat DOĞAN Kastamonu Hâkimliği’ne,
  487. Adana Hâkim Adayı (194046) Yeliz DOĞAN Adana Hâkimliği’ne,
  488. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194047) Fatih DOĞRU Aksaray Cumhuriyet Savcılığı’na,
  489. Kırıkhan C.Savcı Adayı (194048) Sümeyra DOĞRU Sivas Cumhuriyet Savcılığı’na,
  490. Alanya C.Savcı Adayı (194049) Mehmet DOLU Çorlu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  491. Manisa Hâkim Adayı (194050) Anıl DOYMAZ Diyarbakır Hâkimliği’ne,
  492. Kırşehir C.Savcı Adayı (194051) Esra DÖLEK Mihalıççık (Eskişehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  493. İstanbul Hâkim Adayı (194052) Berna DÖNMEZ Bucak (Burdur) Hâkimliği’ne,
  494. İsparta C.Savcı Adayı (194053) Haşan DÖNMEZ Yunak (Akşehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  495. Balıkesir C.Savcı Adayı (194055) Muhammed DÖNMEZ Akhisar Cumhuriyet Savcılığı’na,
  496. Antalya Hâkim Adayı (194057) Emel DULKADİR Mucur (Kırşehir) Hâkimliği’ne,
  497. Antalya Hâkim Adayı (194058) Aslı BOYRAZ İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  498. Gaziantep Hâkim Adayı (194059) Cansu DUMAN Kırklareli Hâkimliği’ne,
  499. Ankara Hâkim Adayı (194061) Sait DURAN Osmaneli (Bilecik) Hâkimliği’ne,
  500. Tokat Hâkim Adayı (194062) Tayftır DURAN Antalya Hâkimliği’ne,
  501. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194063) R. Şaban DURMAZ Afyonkarahisar Cumhuriyet Savcılığı’na,
  502. İzmir Hâkim Adayı (194064) Nida DURMUŞ Samandağ (Hatay) Hâkimliği’ne,
  503. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194065) Eda DURNA Ulus (Bartın) Hâkimliği’ne,
  504. Şanlıurfa C,Savcı Adayı (194066) Emrullah DURSUN Feke (Kozan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  505. Bolu C.Savcı Adayı (194067) Tuğçe Gül DURSUN Beytüşşebap (Şımak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  506. Ankara Hâkim Adayı (194068) Meltem DURU Pazarcık (Kahramanmaraş) Hâkimliği’ne,
  507. Ankara Hâkim Adayı (194069) Ergül DUYUM Seydişehir Hâkimliği’ne,
  508. İstanbul Hâkim Adayı (194070) Seda DÜĞÜM Kozaklı (Nevşehir) Hâkimliği’ne,
  509. Konya Hâkim Adayı (194071) Ramazan DÜNDAR Kastamonu Hâkimliği’ne,
  510. Karaman Hâkim Adayı (194072) Muttalip DÜRÜL Manavgat Hâkimliği’ne,
  511. Kırıkkale Hâkim Adayı (194073) Gözde DÜZENLİ Kuşadası (Söke) Hâkimliği’ne,
  512. Ankara Batı Hâkim Adayı (194074) Hatice ECE YOLAL Kiiçükçekmece (Bakırköy) Hâkimliği’ne,
  513. Ankara Hâkim Adayı (194075) Şahap Fatih ECEMİŞ Acıpayam (Denizli) Hâkimliği’ne,
  514. Karaman C.Savcı Adayı (194077) Serkan EĞİLMEZ Muratlı (Tekirdağ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  515. Eskişehir Hâkim Adayı (194078) Nihal EKEMEN Koyulhisar (Şebinkarahisar) Hâkimliği’ne,
  516. İstanbul Hâkim Adayı (194079) Melek EKİNCİ AYDOĞDU Siverek Hâkimliği’ne,
  517. Rize Hâkim Adayı (194082) Aysel EKŞİOĞLU AKTAŞ Adana Hâkimliği’ne,
  518. Ankara C.Savcı Adayı (194083) Yusuf EKTİ Tatvan (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  519. Balıkesir Hâkim Adayı (194084) Gizem ELBASAN Söke Hâkimliği’ne,
  520. Kocaeli Hâkim Adayı (194085) Yunus Emre ELlBOL Nazilli Hâkimliği’ne,
  521. Kayseri Hâkim Adayı (194086) Pempe ELVERDİ Pazar (Rize) Hâkimliği’ne,
  522. Osmaniye Hâkim Adayı (194087) Melike EMECEN Çay (Bolvadin) Hâkimliği’ne,
  523. Ankara C.Savcı Adayı (194088) Sinan EMEK Karabük Cumhuriyet Savcılığı’na,
  524. Uşak Hâkim Adayı (194089) Aylin EMİR Kaynarca (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  525. Kayseri C.Savcı Adayı (194090) Mesut EMRE Amasya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  526. Manisa C.Savcı Adayı (194091) Recep EMRE Akyazı (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  527. Çanakkale Hâkim Adayı (194092) Saliha ENGİN Espiye (Giresun) Hâkimliği’ne,
  528. Ankara C.Savcı Adayı (194093) Ömer Ertuğrul ERASLAN Osmaniye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  529. Kırıkkale Hâkim Adayı (194094) Efsun ERBAŞ Antalya Hâkimliği’ne,
  530. Niğde Hâkim Adayı (194096) Damla ERÇIKTI Gümüşhane Hâkimliği’ne,
  531. Kars Hâkim Adayı (194097) Buşra ERDAGI Çivril (Denizli) Hâkimliği’ne,
  532. Bursa Hâkim Adayı (194098) Buğra ERDEM Sinanpaşa (Afyonkarahisar) Hâkimliği’ne,
  533. Nevşehir Hâkim Adayı (194099) Gizem AKDEMİR Turgutlu Hâkimliği’ne,
  534. Elazığ C.Savcı Adayı (194100) İlker Oğuz ERDEM Pervari (Siirt) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  535. Samsun Hâkim Adayı (194101) Sena ERDEM Manyas (Bandırma) Hâkimliği’ne,
  536. VanHâkim Adayı (194102) Ümit ERDEM Kütahya Hâkimliği’ne,
  537. İstanbul Hâkim Adayı (194104) Ayşe ERDOĞAN Kadirli (Osmaniye) Hâkimliği’ne,
  538. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194105) Burak ERDOĞAN Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  539. Osmaniye Hâkim Adayı (194106) Hüsniye ERDOĞAN YALÇINÖZ Artova (Tokat) Hâkimliği’ne,
  540. Antalya Hâkim Adayı (194107) Eda ERDOĞMUŞ Gökçebey (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  541. Bartın Hâkim Adayı (194108) Figen EREN Nallıhan (Ankara Batı) Hâkimliği’ne,
  542. Eskişehir Hâkim Adayı (194109) Adem ERGENÇ Karaburun (İzmir) Hâkimliği’ne,
  543. Ankara Hâkim Adayı (194110) Asuman ERGİN Gevaş (Van) Hâkimliği’ne,
  544. Dinar C.Savcı Adayı (194111) Mehmet ERGİN Sındırgı (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  545. Gaziantep Hâkim Adayı (194112) Melek ERGÜL Gemerek (Sivas) Hâkimliği’ne,
  546. Eskişehir Hâkim Adayı (194113) Hatice Cansu ERKOÇAK Kahramanmaraş Hâkimliği’ne,
  547. Bursa C.Savcı Adayı (194114) Adem EROGLU Tarsus Cumhuriyet Savcılığı’na,
  548. İstanbul Hâkim Adayı (194116) İbrahim EROĞLU Nazilli Hâkimliği’ne,
  549. İsparta Hâkim Adayı (194118) Hande EROL Silivri Hâkimliği’ne,
  550. Kocaeli Hâkim Adayı (194119) Şehime Nisa EROL Ezine (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  551. Ankara Batı Hâkim Adayı (194120) Hatice ERSOY ESER Küçükçekmece (Bakırköy) Hâkimliği’ne,
  552. İstanbul C.Savcı Adayı (194121) Erkan ERSÖNMEZ Tekman (Hınıs) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  553. Aydın C.Savcı Adayı (194122) Burak ERSUNGUR Pülümür (Tunceli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  554. Nazilli Hâkim Adayı (194123) Nazan ERTEKİN Düzce Hâkimliği’ne,
  555. Turgutlu Hâkim Adayı (194124) Siimeyye ERTEM Kınık (Bergama) Hâkimliği’ne,
  556. Karaman Hâkim Adayı (194125) Ayşe ERTUGRAL İnebolu Hâkimliği’ne,
  557. Aydın Hâkim Adayı (194126) Özden ERTUNÇ TEZEL Bitlis Hâkimliği’ne,
  558. Ankara Batı Hâkim Adayı (194128) Merve YILMAZ Osmaniye Hâkimliği’ne,
  559. Niğde Hâkim Adayı (194129) Melahat ERYİGİT Çay (Bolvadin) Hâkimliği’ne,
  560. Muğla Hâkim Adayı (194131) Esma ALKAN Osmaniye Hâkimliği’ne,
  561. İstanbul C.Savcı Adayı (194132) Enes Hamdi ESENLİK Kırkağaç (Akhisar) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  562. Mersin Hâkim Adayı (194134) Fatıma Betül ESER Ardahan Hâkimliği’ne,
  563. Konya C.Savcı Adayı (194135) M. Zahid ESGİLLİ Ceylânpmar (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  564. Erzurum Hâkim Adayı (194136) Nurettin Aktuna EVİN Kars Hâkimliğine,
  565. AntalyaHâkimAdayı(194138)MertEYEOĞLUAraklı(Trabzon)Hâkimliği’ne,
  566. Ordu Hâkim Adayı (194140) Selen FAZLA Pozantı (Tarsus) Hâkimliğine,
  567. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194141) Mehmet FETTAHOĞLU Bigadiç (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  568. Bakırköy Hâkim Adayı (194142) Havva FINDIKOGLU Uzunköprü (Edirne) Hâkimliğine,
  569. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194144) Burak GARİP Kars Cumhuriyet Savcılığı’na,
  570. Denizli Hâkim Adayı (194146) Ayşegül GEDİKOGLU Espiye (Giresun) Hâkimliğine,
  571. İstanbul C.Savcı Adayı (194148) Ktlrşad Atakan GEMİCİ Mersin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  572. İstanbul Hâkim Adayı (194149) Selma GEMİCİ TOKDEMÎR İstanbul Anadolu Hâkimliğine,
  573. Erzurum Hâkim Adayı (194150) Zeynep GENÇ Hani (Diyarbakır) Hâkimliğine,
  574. Samsun Hâkim Adayı (194151) Ramazan GEYLANİ Vezirköprü Hâkimliğine,
  575. İzmir C.Savcı Adayı (194152) Emre GEZER Posof (Ardahan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  576. Adana C.Savcı Adayı (194153) Ferhat GEZER Kandıra (Kocaeli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  577. Balıkesir Hâkim Adayı (194.155) Mücahid GÖKÇEN Gölcük (Kocaeli) Hâkimliğine,
  578. Denizli Hâkim Adayı (194156) Mustafa Kemal GÖKMEN Antalya Hâkimliğine,
  579. Bursa Hâkim Adayı (194157) Mehtap AYDIN Sakarya Hâkimliğine,
  580. Erzincan Hâkim Adayı (194158) Deniz GÖMRÜKÇÜ Diyarbakır Hâkimliğine,
  581. Bakırköy C.Savcı Adayı (194159) Nuri GÖNCÜ Kandıra (Kocaeli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  582. Antalya Hâkim Adayı (194160) Meltem GÖNCÜOĞLU Konya Hâkimliğine,
  583. Osmaniye Hâkim Adayı (194161) Şamil GÖNLÜ Van Hâkimliğine,
  584. Antalya Hâkim Adayı (194162) Durmuş GÖNÜLDURU Akkuş (Ünye) Hâkimliğine,
  585. İstanbul C.Savcı Adayı (194163) Ömer Faruk GÖRK Çekerek (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  586. Ankara Hâkim Adayı (194164) Fidan GÖVERÇİLE Aydın Hâkimliğine,
  587. Kırıkkale Hâkim Adayı (194166) Coşkun GÖZAĞAÇ İstanbul Hâkimliğine,
  588. Yozgat Hâkim Adayı (194167) Hülya GÖZELYURT Siverek Hâkimliğine,
  589. Adıyaman C.Savcı Adayı (194168) Hikmet GÖZLÜ Söke Cumhuriyet Savcılığı’na,
  590. Mersin Hâkim Adayı (194169) Duygu GÜDER Of (Trabzon) Hâkimliğine,
  591. Adana Hâkim Adayı (194170) Cüneyd Mihca GÜL Amasya Hâkimliğine,
  592. Ankara Hâkim Adayı (194171) İbrahim GÜL Edremit (Burhaniye) Hâkimliğine,
  593. Ünye C.Savcı Adayı (194172) Mehmet Emin GÜL Sarıoğlan (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  594. Erzurum C.Savcı Adayı (194173) Onur GÜL Eğirdir (İsparta) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  595. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (194174) Muhammed Celaleddin GÜLAÇTI Diyadin (Doğubayazıt) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  596. Antalya C.Savcı Adayı (194175) Mehmet Akif GÜLCAN Bozüyük (Bilecik) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  597. Karşıyaka Hâkim Adayı (194178) Gözde GÜLDEREN Yozgat Hâkimliği’ne,
  598. Samsun Hâkim Adayı (194179) Emrah GÜLDÜ Kemah (Erzincan) Hâkimliğine,
