102 yaşındaki kadın ölmeden önce yapılacaklar listesi için göz altına alındı

0

102 yıllı ömrü boyunca birçok tecrübe edinen Edie Simms bu güne kadar hiç göz altına alınmamıştı. Geçen Cuma 102 yaşındaki bu hanım efendi bir polis aracının arkasında polis merkezine giderken ölmeden önce yapılacak işler listesinde yer alan kelepçe takılmak ve göz altına alınmak tecrübesinin yanına bir tik attı ve gittiği merkezde bulunanlara el yapımı hediyeler dağıttı.

Yaşlı kadın aslında çok masum olmak dışında suçlu değildi. Çeşitli kutu ve kılıflar üreten kadın bir polis memuru ile tanışmış ve böylece ölmeden önce yapmayı planladığı bir hayali gerçek olabilmiş.

 

Local news station, WFAA, reported that Simms has made more than 400 items for the residents at the senior center over the past two years, but she’s never delivered the gifts in person.

“She was so excited that she can ride in a police car and she said, ‘Do you think you could put those handcuffs on me?'” Michael Howard, executive director of the center remarked.

Polis memuru kelepçeli ellerini tutarak çok alem bir kişilik diye iltifat etti.

Polisler hanım efendiye huzur evine kadar eşlik etti ve nasıl bir tecrübe olduğunu beğenip beğenmediğini sordular. Yaşlı kadın KELEPÇELER ve onca aksiyon akıl almazdı cevabını verdi.

Demek ki göz altına alınmak bile eğlenceli olabiliyormuş.

Share.

Bir Cevap Yazın