  599. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194180) Kübra GÜLER Yayladağı (Hatay) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  600. Kırıkhan Hâkim Adayı (194181) Nurçin GÜLER Kovancılar (Elazığ) Hâkimliği’ne,
  601. Bakırköy C.Savcı Adayı (194182) Yavuz GÜLER Hınıs Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  602. Ankara Batı Hâkim Adayı (194184) Ali Can GÜLLÜ Şanlıurfa Hâkimliği’ne,
  603. Eskişehir Hâkim Adayı (194185) Tuğçe GÜMGÜM Bayramiç (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  604. Ankara C.Savcı Adayı (194186) Alican GÜMÜŞ Tavşanlı Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  605. İstanbul Hâkim Adayı (194187) Maşite Sibel GÜMÜŞ Malatya Hâkimliği’ne,
  606. Elbistan C.Savcı Adayı (194188) Yunus GÜMÜŞ Aladağ (Kozan) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  607. İstanbul Hâkim Adayı (194189) Ayşegül ÖZCAN Adana Hâkimliği’ne, –
  608. Nazilli Hâkim Adayı (194190) Hüseyin Fatih GÜN Şile (İstanbul Anadolu) Hâkimliği’ne,
  609. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194191) Tuğçe GÜNAL Yusufeli (Artvin) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  610. İstanbul Hâkim Adayı (194192) Cemre GÜNAY Develi (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  611. Ankara Hâkim Adayı (194193) Çiğdem GÜNAY Gönen (Bandırma) Hâkimliği’ne,
  612. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194194) Recep GÜNAY Hopa (Artvin) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  613. İzmir C.Savcı Adayı (194196) Ayşe GÜNCAN İlgaz (Çankırı) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  614. Ankara Hâkim Adayı (194197) Büşra GÜNDOGAN Pınarbaşı (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  615. Ankara Hâkim Adayı (194198) İlknur GÜNDOGDU Osmaniye Hâkimliği’ne,
  616. Konya C.Savcı Adayı (194199) Ali GÜNDÜZ Arpaçay (Kars) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  617. Bakırköy Hâkim Adayı (194200) Filiz GÜNESEN Anamur (Silifke) Hâkimliği’ne,
  618. Ankara C.Savcı Adayı (194201) Aslı GÜNEŞ ÇORUM Adana Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  619. Kocaeli C.Savcı Adayı (194202) Emre GÜNEŞ Bozkır (Seydişehir) Cumhuriyet Savcıhğı’na,
  620. Kırıkkale Hâkim Adayı (194203) Kübra GÜNEŞ Arhavi (Artvin) Hâkimliği’ne,
  621. İstanbul Hâkim Adayı (194204) Sinem GÜNEŞ Nusaybin (Mardin) Hâkimliği’ne,
  622. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194205) Zeynep Tuğçe KOCACIK Ceyhan Hâkimliği’ne,
  623. Zonguldak Hâkim Adayı (194206) Elif GÜNEY Silifke Hâkimliği’ne,
  624. Ankara Hâkim Adayı (194207) Emine GÜNGÖR Sivaslı (Uşak) Hâkimliği’ne,
  625. Adana Hâkim Adayı (194208) Fadime GÜNGÖR Zonguldak Hâkimliği’ne,
  626. Akşehir Hâkim Adayı (194209) Nesibe Biişra GÜNGÖR Araç (Kastamonu) Hâkimliğine,
  627. Rize Hâkim Adayı (194210) Serhat GÜR Pütürge (Malatya) Hâkimliğine,
  628. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194211) Yunus GÜR Keşan (Edime) Cumhuriyet Savcılığina,
  629. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194212) H. Ayten GÜRARSLAN Gürgentepe (Ordu) Hâkimliğine,
  630. Adana Hâkim Adayı (194213) Duygu GÜRBÜZ Denizli Hâkimliğine,
  631. Bolu Hâkim Adayı (194214) Nihal GÜRBÜZ Refahiye (Erzincan) Hâkimliğine,
  632. İstanbul Hâkim Adayı (194215) Süleyman Utku GÜRLER Elbistan Hâkimliğine,
  633. Bakırköy Hâkim Adayı (194216) Hatice ARDA İstanbul Hâkimliğine,
  634. Ankara Hâkim Adayı (194217) Menekşe Gamze GÜRSU Yatağan (Muğla) Hâkimliğine,
  635. Tokat Hâkim Adayı (194218) Esat GÜVEN Kalkandere (Rize) Hâkimliğine,
  636. Amasya Hâkim Adayı (194219) Serkan GÜVENÇ Tunceli Hâkimliğine,
  637. Eskişehir Hâkim Adayı (194220) Lütfi GÜVERCİN Kırıkkale Hâkimliğine,
  638. Ankara Hâkim Adayı (194221) Abdulkadir GÜZELBABA Selçuk (İzmir) Hâkimliğine,
  639. Gaziantep Hakim Adayı (194222) Zeynep GÜZEY Silivri Hâkimliğine,
  640. Kırıkkale Hâkim Adayı (194223) Büşra YAMAN Bursa Hâkimliğine,
  641. Kırıkkale Hâkim Adayı (194224) Fevziye Pınar HAC1ÖMEROĞLU Gölcük (Kocaeli) Hâkimliğine,
  642. Bakırköy Hâkim Adayı (194225) Enes HAKYEMEZ Bafra Hâkimliğine,
  643. Ankara Hâkim Adayı (194227) Hazal HASANHANOĞLU ÇALIŞKAN Hatay Hâkimliğine,
  644. Ankara Batı Hâkim Adayı (194230) Gamze HÜNERLİ Malazgirt (Patnos) Hâkimliğine,
  645. Kayseri Hâkim Adayı (194231) Mehmet HÜROĞLU Hassa (Hatay) Hâkimliğine,
  646. Ankara Hâkim Adayı (194233) Bamı IŞIK Beyşehir (Seydişehir) Hâkimliğine,
  647. Konya Hâkim Adayı (194234) Ceren IŞIK Ünye Hâkimliğine,
  648. Kırıkhan Hâkim Adayı (194235) Dilek IŞIK Denizli Hâkimliğine,
  649. Nevşehir Hâkim Adayı (19423 6) Sevgi IŞIK TOSUN Adana Hâkimliğine,
  650. Zonguldak Hâkim Adayı (194237) Pelin IŞIR Gaziantep Hâkimliğine,
  651. İzmir C.Savcı Adayı (194239) Ahmet Ata İLHAN Alaca (Sungurlu) Cumhuriyet Savcılığina,
  652. Adıyaman Hâkim Adayı (194241) Zeynal Abidin İLHAN Posof (Ardahan) Hâkimliğine,
  653. Denizli Hâkim Adayı (194242) Mehmet İLKİMEN Gümüşhane Hâkimliğine,
  654. Adana C.Savcı Adayı (194243) Mehmet İMİR Kırıkhan Cumhuriyet Savcılığina,
  655. Eskişehir C.Savcı Adayı (194244) Sedat İNAN Ordu Cumhuriyet Savcılığina,
  656. Bakırköy C.Savcı Adayı (194245) Halis İPEK Kırklareli Cumhuriyet Savcılığina,
  657. Trabzon Hâkim Adayı (194246) Hasan İSHAK Ürgüp (Nevşehir) Hâkimliğine,
  658. Kayseri C.Savcı Adayı (194247) Servet ÎŞCİL Cide (İnebolu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  659. Samsun Hâkim Adayı (194248) Erencan İŞLEYEN Tirebolu (Giresun) Hâkimliğine,
  660. Burdur C.Savcı Adayı (194249) Alihan İYÎGÜN Çüngüş (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  661. İzmir Hâkim Adayı (194251) Deniz KAÇAN Idil (Midyat) Hâkimliğine,
  662. Ankara Hâkim Adayı (194252) Aslı KADAGÖL Sivas Hâkimliğine,
  663. Çorum Hâkim Adayı (194253) Selim KADEİFCİ Demirköy (Kırklareli) Hâkimliğine,
  664. Kayseri C.Savcı Adayı (194254) Haşan KAFTAR Çarşamba Cumhuriyet Savcılığı’na,
  665. Ankara Hâkim Adayı (194257) Fikriye Merve SERT Adana Hâkimliğine,
  666. Kayseri C .Savcı Adayı (19425 8) Hakan KAHVECİOGLU Keçiborlu (İsparta) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  667. Akhisar C.Savcı Adayı (194259) Ezgi KALAN Sandıklı (Afyonkarahisaı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  668. Denizli Hâkim Adayı (194261) Ebru KALE Bafra Hâkimliğine,
  669. İsparta Hâkim Adayı (194262) Muhammed Yavuz KALYONCU Kütahya Hâkimliğine,
  670. Ağrı C.Savcı Adayı (194263) Emrah KAMAN Uşak Cumhuriyet Savcılığı’na,
  671. Bakırköy C.Savcı Adayı (194264) Uğur KANBİR Bartın Cumhuriyet Savcılığı’na,
  672. Aksaray Hâkim Adayı (194265) Yusuf KANBULAT Bartın Hâkimliğine,
  673. Kozan Hâkim Adayı (194266) Büşra YAVUZ Ereğli (Konya) Hâkimliğine,
  674. Siirt Hâkim Adayı (194267) Caner KANER Gümüşhane Hâkimliğine,
  675. Bakırköy Hâkim Adayı (194268) Emine KANSUZ Simav (Uşak) Hâkimliğine,
  676. Kocaeli Hâkim Adayı (194269) Emre KANTAR Akçakoca (Düzce) Hâkimliğine,
  677. Diyarbakır Hâkim Adayı (194272) Metin KAPLAN İskenderun Hâkimliğine,
  678. Bursa C.Savcı Adayı (194273) Orkun KAPLAN Keskin (Kırıkkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  679. Adana Hâkim Adayı (194274) Sultan KAR Osmaniye Hâkimliğine,
  680. Malatya Hâkim Adayı (194275) Burcu KARA Gürpınar (Van) Hâkimliğine,
  681. Çorlu C.Savcı Adayı (194276) Burhan KARA Bucak (Burdur) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  682. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194277) Emre KARA Akçaabat (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  683. Ankara C.Savcı Adayı (194279) Mehmet Emin KARA Konya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  684. Adana C.Savcı Adayı (194280) Mustafa Göktuğ KARAAHMETOĞLU Gazipaşa (Alanya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  685. Kırıkkale Hâkim Adayı (194281) Fuldem ¡lavda KARAASLAN Kurşunlu (Çankırı) Hâkimliğine,
  686. Kırıkkale Hâkim Adayı (194282) Asiye Selcen KARABAYIR Kırklareli Hâkimliğine,
  687. İstanbul Hâkim Adayı (194283) Merve KARABI YIK Bozkır (Seydişehir) Hâkimliğine,
  688. Ankara Hâkim Adayı (194284) Funda KARABURÇAK Serik (Manavgat) Hâkimliği’ne,
  689. Tokat Hâkim Adayı (194285) Esra KARACA Gölbaşı (Adıyaman) Hâkimliği’ne,
  690. Ankara Hâkim Adayı (194286) ¡rem KARACA İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  691. Kırşehir C.Savcı Adayı (194287) Necati KARACA Sarayköy (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  692. Malatya C.Savcı Adayı (194289) İbrahim KARADOĞAN Van Cumhuriyet Savcılığı’na,
  693. Eskişehir Hâkim Adayı (194291) RabiaNur KARAGÖZ Reyhanlı (Kırıkhan) Hâkimliği’ne,
  694. Elazığ C.Savcı Adayı (194292) Yunus KARAGÖZ Hekimhan (Malatya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  695. Manisa Hâkim Adayı (194293) Ayşe KARAHAN Hadim (Konya) Hâkimliği’ne,
  696. Kayseri Hâkim Adayı (194294) Handan DEMİRCİ Siverek Hâkimliği’ne,
  697. Antalya C,Savcı Adayı (194295) M.Batuhan KARAHAN İmamoğlu (Kozan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  698. Ankara Batı Hâkim Adayı (194297) Beyhan KARAKAŞLI Hakkâri Hâkimliği’ne,
  699. Ankara Batı Hâkim Adayı (194298) Emre KARAKAYA Niğde Hâkimliği’ne,
  700. Giresun Hâkim Adayı (194299) Müge KARAKAYA Terme (Çarşamba) Hâkimliği’ne,
  701. Kayseri C.Savcı Adayı (194300) H. Gül KARAKOYUN Yeşilova (Burdur) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  702. Ereğli/Konya C.Savcı Adayı (194301) Alper KARAL Boğazhyan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  703. İstanbul Hâkim Adayı (194303) Neslihan KARAOGLU Akyazı (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  704. Eskişehir C.Savcı Adayı (194304) Yalçın KARAOGLU Aybastı (Ünye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  705. Sivas C.Savcı Adayı (194305) Ubeydullah KARASOY Mamıaris (Muğla) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  706. İstanbul Hâkim Adayı (194307) Meltem KARATAŞ Hatay Hâkimliği’ne,
  707. Ankara Hâkim Adayı (194308) Gözde KARATEKE Çan (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  708. Ankara Batı Hâkim Adayı (194310) Hatice KARAY Bismil (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  709. Afyonkarahisar C.Savcı Adayı (194312) Burak KARDEŞ Tarsus Cumhuriyet Savcılığı’na,
  710. Adana C.Savcı Adayı (194313) Barış Han KARPUZ Hassa (Hatay) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  711. Mardin C.Savcı Adayı (194315) Abdülatif KARTAL Kumru (Ünye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  712. İzmir Hâkim Adayı (194316) Muhammet KARTAL Silifke Hâkimliği’ne,
  713. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194317) Ömer KATFAR Gökçebey (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  714. Osmaniye C.Savcı Adayı (194321) Sezgi KAVAS SOLAK Küçükçekmece (Bakırköy) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  715. İstanbul Hâkim Adayı (194322) Ceren KAYA Kahramanmaraş Hâkimliği’ne,
  716. İzmir Hâkim Adayı (194323) Gizem KAYA Mazgiıt (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  717. Ankara Hâkim Adayı (194325) Hilal KAYA Denizli Hâkimliği’ne,
  718. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194327) Mehmet KAYA Ardahan Hâkimliğine,
  719. Konya Hâkim Adayı (194329) Merve KAYA Kovancılar (Elazığ) Hâkimliğine,
  720. İstanbul C.Savcı Adayı (194330) Mesut KAYA Hacıbektaş (Nevşehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  721. Ankara C.Savcı Adayı (194331) Murat KAYA Ereğli (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  722. Salihli C.Savcı Adayı (194332) Musa Yıldırım KAYA Sakarya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  723. İstanbul Hâkim Adayı (194333) Nihat KAYA Bolu Hâkimliği’ne,
  724. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194334) Onur KAYA Pütürge (Malatya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  725. Malatya Hâkim Adayı (194335) Rümeysa KAY A Kandıra (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
  726. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194337) Yakup KAYA Muş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  727. Bolu Hâkim Adayı (194339) Müşerref KAYALI Turgutlu Hâkimliği’ne,
  728. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194341) Bilal KAYGUSUZ Ortaköy (Aksaray) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  729. Çorum Hâkim Adayı (194342) Kübra KAYGUSUZ Başkale (Van) Hâkimliği’ne,
  730. İstanbul Hâkim Adayı (194343) Muhamed Fatih KAYGUSUZ Kağızman (Kars) Hâkimliği’ne,
  731. Ankara C.Savcı Adayı (194344) Osman Tufan KAYIRAN Siirt Cumhuriyet Savcılığı’na,
  732. Gümüşhane Hâkim Adayı (194345) Abdulbaki KAYMAK Muş Hâkimliği’ne,
  733. İstanbul C.Savcı Adayı (194346) Murat KAZLI Birecik (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  734. İzmir C.Savcı Adayı (194347) Ömer Faruk KELEŞ Marmaraereğlisi (Silivri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  735. Kozan C.Savcı Adayı (194348) Özkan KEPİR Karataş (Adana) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  736. İstanbul C.Savcı Adayı (194349) Ali KESKİN Sarıkamış (Kars) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  737. Ankara Hâkim Adayı (194350) Elvan KESKİN Bulanık (Patnos) Hâkimliği’ne,
  738. Aydın Hâkim Adayı (194351) İlayda KESKİN Derik (Mardin) Hâkimliği’ne,
  739. Giresun Hâkim Adayı (194352) Mehmet KESKİN Şereflikoçhisar (Aksaray) Hâkimliği’ne,
  740. Konya Hâkim Adayı (194353) Merve KESKİN GÖKMEN Antalya Hâkimliği’ne,
  741. Aksaray C.Savcı Adayı (194354) Aysel KILIÇ Pınarbaşı (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  742. Antalya Hâkim Adayı (194355) Deniz KILIÇ Kangal (Sivas) Hâkimliği’ne,
  743. İstanbul C.Savcı Adayı (194357) Muharrem KILIÇ Muradiye (Erciş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  744. Adana Hâkim Adayı (194358) Mustafa İlkut KILIÇ Bursa Hâkimliği’ne,
  745. Osmaniye C.Savcı Adayı (194359) Onur KILIÇ Kulp (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  746. Aksaray Hâkim Adayı (194360) Selim KILIÇ Marmaraereğlisi (Silivri) Hâkimliği’ne,
  747. Ankara Hâkim Adayı (194364) Melih KILINÇ Divriği (Sivas) Hâkimliği’ne,
  748. İstanbul Hâkim Adayı (194365) Ahmet KINACI Çal (Denizli) Hâkimliği’ne,
  749. Bakırköy C.Savcı Adayı (194366) Eren KIRAÇ Bahçe (Osmaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  750. Kayseri Hâkim Adayı (194367) Meryem KIRAÇ Muratlı (Tekirdağ) Hâkimliği’ne,
  751. Bakırköy Hâkim Adayı (194368) Kubilay KIRDI Şarkışla (Sivas) Hâkimliği’ne,
  752. Yalvaç Hâkim Adayı (194369) Bellice KIRLI Kelkit (Gümüşhane) Hâkimliği’ne,
  753. İstanbul Hâkim Adayı (194371) Harun KIRTAY Çukurca (Hakkâri) Hâkimliği’ne,
  754. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (194372) Damla KIZ1LARSLAN İzmir Hâkimliği’ne,
  755. Ankara Hâkim Adayı (194373) Aslı KİRAZ Elbistan Hâkimliği’ne,
  756. Ankara Batı C,Savcı Adayı (194374) Tahsin Ertuğrul KİRİK Hatay Cumhuriyet Savcılığı’na,
  757. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (194375) Zahide Gül KİŞİ Ermenek Cumhuriyet Savcılığı’na,
  758. Bitlis Hâkim Adayı (194376) Şafak Nur KİTAPÇIOGLU Eşme (Uşak) Hâkimliği’ne,
  759. Malatya Hâkim Adayı (194377) Sebaattin KOCA Gazipaşa (Alanya) Hâkimliği’ne,
  760. Ankara C,Savcı Adayı (194378) Süleyman Can KOCA Afyonkarahisar Cumhuriyet Savcılığı’na,
  761. Bakırköy C.Savcı Adayı (194379) Ceyhun KOCABEY Hanak (Ardahan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  762. Kırıkhan C.Savcı Adayı (194380) İbrahim Burak KOCACIK Ceyhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  763. Adana C.Savcı Adayı (194381) Mehmet KOCAHAN Kırıkkale Cumhuriyet Savcılığı’na,
  764. Ankara Hâkim Adayı (194382) Sevgi Seray KOCAKAYA Çayıralan (Boğazlıyan) Hâkimliği’ne,
  765. Eskişehir Hâkim Adayı (194384) Gökçen KOÇ Bandırma Hâkimliği’ne,
  766. İstanbul Hâkim Adayı (194385) Muharrem Taha KOÇ Hani (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  767. Sivas Hâkim Adayı (194386) Mustafa KOÇ Mudurnu (Bolu) Hâkimliği’ne,
  768. Yozgat Hâkim Adayı (194388) Mehmet KOÇAK Korgan (Ünye) Hâkimliği’ne,
  769. Ankara C.Savcı Adayı (194389) Umut KOÇAK Bafra Cumhuriyet Savcılığı’na,
  770. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194391) Galip Çağlar KOÇOĞLU Şarkikaraağaç (Yalvaç) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  771. İzmir Hâkim Adayı (194392) Meltem KOÇOGULLARI Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  772. Çorum C.Savcı Adayı (194393) Gökhan KOL Araklı (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  773. Malatya Hâkim Adayı (194394) Nur Melda ADIGÜZEL Patnos Hâkimliği’ne,
  774. Kayseri Hâkim Adayı (194395) Fatma Pınar KONAK Ergani (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  775. Giresun Hâkim Adayı (194396) Ahmet KONAL Elbistan Hâkimliği’ne,
  776. Diyarbakır Hâkim Adayı (194398) Osman KORKMAZ Adana Hâkimliği’ne,
  777. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194400) Oktay KORKUT Karapınar (Ereğli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  778. Samsun Hâkim Adayı (194401) Murat KOŞAN Gaziantep Hâkimliği’ne,
  779. İstanbul C.Savcı Adayı (194402) Fatma KOŞAR Maden (Elazığ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  780. İstanbul Hâkim Adayı (194404) Esra KOZ Emet (Tavşanlı) Hâkimliğine,
  781. Sakarya C.Savcı Adayı (194405) Fatih KOZ Babaeski (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  782. Kayseri C.Savcı Adayı (194406) Efe Mustafa KÖK Küre (İnebolu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  783. Bolu C.Savcı Adayı (194407) Necmettin KÖK Çınar (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  784. İsparta Hâkim Adayı (194408) Cansu KÖKÇE TARAKÇI Kayseri Hâkimliğine,
  785. Balıkesir Hâkim Adayı (194409) Firdes KÖKÇÜ Orhangazi (Bursa) Hâkimliğine,
  786. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194410) Rafet Orkun KÖKEN Ömerli (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  787. Bakırköy C.Savcı Adayı (194411) Sinem KÖKTEN Çan (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  788. Ankara Hâkim Adayı (194412) Nagehan KÖROGLU Hopa (Artvin) Hâkimliğine,
  789. Kastamonu Hâkim Adayı (194413) Ayşenur KÖSE Bolvadin Hâkimliğine,
  790. Ankara Hâkim Adayı (194415) Mücahid KÖYSU Hozat (Tunceli) Hâkimliğine,
  791. Sakarya Hâkim Adayı (194416) Merve KUBİLAY Gevaş (Van) Hâkimliğine,
  792. Vezirköprü C.Savcı Adayı (194418) Ümit KURNAZ Aralık (İğdır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  793. İzmir Hâkim Adayı (194419) Aslı KURT Eskipazar (Karabük) Hâkimliğine,
  794. Osmaniye C.Savcı Adayı (194420) BüşraNur KURT Elbistan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  795. Gaziantep C.Savcı Adayı (194421) Eda KURT Sivrihisar (Eskişehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  796. Nevşehir C.Savcı Adayı (194422) Fatih KURT Mardin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  797. İstanbul Hâkim Adayı (194423) llyas KURT Nurdağı (Gaziantep) Hâkimliği ne,
  798. İzmir Hâkim Adayı (194424) Mehmet KURT Terme (Çarşamba) Hâkimliğine,
  799. Silifke C.Savcı Adayı (194425) Mehmet KURT Türkoğlu (Kahramanmaraş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  800. Malatya Hâkim Adayı (194426) Şahika KURT Hopa (Artvin) Hâkimliğine,
  801. Ankara Hâkim Adayı (194427) Hanife KURTULMUŞ Artvin Hâkimliğine,
  802. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (194428) Aziz KURU Çaycuma (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  803. İzmir Hâkim Adayı (194429) Sibel KURU Şirvan (Siirt) Hâkimliğine,
  804. İstanbul Hâkim Adayı (194430) Asiye Sevil KURUCA Kadirli (Osmaniye) Hâkimliğine,
  805. İstanbul C.Savcı Adayı (194431) Bayram KURUCA Horasan (Erzurum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  806. Kocaeli C.Savcı Adayı (194432) Ebru KUŞ Eşme (Uşak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  807. Ankara Hâkim Adayı (194433) Enes KUŞÇU Ünye Hâkimliğine,
  808. İstanbul Hâkim Adayı (194434) Saliha KUT Erbaa (Tokat) Hâkimliğine,
  809. Nizip Hâkim Adayı (194435) Ceylan KUTLU Çumra (Konya) Hâkimliğine,
  810. Ankara Hâkim Adayı (194436) Kübra KUTLU ÖZ Kemalpaşa (İzmir) Hâkimliğine,
  811. Uşak Hâkim Adayı (194437) Emre KUZU İsparta Hâkimliği’ne,
  812. Osmaniye C.Savcı Adayı (194438) Murat KÜÇÜK Güroymak (Bitlis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  813. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (194440) Yasin KÜÇÜK Osmancık (Çorum) Hâkimliği’ne,
  814. Düzce Hâkim Adayı (194441) Samet KÜÇÜKARSLAN Sandıklı (Afyonkarahisar) Hâkimliği’ne,
  815. Kocaeli Hâkim Adayı (194443) Yasemin BAŞESGİOĞLU Manisa Hâkimliği’ne,
  816. Bingöl C.Savcı Adayı (194444) Kadir KÜÇÜKÖNER Korkuteli (Antalya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  817. Bakırköy Hâkim Adayı (194446) Batuhan MARAŞLI Gerger (Adıyaman) Hâkimliği’ne,
  818. Ankara Hâkim Adayı (194449) Güven MERAL Sarayköy (Denizli) Hâkimliği’ne,
  819. Ankara Hâkim Adayı (194451) Melis MERMERKAYA Uzunköprü (Edime) Hâkimliği’ne,
  820. İstanbul Hâkim Adayı (194452) Ramazan MERSİN Marmaris (Muğla) Hâkimliği’ne,
  821. Ünye Hâkim Adayı (194453) Birsel MERT Amasra (Bartın) Hâkimliği’ne,
  822. İstanbul Hâkim Adayı (194454) Banu İNCE Gerede (Bolu) Hâkimliği’ne,
  823. Tekirdağ Hâkim Adayı (194455) Gülay METE Mesudiye (Ordu) Hâkimliği’ne,
  824. Hatay Hâkim Adayı (194456) Hava METE ÖZDEMİR Balıkesir Hâkimliği’ne,
  825. Mersin C.Savcı Adayı (194457) Yusuf MEYDAN Safranbolu (Karabük) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  826. Tokat C.Savcı Adayı (194459) Emirhan MISIRLI Bünyan (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  827. İstanbul C.Savcı Adayı (194460) Uğur MİCAN Emirdağ (Bolvadin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  828. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194463) Muhammet Hamza MUŞ Kiraz (Ödemiş) Hâkimliği’ne,
  829. Bursa Hâkim Adayı (194464) Cihan MUTLU Cizre Hâkimliği’ne,
  830. İstanbul Hâkim Adayı (194466) Adem NARÇİN Alaşehir Hâkimliği’ne,
  831. Aksaray C.Savcı Adayı (194467) Nurullah NARİN Bozdoğan (Nazilli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  832. Midyat Hâkim Adayı (194468) BuşraNAYIR Alaçam (Bafra) Hâkimliği’ne,
  833. Adana C.Savcı Adayı (194469) Emre NAZLI Fethiye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  834. Ankara C.Savcı Adayı (194470) Özkan NAZLI Kozan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  835. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194471) Yakup OCAK Terme (Çarşamba) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  836. Erzincan C.Savcı Adayı (194472) Halil ODABAŞI Kaş (Elmalı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  837. İzmir Hâkim Adayı (194473) Günay OĞULTARHAN Mut (Silifke) Hâkimliği’ne,
  838. Antalya Hâkim Adayı (194474) Ceren Ülkü OĞUZ Çameli (Denizli) Hâkimliği’ne,
  839. Karşıyaka Hâkim Adayı (194476) Nur OĞUZ Kırıkhan Hâkimliği’ne,
  840. Ankara C.Savcı Adayı (194477) Vildan OĞUZMAN Mersin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  841. İstanbul C.Savcı Adayı (194478) Veysi OKTAY Yenişehir (İnegöl) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  842. İstanbul C.Savcı Adayı (194479) Furkan OKUDAN Edremit (Burhaniye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  843. Ankara Batı Hâkim Adayı (194480) Güler OKUL Antalya Hâkimliği’ne,
  844. İsparta Hâkim Adayı (194481) Hatice Kübra OKUMUŞ Aliağa (Karşıyaka) Hâkimliği’ne,
  845. Antalya C.Savcı Adayı (194482) Emre OKUR Vakfıkebir (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  846. Antalya Hâkim Adayı (194483) Fatma Tuğçe OKUR Emirdağ (Bolvadin) Hâkimliği’ne,
  847. Hatay Hâkim Adayı (194484) Mehmet OKYAY Mersin Hâkimliği’ne,
  848. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194485) Koray OLÇUM Balıkesir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  849. Adana Hâkim Adayı (194486) Kübra ONGUR Kâhta (Adıyaman) Hâkimliği’ne,
  850. Ankara Hâkim Adayı (194487) Gözdemir ORAK Amasya Hâkimliği’ne,
  851. Niğde Hâkim Adayı (194488) Yunus Emre ORAL Kandıra (Kocaeli) Hâkimliği’ne,
  852. Ankara Batı Hâkim Adayı (194489) Emine Betül KİRİK Hatay Hâkimliği’ne,
  853. Malatya Hâkim Adayı (194490) Mert’e ORHAN Kozluk (Batman) Hâkimliği’ne,
  854. Kocaeli C.Savcı Adayı (194491) Selda ORHAN İslâhiye (Kilis) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  855. Bursa Hâkim Adayı (194495) Gülcan ÖKSÜZ Sarıkamış (Kars) Hâkimliği’ne,
  856. Ödemiş C.Savcı Adayı (194496) Mustafa ÖKSÜZ Çayırlı (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  857. İstanbul Hâkim Adayı (194497) Selim ÖKSÜZ İslâhiye (Kilis) Hâkimliği’ne,
  858. Kayseri Hâkim Adayı (194498) Ayşegül ÜNAL Batman Hâkimliği’ne,
  859. İstanbul C.Savcı Adayı (194499) Abdullah Selim ÖNDER Konya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  860. Eskişehir C.Savcı Adayı (194500) Esat ÖNDER Alaşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  861. Eskişehir Hâkim Adayı (194502) Seda ÖNGEL Cihanbeyli (Konya) Hâkimliği’ne,
  862. Kayseri C.Savcı Adayı (194503) Aslı ÖNÜRME Erdemli (Mersin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  863. Artvin C.Savcı Adayı (194504) Melike ÖRNEK Denizli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  864. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194507) Hüseyin ÖRS Mardin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  865. Osmaniye C.Savcı Adayı (194508) Volkan Yusuf ÖTEN Yenice (Çanakkale) Cumhuriyet Savcılığı’]
  866. Mersin Hâkim Adayı (194509) Fatma Bengisu TEKER Doğubayazıt Hâkimliği’ne,
  867. Ankara Hâkim Adayı (194510) Cenk ÖZBAŞ İzmir Hâkimliği’ne,
  868. İstanbul Hâkim Adayı (194511) Perihan ÖZBEK Gürün (Sivas) Hâkimliği’ne,
  869. Diyarbakır Hâkim Adayı (194512) Şerife ÖZBEKLİ Merzifon (Amasya) Hâkimliği’ne,
  870. Silivri C.Savcı Adayı (194513) Onur ÖZBURAK Reyhanlı (Kırıkhan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  871. Konya Hâkim Adayı (194514) Muhammed ÖZCAN Adana Hâkimliği’ne,
  872. Aydın C.Savcı Adayı (194515) Murat ÖZCAN Dörtyol (İskenderun) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  873. İnegöl C.Savcı Adayı (194516) Resul ÖZCAN Bursa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  874. Ankara Hâkim Adayı (194517) Ümit İlker ÖZCAN Kırkağaç (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  875. Dinar C.Savcı Adayı (194518) Yahya Fatih ÖZCAN Silifke Cumhuriyet Savcılığı’na,
  876. Erzurum C.Savcı Adayı (194520) Burak ÖZCOŞ AR Nizip Cumhuriyet Savcılığı’na,
  877. Manisa C.Savcı Adayı (194521) Hakan ÖZÇAKMAK Gebze Cumhuriyet Savcılığı’na,
  878. Konya Hâkim Adayı (194524) Gamze ÖZÇELİK Şefaatli (Yozgat) Hâkimliğine,
  879. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194525) Neslihan GEYİK Şanlıurfa Hâkimliğine,
  880. Çorum C.Savcı Adayı (194526) Onur ÖZÇELİK Pamukova (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  881. Giresun Hâkim Adayı (194527) Çiğdem ÖZDAŞ Çatalca (Silivri) Hâkimliğine,
  882. Ankara Hâkim Adayı (194530) Sema Gizem ÖZDEMİR Orhangazi (Bursa) Hâkimliğine,
  883. Kayseri C.Savcı Adayı (194532) Yasir ÖZDİN Kozaklı (Nevşehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  884. Ankara Hâkim Adayı (194533) Erkut Efe ÖZEL Ereğli (Zonguldak) Hâkimliğine,
  885. Bakırköy C.Savcı Adayı (194537) Burak ÖZER Devrek (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  886. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194538) Şerife Tuğba ÖZEROGLU Keşan (Edime) Hâkimliğine,
  887. Ankara Hâkim Adayı (194539) Zerrin GÜRSOY Kadınhanı (Konya) Hâkimliğine,
  888. Manisa Hâkim Adayı (194540) Alihan ÖZİSPARTALI Mesudiye (Ordu) Hâkimliğine,
  889. İstanbul Hâkim Adayı (194541) Mehmet Fırat ÖZKAN Karasu (Sakarya) Hâkimliğine,
  890. Ankara Batı Hâkim Adayı (194542) Şefıka ÖZKAN DUMRUL Kâhta (Adıyaman) Hâkimliğine,
  891. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (194543) Tuğçe ÖZKAN Dinar Hâkimliğine,
  892. Kırıkkale Hâkim Adayı (194544) Fuat ÖZKAYA Gerze (Sinop) Hâkimliğine,
  893. Bursa C.Savcı Adayı (194545) Deren ÖZKOL Kadınhanı (Konya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  894. Ankara Hâkim Adayı (194546) Neslihan KOÇAK Malkara (Tekirdağ) Hâkimliğine,
  895. Bakırköy Hâkim Adayı (194548) Uğur ÖZPAÇACI Kandıra (Kocaeli) Hâkimliğine,
  896. İstanbul Hâkim Adayı (194550) Cihan ÖZSOY Uşak Hâkimliğine,
  897. Kastamonu C.Savcı Adayı (194551) İsmail ÖZSOY Hilvan (Siverek) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  898. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (194552) Hacı Şeref ÖZSÖĞÜT Şebinkarahisar Cumhuriyet Savcılığı’na,
  899. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194555) Anıl ÖZTEMEL Arapgir (Malatya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  900. İstanbul C.Savcı Adayı (194556) Hacı Murat ÖZTEPE İnebolu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  901. Kars C.Savcı Adayı (194557) Cansu ÖZTÜRK Gerger (Adıyaman) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  902. Elazığ Hâkim Adayı (194558) Eda ÖZTÜRK Didim (Söke) Hâkimliğine,
  903. Kocaeli Hâkim Adayı (194559) Emine ÖZTÜRK İNCİ Tavşanlı Hâkimliğine,
  904. Bursa Hâkim Adayı (194560) Enbiya ÖZTÜRK Bor (Niğde) Hâkimliğine,
  905. Ankara Hâkim Adayı (194562) Gökçe Bahar ÖZTÜRK Kayseri Hâkimliğine,
  906. Bakırköy Hâkim Adayı (194563) Haşan Utku ÖZTÜRK Acıpayam (Denizli) Hâkimliği’ne,
  907. İskenderun Hâkim Adayı (194564) Özge Merve ÖZTÜRK Yumurtalık (Ceyhan) Hâkimliği’ne,
  908. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194565) Tayfun ÖZTÜRK Silifke Hâkimliği’ne,
  909. Elazığ Hâkim Adayı (194566) Ayşe ÖZYILMAZ Çekerek (Yozgat) Hâkimliği’ne,
  910. Burdur C.Savcı Adayı (194567) Mustafa ÖZYURT Kiraz (Ödemiş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  911. Adana Hâkim Adayı (194568) Gülsüm PALA Niksar (Tokat) Hâkimliği’ne,
  912. Kırıkkale Hâkim Adayı (194569) Semire PALA Ermenek Hâkimliği’ne,
  913. İstanbul C.Savcı Adayı (194570) Ali RızaPARLADICI Karaman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  914. Erzincan Hâkim Adayı (194571) Muhammet PEHLEVAN Kadirli (Osmaniye) Hâkimliği’ne,
  915. Artvin Hâkim Adayı (194572) Handan PEHLİVAN Havza (Vezirköprü) Hâkimliği’ne,
  916. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194575) Yusuf PEKER Bergama Hâkimliği’ne,
  917. Osmaniye C.Savcı Adayı (194576) Çağrı PEKTAŞ Hekimhan (Malatya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  918. Aydın Hâkim Adayı (194577) Serdar PEŞİN Kula (Salihli) Hâkimliği’ne,
  919. Tarsus C.Savcı Adayı (194578) Süleyman PETEK Çiftlik (Niğde) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  920. Mersin C.Savcı Adayı (194580) Emrullah POLAT Yahyalı (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  921. Antalya Hâkim Adayı (194582) Özge POLAT Espiye (Giresun) Hâkimliği’ne,
  922. Tokat Hâkim Adayı (194583) Seyithan POLAT Kumru (Ünye) Hâkimliği’ne,
  923. Malatya Hâkim Adayı (194584) Ömer PORGALI Kâhta (Adıyaman) Hâkimliği’ne,
  924. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (194585) Dilek POSTALIKARA Kula (Salihli) Hâkimliği’ne.
  925. Osmaniye Hâkim Adayı (194586) Muhammet POYRAZ Dereli (Giresun) Hâkimliği’ne,
  926. Karşıyaka C.Savcı Adayı (194588) Hakan RONA Bolvadin Cumhuriyet Savcılığı’na,
  927. Ceyhan C.Savcı Adayı (194589) Zeynep SADE Karasu (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  928. Ankara Hâkim Adayı (194590) Deniz SAĞLAM Keçiborlu (İsparta) Hâkimliği’ne,
  929. Alanya C.Savcı Adayı (194591) Seyyid SAĞLAM Buldan (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  930. Kırıkkale Hâkim Adayı (194593) Yasemin SAKALLI Kangal (Sivas) Hâkimliği’ne,
  931. Kırıkkale Hâkim Adayı (194595) Şerife SALEPCl Kırklareli Hâkimliği’ne,
  932. Malatya Hâkim Adayı (194596) Şeyma SALT Karasu (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  933. Kayseri C.Savcı Adayı (194597) Feyza Yasemin SAMUR Alanya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  934. Eskişehir Hâkim Adayı (194598) Hayriye Meltem SAMUR Çivril (Denizli) Hâkimliği’ne,
  935. İstanbul Hâkim Adayı (194599) Fatma SANCAR Ovacık (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  936. Ankara Hâkim Adayı (194600) Merve SANDAL Savur (Mardin) Hâkimliği’ne,
  937. Yozgat Hâkim Adayı (194601) Seyhan SARAÇ Ayvacık (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  938. Ankara C.Savcı Adayı (194604) Mehmet Nedim SARI Palu (Elazığ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  939. Adana Hâkim Adayı (194605) Merve SARI Niğde Hâkimliği’ne,
  940. Kırşehir C.Savcı Adayı (194606) Murat SARI İsparta Cumhuriyet Savcılığı’na,
  941. Zonguldak C.Savcı Adayı (194607) Cengiz SARIBAŞ Akçakale (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  942. Kırıkhan C.Savcı Adayı (194608) M. Gökhan SARIBAY Kiğı (Bingöl) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  943. İstanbul Hâkim Adayı (194609) Erman SARICA Muş Hâkimliği’ne,
  944. Ünye Hâkim Adayı (194611) Pelin SARIHAN USLU Kayseri Hâkimliği’ne,
  945. Bakırköy C.Savcı Adayı (194612) Mücahit SARIKAYA Gümüşhane Cumhuriyet Savcılığı’na,
  946. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194615) Cem SARİ Bismil (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  947. Malatya Hâkim Adayı (194617) Merve Nur SAVAŞ Gümüşhane Hâkimliği’ne,
  948. İstanbul C.Savcı Adayı (194619) Begüm SAYA Karaburun (İzmir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  949. Ankara C.Savcı Adayı (194620) Adil Berkay SAYGIN Bayındır (Ödemiş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  950. Bergama C.Savcı Adayı (194621) Oğuz SAYLAM Sarıkaya (Boğazlıyan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  951. İstanbul Hâkim Adayı (194622) Gamze SEÇGİN Hassa (Hatay) Hâkimliği’ne,
  952. Adana Hâkim Adayı (194623) Ercan SEDEF Sakarya Hâkimliği’ne,
  953. Ankara Batı Hâkim Adayı (194624) Nagihan SEL Kaş (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  954. Ankara Hâkim Adayı (194625) Nur Sultan SELAMOĞLU Ereğli (Konya) Hâkimliği’ne,
  955. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194627) Ertuğrul SEMERCİ Sivas Hâkimliği’ne,
  956. Denizli C.Savcı Adayı (194628) Elçin SEREZ Kayseri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  957. Eskişehir Hâkim Adayı (194629) Mehmet SERİNOĞLU Pamukova (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  958. İstanbul Hâkim Adayı (194630) Burak SERTOĞLU Kumru (Ünye) Hâkimliği’ne,
  959. Samsun Hâkim Adayı (194631) Naci Selim SEVER Safranbolu (Karabük) Hâkimliği’ne,
  960. İstanbul Hâkim Adayı (194632) Şeyma SEVİLİR Hozat (Tunceli) Hâkimliği’ne,
  961. Bilecik C.Savcı Adayı (194633) Halit SEVİMLİ Gürün (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  962. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194634) Esat SEVMİŞ Osmaneli (Bilecik) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  963. Ankara C.Savcı Adayı (194635) Adil SEYREK İliç (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  964. Erzurum Hâkim Adayı (194636) Mesut SEYREK Türkeli (Sinop) Hâkimliği’ne,
  965. Ankara Hâkim Adayı (194637) Semih SEZER İskenderun Hâkimliği’ne,
  966. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194638) Vildan SINIR Ödemiş Hâkimliği’ne,
  967. Ankara Batı Hâkim Adayı (194639) Erdem SOBACI Ayancık (Sinop) Hâkimliği’ne,
  968. Ankara C.Savcı Adayı (194640) Kamil SODAN İncesu (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  969. Mersin C.Savcı Adayı (194641) Çağrı SOYDAN Osmaniye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  970. Ankara Hâkim Adayı (194642) Deniz Rabia SOYDAN Yenice (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  971. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194643) Burak Gazi SOYDEMİR İncesu (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  972. İstanbul Hâkim Adayı (194645) Eftal SOYLU Sındırgı (Balıkesir) Hâkimliği’ne,
  973. İskenderun C.Savcı Adayı (194646) Gürcü Adeviye SOYLU İpsala (Edirne) Cumhuriyet Savcılığina,
  974. Ankara Batı Hâkim Adayı (194647) Merve SOYLU ÇAKI Devrekani (Kastamonu) Hâkimliği’ne,
  975. Kırşehir C.Savcı Adayı (194648) Mervenur SOYTEK Silifke Cumhuriyet Savcılığı’na,
  976. Elbistan Hâkim Adayı (194649) İbrahim SÖYLEYİCİ Yayladağı (Hatay) Hâkimliği’ne,
  977. Kocaeli Hâkim Adayı (194650) Gürkan SÖZEN Elbistan Hâkimliği’ne,
  978. Denizli C.Savcı Adayı (194651) İbrahim Ethem SÖZEN Eskişehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  979. Ankara Batı Hâkim Adayı (194652) Ali Emre SULA Cizre Hâkimliği’ne,
  980. İstanbul C.Savcı Adayı (194653) Cesur SUNAR Darende (Malatya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  981. Konya C.Savcı Adayı (194654) Cengiz SÜLEK Enez (Edime) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  982. Ankara C.Savcı Adayı (194656) Tuncay SÜMBÜL Genç (Bingöl) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  983. İstanbul Hâkim Adayı (194657) Zeynep SÜMER Banaz (Uşak) Hâkimliği’ne,
  984. Eskişehir Hâkim Adayı (194658) Bilal SÜNBÜL Hınıs Hâkimliği’ne,
  985. Mersin Hâkim Adayı (194659) Süreyya ŞAH Tefenni (Burdur) Hâkimliği’ne,
  986. Muğla Hâkim Adayı (194660) Emine Ş AHAN Sarıkamış (Kars) Hâkimliği’ne,
  987. Çorum C.Savcı Adayı (194661) Ercan ŞAHAN Çaldıran (Erciş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  988. Malatya Hâkim Adayı (194663) Abdullah Güray ŞAHİN Tavas (Denizli) Hâkimliği’ne,
  989. Konya C.Savcı Adayı (194664) Ahmet ŞAHİN Aliağa (Karşıyaka) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  990. İzmir C.Savcı Adayı (194665) Ali Can ŞAHİN Çanakkale Cumhuriyet Savcılığı’na,
  991. Çankırı Hâkim Adayı (194666) Ayçe ŞAHİN Bilecik Hâkimliği’ne,
  992. İzmir C.Savcı Adayı (194667) Burhan ŞAHİN Bilecik Cumhuriyet Savcılığı’na,
  993. Konya Hâkim Adayı (194669) Hafıze ŞAHİN Kaman (Kırşehir) Hâkimliği’ne,
  994. Eskişehir Hâkim Adayı (194670) İsminur ŞAHİN Elbistan Hâkimliği’ne,
  995. Kırıkkale Hâkim Adayı (194671) Meliha ŞAHİN Gölpazarı (Bilecik) Hâkimliği’ne,
  996. Gaziantep C.Savcı Adayı (194672) Mustafa ŞAHİN Kırıkkale Cumhuriyet Savcılığı’na,
  997. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194673) Neslihan ŞAHİN Hatay Hâkimliği’ne,
  998. Kütahya C.Savcı Adayı (194674) Nuruliah ŞAHİN Akşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  999. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (194675) Ragıp ŞAHİN Şenkaya (Oltu) Hâkimliği’ne,
  1000. Kırıkhan C.Savcı Adayı (194676) Samet ŞAHİN Nevşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1001. İstanbul C.Savcı Adayı (194677) Yusuf ŞAHİN Savaştepe (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1002. Ankara Hâkim Adayı (194678) Alper ŞAHİNER Gazipaşa (Alanya) Hâkimliği’ne,
  1003. Mersin Hâkim Adayı (194679) Bahar ŞAN Denizli Hâkimliği’ne,
  1004. Ankara Hâkim Adayı (194680) Berna ŞAN Bolvadin Hâkimliği’ne,
  1005. Kocaeli C.Savcı Adayı (194681) Nuray ŞANLI Ünye Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1006. Kırıkkale Hâkim Adayı (194682) Nilay ŞAYLİ Mihalıççık (Eskişehir) Hâkimliği’ne,
  1007. Konya Hâkim Adayı (194683) Banu Sultan ŞEKER Borçka (Artvin) Hâkimliği’ne,
  1008. Ankara Batı Hâkim Adayı (194684) Birtan ŞEKER Söke Hâkimliği’ne,
  1009. Antalya C.Savcı Adayı (194685) Nasuh Ertniya ŞEN Araç (Kastamonu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1010. Ankara Hâkim Adayı (194687) Sezgi ŞEN Aralık (İğdır) Hâkimliği’ne,
  1011. Ankara Hâkim Adayı (194688) Fulya ŞENDOĞAN Beylikova (Eskişehir) Hâkimliği’ne,
  1012. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194689) Elif Selcen ŞENER Gölhisar (Burdur) Hâkimliği’ne,
  1013. Ankara Hâkim Adayı (194691) Şerife Büşra PEKDOGAN Bursa Hâkimliği’ne,
  1014. Kayseri Hâkim Adayı (194692) Tuğba ŞENER Akçakoca (Düzce) Hâkimliği’ne,
  1015. Amasya Hâkim Adayı (194693) Hafıze ŞENGÜL BULUT Manavgat Hâkimliği’ne,
  1016. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194694) Ayşe GARİP Kars Hâkimliği’ne,
  1017. Çankırı C.Savcı Adayı (194695) Arif ŞENTÜRK Dereli (Giresun) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1018. İstanbul Hâkim Adayı (194696) Hamide GEMİCİ Mersin Hâkimliği’ne,
  1019. Samsun C.Savcı Adayı (194697) Güzay ŞERBETÇİ Digor (Kars) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1020. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194698) Yasemin ŞINOFOROĞLU Niksar (Tokat) Hâkimliği’ne,
  1021. Kırıkkale Hâkim Adayı (194699) Aysel Nur ŞİRİNGÜL Koyulhisar (Şebinkarahisar) Hâkimliği’ne,
  1022. Ankara C.Savcı Adayı (194700) Ahmet ŞİŞMANOĞLU Pazar (Rize) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1023. İstanbul Hâkim Adayı (194701) Sevda ŞİT Kocaali (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  1024. İstanbul Hâkim Adayı (194702) Ömer ŞUKLA Kütahya Hâkimliği’ne,
  1025. Fethiye Hâkim Adayı (194703) Fatma TABAN Pamukova (Sakarya) Hâkimliği’ne,
  1026. Kahramanmaraş Hâkim Adayı (194704) Rasim TAĞA Selendi (Salihli) Hâkimliği’ne,
  1027. Bakırköy Hâkim Adayı (194705) Begüm TAN Vize (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  1028. İsparta Hâkim Adayı (194706) Ömer TARAKÇI Kayseri Hâkimliği’ne,
  1029. Bakırköy Hâkim Adayı (194707) Meltem ÖZMEN Kayseri Hâkimliği’ne,
  1030. İzmir Hâkim Adayı (194708) İsmail TAŞ Kulu (Konya) Hâkimliği’ne,
  1031. Konya C.Savcı Adayı (194709) Muhammed Emin TAŞ Şarkışla (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1032. İstanbul C.Savcı Adayı (194710) Faruk Aytaç TAŞÇI Sürmene (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1033. Ağrı C.Savcı Adayı (194711) Mehmet Tahir TAŞDEMİR Kırşehir Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1034. Antalya Hâkim Adayı (194712) Seval TAŞDEMİRNiğde Hâkimliği ne,
  1035. Ordu C.Savcı Adayı (194714) Fatma TAŞKIN Torbalı (İzmir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1036. İstanbul C.Savcı Adayı (194715) Veysel TAŞKIN Maçka (Trabzon) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1037. Mersin Hâkim Adayı (194716) Fatma Kübra OK Tire (Ödemiş) Hâkimliğine,
  1038. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194717) Uğur TAŞTAN Orhangazi (Bursa) Hâkimliğine,
  1039. Konya C.Savcı Adayı (194719) Murat TATAÇ Kale (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1040. Nevşehir C.Savcı Adayı (194720) Yasin TATARZile Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1041. Ankara Hâkim Adayı (194721) Jülide TAVLI Beyşehir (Seydişehir) Hâkimliğine,
  1042. Konya Hâkim Adayı (194722) Raşit TAVUS Azdavay (Kastamonu) Hâkimliğine,
  1043. Adana Hâkim Adayı (194723) Deniz TEBER Cide (İnebolu) Hâkimliğine,
  1044. Eskişehir Hâkim Adayı (194724) Dilek TEKE Bartın Hâkimliğine,
  1045. İzmir Hâkim Adayı (194725) Arif TEKELER Silifke Hâkimliğine,
  1046. Ankara Hâkim Adayı (194727) Pelin İpek UŞAN İstanbul Anadolu Hâkimliğine,
  1047. Ankara C.Savcı Adayı (194728) Didem Berçin TEKİN Yozgat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1048. Ankara Hâkim Adayı (194729) Merve TEKİN Gaziantep Hâkimliğine,
  1049. İzmir Hâkim Adayı (194730) Sema TEKİN Dinar Hâkimliğine,
  1050. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (194731) Sevgi TEKİN Kocaeli Hâkimliğine,
  1051. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (194733) Ummahan TEKSÖĞÜT Pervari (Siirt) Hâkimliğine,
  1052. Gaziantep Hâkim Adayı (194734) Goncagül ALPDOĞAN Karacabey (Bursa) Hâkimliğine,
  1053. İstanbul C.Savcı Adayı (194735) M. Göktuğ TEMEL Şarköy (Tekirdağ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1054. Ankara Batı Hâkim Adayı (194736) Nursel TEMEL Midyat Hâkimliğine,
  1055. Kırıkkale Hâkim Adayı (194737) Can Ahmet TEMİZYÜREK Ürgüp (Nevşehir) Hâkimliğine,
  1056. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (194738) Mustafa Necati TEMİZYÜREK Çayıralan (Boğazlıyan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1057. Karşıyaka Hâkim Adayı (194740) Ecem PAMUKLAR Gaziantep Hâkimliğine,
  1058. Ankara Batı Hâkim Adayı (194741) Buse TEPE Ereğli (Konya) Hâkimliğine,
  1059. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194742) Hilal Ülkücan TEVETOĞLU Çiftlik (Niğde) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1060. Aydın C.Savcı Adayı (194743) Hakan TEZEL Bitlis Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1061. Gaziantep C.Savcı Adayı (194744) Yasin TIĞLI Kemalpaşa (İzmir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1062. Antalya C.Savcı Adayı (194746) Selim TIRAŞ Uzunköprü (Edirne) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1063. Bakırköy Hâkim Adayı (194747) Hakan TİMUR Geyve (Sakarya) Hâkimliğine,
  1064. Antalya Hâkim Adayı (194748) Nazlı TİMUR Ordu Hâkimliği’ne,
  1065. İstanbul Hâkim Adayı (194749) Mustafa Arif TOKDEMİR İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  1066. Hatay C.Savcı Adayı (194751) Anıl TOKGÖZ Silopi (Cizre) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1067. İstanbul Hâkim Adayı (194752) Tolgahan TOMBUL Batman Hâkimliği’ne,
  1068. Bafra C.Savcı Adayı (194753) Haşan TONBUL Pınarhisar (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1069. Konya C.Savcı Adayı (194754) Ufuk TOP Malkara (Tekirdağ) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1070. Konya Hâkim Adayı (194755) Merve TOPAÇ Bartın Hâkimliği’ne,
  1071. Silifke Hâkim Adayı (194756) Filiz TOPAL Kırklareli Hâkimliği’ne,
  1072. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194757) Sefa TOPAL Niğde Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1073. Ankara Hâkim Adayı (194758) Süreyya TOPALOGLU Kargı (Çorum) Hâkimliği’ne,
  1074. Sivas C.Savcı Adayı (194761) Turabi TOPTAŞ Midyat Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1075. İstanbul Hâkim Adayı (194762) Tansu Tuğben TOR Antalya Hâkimliği’ne,
  1076. Aydın Hâkim Adayı (194763) Ayşe Gökçen TORAMAN Kastamonu Hâkimliği’ne,
  1077. İstanbul C.Savcı Adayı (194764) Bera TOSUN Milâs (Bodrum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1078. Aksaray C.Savcı Adayı (194765) Naciye TOSUN Konya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1079. Düzce C.Savcı Adayı (194766) Ömer Faruk TOSUN Silvan (Diyarbakır) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1080. Çanakkale Hâkim Adayı (194767) Pınar TOSUN Ünye Hâkimliği’ne,
  1081. Eskişehir Hâkim Adayı (194769) Ezgi TOY Taşlıçay (Ağn) Hâkimliği’ne,
  1082. Mersin Hâkim Adayı (194770) Buşra TRAŞ Erzincan Hâkimliği’ne,
  1083. Afyonkarahisar Hâkim Adayı (194771) Merve AYDOGAN İstanbul Hâkimliği’ne,
  1084. İzmir Hâkim Adayı (194772) Gülsem TUNAY Adana Hâkimliği’ne,
  1085. Antalya Hâkim Adayı (194773) Yıldırım Can TUNCER Trabzon Hâkimliği’ne,
  1086. Bingöl Hâkim Adayı (194774) Muhammed Ramazan TUNÇ Kırşehir Hâkimliği’ne,
  1087. İstanbul C.Savcı Adayı (194775) Yunus TUNÇ Harran (Şanlıurfa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1088. Ankara Batı Hâkim Adayı (194778) Mehmet Burak TURAN Çaykara (Trabzon) Hâkimliği’ne,
  1089. Ankara Batı Hâkim Adayı (194779) Ömer Faruk TURAN Kumluca (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  1090. İzmir Hâkim Adayı (194780) Merve TURGUT Dazkırı (Dinar) Hâkimliği’ne,
  1091. İstanbul Hâkim Adayı (194781) Nur Bihter TUTULMAZ Ordu Hâkimliği’ne,
  1092. İskenderun C.Savcı Adayı (194782) Mustafa TÜRETKEN Arhavi (Artvin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1093. Kırıkkale Hâkim Adayı (194784) Yasin Buğra TÜRK Edime Hâkimliği’ne,
  1094. Eskişehir C.Savcı Adayı (194785) Hakan TÜRKAN Muğla Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1095. İstanbul Hâkim Adayı (194786) Emre TÜRKEL Kaş (Elmalı) Hâkimliği’ne,
  1096. İstanbul Hâkim Adayı (194787) Emir TÜRKER Çumra (Konya) Hâkimliğine,
  1097. Ankara Hâkim Adayı (194788) Esra YEŞİLYURT Karaman Hâkimliğine,
  1098. Elazığ C.Savcı Adayı (194791) Serkan TÜRKMEN Acıpayam (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1099. Ankara Hâkim Adayı (194792) Merve ARSLAN Gökçeada (Çanakkale) Hâkimliğine,
  1100. İstanbul C.Savcı Adayı (194794) Fevzi Can UÇAN Siirt Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1101. Konya C.Savcı Adayı (194795) EbaNevfe! UÇAR Demirci (Salihli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1102. Konya Hâkim Adayı (194796) Esra UÇAR Silivri Hâkimliğine,
  1103. Aydın C.Savcı Adayı (194797) Ozan UÇAR Bingöl Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1104. Ankara Hâkim Adayı (194798) Zemze UÇAR Adana Hâkimliğine,
  1105. Bandırma Hâkim Adayı (194799) Betül UĞUR İsparta Hâkimliğine,
  1106. İzmir Hâkim Adayı (194800) Buket UĞUR Şarkikaraağaç (Yalvaç) Hâkimliğine,
  1107. Erzincan Hâkim Adayı (194801) Keriman Fırat UĞUR Silifke Hâkimliğine,
  1108. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194802) Yunus UĞURER Gemerek (Sivas) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1109. Sivas Hâkim Adayı (194803) Rıdvan UĞUZ Türkoğlu (Kahramanmaraş) Hâkimliğine,
  1110. Ankara Hâkim Adayı (194804) Leyla ULUKAYA KAYIRAN Siirt Hâkimliğine,
  1111. Ankara Hâkim Adayı (194805) Kezban ULUSOY Kadirli (Osmaniye) Hâkimliğine,
  1112. İzmir Hâkim Adayı (194806) Betül ULUŞAHİN Tokat Hâkimliğine,
  1113. Kırıkkale Hâkim Adayı (194807) Cansu URHAN Çan (Çanakkale) Hâkimliğine,
  1114. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194809) Burhan USLU İnegöl Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1115. Ünye C.Savcı Adayı (194810) Hayri Can USLU Kayseri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1116. Bakırköy C.Savcı Adayı (194811) Ali USTA Buldan (Denizli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1117. Ankara Hâkim Adayı (194812) Attila UŞAN İstanbul Anadolu Hâkimliğine,
  1118. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194813) Alper UTKU Karapınar (Ereğli) Hâkimliğine,
  1119. Tavşanlı Hâkim Adayı (194814) Halime UTKU Gaziosmanpaşa (İstanbul) Hâkimliğine,
  1120. İsparta Hâkim Adayı (194815) Zeliha ÇİÇEK Edime Hâkimliğine,
  1121. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194817) Özgür UYLU Gürpınar (Van) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1122. Ankara C.Savcı Adayı (194819) Taha UYSAL Bulanık (Patnos) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1123. İnegöl Hâkim Adayı (194820) Hatice UZGEL Sarıkaya (Boğazlıyan) Hâkimliğine,
  1124. Karaman Hâkim Adayı (194821) Aysel UZUN Sakarya Hâkimliğine,
  1125. Ordu C.Savcı Adayı (194823) Tayfun UZUNDERE Tire (Ödemiş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1126. Ankara Hâkim Adayı (194826) Aslıhan ÜLGER Saray (Çorlu) Hâkimliğine,
  1127. Malatya C.Savcı Adayı (194827) Ersin ÜLGER Varto (Muş) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1128. Elbistan Hâkim Adayı (194828) Arife ÜLKER COŞKUNPINAR İzmir Hâkimliği’ne,
  1129. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194829) Nazmi Burak ÜNAL Batman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1130. Kocaeli Hâkim Adayı (194834) Kevser ÜRKMEZ Çarşamba Hâkimliği’ne,
  1131. İstanbul Hâkim Adayı (194835) Yunus Emre VAR Savaştepe (Balıkesir) Hâkimliği’ne,
  1132. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (194836) Yurdanur VARDAL Kurşunlu (Çankırı) Hâkimliği’ne,
  1133. İzmir C.Savcı Adayı (194837) Salih VAROL Ereğli (Konya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1134. Ankara Hâkim Adayı (194838) Melda GÜNDOGAN Balıkesir Hâkimliği’ne,
  1135. Erzurum C.Savcı Adayı (194839) Fatih VURAL Elazığ Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1136. Uşak Hâkim Adayı (194840) Mücahit VURAL Oltu Hâkimliği’ne,
  1137. Ankara Hâkim Adayı (194842) Aylin YAKAR Erzurum Hâkimliği’ne,
  1138. İnegöl C.Savcı Adayı (194843) İbrahim YAKUT İğdır Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1139. Antalya Hâkim Adayı (194844) Barış YALÇIN Tekirdağ Hâkimliği’ne,
  1140. Bakırköy Hâkim Adayı (194845) Ertan YALÇIN Aladağ (Kozan) Hâkimliği’ne,
  1141. Ankara C.Savcı Adayı (194846) Oğuzhan YALÇINKAYA Düzce Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1142. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194847) Abdullah YALVAÇ Yalvaç Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1143. Ankara Hâkim Adayı (194848) Esra YAMAN Yerköy (Yozgat) Hâkimliği’ne,
  1144. Antalya Hâkim Adayı (194850) Ayşegül YANIK Reyhanlı (Kırıkhan) Hâkimliği’ne,
  1145. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194851) M. Cemal YAPICI Manisa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1146. Bursa Hâkim Adayı (194853) İclal Yağmur YAŞASUN Horasan (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  1147. Erzurum Hâkim Adayı (194856) İlknur DESTEGÜLOĞLU Viranşehir (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  1148. Ankara Hâkim Adayı (194857) Sevim YAVUZER Yusufeli (Artvin) Hâkimliği’ne,
  1149. Mersin Hâkim Adayı (194858) Merve YAZICI Keskin (Kırıkkale) Hâkimliği’ne,
  1150. Kastamonu Hâkim Adayı (194859) Özge YAZIMCI İskenderun Hâkimliği’ne,
  1151. Kırklareli Hâkim Adayı (194860) Meryem METİN Kızıltepe (Mardin) Hâkimliği’ne,
  1152. Erzurum C.Savcı Adayı (194861) M. Emin YELER Çatalca (Silivri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1153. İstanbul C.Savcı Adayı (194862) Samet YELİS Eleşkirt (Ağrı) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1154. Adana Hâkim Adayı (194863) Başak YELTEKİN Erzin (İskenderun) Hâkimliği’ne,
  1155. İstanbul C.Savcı Adayı (194864) Kağan YENİYOL Sorgun (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1156. Ankara Batı Hâkim Adayı (194865) Aslıhan YEŞİL Tavşanlı Hâkimliği’ne,
  1157. Niğde C.Savcı Adayı (194866) Tuğba YETER Kurtalan (Siirt) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1158. Eskişehir Hâkim Adayı (194867) Cemile Hande YETİŞİR Sakarya Hâkimliği’ne,
  1159. Erciş Hâkim Adayı (194868) Cemre YILDIRIM ÖZ Zara (Sivas) Hâkimliği’ne,
  1160. Trabzon Hâkim Adayı (194870) Esra YILDIRIM Feke (Kozan) Hâkimliği’ne,
  1161. Kayseri Hâkim Adayı (194871) Fatma YILDIRIM İzmir Hâkimliği’ne,
  1162. Mersin Hâkim Adayı (194872) İbrahim Tugay YILDIRIM Hendek (Sakaıya) Hâkimliği’ne,
  1163. Samsun C.Savcı Adayı (194873) Kader YILDIRIM Amasya Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1164. Kocaeli Hâkim Adayı (194874) Kadir Gökmen YILDIRIM Erbaa (Tokat) Hâkimliği’ne,
  1165. Bursa C.Savcı Adayı (194876) Mustafa YILDIRIM Niğde Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1166. Sivas C.Savcı Adayı (194877) Mücahit YILDIRIM Zonguldak Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1167. Malatya Hâkim Adayı (194878) Ramazan YILDIRIM İnegöl Hâkimliği’ne,
  1168. Burhaniye Hâkim Adayı (194879) Vedat YILDIRIM Bilecik Hâkimliği’ne,
  1169. İzmir Hâkim Adayı (194880) Yeşim YILDIRIM Yerköy (Yozgat) Hâkimliği’ne,
  1170. Trabzon C.Savcı Adayı (194881) Y. Emre YILDIRIM Nusaybin (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1171. Niğde Hâkim Adayı (194882) Buket YILDIZ Çaycuma (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  1172. İstanbul C.Savcı Adayı (194883) Cihat YILDIZ Mazıdağı (Mardin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1173. Bursa Hâkim Adayı (194885) Hülya YILDIZ Gündoğmuş (Manavgat) Hâkimliği’ne,
  1174. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194886) İbrahim YILDIZ Akdağmadeni (Yozgat) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1175. Eskişehir C.Savcı Adayı (194887) Mehmet Alper YILDIZ Adıyaman Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1176. Ankara C.Savcı Adayı (194889) Okan YILDIZ Orhangazi (Bursa) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1177. Ankara Batı Hâkim Adayı (194890) Sabire Begimay SUMMAK Erciş Hâkimliği’ne,
  1178. Zonguldak Hâkim Adayı (194891) Yeliz YILMAN İslâhiye (Kilis) Hâkimliği’ne,
  1179. Ankara Hâkim Adayı (194893) Ayşe İrem YILMAZ Yahyalı (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  1180. Ankara C.Savcı Adayı (194894) Barış YILMAZ Bergama Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1181. Adana Hâkim Adayı (194895) Bilge Cahit YILMAZ Çamardı (Niğde) Hâkimliği’ne,
  1182. Ankara Hâkim Adayı (194896) Burcu YILMAZ Avanos (Nevşehir) Hâkimliği’ne,
  1183. Çorum Hâkim Adayı (194897) Burçin YILMAZ Mut (Silifke) Hâkimliği’ne,
  1184. Kırşehir Hâkim Adayı (194898) Damla YILMAZ Marmara (Bandırma) Hâkimliği’ne,
  1185. Ankara Hâkim Adayı (194899) Elif YILMAZ Çiftlik (Niğde) Hâkimliği’ne,
  1186. Bakırköy C.Savcı Adayı (194900) Emrah YILMAZ İskenderun Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1187. Ankara Hâkim Adayı (194901) Emre Giray YILMAZ Hopa (Artvin) Hâkimliği’ne,
  1188. Burdur Hâkim Adayı (194902) Fadime YILMAZ Bozova (Şanlıurfa) Hâkimliği’ne,
  1189. Ankara Batı Hâkim Adayı (194903) Furkan YILMAZ Osmaniye Hâkimliği’ne,
  1190. Kocaeli Hâkim Adayı (194906) Hilal YILMAZ Ünye Hâkimliği’ne.
  1191. Vezirköprü C.Savcı Adayı (194907) Yunus Emre YILMAZ Korgan (Ünye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1192. Ankara Hâkim Adayı (194908) Şeyma YİĞİT Demirci (Salihli) Hâkimliği’ne,
  1193. Karşıyaka Hâkim Adayı (194909) Meryem Selin KANAT Lapseki (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  1194. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194910) Fatmagül YÖRÜK Gönen (Bandırma) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1195. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194911) Uğur YÖRÜK Hendek (Sakarya) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1196. Kırıkkale Hâkim Adayı (194912) Ceren YURDAKAN Akşehir Hâkimliği’ne,
  1197. Diyarbakır Hâkim Adayı (194914) Tülay YURT Kale (Denizli) Hâkimliği’ne,
  1198. Ankara Hâkim Adayı (194916) Ayşegül YÜCE Şuhut (Afyonkarahisar) Hâkimliği’ne,
  1199. Ermenek Hâkim Adayı (194918) Tuğçe YÜCEL Çorum Hâkimliği’ne,
  1200. Ankara Hâkim Adayı (194919) Emine YÜKSEL Turgutlu Hâkimliği’ne,
  1201. İstanbul Hâkim Adayı (194921) İrem ZAİFOGLU Durağan (Boyabat) Hâkimliği’ne,
  1202. Bakırköy Hâkim Adayı (194922) Ömer ZEBEK Samandağ (Hatay) Hâkimliği’ne,
  1203. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194924) Nurhan ZEYBEK Tercan (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1204. İstanbul Anadolu C.Savcı Adayı (194925) Serkan ZIHNA Erdemli (Mersin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1205. Denizli Hâkim Adayı (194926) Esra ZOLAN Vezirköprü Hâkimliği’ne,
  1206. İsparta Hâkim Adayı (194927) Nazire ZORBAZ Görele (Giresun) Hâkimliği’ne,
  1207. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194939) Oğuzhan KOÇ Selim (Kars) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1208. derecenin 2. kademesi (785+1600) göstergesi ile;
  1209. Konya Hâkim Adayı (134205) Mustafa ÇANLI Taşova (Amasya) Hâkimliği’ne,
  1210. Kahramanmaraş C.Savcı Adayı (139018) Hakan ERTUNÇ Yeşilhisar (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1211. Ankara Batı Hâkim Adayı (139092) Serhat TURGUT Hopa (Artvin) Hâkimliği’ne,
  1212. Samsun Hâkim Adayı (151187) Yakup BULUR Akseki (Manavgat) Hâkimliği’ne,
  1213. Kayseri C.Savcı Adayı (164333) Ahmet İhsan KOÇ Erzincan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1214. Kırşehir C.Savcı Adayı (174794) Döne Kübra TABAN Akkuş (Ünye) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1215. Ankara Batı Hâkim Adayı (193696) İrem ATEŞ KOCATÜRK Van Hâkimliği’ne,
  1216. Adana Hâkim Adayı (193735) Abdulvahit BABAT Pazarcık (Kahramanmaraş) Hâkimliği’ne,
  1217. Bakırköy Hâkim Adayı (193930) Kürşad DEMİRBAŞ Adana Hâkimliği’ne,
  1218. Ankara Hâkim Adayı (194076) Ayşegül EFE Suşehri (Şebinkarahisar) Hâkimliği’ne,
  1219. Balıkesir C.Savcı Adayı (194147) Mehmet GELİM Silivri Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1220. Ankara Batı Hâkim Adayı (194183) Hamza GÜLHAN Bayındır (Ödemiş) Hâkimliği’ne,
  1221. Fethiye Hâkim Adayı (194574) Sevgi PEKDARCANLAR Şavşat (Artvin) Hâkimliği’ne,
  1222. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194662) Seçkin ŞAHAN Refahiye (Erzincan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1223. Konya Hâkim Adayı (194686) Rallime ŞEN Karlıova (Bingöl) Hâkimliği’ne,
  1224. – Zile C.Savcı Adayı (194793) Cengiz TÜZÜN Burdur Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1225. Tokat Hâkim Adayı (194808) Esin ENEZ İstanbul Hâkimliği’ne,
  1226. Trabzon Hâkim Adayı (194824) Demet UZUNER İspir (Erzurum) Hâkimliği’ne,
  1227. Kırıkkale Hâkim Adayı (194841) Duygu Zeynep YAĞIZ Keçiborlu (İsparta) Hâkimliği’ne,
  1228. İstanbul Hâkim Adayı (194892) Ayçin SAYLIK Kızıltepe (Mardin) Hâkimliği’ne,
  1229. derecenin 1. kademesi (760+1600) göstergesi ile;
  1230. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (129408) Alkan ALTAN Tufanbeyli (Kozan) Hâkimliği’ne,
  1231. İsparta Hâkim Adayı (132532) Sevgi GÜLDAL Konya Hâkimliği’ne,
  1232. İstanbul C.Savcı Adayı (151032) Faik ÜNLÜ Soma (Akhisar) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1233. Ankara Batı Hâkim Adayı (164279) Esra KARAKARTAL Tunceli Hâkimliği’ne,
  1234. Karabük Hâkim Adayı (164289) Sezgin TURAN Aralık (İğdır) Hâkimliği’ne,
  1235. Kırıkkale C.Savcı Adayı (164298) Eren ÖZTAŞ Solhan (Bingöl) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1236. Ankara Batı Hâkim Adayı (164341) Filiz YILDIZ ÇALLI Samsun Hâkimliği’ne,
  1237. Ankara Batı C.Savcı Adayı (164386) Vildan ÜNSAL İvrindi (Balıkesir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1238. Muş C.Savcı Adayı (170410) Ersin AK Muğla Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1239. Ankara C.Savcı Adayı (170411) Levent CÜNİ Turhal (Zile) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1240. Kırıkkale Hâkim Adayı (174799) Rabia GÖKBULUT Turgutlu Hâkimliği’ne,
  1241. Adıyaman C.Savcı Adayı (174820) Sefa ERASLAN Pasinler (Erzurum) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1242. Bandırma Hâkim Adayı (174917) Nurgül CİNTEMİR Tekirdağ Hâkimliği’ne,
  1243. Antalya Hâkim Adayı (189803) Selma DOĞAN İstanbul Anadolu Hâkimliği’ne,
  1244. Ankara Hâkim Adayı (190104) Hüseyin KONAK Perşembe (Ordu) Hâkimliği’ne,
  1245. Ankara Hâkim Adayı (193590) Fatih AKTAŞ Yüksekova Hâkimliği’ne,
  1246. Ardahan Hâkim Adayı (194043) Merve DOĞAN TUNÇ Göle (Ardahan) Hâkimliği’ne,
  1247. Ankara Hâkim Adayı (194127) Hidayet ERTURUN Besni (Adıyaman) Hâkimliği’ne,
  1248. İstanbul Hâkim Adayı (194143) Dilek FIRAT Tarsus Hâkimliği’ne,
  1249. İzmir C.Savcı Adayı (194229) Ali Emre HAZAN Salihli Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1250. Trabzon C.Savcı Adayı (194296) Enes İslam KARAISMAILOĞLU Hozat (Tunceli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1251. Nizip Hâkim Adayı (194362) Ahmet KILIÇPARLAR Kırkağaç (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  1252. Ankara Hâkim Adayı (194363) Mehmet Emre KILINÇ Kırşehir Hâkimliği’ne,
  1253. Ankara Batı Hâkim Adayı (194383) Koray KOCATÜRK Van Hâkimliği’ne,
  1254. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194528) Berrin ÜNLÜ Erdek (Bandımla) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1255. Antalya C.Savcı Adayı (194531) Yücel ÖZDEMİR Ağrı Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1256. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194536) Burak ÖZER Özalp (Van) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1257. Ankara C.Savcı Adayı (194655) Murat Yasin SÜLEK Çayeli (Rize) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1258. Kırıkkale Hâkim Adayı (194776) Mehmet TUR Devrek (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  1259. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194849) Mustafa YAMAN Bursa Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1260. Bursa Hâkim Adayı (194875) Mehmet Fatih YILDIRIM Amasya Hâkimliği’ne,
  1261. Ankara C.Savcı Adayı (194923) Hüseyin ZEBİL Ödemiş Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1262. derecenin 2, kademesi (865+2200) göstergesi ile;
  1263. İsparta C.Savcı Adayı (121302) Salih ÖTER Torul (Gümüşhane) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1264. Mersin C.Savcı Adayı (122055) İsmail TEKER Doğubayazıt Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1265. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (122203) Ayşe Tuba DEMİR Tonya (Trabzon) Hâkimliği’ne,
  1266. Kocaeli C.Savcı Adayı (138832) Arif TAŞ Ceyhan Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1267. Giresun Hâkim Adayı (139134) Yasemin KİREMİTÇİ İstanbul Hâkimliği’ne,
  1268. Denizli C.Savcı Adayı (139137) Osman GENÇ Şımak Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1269. Afyonkarahisar C.Savcı Adayı (151136) Uğur ÜNLÜTÜRK Bodrum Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1270. Kayseri C.Savcı Adayı (193715) Kadir AYDIN Sason (Batman) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1271. Giresun Hâkim Adayı (193731) Gülşah AYVAZ Sürmene (Trabzon) Hâkimliği’ne,
  1272. Ankara Batı Hâkim Adayı (193809) Selam BULUT Develi (Kayseri) Hâkimliği’ne,
  1273. Ankara Hâkim Adayı (194519) Berna ÖZCAN GENÇ Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  1274. Ankara Hâkim Adayı (194561) EsraÖZTÜRK Aydın Hâkimliği’ne,
  1275. Ankara C.Savcı Adayı (195734) Osman ASLAN Şenkaya (Oltu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1276. Ankara Hâkim Adayı (195782) Elif Melek BALIK Çan (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  1277. derecenin 1. kademesi (835+2200) göstergesi ile;
  1278. Ankara Hâkim Adayı (117414) Lütfi AK GÜL Başkale (Van) Hâkimliği’ne,
  1279. Ankara C.Savcı Adayı (121536) Seyfı CANBAY Marmaris (Muğla) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1280. Antalya C.Savcı Adayı (129090) Doğan AÇAR Ereğli (Zonguldak) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1281. Karabük C.Savcı Adayı (132518) Tuğrul DOĞAN Ovacık (Tunceli) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1282. Tokat Hâkim Adayı (132694) Tuğba DURAN İzmir Hâkimliğine,
  1283. Ankara Batı Hâkim Adayı (161752) Gülden PEKCAN DUMAN İstanbul Anadolu Hâkimliğine,
  1284. Elazığ Hâkim Adayı (164305) Abdullah ÖZÇELİK Düzce Hâkimliğine,
  1285. Ankara C.Savcı Adayı (170400) Haşan CEYHUN Ordu Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1286. Ankara Batı Hâkim Adayı (170403) Gökçe KARAOĞLU Şanlıurfa Hâkimliğine,
  1287. Muğla C.Savcı Adayı (170404) Semih ŞİŞE Tirebolu (Giresun) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1288. Tokat Hâkim Adayı (170416) Mehmet SİNMEZ Çarşamba Hâkimliğine,
  1289. Ankara Batı Hâkim Adayı (170438) Hakan ÜSTÜNTAŞ Bitlis Hâkimliğine,
  1290. Muğla Hâkim Adayı (170449) Soygül YILDIRIM ŞELTE Sivas Hâkimliğine,
  1291. Kırıkkale C.Savcı Adayı (190177) Ali ÖZDEMİR Amasra (Bartın) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1292. Denizli C.Savcı Adayı (193546) Mustafa Tank AKAN Didim (Söke) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1293. Antalya Hâkim Adayı (193581) Yusuf AKMAN Yerköy (Yozgat) Hâkimliğine,
  1294. Kırıkkale C.Savcı Adayı (193746) Ömer BALCI Kalkandere (Rize) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1295. Bafra Hâkim Adayı (193758) Burak BAYINDIR İstanbul Hâkimliğine,
  1296. Tokat Hâkim Adayı (193854) Tuba ÇAKMAK Sarayköy (Denizli) Hâkimliğine,
  1297. Ankara Hâkim Adayı (193875) Makbule Nazlı ÇELİK Andırın (Kahramanmaraş) Hâkimliğine,
  1298. Ankara Hâkim Adayı (193885) Sebiha ÇETİNER Ceylânpınar (Şanlıurfa) Hâkimliğine,
  1299. Ankara C.Savcı Adayı (193952) Samet DENİZ Mudurnu (Bolu) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1300. Kayseri C.Savcı Adayı (194056) İsmail DULDAR Köyceğiz (Muğla) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1301. Kocaeli C.Savcı Adayı (194095) SevcanERCİYAS Borçka (Artvin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1302. İstanbul C.Savcı Adayı (194117) Hakkı İsmail EROL Gaziantep Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1303. Adana Hâkim Adayı (194137) Mehmet EVREN Arpaçay (Kars) Hâkimliğine,
  1304. Kırıkkale Hâkim Adayı (194177) Hayriye Cansu GÜLDEN Pmarhisar (Kırklareli) Hâkimliğine,
  1305. Ankara Hâkim Adayı (194238) Çiğdem İLBAY Samsun Hâkimliği’ne,
  1306. Kırıkkale C.Savcı Adayı (194250) Ahmet KABADAYI Çay (Bolvadin) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1307. Ankara Batı Hâkim Adayı (194311) Musa KARCI Denizli Hâkimliği’ne,
  1308. Karşıyaka C.Savcı Adayı (194356) Eren Cem KILIÇ Sinanpaşa (Afyonkarahisar) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1309. Tekirdağ Hâkim Adayı (194458) Hakan MIHÇIN Marmaris (Muğla) Hâkimliği’ne,
  1310. Sivas Hâkim Adayı (194492) Mahmut Kemal ORUÇ Eleşkirt (Ağrı) Hâkimliği’ne,
  1311. Bakırköy Hâkim Adayı (194581) Fatma Şeyda POLAT Aydıncık (Silifke) Hâkimliği’ne,
  1312. Adana Hâkim Adayı (194592) Muhammet Emin SAKA Genç (Bingöl) Hâkimliği’ne,
  1313. Bursa Hâkim Adayı (194594) Gülşah SALCI inebolu Hâkimliği’ne,
  1314. Ankara Hâkim Adayı (194668) Emine ŞAHİN Silvan (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  1315. Samsun Hâkim Adayı (194854) Doğan YAVUZ Korkuteli (Antalya) Hâkimliği’ne,
  1316. derecenin 2. kademesi (950+2300) göstergesi ile;
  1317. Bakırköy Hâkim Adayı (107067) Yılmaz ARSLANTAŞ İstanbul Hâkimliği’ne,
  1318. Kırşehir Hâkim Adayı (116792) İsmail KÖSE Çerkeş (Karabük) Hâkimliği’ne,
  1319. İzmir Hâkim Adayı (120396) Ferhat ALTIN Burdur Hâkimliği’ne,
  1320. Ankara Hâkim Adayı (194579) Barkın POLAT İznik (İnegöl) Hâkimliği’ne,
  1321. derecenin 1. kademesi (915+2300) göstergesi ile;
  1322. Ankara Batı C.Savcı Adayı (108632) Erkan ÖNCEL Lüleburgaz (Kırklareli) Cumhuriyet Savcılığı’na, _ 1235. Konya Hâkim Adayı (108919) Haşan Hüseyin SELVİ Bucak (Burdur) Hâkimliği’ne,
  1323. Ankara Hâkim Adayı (120400) Mesut AKELMA Düzce Hâkimliği’ne,
  1324. Kırşehir Hâkim Adayı (124562) Eser EKİCİ Adana Hâkimliği’ne,
  1325. Denizli Hâkim Adayı (132513) Burak SİLİNDİR Lüleburgaz (Kırklareli) Hâkimliği’ne,
  1326. Alanya Hâkim Adayı (151204) Gökhan YILDIZ Hatay Hâkimliği’ne,
  1327. Çankırı Hâkim Adayı (190482) Sema YAMAÇLI Şanlıurfa Hâkimliği’ne,
  1328. Denizli Hâkim Adayı (193574) Hülya AKKAŞ TÜRK Gördes (Akhisar) Hâkimliği’ne,
  1329. Ankara Hâkim Adayı (193701) Yasemin AVCI CİNGÖZ Erciş Hâkimliği’ne,
  1330. Ankara Hâkim Adayı (194442) Dursune KÜÇÜKEL Mersin Hâkimliği’ne,
  1331. İzmir C.Savcı Adayı (194501) Emre ÖNER Reyhanlı (Kırıkhan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1332. Konya Hâkim Adayı (194614) Abdülhalim SARITAŞ Çınar (Diyarbakır) Hâkimliği’ne,
  1333. Ankara Batı C.Savcı Adayı (194718) Zeynel Abidin TAŞTAN Bitlis Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1334. derecenin 2. kademesi (1065+3000) göstergesi ile;
  1335. Ankara Batı Hâkim Adayı (94207) Çetin İNCE Ereğli (Zonguldak) Hâkimliği’ne,
  1336. İzmir C.Savcı Adayı (110432) Ulaş KAVAK Küçükçekmece (Bakırköy) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1337. derecenin 1. kademesi (1020+3000) göstergesi ile;
  1338. Ankara Batı Hâkim Adayı (94121) Harun AYKUL Marmara (Bandırma) Hâkimliğine,
  1339. Ankara Hâkim Adayı (94291) Süleyman OLGUN Şiran (Gümüşhane) Hâkimliğine,
  1340. Ankara Batı Hâkim Adayı (94387) Zafer KOÇ Beyşehir (Seydişehir) Hâkimliği ne,
  1341. Ankara Batı C.Savcı Adayı (99693) Ahmet Burhaneddin ATAHAN Haymana (Ankara) Cumhuriyet Savcılığfna,
  1342. Antalya Hâkim Adayı (100602) Süleyman KÜÇÜKEKİZ Muğla Hâkimliğine,
  1343. Kastamonu C.Savcı Adayı (108882) Koksal BİRİNCİ Göle (Ardahan) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1344. Konya C.Savcı Adayı (194195) Mevlüt GÜNAYDIN Çifteler (Eskişehir) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1345. Eskişehir Hâkim Adayı (194450) Onur MERCAN Bafra Hâkimliğine,
  1346. derecenin 2. kademesi (1210+3600) göstergesi ile;
  1347. Zonguldak C.Savcı Adayı (94908) Mustafa ERBAŞ Doğanhisar (Akşehir) Cumhuriyet Savcılığı’na, 2, derecenin 1. kademesi (1155+3600) göstergesi ile;
  1348. İstanbul Anadolu Hâkim Adayı (100612) Ayşe BOZBUĞA Antalya Hâkimliğine,
  1349. Bingöl C.Savcı Adayı (193539) Öztekin AFŞİN Sarız (Kayseri) Cumhuriyet Savcılığı’na,
  1350. Kocaeli Hâkim Adayı (193949) Özdemir DEMİRTAŞ Reşadiye (Tokat) Hâkimliğine,
  1351. derecenin 1. kademesi (1320+4000) göstergesi ile;
  1352. Karaman Hakim Adayı (93931) Fatma KURU Burhaniye Hâkimliğine,
  1353. Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
  1354. Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:
  1355. İdari Yargı hâkim adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca 09/11/2015 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 13, maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.
  1356. KARAR: 09/11/2016                   2016 / 2063
  1357. İDARİ YARGI HÂKİM ADAYLARI
  1358. derecenin 1. kademesi (760+1600) göstergesi ile;
  1359. Ankara Hâkim Adayı (195062) Dilan DEMİRCİ Ankara İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  1360. derecenin 2. kademesi (865+2200) göstergesi ile;
  1361. Ankara Hâkim Adayı (195117) Mesut KARADAÖOĞLU Diyarbakır İdare Mahkemesi Üyeliği,
  1362. derecenin 1. kademesi (835+2200) göstergesi ile;
  1363. Ankara Hâkim Adayı (182189) Gurbet TÜFEKÇİ Tekirdağ İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  1364. derecenin 4. kademesi (1500+4000) göstergesi ile;
  1365. Ankara Hâkim Adayı (195223) Gökay TÜRKYILMAZ İstanbul İdare Mahkemesi Üyeliği’ne,
  1366. Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
  1367. ——–  • ———-
  1368. Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Başkanlığından:
  1369. Adli Yargı hâkim ve Cumhuriyet savcı adaylarının, Hâkimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca 15/11/2015 tarihinde yapılan ad çekme sonucuna göre, 2802 sayılı Hâkimler ve Savcılar Kanununun 13. maddesi gereğince atanmalarına ilişkin kararname aşağıda gösterilmiştir.
  1370. KARAR: 15/11/2016                   2016/2084
  1371. ADLİ YARGI HÂKİM VE CUMHURİYET SAVCI ADAYLARI
  1372. derecenin 1. kademesi (705+1500) göstergesi ile;
  1373. Ankara Bakırköy Hâkim Adayı (194314) Kudret KARSL Lapseki (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  1374. Eskişehir Hâkim Adayı (194390) Dilara KOÇER Gökçeada (Çanakkale) Hâkimliği’ne,
  1375. Ad çekme usulü ile naklen atanmışlardır.
  1376. 3 bin 940 hakim ve savcının atama kararı
Share.

Bir Cevap Yazın